Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na zbyciu Gears of War 1. Jako, że idą święta mogę wysłac zaintereswonaje osobie. Grę oddam za darmo. Jestem w uk koszt przesyłki to około 10 pln. Koszt przesyłki wyślę dokładnie zainteresownej osobie po wysłaniu gry. Płatne po otrzymaniu gry w Polsce - jeszcze się zgubi i ktoś będzie miał pretensje. Zgłoszenia na priva jak będzie więcej niż jedno grę wysyłam do 3 osoby. Pozdrawiam.

 

Ps Gow juz obiecany :-).

Edytowane przez Mefikon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid niestety konsola została zbanowana. Zalogowałem się do XBL jakoś pod koniec Listopada (czyli nie dawno), bo przez dłuższy okres konsola była pożyczona, więc ban pewnie był już na początku listopada. Jak mówiłem zalogowałem się, pobrałem ostatni update. Pograłem troszkę w GOW2. Wylogowałem się i na następny dzień przy próbie zalogowania wyskoczyła informacja o blokadzie konsoli. Po restarcie instalki gier nie działały na dysku. Nie można było też żadnej zainstalować.Wyłączyłem konsole i do dziś jest cała zakurzona od nie używania. Raczej nie będę jej wystawiał na Allegro tylko zostawię ją sobie na jakiś czas. Przejdę parę gier i sprezentuję konsolę mojemu 8 letniemu siostrzeńcowi. A na wakacje kupię nową o ile znajdą się fundusze. Ale przedtem zawita u mnie czarne pudełko zwane PS3 Slim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raty 0% charakteryzują się 3 zeramni:

1.0 pierwszej wpłaty

2. 0 prowizji

3. 0 odsetek

 

jezeli tak jest w RTV euro AGD to na raty wyjdzie 666. Ewentualnie zadzwon do nich :)

 

 

Mam pytanie bo w tym xboxie arcade z RTV euro nie ma kabla do HD. Ponadto chce kupić kabel VGA do kompa (wejscie D-sub). Moj TV ma wejscie D-SUB i hdmi i component. Czy powinienem kupić:

 

1. Kabel VGA do kompa + kabel COMPONENT do TV

2. Kabel VGA do kompa i ten sam do TV

3. Kabel VGA do kompa + kabel HDMI do TV???

 

Ktora opcja jest najlepsza/najtansza?

Jaka jest roznica w jakosci?? I co najbardziej oplaca sie kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do telewizora HDMI.

Kolory są troszkę żywsze, a obraz ostrzejszy w porównaniu z kablem VGA. O componencie nawet nie myśl, bo obraz po tym kablu wygląda tragicznie.

Trochę się zareklamuję, ale jakbyś szukał oryginalnego kabla VGA to właśnie chcę się takiego pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O componencie nawet nie myśl, bo obraz po tym kablu wygląda tragicznie.

A to ciekawe, bo sam porównywałem HDMI vs. Komponent i nie zauważyłem różnic na korzyść żadnego z nich (choć widać na pierwszy rzut oka, że obraz jest troszkę inny, to trudno powiedzieć, gdzie jest lepiej, a gdzie gorzej). Na siłę możnaby wspomnieć o minimalnie ciemniejszym obrazie na komponencie, ale dopóki gdzieś nie przeczytałem o tym, to nie zwróciłem nawet uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chciałbym mieć taki wzrok, który nie widzi różnicy miedzy Componentem a HDMI. Dla mnie component to masakra (nieostre krawędzie, dziwne kolory, ciemniejszy obraz, i ogólnie dużo gorzej wyglądający obraz) dla mnie dyskwalifikacja. A porównywałem Component vs HDMI u kulegi na Samsungu 32" B550.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu na prostszych modelach LCD widać aż tak dużą różnicę.

Mam plazmę Samsunga PS50B530 z włączonymi wszystkimi usprawniaczami obrazu i autentycznie nie odnotowałem żadnych wyraźnych odstępstw w obrazie po komponencie.

 

Oczywiście szanowny użytkowniku RaaDeeK - pomijając już same kwestie obrazu, bierz HDMI ze względu na uniwersalność. Nowszy format i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no akurat jesli chodzi o hdmi to nie ma znaczenia ile za niego dasz... obraz/dzwiek jest przesylany cyfrowo wiec o poprawieniu jakosci przez "zlote"/platynowe czy jakiez to tam sobie wymysla wtyki nie ma mowy:)

 

@d0nMD: ubiegles mnie :)

