Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś słabej wiary, człecze... Poczytaj kilka postów wyżej i popatrz - taki maSTHa212. Też "jechał" na przerobionej konsoli, a teraz proszę - głosi Wielką Nowinę, grzmiąc na "piratów", rażąc ich sztyletami moralności i poszanowania prawa. Najchętniej wrzuciłby ich do wrzącej smoły i tak napiętnowanych woziłby po jarmarkach ku uciesze prawych tłumów :) I mało tego! Mając sprzęt do potencjalnego wykorzystania go jako odtwarzacza nielegalnie pobranych plików .mkv NIE ROBI TEGO, dając świadectwo swojej prawości, czci i szacunku dla pracujących w pocie czoła, dniem i nocą, wydawców, grafików, muzyków i całej reszty ciemiężonej przez pirackie poczynania. Fakt posiadania tej piekielnej maszyny sprowadza się jedynie to testów oprogramowania, aby oprogramowanie to służyło z pożytkiem przyszłym pokoleniom. Powiadam Wam, człek to wielkiego serca i zapomnieć już czas o jego języku podwójnym (-trójnym? - czwórnym? )

Powiedzenie "ludzie się zmieniają" ma wielowymiarową przestrzeń. Szczególnie po traumatycznym przeżyciu odcięcia od XboxLive...

Po serii banów spodziewajmy się teraz serii samobójstw...

Wiesz co, bez obrazy, ale co Ty ciach!lisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że banują za to iż polacy zakładają konta np. w UK - ban jest niby za to, że podajemy nieprawdziwe dane. Tak przynajmniej tłumaczył się MS podczas rzekomej rozmowy telefonicznej. Albo jest to kolejna plota albo się wkrwję i sprzedam w cholere xboxa bo ms zaczyna przeginać... T_T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że banują za to iż polacy zakładają konta np. w UK - ban jest niby za to, że podajemy nieprawdziwe dane. Tak przynajmniej tłumaczył się MS podczas rzekomej rozmowy telefonicznej. Albo jest to kolejna plota albo się wkrwję i sprzedam w cholere xboxa bo ms zaczyna przeginać... T_T

Raczej nie za to banują. W sumie to by mogli bo da się sprawdzić skąd pochodzi IP przydzielone do konsoli (wiem, że są serwery proxy ale kto z nich korzysta na co dzień?) tym bardziej, że niektóre usługi właśnie tak blokują (chyba np. Video Marketplace). Ba, raz rozłożyło mnie gdy chciałem ściągnąć demo CoD:WW a tam blokada na ten "region". Jak już Demo blokują to nie jest dobrze ;). U nas oficjalnie XBL nie ma, więc nie dziwią mnie różne wypowiedzi ludzi z polskiej infolinii MS. Albo sami nie wiedzą (bo nikt ich w tym nie "szkoli" - nie każdy jest graczem) i gadają bzdury albo wręcz każą im tak mówić. Anyway, MS spija kaskę z abonamentu nawet w PL, więc banowanie za to, że ktoś w Polsce używa Live! a nie powinien raczej by się źle dla nich skończyło (raz: nieopłacalne, dwa: "zła sława").

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że banują za to iż polacy zakładają konta np. w UK - ban jest niby za to, że podajemy nieprawdziwe dane. Tak przynajmniej tłumaczył się MS podczas rzekomej rozmowy telefonicznej. Albo jest to kolejna plota albo się wkrwję i sprzedam w cholere xboxa bo ms zaczyna przeginać... T_T

po co to siać takie herezje :| bana dostały tylko przerobione konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - żenada. Pokladalem ogromne nadzieje w najnowszym update'cie a w szczególności w last.fm i co?? Not available in your region...co za SYF !!! Wkurzac mnie to zaczyna i coraz bardziej mnie od xboxa odpycha. Czas chyba dać szanse ps3 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - żenada. Pokladalem ogromne nadzieje w najnowszym update'cie a w szczególności w last.fm i co?? Not available in your region...co za SYF !!! Wkurzac mnie to zaczyna i coraz bardziej mnie od xboxa odpycha. Czas chyba dać szanse ps3 :/

LOL

jedyna przydatna rzecz i nie działa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co to siać takie herezje :| bana dostały tylko przerobione konsole.

