Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

MS dał ciała :P

 

a przy okazji da zarobić magikom którzy za parędziesiąt złotych będą przywracać pełną obsługę HDD. Wystarczy podlutować parę kabelków.

To zrób "tutka" a cała masa polskich "zban-itów" będzie Ci wdzięczna i magicy nie zarobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie w jakis sposob na stronie ms sprawdzic informacje o konsolce? Wlasnie mi wyskoczyl kolejny rrod, a nie jestem pewny czy mam jeszcze gwarancje :/ jakies 1,5 roku temu juz raz byla naprawiana.. gwarancja ulega przedluzeniu w takim wypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie w jakis sposob na stronie ms sprawdzic informacje o konsolce? Wlasnie mi wyskoczyl kolejny rrod, a nie jestem pewny czy mam jeszcze gwarancje :/ jakies 1,5 roku temu juz raz byla naprawiana.. gwarancja ulega przedluzeniu w takim wypadku?

jeśli masz zarejestrowaną konsolę to -> https://service.xbox.com/warrantystatus.asp...c=0&srid=-1

 

raczej nie ulega przedłużeniu. chociaż do końca nie wiem, nigdy nie wysyłałem do naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) a nie jestem pewny czy mam jeszcze gwarancje :/ jakies 1,5 roku temu juz raz byla naprawiana.. gwarancja ulega przedluzeniu w takim wypadku?

Owszem, gwarancja ulega przedłużeniu, ale tylko o okres w jakim kosola była w naprawie. Edytowane przez Namod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo olac serwis i wysylac na niezgodnosc towaru z umowa... te konsole 2 lat nie wytrzymuja, takze non stop by wpadala nowa. Teraz mi wywala jakis blad na stronie ms po wpisaniu nr seryjnego, jutro bede musial zadzwonic

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo olac serwis i wysylac na niezgodnosc towaru z umowa... te konsole 2 lat nie wytrzymuja, takze non stop by wpadala nowa. Teraz mi wywala jakis blad na stronie ms po wpisaniu nr seryjnego, jutro bede musial zadzwonic

moja od miesiąca już jest dwulatką ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kknd!, nie masz co dzwonić. Jak wywala błąd, to masz zbanowaną konsole :) Been there ;]

Kurier juz zamowiony, gwarancje mam do stycznia 2010. Wczesniej byla zarejestrowana na kumpla i wywalalo blad przy ponownej rejestracji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie da się przerejestrować konsoli... chyba... <confused>

 

Właśnie się zastanawiałem. Przecież nr seryjny konsoli jest widoczny przez otwór w opakowaniu. Przecież ktoś może sobie spisać taki nr w sklepie i zarejestrować konsole na stronie ms. Zamówić serwis i... wyslać swoją starą, uwaloną i zbanowaną konsolę. Zastanawiam się czy wtedy sprawdzają na miejscu nadal czy konsole wolno naprawic, czy po prostu naprawiają.

Edytowane przez s0lid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że konsola ma bana nie znaczy, że jej nie naprawią. Ja bym zaryzykował i wysłał. Zwłaszcza, że przyjmowali z naruszonymi plombami.

 

No chyba, że sprawdzają jakoś po numerze seryjnym. Co dla mnie jest troszkę dziwne, bo skoro nie widzą wyraźnie naruszonej plomby to czemu mieliby się fatygować ze sprawdzaniem każdej konsoli czy wyłapała bana. Pisze tak, bo śledząc to co wypisywali ludzie na różnych forach o X360, i to co ostatnio zrobił mój znajomy -wiem, że sporo takich konsol z uszkodzoną plombą wracało naprawionych.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak bys ja wyslal, skoro musisz wpisac numer seryjny konsoli ;] plomba i firmware im wisi

Przecież nr seryjny konsoli jest widoczny przez otwór w opakowaniu. Przecież ktoś może sobie spisać taki nr w sklepie i zarejestrować konsole na stronie ms. Zamówić serwis i... wyslać swoją starą, uwaloną i zbanowaną konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, na dniach będę posiadaczem xboxa, mam pewien problem ;) nie posiadam żadnego kina domowego a i jest mi ono zbędne. Zastanawiam się nad kupnem słuchawek bezprzewodowych (żona nie lubi głośnych dźwięków więc to jedyne lekarstwo dla mnie - lubię słuchać metalu i grać :) Czy możecie polecić mi coś w cenie do powiedzmy 100-150 zł (wymogi - zasięg do hmm max 10m) abym bez problemu mógł podłączyć pod xboxa? Dodam że nie jestem żadnym melomanem.

 

Co myślicie o tych: tylko że są na podczerwień (nie spotkałem się z tym mechanizmem, wiec nie mam pojęcia jak to będzie się sprawować)

Edytowane przez ZIBI_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak właśnie pomyślałem, że w sumie w cenie słabych bezprzewodowych mogę mieć konkretne przewodowe :) Może coś polecisz (do 100zł) Zastanawiam się nad Sennheiser HD201 lub HD202 (201 bardziej mi się wizualnie podobają, wyglądają też na wygodniejsze) Wiem że najlepiej by było pojechać gdzieś do sklepu i sprawdzić jak leży dany model na główce ale...mieszkam 35km od miasta a że jestem na urlopie to się nie wybieram na zakupy na razie dlatego prosiłbym o jakieś opinie/propozycje. Wiadomo, chciałbym wydać jak najmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka przejsciowka jest chyba dolaczana do xboxa. Ciekawi mnie tylko sprawa glosnosci. Z poziomu konsoli chyba nie ma takiej mozliwosci (?), a zadne pozadne sluchawki nie posiadaja opcji regulacji.

Jest taka możliwość w zakładce np.CD a podczas grania z poziomu gry, tak więc nie ma z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zakup słuchawki sobie na razie daruje ;) dziś odebrałem konsole , rozpakowałem poużywałem parę godzin, spakowałem i jutro odsyłam do gościa z allegro. Niby w stanie świetnym powystawowe a takiego padła to ja dawno nie widziałem ;/ i jeszcze się naciąłem bo nie spytałem a na aukcji nie pisało nic o tym...wersja bez HDMI ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...