Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Ja wolał bym sobie zostawić UK i mieć wszystko po angielsku, poza tym szansa jest że tam kiedyś pojadę na stałe, więc konto będzie w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem szczęśliwym posiadaczem oryginalnego zaznaczam, dysku 250 GB, mam pytanie techniczne - w przypadku zakupu nowego modelu xbox'a 360 rozumiem, że transfer danych odbędzie się na standardowej zasadzie tj. przez "migration kit"? W sofcie nie ma jakiegoś haczyka, że jest to możliwe tylko w przypadkach 20GB--->120GB i 120GB--->250GB a w kwestii 250GB dysk standard---250GB dysk "wewnętrzny" takiej możliwości nie będzie? Bo z tego co widzę, w pudle nie ma żadnego kabla do transferu. Co prawda mam kabel od 250GB, ale tak jak wcześniej pisałem, czy transfer danych będzie możliwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nowy klocek mi sie podoba. Porzadne wykonczenie i ogolnie wyglada to niezle. Na korzysc nowej wersji z pewnoscia przemawia cichsza praca. Nie wiem jak to sie ma z PS3. Ale moj PS3 80 GB jest prawie nieslyszalny. Jak stoje w odpowiedniej odleglosci to gdyby nie diody to mialbym watpliwosci czy konsola jest wlaczona i to w momencie jak pracuje pare godzin na pelnych obrotach. Ale wrocmy do X360. Czekac mi sie do listopada czy kiedy tam jest premiera sie nie chce.

 

Obecnie jestem na urlopie daleko poza krajem. A dokladnie to przebywam w okolicach Toronto w Kanadzie i mam mozliwosc zakupu X360 ELITE za 249,99 $ CAD. Oczywiscie Jasper. Na razie dolar kanadyjski stoi dosc wysoko, ale jest szansa ze nieco spadnie i w najlepszym wypadku to byloby ok. (3.10PLNx250$ CAD) co daje ok. 775 PLN. Oczywiscie trzeba doliczyc podatek 13% co daje ok. 880 PLN. Problem mam oczywisty. Konsola jest w systemie NTSC. Jest w ogole sens kupna tej konsoli? Jest mozliwosc przerobienia konsoli, by czytala wersje PAL? No i ile by to kosztowalo. No i czy nie wylapie za to bana, i Zarazem nie utrace gwarancji.

 

Obecnie jest promocja w jednych z sieci w okolicach Toronto i trwa do polowy lipca. Do Polski wracam za 2 tygodnie. Ogolnie ceny gier tutaj sa dosc podobne w przeliczeniu na PL. Za nowosci na obie platformy trzeba sie wybulic srednio 60$ CAD + VAT 13%. Co srednio daje ok 200-220 zl. Ale mozna trafic na tansze sklepy gdzie cena juz nawet po miesiacu spada do 40$ CAD co daje ok 180 zl. Dla zyjacego tu to jest dosc tanio. Na PS3 moge miec Killzone 2 za 16$ CAD W PL mozna miec za podobna cene. Wszystko jednak zalezy od kursu dolara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nowy klocek mi sie podoba. Porzadne wykonczenie i ogolnie wyglada to niezle. Na korzysc nowej wersji z pewnoscia przemawia cichsza praca. Nie wiem jak to sie ma z PS3. Ale moj PS3 80 GB jest prawie nieslyszalny. Jak stoje w odpowiedniej odleglosci to gdyby nie diody to mialbym watpliwosci czy konsola jest wlaczona i to w momencie jak pracuje pare godzin na pelnych obrotach. Ale wrocmy do X360. Czekac mi sie do listopada czy kiedy tam jest premiera sie nie chce.

 

Premiera nowego klocka ma byc zdaje sie jakos niedlugo, do listopada trzeba bedzi czekac na Kinect i polskiego Live.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że M$ do listopada upora się z tym :|

 

 

http://www.gram.pl/news_8Q7eG,y7_Kinect_dziala_tylko_na_stojaco.html

 

Wygląda na to, że Kinect zdecydowanie nie spodoba się miłośnikom siedzenia na kanapie. Urządzenie ma działać tylko, jeśli operator stoi przed kamerą.

Fakt, że gry przeznaczone dla Kinect wymagają wygibasów przed telewizorem, nie budzi wątpliwości. Jednak konieczność wstawania, aby skorzystać z jakichkolwiek funkcji nowego urządzenia, wydaje się być przesadą. Według redaktorów IGN, Kinect nie rozpoznaje ruchów osób siedzących na kanapie.

Co zatem z reklamowaną wszem i wobec funkcją poruszania się po menu konsoli i sterowania odtwarzaniem filmów ruchami rąk z poziomu kanapy?

Cytując redaktorów IGN: Wszystkie fajne opcje łapania suwaka i skakania po klatkach oglądanego filmu działają tylko jeśli stoisz. Wyjaśniono nam, że Kinect ma problemy z rozpoznaniem sylwetki osoby siedzącej.

Działają tylko komendy głosowe, ale każda gra i nawet najprostsze gesty nawigacyjne muszą być robione na stojąco.

Wśród głosów zawodu, które docierają do nas z lewa i prawa po prezentacji Microsoftu na E3, ten wydaje się szczególnie głośny. Czekamy na komentarz Microsoftu w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

połowa ceny konsoli? dziękuję postoję <_<

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8028843,Nowy_360_Slim___nigdy_wiecej_RROD.html

Ciekawe ile w tym prawdy.

 

Jakby ktoś z Was dorwał foty klocka od środka to niech się podzieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem że wszystkie stoją :)

 

Kinect działa tylko na stojąco - gram.pl\

 

@g00dMan

 

Ale co ma być prawdą? Przecież to news z przymrużeniem oka, teraz będziesz miał po prostu GROD (green ring of death) ;)

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale chyba nie o to chodziło. Przecież konsola ma dysk, więc chyba logiczne że się gry będzie instalować. Czytnik DVD nie może być whisper quiet, i nic tego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okay, so we're just going to put this out there: at least one of our new Xbox 360s is anything but "whisper quiet" when it's playing a game. It's almost totally silent when it's doing something that doesn't require spinning a disc, but as soon as that happens, there's a loud hum -- we measured it at 60db, or about the same as our older 360. The sound itself is way different -- a steady low hum instead of the old whine and clunking sounds -- but it's definitely there, no matter where we move the console or how we position it.

Źródło: http://www.engadget.com/2010/06/18/new-xbox-360-head-to-head-with-the-360-original-ps3-slim-and/

 

mi to wystarczy :]

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nic dziwnego, praw fizyki sie nie przeskoczy - plyt nie jest ideaalnie wywazona i przy takiej predkosci obrotowej bedzie wpadac w drgania (ze o silniku nie wspomne - elektryczny, choc ciche, bezglosne nie sa). Inna rzecz, ze w czasach instalacji gier na HDD problem ten jest mocno drugorzedny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja nie rozumiem kogo to interesuje. Owszem jak się pojawi wersja Arcade, ale teraz? Jeśli ktoś by tą "ciekawostkę" dopisał to listy wad to chyba na głowę upadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...