Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

I jak z tą promocją w Tesco? Faktycznie wszystko -20%? Po ile kloca Elite mają?

Czy to może jakiś wałek w stylu "podnieśmy cenę do 1499zł, przekreślmy, odejmijmy 20% i nowa super cena na iksa - 1199zł" :lol2:?

Bylem o 7:30, staly Elity z Pure i Batmanem po 1099. Taka cena widniala na etykiecie i od tego odejmuja 20% czyli wychodzi 879. Przy PS3 wyszlo 959 PLN. I tak, wszystkie konsole 20% mniej (PS2, PSP, DS). Tylko Wii nigdzie nie widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupiłem dziś X'a. Byłem w tesco w Silesii ok 8:00 i udało mi się zdobyć ostatnią sztukę Elite. Na półce zostało jeszcze jakieś 4,5 szt. Arcade. Myślę, że promocja naprawdę była zachęcająca. Elite + 2 gry za dokładnie 879,20zł.

W sobote kończę remont w domu i testuje =)

 

edit:

czy baterie, które dodają do xboxa to jednorazówki czy aku? nic na nich nie pisze co by nie wolno było ich ładować [;

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wcale nie jestem w temacie xbox'a 360 dlatego mam szybkie pytanie? Warto brać wersję ARCADE (nową, ze sklepu) za 550 zł? Chciałbym ją przerobić Iripperem później. Na pudle pisze, że jest wyjście HDMI. Warto się pchać w wersje ARCADE? Proszę o jakąś szybką wskazówkę bo dzisiaj chciałbym dokonać zakupu. :) Można do niej później podłączyć dysk tardy? Jeśli tak to przez jakie złącze bo mam w domu parę dysków na IDE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jestem w temacie xbox'a 360 dlatego mam szybkie pytanie? Warto brać wersję ARCADE (nową, ze sklepu) za 550 zł?

Warto. Można wiedzieć, gdzie za tyle sprzedają?

 

Chciałbym ją przerobić Iripperem później.

Że co?

 

Można do niej później podłączyć dysk tardy? Jeśli tak to przez jakie złącze bo mam w domu parę dysków na IDE...

Można podłączyć, ale musi to być specjalny xboxowy dysk w obudowie. Zwykłego komputerowego dysku nie podłączysz, tym bardziej na IDE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto. Można wiedzieć, gdzie za tyle sprzedają?

Auchan Kraków przy korzystaniu z bonów SODEXO. Ceny konsol to:

 

XBOX 360 ARCADE - 649 zł (z kuponem 550 zł)

XBOX 360 ELITE 120 GB + PURE , LEGO BATMAN - 948 zł (z kuponem 805 zł)

Była jeszcze jakaś 3 wersja z GTA4 za 1299 zł ale jej nie brałem pod uwagę...

 

Kupon zniżkowy SODEXO do Auchana obniża ceny wszystkich konsol i gier o 15%, a że ceny i tak są niskie to można sporo zaoszczędzić.

Zakupiłem ostatecznie Wersje ELITE za 805 zł co wydaje mi się niezłą ceną po lekturze tego tematu.

 

Ten kupon SODEXO do Auchana można wyłowić na allegro nawet za 2 zł, jeśli ktoś go nie ma. Trzeba również zrobić zakupy za bony SODEO co najmniej za 100 zł (można po prostu zapłacić bonem za część konsoli a resztę dopłacić).

 

Że co?

No tak. Jak pisałem nie jestem w temacie i jak poczytałem w googlu mogę wtedy zapomnieć o multiplayerze więc ta opcja odpada. Zresztą z tego co widzę ceny gier na allegro nie są wysokie więc dam sobie radę inaczej. Uznajemy, że pytania nie było :]

 

Można podłączyć, ale musi to być specjalny xboxowy dysk w obudowie. Zwykłego komputerowego dysku nie podłączysz, tym bardziej na IDE.

Jednak zdecydowałem się dopłacić te 250 zł do wersji ELITE i problem z głowy.

 

 

Dzięki za pomoc.

 

W sumie pograłem w demo PGR 4 i wygląda to super. Brakuje mi w zestawie kabla HDMI, ale miałem jeden łączący kompa z tv więc na razie będę przekładał. I koniecznie trzeba dokupić drugiego pada. Teraz pytanie w co nowy posiadacz XBOX 360 musi zagrać? :) Zostało mi jeszcze trochę środków to wyłowie sobie coś na allegro przed świętami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie w co nowy posiadacz XBOX 360 musi zagrać? :) Zostało mi jeszcze trochę środków to wyłowie sobie coś na allegro przed świętami.

