Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu głośno było o projekcie umożliwiającym wspólną zabawę w sieci posiadaczom konsol i PC-tów

Z tym, ale niektorzy nie moga sie pogodzic, ze myszka jest jednak precyzyjniejsza ;) Co nie zmienia faktu, ze nikt siedzac w fotelu przed halo nie bedzie nawet myslal o jej podlaczeniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bez tachania LCD to oczywiście jest plecak specjalnie zaprojektowany do przenoszenia X'a. Ew. ten sam plecak + 9.2' LCD ;)

 

X360 Monitor DIGITAL LCD + plecak X360 IQ9139 (1098615892) - Aukcje internetowe Allegro

 

 

Sorry, ale tachanie 19 LCD jest dla mnie co najmniej dziwne. Chcesz go do znajomych przenosić ? To zapakuj go do auta. Zgaduje, że jesteś kierowcą i masz auto. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz gdzies w moim poscie, ze ma byc dedykowana?

 

edit.

Taki ekranik raczej mnie nie interesuje, za 100 wiecej kupilem nowiutki LCD LG, 1366x768 takze ciut lepiej niz 9" 480p. Wiadomo, ze poruszam sie autem, ale mimo to chce miec to w jednym pakunku.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenosił i nawet pokazał na zdjęciu, wystarczy przescrollować stronę do góry... podpinałem do przedniego usb, przeniesienie danych z 120gb trwało mniej, niż wypicia jednego chłodnego ciechana.

 

To zdradź, kolego ten sekret, bo do którego bym USB się nie podłączył, to konsola nie wykrywa Transfer Kita z podpiętym dyskiem 250 GB tylko woła o stworzenie nowego profilu...

OK, poszedłem za ciosem, założyłem nowy profil i kopiowanie ruszyło. Mam nadzieję, że założenie nowego profilu nie będzie w jakiś sposób wiążące...

Edytowane przez Namod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Do zwykłego kopiowania danych na/z memorki też trzeba być zalogowanym. Mogłeś najpierw przenieść sam profil.

 

Natomiast czy transfer kit przenosi też wszystkie "console licenses"? Czy też oprócz przekopiowania danych trzeba wykonać ten proces na stronie xbox.com?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kilka" milionow osob zainwestowalo w ta konsole ufajac zapewnieniom, ze wystarczy na kilka lat ;) ja bym sie czul zrobiony w ch** nagle slyszac, ze wypuszczaja nowa konsole, bo starszej zabraklo pary na anty aliasing :P lubie nowy sprzet, ale konsole maja to do siebie, ze ja kupujesz i pykasz we wszystko na takich detalach jakie dali tworcy do... az do rrod xD

 

Różnica między GTA IV, Assasins Creed etc. na Xbox'ie i na komputerze jest bardzo duża i widoczna gołym okiem - jest tylko kilka gier które naprawdę miażdżą grafiką, wykonaniem - mój kolega który gra tylko na PC'ecie (na konsoli grał tylko w Gears of War) gdy zobaczył GTA IV u mnie na wielgaśnym ekranie powiedział, że to chyba jakiś żart ;) Fakt, że nie trzeba robić upgrade, ale - rok temu, może półtora teraz myślałem, że nie będę kupował nowego komputera, konsola mi starczy - ale jednak komputer ciągnie, w niedziele sprzedałem kloca z grami i wracam na łono peceta :) Po 1,5 roku spędzonym na Xbox'ie powiem jedno - jeżeli nie potrzebujecie wypasionej grafiki, nie boicie się bana na live (chyba, że macie kase na gre - ale wtedy macie pewnie też kase na dobrego peceta), nie przeszkadza wam gra na padzie (ja bardzo szybko nauczyłem się grać nawet w strzelanki na xbox'ie - w sumie nie czuć różnicy prawie) to polecam wam klocka, jeżeli nie - pc rox ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zwykłego kopiowania danych na/z memorki też trzeba być zalogowanym. Mogłeś najpierw przenieść sam profil.

 

Natomiast czy transfer kit przenosi też wszystkie "console licenses"? Czy też oprócz przekopiowania danych trzeba wykonać ten proces na stronie xbox.com?

 

Z licencjami jest lipa... Przez transfer kit idzie tylko wersja demo. Miałem ponad 50 gierek Arcade i chyba wszystko poszło się kochać, bo przy próbie przeniesienia licencji jest informacja, że coś nie tak z ich serwerem. Może to przejściowe kłopoty a może sławetne blokada regionalna - ściągnąć mogłem, ale przenieść licencji już nie. Edytowane przez Namod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest tak, że licencje przenosi się przez stronę w necie, gdzie podaje się numery starej i nowej konsoli? Jak zmieniałem kloca to właśnie tak to musiałem zrobić, sama "zawartość" dysku to chyba nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest tak, że licencje przenosi się przez stronę w necie, gdzie podaje się numery starej i nowej konsoli? Jak zmieniałem kloca to właśnie tak to musiałem zrobić, sama "zawartość" dysku to chyba nie wszystko.

 

Tak właśnie robię... Będąc zalogowanym na swoim koncie numer nowej konsoli jest zczytywany automatycznie, klikamy tylko Next.

