Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna i druga wygląda tragicznie.

Nie jest tak zle, w ruchu jest calkiem dobrze, ale nie ukrywam, ze ciesze sie, ze to juz koniec obecnej generacji konsol, bo juz mi sie zygac chce.

 

Porownanie dla tych co nie widza roznicy:

Dołączona grafika

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tą grafikę, trzeba dziękować że nowe konsole wychodzą za 2 miesiące bo na moich 47" oczy bolą.

Grafika zwykle nie jest dla mnie priorytetem ale po The Last of Us GTA wyglada tragicznie.

Oczywiście nadrabia klimatemi humorem, mam nadzieje ze misje sie rozkręca z czasem bo narazie jest to samo so w poprzednich 4 odsłonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak zle, w ruchu jest calkiem dobrze, ale nie ukrywam, ze ciesze sie, ze to juz koniec obecnej generacji konsol, bo juz mi sie zygac chce.

 

Porownanie dla tych co nie widza roznicy:

Dołączona grafika

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-grand-theft-auto-5-face-off

 

PS3 ma problemy z LoD

X360 ma gorsze tekstury podłoża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tą grafikę, trzeba dziękować że nowe konsole wychodzą za 2 miesiące bo na moich 47" oczy bolą.

Grafika zwykle nie jest dla mnie priorytetem ale po The Last of Us GTA wyglada tragicznie.

Oczywiście nadrabia klimatemi humorem, mam nadzieje ze misje sie rozkręca z czasem bo narazie jest to samo so w poprzednich 4 odsłonach.

ja mam 25h grania za soba i uwierz mi - misje sie rozkrecaja na maksa, sa po prostu jak wyjete z filmow.

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem może z godzinę i dałem sobie spokój. Wczytywanie tekstur jest tragiczne i psuje całą zabawę. Śmiesznie to wygląda kiedy jedziesz rozpędzony przez miasto, a zamiast budynków masz kartony. Na ps3 podobno nie lepiej, kumpel płacze że gra potrafi zjechać do 20klatek/s i trzymać tą zawistną prędkość przez jakiś czas. Doliczyć do tego niezbyt fajny model jazdy i tragiczny model uszkodzeń i nie jest już tak różowo. Ja tam poczekam na jakąś łatkę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie taki milowy tytuł to chyba w ogóle warto zostawić na next geny. Tak jak do tej pory nie narzekalem to kurde grafa na obecnych sprzetach zaczyna irytowac. A jak ktoś ma większy ekran to jeszcze gorzej.

 

Wysłane z Memo Pad HD 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie taki milowy tytuł to chyba w ogóle warto zostawić na next geny. Tak jak do tej pory nie narzekalem to kurde grafa na obecnych sprzetach zaczyna irytowac. A jak ktoś ma większy ekran to jeszcze gorzej.

 

Wysłane z Memo Pad HD 7

 

Na nextgeny tez sie kupi, przeciez nie bede czekal do 2014 roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem może z godzinę i dałem sobie spokój. Wczytywanie tekstur jest tragiczne i psuje całą zabawę. Śmiesznie to wygląda kiedy jedziesz rozpędzony przez miasto, a zamiast budynków masz kartony. Na ps3 podobno nie lepiej, kumpel płacze że gra potrafi zjechać do 20klatek/s i trzymać tą zawistną prędkość przez jakiś czas. Doliczyć do tego niezbyt fajny model jazdy i tragiczny model uszkodzeń i nie jest już tak różowo. Ja tam poczekam na jakąś łatkę.

Jak masz zainstalowane GTA? obie płyty na hdd? Jedna na hdd druga na usb? czy z płyty grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obie płyty wrzucone na dysk. Widziałem te kombinacje alpejskie z instalacją jednej płyty na hdd drugiej na usb, ale nie po to kupuje się konsolę.
Z płyty też potrafi gubić tekstury, nieznacznie to tylko niweluje problem. Przynajmniej u mnie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na konsoli profil A ma kupione i zassane DLC to profil B ma również dostęp do tej zawartości. A jeśli konto A zostanie z konsoli usunięte to profil B dalej może używać dodatków jak wcześniej czy profil A musi byc cały czas obecny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

mam uprzejme pytanie - na 30 urodziny dostałem od znajomych xbox 360 (wersja 250gb+kinect+gierka kinect cośtam) i chciałbym uruchomić konto Gold ale nie wiem jak to zrobić. Nigdzie w pudełku nie ma żadnego kodu, natomiast jestem pewnien na 99,99% że po pierwszym uruchomieniu konsoli wyskoczyło mi okienko z pytaniem czy chcę teraz aktywować (?) 1 msc gratis golda. Ja, w związku z tym że najpierw chciałem się zapoznać ze sprzętem kliknąłem "odłóż na później" no i teraz chciałbym wrócić do tej możliwości. Niestety nigdzie w opcjach znaleźć tego nie mogę, a kumple już naciskają bym dołączył do nich w BF3.

