Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

zasilacz wył jakby sąsiada odkurzacz ostro dawał, a przy oglądaniu go i próbie stwierdzenia czemu tak robi - wyłączenie się konsoli i czerwone diody. Z 3 gier czytało tylko dwie, zaślepka od memory card bez spręzynki mocującej - latała sobie jak chciała. W pionie konsola nie czytała żadnej płyty. Dodatkowo podczas odpalania gier dvd wydawało dziwneee dzwięki....ogólnie masakra według mnie. Ogólnie dosyć brudna. Ale sprzedawca zapewniał że jest w świetnym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup to i nie kombinuj:

http://www.euro.com.pl/konsole-do-gier/mic...l?area=polecamy

Gierki sprzedasz za ~90zł i konsola wychodzi dosyć tanio jak za świeżego jasperka z lipca/sierpnia, a będziesz miał nówkę z 3 letnią gwarancją.

Potem ewentualnie hdd 60GB za grosze z allegro.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum x0, ludzie którzy kupili w tej promocji pisali, że konsolę są z lipca/sierpnia.

Też się skusiłem na to promo i konsola jest z końcówki lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdyby cena się utrzymała jeszcze z ponad miesiąc . W styczniu planuje zakup nowego X360. Stary został troszkę "ograniczony". Mimo, że odpaliłem na tym może ze dwie kopie. No ale teraz już nie mam zamiaru przerabiać, bo nie mam takiej potrzeby. Gram mniej w SP, a więcej na XBL.

 

Pytanie dysk, który posiadam mogę sformatować na nowej konsoli i będzie działać po nikczemnym banie Micrszitu? No i czy da się przed tym zgrać jakoś save'y. Tzn. czy po zgraniu save'ów, sformatowaniu dysku i wgraniu ponownie na dysk będą działać ?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk po sformatowaniu będzie działać.

Plików nie da się odratować przez przeniesienie na pc, sformatowanie hdd i ponowne ich wgranie.

Scena stworzyła jakiś programik do odzyskiwania saveów ale nie mogę teraz znaleźć konkretnego info o nim.

Chociaż wg mnie ingerencja w pliki wiąże się ze zbyt dużym ryzykiem i wolałbym jednak je stracić, niż dostać bana za takie zabawy.

 

Co do ceny to wątpię, żeby się utrzymała przez dłuższy okres. Do świąt pewnie trafią się jeszcze jakieś promocje. Jak masz zbanowaną konsolę to sprzedawaj ją jak najszybciej - obserwuje allegro od dłuższego czasu i ten sprzęt strasznie traci na wartości.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia - pliki są nadpisane tak, że widzi je tylko ta zbanowana konsola.

Na innych będzie wyświetlać je jako corrupted data.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam nowy Liteon (nie wiem która już to wersja z kolei ;) ). Ponoć da się złamać. Ale szczerze ja nie polecam przerabiać. Swoją przerobiłem zaraz po zakupie. Było to przed premierą GTA4. I zaraz po premierze jako pierwszy oryginał to był GTA 4. Potem jego kopia (org siedział sobie w pudełku na pólce). I jeszcze jedna kopia gry do której nie miałem akurat dostępu. Nigdzie nie mogłem jej wtedy kupić. A dokładnie to Burnout Revenge. Potem kupiłem używkę tej gry w sklepie we Wrocku i jedyna kopia z jakiej korzystałem to GTA 4. Potem kupiłem dysk i nie korzystałem z niej w ogóle. Nie ściągałem gier i nagrywałem, bo się bałem właśnie o bana i z każdym miesiącem żałowałem tej przeróbki. Raz, że nie chciało mi się latać do sklepu po płytki DVD+R DL, to jeszcze nagrywać je po 40 minut, bo tyle średnio wynosi czas wypalania jednej z prędkością x2.

