Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli numer z podaniem swojej karty i odebraniem przez kumpla nie wyjdzie. Heh muze liczyć na kolege z hurtownii.

 

EDIT: A czy te słowa

"Please note that orders being sent to an alternative delivery address may be subject to security checks and delivery times will therefore be extended."

Nie mówią o tym, że mogą wysłać pod inny adres niż ten na który jest zarejstrowana karta, ale wysyłka może sę przedłużyć?

Edytowane przez krzychu26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dotyczy wysylek ponizej 200 funtow, powyzej 200 (czyli w przypadku tego bundla z MW2) jest takie ograniczenie o ktorym wspomnialem wczesniej. Uwierz mi, przez 2 ostatnie dni przeanalizowalem kazdy scenariusz zamowienia tego zestawu ;)

 

edit.

A w ogole to mam takie glupie pytanie: teraz konsolki to juz sa wszystkie Jaspery jak rozumiem?

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie co sie stanie ze zakupionymi czy tez sciagnietymi dodatkami jesli z dysku zostanie skasowany profil na ktory owe dodatki byly sciagniete/kupione? One tez automatycznie znikaja czy zostaja? A jesli zostaja to czy nowo utworzone konta beda mogly owych dlc uzywac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra czyli jak bede chcial sprzedac konsole to musze przeniesc wszystkie "console licence" na nowa zanim ja wysle tak? Dobrze to zrozumialem? Czy to sie robi jakos automatycznie czy trzeba dzwonic na infolinie?

 

edit.

Ha!! To juz wiem czemu nie mam sciagnietych kiedys do PGR4 furek!! Bo licencja na nie byla na innej konsoli.

 

Dobra juz mam, http://www.xbox.com/en-US/support/systemus...censemigration/ Jakby ktos potrzebowal w przyszłosci.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na stronie xbox.com (przynajmniej tej brytyjskiej) znajdziesz instrukcję. Logujesz się na swojego gamertaga, podajesz tam bodajże nr seryjny konsoli czy coś, potem recoverujesz tego gamertaga na innej konsoli i przy pierwszym logowaniu licencje zostaną przeniesione na nową konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit.

A w ogole to mam takie glupie pytanie: teraz konsolki to juz sa wszystkie Jaspery jak rozumiem?

W sklepach można jeszcze trafić na falcony, najczęściej właśnie w wersji elite, choć ostatnio jest ich już coraz mniej. Co do tych nowych bundli, bankowo będą to jaspery, możesz spać spokojnie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji rejestrowania konsolki w celu wysylki na serwis znalazlem takie info, zdaje sie, ze nikt nie podawal. Wraz z obnizka ceny Elite na 1099, zostala wycofana wersja Pro (60GB) czyli w tym momencie do wyboru jest albo Arcade albo Elite. Mi sie wydaje, ze taki zabieg ma na celu wprowadzenie wersji Super Elite, a Elite zastapi obecny Pro. Oczywiscie to tylko domysly, ale jakos nie wydaje mi sie, ze konsole z dyskami 250GB zostaly tylko jako bundle. Zreszta podobnych "zapewnien" ze strony Microsoftu juz bylo (chociazby to, ze HDMI nie bedzie w Xboxie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jest bardzo prawdopodobne że Super Elite pójdzie na masówkę jak pojawi się Natal. Musi się pojawić na stałe wersja z większym dyskiem, bo w USA strasznie płaczą za tym, a tam mają jak to wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies czytalem, ze cena takiej super elite mialaby wynosic 1499...IMO jednak za duzo. Ciekaw jestem tez kiedy ukaze sie oficjalne info, ze jednak wersje 250GB wejda do sprzedazy. I ciekawe czy taka edycja bedzie miala dwa pady, zamiast jednego czyli tak jak w bundlach.

 

edit.

Inna scenariusz moze byc taki, ze w momencie wprowadzanie Super Elite, nastepuje obnizka cen i np arcade kosztuje 699, Elite 899, a Super Elite tyle co Elite czyli 1099. Taka cena bylaby juz bardzo zachecajaca i adekwatna.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy- 1,5k PLN za konsolę z dyskiem 0,25TB plus 200-300PLN za wifi to imho bardzo dobra cena, a zakup za granicą bundle'a z np. MW2 to już prawdziwa okazja. Ja niemal 2 lata temu za elite falcon + wifi płaciłem >2k i nie czułem się oszukany ;)

 

PS. krzychu26, co z tą gitarą do GH3?