Witam,

 

w miniony weekend Microsoft przeprowadził akcję banowania konsol na których uruchamiano nielegalne oprogramowanie. Każdy kto korzystał z pirackich kopii gier, przerobił konsolę moze spodziewać się blokady konsoli.

 

Oczywiście mogą sie zdarzyć pojedyńcze przypadki jak te opisane przez norberdoPL czy kuhar PL - osób niesłusznie/omyłkowo zbanowanych. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko przeprosić Was w imieniu Microsoft, prosząc Was o kontakt z infolinią i wyjaśnieniem sprawy (infolinia powinna byc juz poinformowana o takich przypadkach). Mam nadzieję, ze jako gracze korzystający z legalnego oprogramowania zrozumiecie koniecznosc walki z piractwem, ktore psuje rynek i nie pozwala na jego szybszy rozwoj.

 

Pozdrawiam:

Hubert

:lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last.fm, degradacja polskich graczy, hehehe. (NORMA)

Noszę się z zamiarem przelutowania pamięci NAND z płyty falcona na falcona. Technicznie nie stanowi to problemu ale czy po takiej zamianie konsola normalnie ruszy, i czy trzeba będzie odczytać cd key i czy jeszcze coś o czym nie wiem.

A hubert niech dalej liże dupę Ms.

Edytowane przez wujekz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - żenada. Pokladalem ogromne nadzieje w najnowszym update'cie a w szczególności w last.fm i co?? Not available in your region...co za SYF !!! Wkurzac mnie to zaczyna i coraz bardziej mnie od xboxa odpycha. Czas chyba dać szanse ps3 :/

Do tego chyba i tak trzeba mieć abonament Gold na te wszystkie "nowinki" jakby co... Ja już mówiłem, dla mnie update zbędny. W sumie to MS trochę oszukał, update był jakieś 2-3 tygodnie temu (nie pamiętam dokładnie) a dopiero wczoraj te funkcje się po prostu odblokowały :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last.fm, degradacja polskich graczy, hehehe. (NORMA)

Nie tylko polskich, nie myśl że jesteś taki wyjątkowy :mrgreen:

 

Na last.fm jest wyraźne info, że możliwość używania last.fm xBox mają tylko gracze z kontami na US i UK, dodatkowo mieszkający w tych krajach. A cała reszta może się wypchać :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol:

Co to zmienia? Czy te dwie osoby to dowód na to, że MS banuje za nielegalny XBL? Jak te dwie osoby (albo nawet więcej, niech już bedzie) mają się do setek tysięcy zbanowanych piratów? Przecież to nawet promil nie jest, ale roznosić ploty trzeba dalej i stresowac ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy dostali bana jak w/w, na infolinii dowiadują się, że ban jest właśnie za nielegalne korzystanie z live w pl. Stąd te informacje krążące po sieci.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś słabej wiary, człecze... Poczytaj kilka postów wyżej i popatrz - taki maSTHa212. Też "jechał" na przerobionej konsoli

Mysle, ze doskonale orientujesz sie co daje zmiana firmware-u i porownywanie PSP i X360 pod wzgledem mozliwosci jakie daje taka zmiana mija sie kompletnie z celem, bo tu nie ma tak za bardzo czego porownywac. Sprawdz sobie ostatnie moje posty w temacie o PSP - o czym tam wspomnialem, a propo PSP Go (zreszta z ciekawosci sprawdzilem i mniej wiecej polowa moich wypocin trakuje o tym, ze PSP sluzy mi jako glownie jako player filmow, a nie konsola do gier). Nie mam zamiaru wiecej wracac co tego tematu, co mialem do powiedzenia to juz zostalo napisane, a ci co i tak wiedza lepiej raczej zdania nie zmienia. Jesli masz dodatkowo jakies "ale" to zapraszam na PW, tutaj za kolejny offtop dostaniesz % + urlop gratis.

 

A zeby samemy nie odbiegac od tematu to...