 

z góry dziękuję za pomoc.

tolokan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dumpmuzgu

 

dzięki za informacje. Niestety tak u mnie to nie działa. Przeszukując strony internetowe MS w tej sprawie natrafiłem na informację, iż bezpłatne 30-dniowe konto działa po wpisaniu danych dot. płatności. I zrobiłem tak jak pisano podłączając swoje konto pay pal do konsoli. Zaraz po tej czynności próbowałem odpalić vevo (pamiętałem, że wcześniej nie działało bo konsola ciagle prosiła o zalogowanie do konta gold) i o dziwo - mimo kilku komunikatach o konieczności zapłaty, nagle dało się przeglądać i odtwarzać teledyski. jednakże jak przelogowałem się na swoje drugie konto i potem wróciłem do wcześniejszego już nie działała ta funkcjonalność. Nie mówiąc już o tym, że BF3 też nie działa (btw. czy tam trzeba się zalogować do jakiegoś bffeed?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W1 i W2 nie sa ze soba fabularnie powiazane. Gra jest tak zrobiona, ze osoby nie znajace w ogole swiata sapkowskiego latwo sie odnajda. Fani natomiast znajda wiele odniesien. Zachecam jednak do przejscia 1 na PC jesli masz mozliwosc bo to byla swietna gra.

Edytowane przez kaijitsu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucę pytanie trochę odstające od typowych w tym topicu. Czy ktoś mógłby powiedzieć ile na oko warty jest dzisiaj X360 Jasper z 2 padami i powiedzmy z dyskiem 60-120GB?
add: Oczywiście mówimy o sprawnym egzemplarzu, bez przeróbek, chyba, że istnieją takie nie blokujące XBL.

Allegro jest niestabilne cenowo.

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardziej chodzi pod kątem zakupu dla siebie, konieczność pogrania w głupiego CODa z kimś przez ocean ;) A jak miałbym już takiego antyka u siebie to oczywiście PGR i Forzę chciałbym pomęczyć.
XBL rozumiem tylko jako konto GOLD do gry po necie jak opłacę abonament. Z przeróbek to tylko LT 3.0 wchodzi w grę, żeby nie być zbanowanym, ale i nie katować czytnika? Różnice między Falconem a Jasperem znaczące oprócz niezawodności i procesu produkcyjnego? Jednak RROD mnie nie interesuje, gdyż po jakimś czasie pewnie odsprzedam. Na coś jeszcze trzeba zwracać uwagę?

 

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeróbka tylko XKEY.

 

Co prawda koszt początkowy większy ale odpada problem z zakupem i nagrywaniem płyt.

Nie wiem czy wiesz że potrzebna jest specjalna droższa nagrywarka....

oraz że sporo płyt które nagrasz pójdzie w śmietnik.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie wiem czy będę bawił się w przeróbki. Chyba pozostanie vanilla, nie wiem też jak wygląda sprawa z podwójnym NANDem, bo to multi jest konieczne. Zakładałem, ze LT 3.0 pozwala na posiadanie nawet oryginałów na dysku i możliwość ich odpalenia bez płyty. XKEY to umożliwia?
Natomiast jak się ma sprawa z nowszymi rewizjami, warto szukać Corony, Trinity czy Winchestera?

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem, ze LT 3.0 pozwala na posiadanie nawet oryginałów na dysku i możliwość ich odpalenia bez płyty.

 

 

Nie ma takiej możliwości ;)

 

 

XKEY to umożliwia?

 

 

Nie.

Umożliwia to RGH - ale zapomnij o Xbox Live.

(edit) xkey czyta kopie z dysku hdd podłączonego przez USB

i działa na live więc w zasadzie tak(/edit)

 

 

 

XKEY jest wpięty pomiędzy napęd DVD i płytę główną.

Cała konsola pracuje jak oryginał jedynie gdy trzeba

to zamiast danych z DVD otrzymuje podmieniony strumień danych z XKEY-a.

 

 

 

 

edit:

 

RGH + dual nand już trochę kosztuje.

Wydaje mi się że nawet z dual nand będziesz musiał mieć

płytę w napędzie (w przypadku oryginałów i live) więc dużo nie zyskujesz.

 

edit2: http://allegro.pl/xbox-360-slim-500gb-rgh-rgx-lt-3-0-dual-nand-i4703199088.html

 

tu masz dla przykładu poczytaj opis.

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Polecicie dobrego rpga dla kogoś, kto jedyną styczność z gatunkiem miał przy trylogii Mass Effect?

 

Dla pomocy wrzucam kilka najlepiej ocenionych:

  • Dark Souls 2
  • Dragon Age 2
  • Dragon's Dogma
  • Fable 3
  • Final Fantasy 13
  • Kingdoms of Amalur
  • Skyrim
  • Witcher 2
Edytowane przez alepajonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...