BioShock, CoD4 i CoD6, Fable 2, Forza 3, GoW i GoW2, GTA4+dodatki, Halo 3, Mass Effect, PGR4, itd ;] Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Rising i Ace combat 6 - gierki stare, ale sprawiły mi mnóstwo frajdy.

Pierwsza dostępna na allegro za grosze, druga trzyma ciągle cenę ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

@Kochin

 

http://gamesoft.dbv.pl/ -> po rejestracji masz dostęp do spisów gier i cenników. Sklep jest w NH na os. Kalinowym, mają masę gier.

 

Warto sie zawsze zapytać na gg czy na pewno coś jest dostepne - 6698705

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Harry. Na pewno coś zakupię. Moja wizyta na giełdzie w Krakowie skończyła się zakupem Oryginalnego Bourna za 40 zł. Będzie na parę dni :)

 

Jeszcze jedna sprawa, gdzie najlepiej kupić drugiego nowego oryginalnego pada do klocka (najlepiej czarny)?

Zastanawiam się nad kompletem z forzą 3 za 249 zł w morele.net. Ale to już mój budżet znacznie nadszarpnie...

Macie jakieś pewne źródła oprócz allegro?

Może jakaś promocja PAD + GRA w rozsądnej cenie rzuciła się komuś w oczy ? :>

Edytowane przez Kochin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochin, a może byś tak poszukał? Każdy nowy posiadacz X360 co tu wchodzi to zadaje te same pytania, które ma albo w FAQ (1 strona), albo na google.

 

Ja drugiego pada kupowałem na Allegro, bo tam najtaniej. Tobie tez radzę brać na Allegro, bo raczej nigdzie indziej taniej nie dostaniesz. A zwłaszcza czarnego, który zwykle jest droższy w normalnych sklepach. Np w sklepie nie dla idiotów ostatnio widziałem białego pada za 159 zł. Jakiś obłęd.

 

Przykładowa aukcja:

 

http://www.allegro.pl/item858856707_pad_cz..._microsoft.html

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że szukałem. Wiem, że są na allegro (napisałem poza allegro, inne źródła) ale najbardziej odpowiadałby mi jakiś komplet z grą. Z Halo 3 ODST udało mi się znaleźć za 170 zł.

Wiem, że jest jeszcze Resident Evil 5 z czarnym padem ale nigdzie nie mogę tego znaleźć w sklepach.

Chodzi o to, że liczyłem na jakiś kontakt który ciężko wyszukać bezpośrednio w necie jak np. sklep polecany przez harrego który jest 10 min ode mnie, pewnie po jakimś czasie znalazł bym go sam.

Rozumując w twój sposób (zadawanie pytań na które odpowiedzi są w google) należałoby po prostu zamknąć ten temat bo wszystkie informacje z niego można znaleźć też na innych stronach.

 

Na allegro znalazłem sobie te pady bez problemu ale jak zaznaczyłem wyżej, chodziło mi o inne źródła.

 

Więc jak komuś rzuci się w oczy jakaś promocja na zestaw PAD + GRA to niech wrzuci tu info, chętnie skorzystam.

 

Dzięki za pomoc raz jeszcze.

 

 

PS. Dzisiaj białego pada w Saturnie widziałem po 199 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogłaszam ze słowo iRipper wchodzi do kanonu tutejszych rozmów na temat xboxa i przeróbek ;d

Spytam się delikatnie, a co to?

 

//w dół

 

chyba właśnie nie.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że od 2 dni przygrywam już w X360, pozwolę sobie podzielić się pierwszymi odczuciami:

 

[n00b mode:on]

 

1. OMG sąsiad włączył odkurzacz? nie to napęd X'a... dzięki bogu, że jest HDD.

2. (po odpaleniu Forza 3) - hmmm grafa nie powala

3. (po odpaleniu FN4) - grafa powala [;

4. (po odpaleniu GTA4) - yy da się gdzieś włączyć AA?

 

Póki co mam jeszcze problemy z przyzwyczajeniem się do gry na padzie w grach, w których zawsze posługiwałem się myszką&klawą.