 

To co kupowałem raz na jakiś czas mi starczyło. Czyli COD4, GOW, GOW2, Mass Effect, Assasin's Creed i jeszcze kilka tytułów jak Halo 3 (mój ostatni org jaki kupiłem). Jedyne co mi pozostało to granie w nie w SP. Można zapomnieć o XBL, coop etc. Przez to konsola praktycznie się kurzy, bo nie chce mi się jej używać. Gdyby od początku nie grałbym na XBL konsola stała by nie używana cały czas. XBL to druga i to spora połowa Xbox 360. Spróbuje ją wystawić na Allegro jeszcze w przyszłym tygodniu. Może te 300 zł się zwróci. Kupię Arcade i żadych przeróbek. Zwłaszcza, że X360 powoli się kończy. Nie więcej niż 2 lata tej konsoli nie wróże. Gry oczywiście będą nadal wychodzić, ale głównie na nowe platformy. Do 2012 myślę, że coś M$$$$$$ już wypuści lub Sony. Chociaż nie wiadomo, bo X360 dzięki Xbox Live ma się dobrze i to właśnie dzięki XBL żywotność tej konsoli może się troszkę wydłużyć w okresie kiedy będzie wychodzić mniej gier. Sony ze swoim PS3 tak naprawdę dopiero teraz zaczyna rozkwitać i też w sumie ma się dobrze.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że X360 w SP szybko się nudzi. Jest sporo tytółów do przejścia owszem, ale sporo z nich można pograć taniej na PC. Tych dobrych tylko na X360 jest troszkę mniej już teraz. Więcej dobrych exclusive'ów wychodzi na PS3 obecnie. Jak chcesz grać offline to rozumiem, ale warto się zainteresować XBL.

 

P.S sporo tych dobrych gier na X360 można kupić za mniej niż 100 zł. Nawet nówki po paru miesiącach można wyrwać po dobrych cenach 130-150 zł i taniej. I nie wyssałem sobie tego z palca, bo sporo gier kupowałem na Allegro.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że X360 w SP szybko się nudzi. Jest sporo tytółów do przejścia owszem, ale sporo z nich można pograć taniej na PC. Tych dobrych tylko na X360 jest troszkę mniej już teraz. Więcej dobrych exclusive'ów wychodzi na PS3 obecnie. Jak chcesz grać offline to rozumiem, ale warto się zainteresować XBL.

Oczywiście to Twoje prywatne zdanie jest, powinieneś dodać, a moje jest troszeczkę odmienne. Bo te wszystkie gry które wymieniłeś to dla mnie kiszka jest, np. One wszystkie są dobre ale w momencie wydania, wszystkie, później to tylko jakiś tam kolejny kod. Tak więc z tymi "exclusive'mami, to zależy od punktu widzenia a punkt widzenia od stanu konta, hehehe. To, że Ty tak twierdzisz to nic nie znaczy i komuś nie musi się spodobać. To, że mówią, że jest Pan Bóg, wcale nie znaczy, że on jest tak samo jak to co ustali większość wcale nie musi to znaczyć, że mają rację, ot co. Różne są gusta. A ty grając na live wolisz konkurować czy współpracować, wolisz np. Cod mw2 dominacje, czy spec ops z kumplem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to Twoje prywatne zdanie jest, powinieneś dodać, a moje jest troszeczkę odmienne. Bo te wszystkie gry które wymieniłeś to dla mnie kiszka jest, np. One wszystkie są dobre ale w momencie wydania, wszystkie, później to tylko jakiś tam kolejny kod. Tak więc z tymi "exclusive'mami, to zależy od punktu widzenia a punkt widzenia od stanu konta, hehehe. To, że Ty tak twierdzisz to nic nie znaczy i komuś nie musi się spodobać. To, że mówią, że jest Pan Bóg, wcale nie znaczy, że on jest tak samo jak to co ustali większość wcale nie musi to znaczyć, że mają rację, ot co. Różne są gusta. A ty grając na live wolisz konkurować czy współpracować, wolisz np. Cod mw2 dominacje, czy spec ops z kumplem ?

O czym Ty piszesz? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Mam pytanie do osob, ktore graja w Tekkena 6.

 

Czy moze mi ktos powiedziec o roznicy we :

 

-freameracie miedzy wersjami NTSC, a PAL i czy w ogole takie sa. Pytam o to bo pamietam czasy Tekkena 3, ktory w NTSC smigal z 60FPsami i byl uzywany na turniejach, a PAL, w ktorego malo kto gral ze wzgledu na 50 FPS. Czy wystepuje dzis to samo i lepiej szukac wersji NTSC?

 

-czy moze ktos mi napisac o rozniy w graniu na padzie z PS3, a na tym dziwacznym krzyzaku z X360? Wygodne to jest? Da sie "krecic kierunki" krzyzakiem (ewgfy Jina i Henka)?

 

Podziekowal.

 

 

 

PS - odnosnie regulaminu...w naszym prawie to mi maja udowodnic wine, a nie odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A to jest regulamin "naszego prawa" czy forum?