 

 

;)

 

pozdro

 

BTW.

Sory, ze tak z du.py pytanie, od paru dni prawie mnie nie ma przy kompie, ale te bany to na konta czy tylko konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na last.fm jest wyraźne info, że możliwość używania last.fm xBox mają tylko gracze z kontami na US i UK, dodatkowo mieszkający w tych krajach. A cała reszta może się wypchać :?

Ale spoko, nie ma czego żałować, to last.fm jak i inne ostatnie dodatki to zajmowanie potrzebnego miejsca na HDD (a jest jeszcze TV SKY). Z tej racji, że mieszkam w UK to mam to badziewie chwilowo z ciekawości na HDD. W końcu jak mam grać i słuchać radia (nieraz mi się tak zdarza). Kolejny bajer, którym się będą chwalić przy reklamowaniu X (w wersji limitowanej MW 2) hehehe. Moim zdaniem ta wersja limitowana jak i ta gra CoD MW 2 to jedna wielka "kupa". Potem będą kamerki i w ten sposób przeciągną żywotność bubla XXI w. Tak wiem, sam mam tego bubla ale jakoś nie przekonałem się do sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie moze czy po podlaczeniu kiery logitecha od xbox'a do kompa np. taki dirt 2 bedzie normalnie smigal jak na klocku? Ustawienia dla kierownicy tez sa przenoszone jak to ma miejsce w przypadku pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, sam mam tego bubla ale jakoś nie przekonałem się do sony

A mnie już szlag trafił i wystawiłem kloca na sprzedaż (szczegóły w topicu giełda) - niedługo będę się udzielał w temacie o ps3 :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ban powoduje utratę gwarancji?

"All consumers should know that piracy is illegal and that modifying their Xbox 360 console to play pirated discs violates the Xbox Live terms of use, will void their warranty, and result in a ban from Xbox Live," Microsoft said in a statement.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie dostałem jeszcze, ale konsola coraz częściej się zawiesza i wali artami, więc chyba pozbawię ją dostępu do Internetu dla pewności ;]

Czy ktoś wysyłał na gwarancję przerobioną (ale z nietkniętymi plombami) konsolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy to było poruszane. Oczywiście, że ludzie wysyłali. Nie raz czytałem i słyszałem od znajomych jak wracały im konsole z serwisu po naprawie. I to nawet przyjmowali bez plomb. Niestety po otrzymaniu bana wiedzą, że konsola była otwierana. Nie sprawdzają napędów, przyjmują czasem bez plomb, ale po banie już nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esh mam dylemat :( jako że zakupiłem 42 calowa plazme a granie na TV z laptopem zaczyna mi nie wystarczać postanowiłem zakupić konsolkę (dodam że przez pół roku posiadałem x360 arcade) - 3 miesiące golda gdzie grałem tylko w gry przez multi (singiel bardzo szybko mnie nudzi)

 

Będę grał tylko w gry single player w jedną osobę więc liczę na gry z bardzo dobrym singlem. (brak neta)

Na pewno graliście w o wiele więcej gier niż ja (GoW2, GTAIV, HALO3, KUNG FU PANDA) Więc proszę o podanie kliku tytułów z pasjonującą kampania i fabułą która wchłonie mnie na wiele wieczorów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę grał tylko w gry single player w jedną osobę więc liczę na gry z bardzo dobrym singlem. (brak neta)

Na pewno graliście w o wiele więcej gier niż ja (GoW2, GTAIV, HALO3, KUNG FU PANDA) Więc proszę o podanie kliku tytułów z pasjonującą kampania i fabułą która wchłonie mnie na wiele wieczorów :)

W zasadzie wszystkie powyżej 85% na http://www.metacritic.com/games/xbox360/scores/ ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!

 

Można odblokować HDD na konsoli z banem :) zgrać NAND trochę go przerobić wgrać, instalować i grać z HDD. Bez CPU keya, po najnowszym update.

 

http://forums.xbox-scene.com/index.php?sho...697073&st=0

 

 

W sumie to mnie tylko bolało z całej tej ostatniej Banicji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...