 

[n00b mode:off]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziś się zaczęło :(. Odpalam konsolę, bo siostrzeńcy przyjechali na święta. Pograli z godzinkę w Soul Calibur 4. Potem im odpaliłem Burnout: Revenge. Konsola sie zawiesiła po włożeniu płyty do napędu. Czarny ekran, a napęd nie pracuje. Wyłączyłem konsolę i włączyłem. Na chwilę pojawiły się 3 czerwone diody. Wyłączyłem znów konsolę i włączyłem po chwili. Konsola działa, ale coś czuje, że to początek końca. Zwłaszcza, że już pare razy ostatnio mi się wieszała po włożeniu płyty do napędu. Po ograniczeniu działania konsoli przez microszit pozostaje tylko dalsze próby sprzedaży. Jak na razie bez skutku. Jednak chyba będę musiał się rozstać z X360 na jakiś czas. Swoją drogą ostatnio i tak nie miałem w co grać i szczerze X360 zaczął mi się nudził powoli. Ew. naprawię ją i sprezentuje siostrzeńcom. Zawsze to lepsze niż wylądowanie na śmietniku, czy sprzedanie jako uszkodzoną za jakieś tam grosze. Szkoda, niedługo będę miał PS3 na otarcie łez.

 

EDIT: No i stało się. Konsola padła raz na zawsze. 3 czerwone diody.

 

 

Ktoś zna we Wrocku jakiś dobry serwis, gdzie mogę naprawić tego Xbox'a. Poszukam na necie jeszcze, bo nie chce mi się wysyłać nigdzie konsoli.

 

EDIT2: Nie wiem co jest grane. Konsola znów działa. Pograłem chwilę. Wyłaczyłem i włączyłem i dalej działa. I tak w kółko z 10 razy ją włączałem i wyłączałem.

 

Wcześniej za ostatnim razem jak mi się pojawiły 3 diody sprawdzałem kod i miałem tak 4 diody ,4,4,2. Więc kod 0002. Chociaż nie jestem pewien. Wychodziło by, że to problem z zasilaniem. Cóż poczekam aż znów wyskoczą te diody i dokładnie sprawdzę jeszcze raz jaki to kod.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też coś już dolega konsoli. Ekran na 2 sekundy gaśnie, telewizor komunikuje 'brak sygnału', znowu się zapala i tak kilka razy na godzinę grania. Chyba trzeba będzie zgłosić pierwszą prawdziwą reklamację ;]

 

EXO3 - oprócz gier wymienionych wcześniej na tej stronie, polecam jeszcze FEAR 2 i Resident Evil 5, na prawda sympatyczne pozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też coś już dolega konsoli. Ekran na 2 sekundy gaśnie, telewizor komunikuje 'brak sygnału', znowu się zapala i tak kilka razy na godzinę grania. Chyba trzeba będzie zgłosić pierwszą prawdziwą reklamację ;]

 

EXO3 - oprócz gier wymienionych wcześniej na tej stronie, polecam jeszcze FEAR 2 i Resident Evil 5, na prawda sympatyczne pozycje.

Przetestuję napewno za jakiś czas :) Thx

choć póki co nie wyobrażam sobie gry na padzie w FPP, dlatego COD:MW 2 leży jeszcze nie ruszone [;

 

Muszę przyznać, że najbardziej póki co podoba mi się Fight Night 4 - a grając we 2 to już wogóle odlot :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

exo3, skoncz sobie wyobrazac, tylko to zrob i probuj i nie zniechecaj sie

 

to naprawde nie jest takie trudne. Ja w fps na myszce i klawie nie gralem juz od sam nie wiem jak dawno :) Kwestia przyzwyczajenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać, że najlepsze na X360 są FPS z konsolowymi uproszczeniami, tj. gra bardziej na taktykę, niż na chaos z CS, gdzie zwykle wyłapuję headshota zanim zauważę agresora ;]

 

Poza tym po co porównywać bijatyki, sportówki czy wyścigi do gier z rozwiniętą kampanią, nastawioną na maksymalną grywalność przez cały czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać, że najlepsze na X360 są FPS z konsolowymi uproszczeniami, tj. gra bardziej na taktykę, niż na chaos z CS, gdzie zwykle wyłapuję headshota zanim zauważę agresora ;]

WPIS!

 

o to mi wlasnie chodzi. jakos tak bardziej potrafie sie wczuc w postac grajac na padzie. Nie jest tak latwo jak na myszce, przez co ciut realistyczniej, a do tego trzeba sie skupic na innych waznych aspektach, flankowanie, covering fire itp itd w to mi graj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...