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy- 1,5k PLN za konsolę z dysk 0,25TB plus 200-300PLN za wifi to imho bardzo dobra cena, zakup za granicą bundle'a z np. MW2 to już prawdziwa okazja. Ja niemal 2 lata temu za elite falcon + wifi płaciłem >2k i nie czułem się oszukany ;)

 

PS. krzychu26, co z tą gitarą do GH3?

Draak wszystko piknie, problem w tym, ze w przypadku PS3 taki sam rezultat (250GB + Wifi) mozesz osiagnac znacznie nizszymi nakladami pieniedzy (szczegolnie ze wlan masz juz wbudowany). Wiadomo, ze MS strasznie zdziera na akcesoriach, a i modul Wifi (ktory sam kupilem za jakies niecale 200 zeta) jest mocno przeceniony. Bundle to troche inna sytuacja - premiera nowej gry, szansa na zarobienie konkretnego hajsu. Poza tym taka cena 3 lata temu, a obecnie to juz nie jest to samo. Na premierze kupilem konsolke premium 20gb bez hdmi + pgr3, teraz za ta kwote mam Elite + modul wifi + drugi pad i jeszcze zostanie na zakup gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No może 399$? Czyli tyle za ile Elite był do tej pory i po ile będą te limitowane bundle.

 

PS3 Slim kosztuje 299$ czyli tyle co zwykły Elite, zaraz będzie wersja 250 GB, ale nie widziałem oficjalnej ceny (pewnie między 349 a 399$). Logiczne by było wypuszczenie na stałe modelu Super Elite, zwlaszcza jak pojawi się Natal.

 

Wogóle to w US mają fajne ceny konsol, w UK za to jest bardzo róznie. Super Elite będzie w podobnej cenie, ale pozostałe są dużo droższe niż w US. Cena PS3 w UK to jest chora, bo o prawie 40% wyższa niż w US. Zresztą u nas jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałbym możliwość kupienia w Kanadzie tej wersji Super Elite taniej a siostra jakby wracała od rodzinki to by mi ją przywiozła zaraz przed świętami, tylko te nieszczęsne regiony. :/

 

Ogólnie 1099 zł byłaby już przyjemną ceną. Konsola jak na razie działa (odpukać), ale po padzie mam zamiar serwisować w MS i od razu wystawić na Allegro. Byle tylko do COD: MW2 dotrwała i będę Happy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wyszło u mnie z tym kinem domowym i podłaczeniem do niego Xboxa. Rodzice zabrali kino domowe do siebie :(.

A mi się nie chce siedziec na jednym głośniku (bo jak podłączyłem chinche z kabla VGA pod przejściówke, a przejściówke pod głośniki to gra mi tylko jeden głośnik z dwóch, to normalne?) i chciałbym się przesiąść na dźwięk jakiś przynajmniej z deka przestrzenny. I tu moje pytanie, jakbym sobie załatwił glośniki Logitech X-530 to czy grałyby mi wszystkie głośniki po podłączeniu do X'a czy tylko 2 + subwoffer?

Zresztą i tak głośniki bym sprawił dopiero za jakiś miesiąc bo narazie cienko z kasą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha dzięki. Czyli raczej zainwestuje w 2.1 jakieś lepsze, zamiast średnich 5.1.

 

 

Edit. A nie wiesz czemu teraz dźwięk leci tylko z jednego głośnika? Bo chyba powinien iść z obydwu, no nie?

