Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Weekend z darmowym Xbox LIVE Gold - Hed - 28 stycznia 2011

 

edit:

działa wam to? niby weekend darmowy a grać po sieci nie mogę :P

 

edit2:

na amerykańskim koncie jest weekend z goldem, a na polskim dalej nic... kolejny przykład na zajebistość naszego XBL? <_<

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekend z darmowym Xbox LIVE Gold - Hed - 28 stycznia 2011

 

edit:

działa wam to? niby weekend darmowy a grać po sieci nie mogę :P

 

edit2:

na amerykańskim koncie jest weekend z goldem, a na polskim dalej nic... kolejny przykład na zajebistość naszego XBL? <_<

 

Na Angielskim też lipa. A miałem ochotę ściagnąć demko Bulletstroma i crysis :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Angielskim też lipa. A miałem ochotę ściagnąć demko Bulletstroma i crysis :P

 

Nawet jakby działał ten weekend z goldem to i tak byś nie ściągnął ;]

 

Łap:

[X360 DEMO] Crysis 2 XBOX360 (2011) Demo - polish:Elite:board

[X360 DEMO] Bulletstorm XBOX360 (2011) Demo - polish:Elite:board

[FAQ] Nagrywanie dem na pendrive'a - Forum konsola.pl

Edytowane przez MacOSek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnał mi się wczoraj update dasha, ktoś wie, co on wnosi?

 

- Adds anti-piracy 2.5 protection to more popular games like Halo Reach, Call of Duty: Black Ops and Call of Duty: Modern Warfare 2.

- Fixes ‘Boot to Disc’ option.

Xbox 360 system software - Wikipedia, the free encyclopedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co typujecie?

 

News: Secret Xbox blockbuster reboot teased - but what is it? - ComputerAndVideoGames.com

 

"A secret triple-A title set to be 'reborn' on Xbox 360 has been cheekily teased in the latest issue of OXM UK.

 

However, there's bad news for 360 owners wishing for the full reveal of the blockbuster game any time soon - as it's been pushed back by a month.

 

The exclusive has been nodded to on the 'Next Month' page of OXM issue 70, which is in stores now.

 

It reads: "You WILL buy this magazine... One of the best games ever made is reborn on Xbox 360."

 

Unfortunately, it looks like readers will have to wait until OXM issue 72, which will hit stores in April, to find out what it is - as the game's publisher has pushed back its announcement.

 

Meanwhile, OXM issue 71 will hit stores on March 10.

 

"It's a real nuisance, not least since we've been trying to cover this game for months, but these things happen," OXM editor Jon Hicks told CVG. "The publisher was very apologetic but apparently the game just won't be ready in time."

 

Take a look at the graphics on the page. It looks futuristic, possibly science fiction-esque."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm tylko ta okładka jakoś nijak pod Syndicate nie podchodzi. Nie wiem jak innym, ale mi te kształty to kojarzą się tylko z jakimś smokiem (wyraźnie głowa, ogon i skrzydła). Ewentualnie jakiś TIE fighter widziany z dziwnej perspektywy i chociaż wiem, że to na 100% nie będzie to ta gra to marzy mi się jakiś Star Warsowy sim. Generalnie obstawiałbym lata 90 czyli czas przed pierwszym Xboxem. W sumie jakby sie zastanowic to mozna calkiem niezle zawezyc grono potencjalnych tytulow eliminujac to co obecnie bylo/jest/bedzie na poprzedniej i obecnej generacji łącznie z PC. Oczywiscie to tylko domysly, ale wydaja sie byc racjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą Simsy na kloca ;-)

zapomniałem że już były ;]

 

tak czy tak obstawiam remake Halo 1, ostatnio trochę plotek o tym było

 

edit:

jednak nie halo - http://www.destructoid.com/oxm-teases-reboot-for-xbox-360-that-isn-t-halo-ce-194181.phtml

no to nie wiem ;]

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm tylko ta okładka jakoś nijak pod Syndicate nie podchodzi. Nie wiem jak innym, ale mi te kształty to kojarzą się tylko z jakimś smokiem (wyraźnie głowa, ogon i skrzydła). Ewentualnie jakiś TIE fighter widziany z dziwnej perspektywy i chociaż wiem, że to na 100% nie będzie to ta gra to marzy mi się jakiś Star Warsowy sim. Generalnie obstawiałbym lata 90 czyli czas przed pierwszym Xboxem. W sumie jakby sie zastanowic to mozna calkiem niezle zawezyc grono potencjalnych tytulow eliminujac to co obecnie bylo/jest/bedzie na poprzedniej i obecnej generacji łącznie z PC. Oczywiscie to tylko domysly, ale wydaja sie byc racjonalne.

 

Chyba piszemy o innej okładce ;) Choć sam pomysł na remake TIE Fightera jest doskonały! Szkoda, że raczej się nie zrealizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W istocie, lubiłem tą stronke, fajnie sie historie gier przeglądało (przede wszystkim nie było potrzeby sie logować jak na xbox.com, i o wiele lepszy layout), i gamecardy też fajne.

 

 

Na x360a.org także gamercardy zniknęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiąc porządki znalazłem dysk 2.5" 20GB PATA i sobie pomyślałem, że mogę go wykorzystać jako dodatkową pamięć do klocka. Jeśli zapaczkuję go w taką obudowę i podłączę do portu USB w iksie to to będzie działać? Rozumiem, że tylko 16GB z tego dysku mogę przeznaczyć dla konsoli?

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na banana, którego później dostaną takie cwaniaczki.

Pół biedy jak ktoś wygenerował sobie kod z istniejącej fizycznie karty, gorzej jak trafił na nie wypuszczony - instant ban.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w gram.pl nowego pada (tego z wysuwanym d-padem), bo oryginalny od slim'a faktycznie jest słabej jakości i po kilku miesiącach sporadycznego grania (max. 10h/tydzień) już przycisk B przerywał. Wrażenia b. pozytwne, pad na żywo wygląda genialnie, a patent z d-padem faktycznie może poprawić jego działanie. Warto brać, szczególnie w tak niskich cenach, jak obecnie (zapłaciłem ok. 190PLN).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...