 

Co do krzyżaka. Ten w X do niczego się nie nadaje. O niebo lepiej się gra na tym z PS3.

Dziekowac.

 

Wobec tego inne pytanie : czy na X360 jest cos na czym (pomijam arcade sticki, nie lubie galek) da sie grac w Tekkena 6 tak jak na krzyzaku z PS3? Generalnei to ten krzyzak nie zmienl sie od lat, ale nie tylko idzie o layout, ale i o jakosc - tak samo gralo mi sie na DS1, swietnie mi sie gralo na DS2 i tak samo gra mi sie na SixAxisie z PS3. Idealny pad - X360 ma to samo czy raczej same "made in China" - pc ma pelno takigo chlamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seledynowy pad do X`a ma krzyżak wykonany nieco lepiej. Nie jest taki koślawy, da się grać. Czasami pojawiają się na Allegro.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie nie kręci gra po necie. A wydawać po 200zł na gry trochę szkoda, zwłaszcza, że szybko mi się nudzą.

Kto Ci każe kupować nówki w sklepie? Torche cierpliwości + allegro i już masz gierki za ~50-100zł zależy od tego jak dobra to gra i ile jest już na rynku.

Wystarczy chcieć...

Edytowane przez g00dMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

devil, rozumiem ze konsole masz zbanowaną. Ale fizycznie? tj dysk i inne sprawy, info o banie itd? Bo jesli nie, jesli moglbym nadal grac i nie uszkodzilby mi danych z mojego dysku, to bym odkupil od Ciebie x'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz? :blink:

A o tym, że jeżeli komuś podoba się dana gra to niech nie poleca jej komuś innemu, bo wcale nie musi się temu drugiemu podobać. Tak samo jak z tymi "exclusive'mami" i tak samo jak z Bogiem, to że ileś tam milionów ludzi twierdzi, że jest nie znaczy, że to prawda.

 

A odnośnie pada i takkena to ten gracz też miał taki problem i rozwiązał go w ten sposób:

http://xboxonline.valhalla.pl/index.php?showtopic=30090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o tym, że jeżeli komuś podoba się dana gra to niech nie poleca jej komuś innemu, bo wcale nie musi się temu drugiemu podobać.

:lol2: WTF?? Im bardziej to tlumaczysz tym mniej to rozumiem. Czemu mam nie polecic gry, ktora mi sie podoba? Drugiej osobie moze sie nie spodobac, ale bez przesady, to nie powod zeby nie dzielic sie wrazeniami i nie rekomendowac jakiegos tytulu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś chałpnicze metody naprawy e74 polecicie? Bo kumpel mi x360 premium z tym dał w prezencie. Czytałem, że problem jest z grafiką i albo zimny lut albo się przegrzewa. Pasta termo była do [gluteus maximus] więc wyczyściłem ją (pół godziny szorowania) i dałem zalmana STG1 i odkrzywiłem trochę x-clampa, żeby mocniej dociskał, ale nie mam kabli żeby sprawdzić czy pomogło. Macie jakieś złote rady? Bo wysłałbym ją do serwisu (naprawa w Bielsku 129-189 ponoć) ale w PL będę dopiero za miesiąc a forza w sklepie czeka... ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawa e-74 w serwisach jest nieopłacalna, bo ten błąd wcześniej czy później powróci.

Jak chcesz się pobawić, to tutaj są sprawdzone metody:

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=674440

Teoretycznie najlepsza jest hybryda:

http://xbox-experts.com/tutorial/team-hybr...p-fix-released/

Ale na dobrą sprawę te metody i tak nie są 100% skuteczne - konsola po tych operacjach powinna pochodzić, ale jak długo to już zagadka...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że jestem na urlopie i mam za dużo czasu, natchnęło mnie, żeby podłączyć x'a do pc'ta.

 

Znalazłem jakąś starą kartę sieciową, zainstalowałem stery.

Pojechałem do sklepu po kilka metrów kabla skrosowanego...

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "obrazek"

Dołączona grafika

 

Tworze nowe połączenie sieciowe ustawiam adresy IP na kompie i w konsoli

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "obrazek"

Dołączona grafika

no i rybka...

 

kabel sieciowy odłączony, test połączenia w konsoli wywala błąd od razu :/

 

próbowałem użyć kabla dołączonego do konsoli ale też niestety to samo... <_<

 

 

jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...