Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie, ale nawet jakbym sie zalapal to i tak latalo by mi to w kolo [gluteus maximus]. Konsola sluzy mi do grania, nie do przedluzania penisa za pomoca jakichs smiesznych punktow i innych zbednych dupereli. Rozrywka online mnie nie interesuje, nie mam na to czasu, ledwo sie wyrabiam na granie w singlu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie mam modem E160 podlaczony do routera Asusa (ma 2 porty USB + alternatywny soft). Zalety: net bezprzewodowy w domu i dzieki temu X podlaczony do Live. Ogolnie za 45 zeta/msc mam 10GB@1mbit, a po przekroczeniu limitu 32kb/s czyli tyle co nic. Do sciagniecia sobie jakiegos DLC czy uploadowanie bzdetow (np. sprawdzanie wynikow w FM3) to starczy, laduje sie raczej normalnie, ale do grania to sie nie nadaje chociaz nie sprawdzalem, ale przy pingu 250-300ms to wolalem sobie od razu darowac takie ekspetymenty. Jutro niby ma sie okazac czy cos sie uda wymodzic w sprawie net na kablu, ale na razie jestem w ciemnej d.upie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Tak myślałem, że będzie potrzebny router :/

Trzeba czekać do lutego aż pojawi się coś na kablu.

 

Obecnie chciałem tylko ściągnąć kodeki pod divx i kilka innych pierdół.

 

Zalety: net bezprzewodowy w domu i dzieki temu X podlaczony do Live. Ogolnie za 45 zeta/msc mam 10GB@1mbit, a po przekroczeniu limitu 32kb/s czyli tyle co nic.

:) największa zaleta :) tylko, że te 1mbit mam przy bardzo dobrej pogodzie :)

 

Pzdr,

a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos tutaj uzywal moze dyskow produkcji innej niz microsoftu i moglby sie wypowiedziec na ich temat? :)

A co konkretnie chciałbyś wiedzieć?

Po sflashowaniu taki dysk nie różni się niczym od produktu m$. No może jedynie prędkością, bo teoretycznie jest szybszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie limitowanej edycji konsoli z MW2, dyskiem 250 i 2 padem. Czy wiadomo już za ile będzie oficjalnie sprzedawana w polskich sklepach i jaki jest nakład na cały świat?

 

Bo chętnie wziąłbym na raty :D

Edytowane przez Milan1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic o tym nie wiadomo, zostaje sprowadzenie sobie z UK przez osobe tam mieszkajaca, innej opcji nie ma. A nie, zapomnialem, jest. Typ na Allegro za 1400 wysyla z UK. Normalna cena 1150 (w przeliczeniu).

 

edit.

Klamalem, nie 1400 a 1850 :lol:

http://allegro.pl/item795454300_xbox_360_2...ted_editio.html

 

edit2.

Swoja droga to nie bardzo wierze w opis na tej aukcji, ze tylko 5000 sztuk ma byc wypuszczonych.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na allegro w miarę tanie zdrapki - 130 zeta /4200 pts

http://www.allegro.pl/item805367044_4200_m...d_na_maila.html

 

Brał ktoś od tego sprzedawcy? Działa?

btw. nie odpowiem Ci, ale sam kiedyś kupiłem 4200msp za coś poniżej 100zł od allegrowicza Sztania11 i wszystko było ok. Jak na razie nie ma on nic na sprzedaż, ale gdybyś coś od niego znalazł to polecam.

Edytowane przez grzegrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga to nie bardzo wierze w opis na tej aukcji, ze tylko 5000 sztuk ma byc wypuszczonych.

Na kilku stronach zagranicznych znalazłem wpisy, że jednak będzie jedynie 5000. Tyle, że nie są to zaufane osoby, a jacyś przypadkowi internauci mogący pisać, to co usłyszeli od innych i wszystko się nakręca.

 

Jeśli tak by się stało, to mało prawdopodobne, że konsole znalazłyby się w Media Markt bądź innej dużej sieci, a jeśli tak, to pewnie za cenę 1500-1600...

 

 

Ale zestawik miazga ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś tak bardzo potrzebuje tego dysku 250GB, to można uderzyć do mnie, a coś tam stworzę ;]

Sam dysk, czy tam z kieszenią od pana chińczyka jak ktoś woli :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze to jakis walek jest: w opisie raz jest dysk 250GB, a potem zaraz, ze 120GB. Potem takie kwiatki "Xbox 360 dostarczony zostanie do Ciebie w czarnym kolorze. Będziesz mógł jednak zmienić wygląd przedniego panelu korzystając z oferty wymiennych paneli w różnych kolorach i wzorach! " - przeciez ta edycja nie bedzie czarna tylko customowa, i na koniec 1 pad zamiast 2 + ani slowa o grze w srodku. IMO koles chce zarobic na niewiedzy kupujacego i robi pseudo-limitowana edycje z faceplatem od MW2 + 1 pad + brak gry. Ja bym sie raczej na to nie skusil, chyba ze odbior osobisty i sprawdzenie wszystkiego na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie sam siedze jakbym mial owsiki, bo sie okazalo, ze typ przez ktorego zamawiam ma maly problem. Zamowienie zlozyl i sztuka jest "zaklepana" tylko, ze w momencie zamawiania mial jeszcze aktywna stara karte, a w miedzyczasie przyslali mu nowa z innym expire date i tera zaczyna sie kombinowanie. Poradzili mu zeby zlozyl nowe zamowienie...tyle, ze produktu juz nie ma, strona wygasla i przenosi na glowna <_< Rozne scenariusze niepowodzenia przewidzialem, ale takie mi przez mysl nie przeszlo :(

 

edit.

Tak BTW to dzis bylem w 2 sklepach w Wawie i MW2 juz sprzedaja, nie wiem czemu w takim razie wszedzie widnieje 10.11.09.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie problem, napisz do sklepu. Może pomogą.

 

Ta wersja u Xmaniaca to faktycznie jakiś wałek. Napisałem do nich i gośc odpisał, że za 1299zł jest dysk 250GB i jeden pad a za 1399zł dysk 250gb i dwa pady.

Edytowane przez krzychu26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze lepiej, otwiera kartony i wyjmuje <_<. W ogole nie jestem w temacie, ale skoro grobel napisal o dyskach 250GB, ze sie da zrobic to i tutaj moze isc podmianka ze zwykla elite + faceplate oczywiscie, ze niby mw2 edition.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz, ale po spotkaniu z większością kontrolerów już go z powrotem do Xboksa nie zamontujesz.

mozesz zdradzic cos wiecej? szczerze przeczytalem to i owo, i nie spotkalem sie z czyms takim Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...