 

Bułka z masłem :) Następnie wchodzimy w Historię zakupów i dodajemy do kolejki ściągania wszystko to, co wcześniej kupiliśmy. Z poziomu konsoli ściągamy wszystko na dysk i cieszymy się przepłaconymi dodatkami i grami Arcade :)

Edytowane przez Namod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest tak, że licencje przenosi się przez stronę w necie, gdzie podaje się numery starej i nowej konsoli? Jak zmieniałem kloca to właśnie tak to musiałem zrobić, sama "zawartość" dysku to chyba nie wszystko.

 

Mi przeniosło wszystko, no prawie,bo oprócz zainstalowanych pełnych gier. "Arcadówki" przeniosło i wszystkie dodatki, wszystko normalnie chodzi. Nie chciały mi tylko chodzić divxy bez netu ale utworzyłem jakieś tam konto, jedno z trzech możliwych, i zainstalowało mi kodeki na tym koncie. Po skasowaniu konta kodeki zostały i wszystko mi chodzi bez netu.

 

Odnośnie pada od "slimki" z wyglądu jest taki sam ale w środku ma inne styki pod krzyżaka i ma mniejsze wibracje, bardziej delikatne. Myślałem, że to wina silniczków i ciężarków ale tak nie jest, gdyż je zmieniłem i nic to nie dało. Myślę, że inna jest elektronika dlatego są mniejsze wibracje. Inne są też śrubki, którymi skręcony jest pad, mają bolczyk na środku.

 

Jeszcze tylko zastanawia mnie jedno, czy "slimka" powinna stać, czy leżeć skoro wydmuciach!e powietrze w bok, kto ma to wie o czym piszę, a jest ono nawet gorące.

 

A odnośnie grania po sieci to tak jak z wyścigami, są różne klasy i kategorie więc niech PCtowcy grają ze sobą a KONSOLowcy ze sobą i nie potrzebne jest tu jakiekolwiek cudowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co do chłodzenia to najefektywniej będzie ono działać gdy konsola leży, ponieważ ciepłe powietrze unosi się do góry, a tak jest od razu w całości wydmuchiwane przez wentylator. Do tego na spodzie (gdy stoi) są chyba także wloty powietrza, które odblokowują się w pozycji leżącej.

 

 

A rzeczy z XBL ci chodzą bo zapewne korzystasz z konta, na którym je zakupiłeś. Spróbuj na innym profilu, bo jeśli licencje się nie przeniosły to nie będą działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzupełniając powyższe:

Limitowana konsola Xbox 360 z motywem Halo: Reach nie tylko wygląda inaczej niż standardowe modele, ona także inaczej brzmi.

 

Przywiązanie do detali, to coś, co cenię, dlatego podoba mi się pomysł Bungie. Otóż jeśli odpalicie konsolę z przycisku usłyszycie inny dźwięk niż w przypadku zwykłych konsol Slim - dźwięk towarzyszący odpalaniu niewidzialności w Halo: Reach. Jeśli natomiast wysuniecie tackę na płyty usłyszycie odgłos

ładowania tarcz Spartan. Naprawdę sympatyczne, czy jednak usprawiedliwia dość wysoką cenę?

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8177503,Diabel_tkwi_w_szczegolach.html

 

Edytowane przez g00dMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Cena beznadziejna. Ostatnio w Saturnie 250-tka była za mniej niż 1000 zł jak był weekend bez VAT (oczywiście na czas weekendu była przecena z 1200 zł, ciekawe że wcześniej było 1050-1100).

 

 

850 zł za Arcade to chyba tylko centusie mogą dać, nawet 800 wydaje mi się zbyt dużo (inna sprawa że ja bym nie kupił nie ważne za ile, bez dysku odpada).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac po ile niedawno chodzily arcade bez dysku (550 zl) to ta "promocja" jest beznadziejna ;p za to powinni wprowadzic jak najszybciej wersje z dyskiem 120 gb, 250 u nas nie jest zwyczajnie potrzebne. Co innego w stanach gdzie maja vod i dostep do innych fajnych mediow przez live'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,8251536,Vobis_ma_dla_Was_oferte_na_Xboksa_360_z_4GB_pamieci.html#opinions

 

Tu macie za 849zł w tym:

- Koszulka z logo XBOX

- Forza3

- Halo ODST

- Darmowy transport w dniu premiery

 

Jak odliczymy gry to czy AŻ tak drogo wychodzi? imho uczciwa cena :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

The Vejle SoC integrates the CPU, GPU, I/O logic and memory controller on just one bit of 45nm silicone, which seems quite neat.

 

It packs 372 million transistors and consumers 60 percent less power than its predecessor. The original Xbox featured a 90nm discrete GPU and the consoles total silicon, including the CPU and GPU area was some 50 percent greater than with the new SoC.

 

Interestingly, the designers also had to use an “FSB replacement block” within the chip’s architecture. It’s supposed to simulate the latency and bandwidth characteristics of the previous platform. In other words it’s used to slow down the chip, as it would have ended up faster than the original and it would have faced compatibility issues.

 

Microsoft beats Intel, AMD to market with CPU/GPU combo chip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bezproblemowo, to sie w listopadzie okaze ;) Takie poki co jest stanowisko Microsoft, a jak bedzie naprawde, to wyjdzie w praniu. Nikt szklanej kuli nie ma i mozemy sie opierac tylko na zapewnieniach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...