Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe, zaraz się zjawi tutaj xx fanbojów, którzy stwierdzą że i tak warto tyle płacić DODATKOWO za możliwość pogrania online :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzyl to koszt jednej gry kupionej zaraz po premierze. Sony jakos nic nie bierze, a microshitowi ciagle malo i jeszcze podwyzszaja. Dla mnie gry multi na konsoli to te na 2 pady, a wydawanie 60 dolcow za zagranie raz na miesiac w forze mija sie z celem...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz placic karta, nie musisz kodami. Poza tym moja odpowiedz odnosila sie do tego, ze grajac raz na miesiac musze placic 60$ co jest oczywiscie nieprawda, bo przy takiej czestotliwosci duzo taniej wyjdzie sobie kupic po prostu kod na 2 dni i nara.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kartą, by uszło, bo faktycznie cały rok non stop nie korzystam z XBL. Więc raz na miesiąc po 2 dni, by mi w zupełności wystarczyło. Jeszcze na Allegro znalazłem jakąś ofertę 2PLN za 48H. Wpłacam na konto i po zaksięgowaniu przesyłają kod na maila. Obadam i sprawdzę. Jak transakcja będzie przebiegać szybko to tylko w ten sposób, będe wykupował abonament na XBL.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz raz na miesiąc w FM3 to kupujesz sobie kodzik na 48h za 1,8PLN. Kto Ci każe od razu kupować roczny abonament? Poza tym Gold to nie tylko multi (chociaz mnie interesowalby tylko tryb online).

 

A jak to sie ma wobec konsolowej filozofii wkladasz plyte i grasz? :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto jest bawić się w X360? Już kiedyś miałem, wspominam miło, a że ostatnio nudą wieje u mnie na chacie pomyślałem sobie, że może znowu zakupie. Nie grałem jeszcze w GoW2, w FM3, FFXIII. Kiedy planują nowego X'a? Jesli planują oczywiście.

Ile kosztuje teraz używka? Taka najprostsza, z karta pamięci i padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy planują nowego X'a? Jesli planują oczywiście. 

 

Ostanio pojawiły się głosy z obozu Microsoftu, że Kiniekt miałby przedłużyć życie konsoli jeszcze o 5 lat. Myślę, że to przesada, ale sądzę, że jeszcze z 2-3 lata trzeba poczekać na następcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostanio pojawiły się głosy z obozu Microsoftu, że Kiniekt miałby przedłużyć życie konsoli jeszcze o 5 lat. Myślę, że to przesada, ale sądzę, że jeszcze z 2-3 lata trzeba poczekać na następcę.

 

A grafika nie postarzała się po tych 5-ciu latach? Pytam serio bo ani nie gram na pc ani na konsoli już od ponad roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od gry, np mafia chodzi lepiej na karcie za 150zł (tej z podpisu), niż na xboxu...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ostanio pojawiły się głosy z obozu Microsoftu, że Kiniekt miałby przedłużyć życie konsoli jeszcze o 5 lat. Myślę, że to przesada, ale sądzę, że jeszcze z 2-3 lata trzeba poczekać na następcę.

 

Po raz kolejny warto wspomnieć, że to że 360-tka ma pożyć jeszcze 5 lat nie oznacza że nowa konsola nie pojawi się wcześniej, zwłaszcza że mówi się o sprzętowej kompatybilności następcy. Sony tyle lat trzymało PS2, to tym bardziej będzie to miało sens w przypadku 360-tki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale nadal nikt mi nie odpowiedział czy warto i po ile teraz mniej więcej chodzą używki. Mam jeszcze jedno pytanie, czy z dysku naprawdę szybciej chodzą gry? Bo kiedyś miałem kartę pamięci i jakoś mi nie przeszkadzało granie z płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, żadna karta za 250zł nie pociągnie nowej gry w rozdziałce 1080p na niezłych detalach...

 

Za 250 masz juz radki 4670 czyli na wszelkie Mass Effecty i Bioshocki w 1680x1050 styknie. Od 320 startuja 4850 ciagnace to samo i sporo nowosci w 1920x1080.

 

@DMS- jesli nie odczuwasz silnego parcia na gry dostepne tylko na konsoli to komp do grania ma o wiele wiekszy sens w Polskich warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odchodząc trochę od Waszej dyskusji...

 

Będziemy mieli nowego pada z ulepszonym (to się jeszcze okaże) D-Pad'em + zmieniona kolorystyka.

w skrócie:

premiera - USA 9 listopada, europa prawdopodobnie luty

cena - USA 64,99$ jedynie z zestawem Play & Charge

Do pomacania i przetestowania na nadchodzącym PAX'ie

 

http://www.youtube.com/watch?v=kz6aTTKE6hE

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No dobra, ale nadal nikt mi nie odpowiedział czy warto i po ile teraz mniej więcej chodzą używki. Mam jeszcze jedno pytanie, czy z dysku naprawdę szybciej chodzą gry? Bo kiedyś miałem kartę pamięci i jakoś mi nie przeszkadzało granie z płyty.

 

Nie chodzą szybciej, w niektórych przypadkach nawet wolniej (chodzi o wczytywanie). Chodzi o ciszę, bo choćby nie wiem jak wytłumić konsolę to napęd zawsze będzie słyszalny, bo to niestety DVD o wolnym transferze i czasie dostępu więc musi się kręcić bardzo szybko.

A ceny sobie sprawdź na allegro, za ciebie mamy to zrobić?

 

 

 

Nowy krzyżak spoko, w większości gier wystarczą jego cztery przyciski. Kolorystyka niestety dla mnie beznadziejna. No i ten sprytny bundle z P&C, już mam dwie łakie ładowarki bo nie mogłem kiedyś samego akumulatora znaleźć.

 

Ogólnie spoko że rozwijają pada. Mam nadzieję że do następnego Xboksa będzie praktycznie taki sam.

 

EDIT.

 

W sumie na zdjęciu wygląda dużo fajniej ten nowy padzik niż na filmiku.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chcial, zeby byla mozliwosc zdefiniowania w ustawieniach kata skrecenia galek analogowych. A konkretnie chodzi mi o to, ze jak trzymam pada, to dla mnie naturalnym jest, ze "gora-dol" jest na linii kciuka, a nie "od ciala-do ciala". Szczegolnie w lewym analogu mi to przeszkadza, bardzo czesto sie myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 mafia35, powiedz mi jeszcze jakie masz gry na X360, które chodzą w 1920x1080?

 

Fifa Street 3 = 1920x1080 (4xAA)

NBA Street Home court (demo) = 1920x1080 (4xAA)

Sacred 2: Fallen Angel = 1920x1080 w każdej rozdzielczości HD (wraz z PC), 1280x960 dla obrazu4:3, 1376x768 dla 480p w panoramie (no AA)

Virtua Tennis 3 (demo) = 1920x1080 (2xAA)

 

Racja, większość występuje w 720p (do 4xAA), aczkolwiek Xbox upscaluje obraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale jaja. Po wielu wielu wielu miesiącach moja karta kredytowa ponownie działa na LIVE. :)

 

Czyżby już pierwszy krok w stronę naszego XBL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mam tylko nadzieję, że ceny zdrapek na allegro nie wzrosną przez te kosmiczne oficjalne ceny.

 

A migrację kont to niech sobię wsadzą.

 

 

 

Mam tylko nadzieję że Games on Demand zacznie działać na zagranicznych kontach (w końcu karty zaczęły), ale jeśli nie to jakoś przeżyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...