Edytowane przez mar_cin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do plazm/LCD i tych super ulepszaczy obrazu to mam mieszane uczucia. Testowałem swoją plazmę i kumpla co ma FullHD (również Panasonic). I z włączonymi ulepszeniami obraz jakościowo w grach jest gorszy. Tekstury są lekko rozmyte i brak ostrości. Powyłączaliśmy wszelkie ulepszenia i po którymś obraz był ostrzejszy.Było widać więcej szczegółów w takim GoW 1. Także różnie z tymi ulepszaczami bywa. Nie twierdzę, że są złe, ale moim i kumpla przypadku wolę niektóre wyłączać. Ja mam o tyle gorzej, że mam tylko w zasadzie 720p i to nie pełne. (1024x720). Ale siedząc ok 1.5 metra od TV obraz jest dla mnie ok. Zresztą rzadko co teraz podłączam do plazmy X360. A od czasu bana w ogóle nie gram. Zwykle gram na monitorze (patrz Sig).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że najtańszy sensowny kabel (jakim jest bigben) kosztuje tyle w sklepie....

Używkę pewnie się kupi za ~40-50zł.

 

Pierwsza strona, FAQ, pytanie nr 30....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem u siebie Speed-linka i różnica była zauważalna w porównaniu do no-name z allegro, który pożyczył mi kolega. Niestety do Big Bena ani do oryginału Microsoftu go nie porównywałem.

 

P.S Ponoć kabelek od Hama się nieźle sprawuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S Ponoć kabelek od Hama się nieźle sprawuje.

Tak, jakosc obrazu na kabelku HAMA nie rozni sie niczym od oryginalnego. Podejrzewam, ze w przypadku Speed-Linka jest identycznie. Wystarczy unikać no-name`ow, kupowac kable istniejacych od jakiegos czasu marek i powinno byc dobrze. Nie trzeba koniecznie przeplacac i nabywac kable M$, zeby byc zadowolonym z efektu. Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko odnośnie kabla HDMI. Do PS3 kupiłem kabel noname z pozłacanymi końcówkami i filtrami ferrytowymi za 25zł na allegro i wszystko działa wyśmienicie wraz z FullHD. Kolega kupił PS3, Samsunga 40'' FullHD i kabel bodajże HAMA bez filtrów i pozłacanych końcówek za ok 70zł. Dzwoni do mnie, że jak ustawi FullHD to ma kaszane na ekranie. Pojechałem do niego ze swoim kabelkiem i 1080p działa rewelacyjnie. Wniosek nr 1: Nie wszystkie kable radzą sobie dobrze z 1080p czy tam ze standardem HDMI v1.3. Wniosek nr 2: cena nie gra roli. drogi nie oznacza dobry. :)

 

pozdrawiam

 

PS. Oczywiście w przypadku HDMI różnicy w jakości obrazu/dźwięku nie ma. Na każdym zagra identyko z racji cyfrowego przesyłu. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek nr 3 - mogl miec uwalony kabel, zdarza sie ;)

 

Poza tym czesto ludzie zaginaja kable pod bardzo ostrym katem, dochodzi do zalamania przewodu (co niekoniecznie musi byc widoczne na zewnatrz) i potem sa jeki, ze nie dziala "samo z sie" i ze kabel do d...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabelek był nówka sztuka wyjęty z blistera i od razu podłączony. Działało max 1080i. Po wybraniu 1080p wyskakiwały kolorowe makrobloki. Jakby kabel nie pozwalał osiągnąć pełną przepustowość. Z kablami od sieci miałem podobnie. Już kilka razy zdarzyło się, że LAN działał na 10Mbit a na 100 kompy się wykrywały ale sieć nie chodziła. ;) Uważam, że z tym jest loteria ale myślę, że to i tak mały odsetek przynajmniej na tych krótkich kablach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT] kojak_ct prosze nie mow mi ,ze kable ethernetowe kupujesz... ?:) [/OT]

 

a wracajac do tematu x`a... calkiem sie ciekawe rzeczy dzieja na scenie... - szkoda ,ze dash`a zupdejtowalem w wakacje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki problem. Konsola podpieta pod zwykly telewizor compositem (przejsciowka euro). I obraz wyglada tak:

 

50Hz + format standardowy = OK

60Hz + panorama = lekko przyciety

60Hz + format standardowy = najbardziej przyciety

 

Oczywiscie powinno sie uzywac tego, ktory dziala najlepiej czyli 50Hz + format standard, ale co w przypadku, gdy gra wymaga 60Hz i bez takiego trybu sie nie odpala? Spotkal sie ktos z takim problemem? Mozna cos na to zaradzic?

 

edit.

Zna ktos takich desperatow http://allegro.pl/item835465135_osiagnieci...s_creed_ii.html :lol:

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środę będzie promocja w tesco - konsole 20% taniej. Elitka wychodzi wtedy w okolicach 880zł, także warto się zainteresować jakby ktoś teraz był na kupnie xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...