Edytowane przez krzychu26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiesza mnie komentarze niektorych odnosnie ceny ;) zapomnieliscie chyba, ze xbox na starcie kosztowal 1300 zl... teraz, za wiekszy dysk i zmieniony kolor, ktore w zaden sposob nie wplywaja na gre, wolaja jeszcze wiecej. Po prostu mega okazja :lol2: o ile wtedy ta konsolka miala wyraznie wiekszego kopa od komputerow, to dzisiaj karta graficzna za 350 zl generuje lepsza grafike, do tego w full hd... Ja ostatnio na konsoli odpalam jedynie te gry, w ktore nie moge zagrac na kompie - oczywiscie na padzie od klocka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiesza mnie komentarze niektorych odnosnie ceny ;) zapomnieliscie chyba, ze xbox na starcie kosztowal 1300 zl... teraz, za wiekszy dysk i zmieniony kolor, ktore w zaden sposob nie wplywaja na gre, wolaja jeszcze wiecej. Po prostu mega okazja :lol2: o ile wtedy ta konsolka miala wyraznie wiekszego kopa od komputerow, to dzisiaj karta graficzna za 350 zl generuje lepsza grafike, do tego w full hd... Ja ostatnio na konsoli odpalam jedynie te gry, w ktore nie moge zagrac na kompie - oczywiscie na padzie od klocka :D

Yyy gdzie wolaja wiecej? Przeciez Elite kosztuje 1099 :blink: O bundlach to juz w ogole nie wspominam: 1150 - 200 (za gre) - 100 (za drugiego pada) - 250 (za dysk 120GB) = 600 zeta za to co dostajesz w normalnej Elite. Pomijam customowa obudowe (w niektorych przypadkach). A skoro X360 jest taki przeceniony to co trzeba powiedziec o PS2? 399 zeta za 10 letnia konsole? To chyba z glupim na mozgi sie trzeba zamienic zeby to kupic, mimo ze karta graficzna za taka kwote wyswietla gadzilion razy lepsza grafike...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiesza mnie komentarze niektorych odnosnie ceny ;) zapomnieliscie chyba, ze xbox na starcie kosztowal 1300 zl... teraz, za wiekszy dysk i zmieniony kolor, ktore w zaden sposob nie wplywaja na gre, wolaja jeszcze wiecej. Po prostu mega okazja :lol2: o ile wtedy ta konsolka miala wyraznie wiekszego kopa od komputerow, to dzisiaj karta graficzna za 350 zl generuje lepsza grafike, do tego w full hd... Ja ostatnio na konsoli odpalam jedynie te gry, w ktore nie moge zagrac na kompie - oczywiscie na padzie od klocka :D

Chyba, że sobie sam go z tira podprowadziłeś... mój pierwszy premium sprzed niemal 3 lat kosztował ok 1.500PLN. Zresztą kogo tak naprawdę to obchodzi?

 

A co do reszty, who gives a shit n/t jakiś low-endowych vga? Wygeneruj sobie na tej karcie oprawę a-v pokroju FM3, to wtedy będziesz jeszcze większym kozakiem, niż w chwili gdy pisałeś tego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o to cale super elite za 1499 ;) z jednej strony daja niby wybor, ale i tak te konsole imho o wiele bardziej stracily na wartosci... w dniu premiery placilismy 1300 za high end, a po 3 latach ludzie chca dac 1500 za wersje z wiekszym dyskiem :mur:

 

@MacOSek - to alternatywa dla tych ktorzy maja gdzie ta karte wsadzic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o to cale super elite za 1499 ;) z jednej strony daja niby wybor, ale i tak te konsole imho o wiele bardziej stracily na wartosci... w dniu premiery placilismy 1300 za high end, a po 3 latach ludzie chca dac 1500 za wersje z wiekszym dyskiem :mur:

Po 1: Super Elite to na chwile obecna TYLKO bundle z MW2/FM3. I jak juz wczesniej wyliczylem jak sobie odejmiesz ceny to wychodzi, ze taka Super Elite kosztuje w sumie POLOWE tego co Elite albo i wiecej po dysk 120GB w blisterku kosztuje pewnie jeszcze wiecej niz zalozone przeze mnie 250 zeta.

Po 2: 1499 to tylko takie gdybanie na temat ceny konsoli, ktorej nie bedzie nawet w najblizszym czasie. A co potem bedzie...to bedzie. Rownie dobrze moze nastapic obnizka o ktorej tez juz pisalismy i Super Elite bedzie kosztowac tyle co Elite.

 

 

@MacOSek - to alternatywa dla tych ktorzy maja gdzie ta karte wsadzic ;)

W dupe? ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...