Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wiadomość - przynajmniej dla fanów Prey'a ;)

 

Prey, autorstwa Human Head Studios, była jedną z tych gier, które mogły śnić się po nocach. I to nie dlatego, że rozgrywka w niej była jakaś mega trudna, lecz po prostu obfitowała w zapadające w pamięci scenki, jak na przykład przerabianie swych przyjaciół na konserwy dla kotów. No nic, tak czy inaczej była to bardzo klimatyczna gierka, w której nacisk położono na przemieszczanie się pomiędzy portalami. Nic więc dziwnego, że wydawca pierwszej części - Take 2 Interactive - zapowiedział wydanie jej sequela.

 

Prey 2 ukaże się na PC i Xbox 360, gdzie znowu przyjdzie wcielić się nam w postać Tommiego, który w ostatniej części ocalił Ziemię przed najeźdcami z kosmosu. W sequelu Tommy postanawia opuścić Ziemię i udać przez jeden z portali w nieznane. Co go czeka? Oczywiście godziny niesamowitej akcji, mnóstwo trupów i tym podobne rzeczy, które mają miejsca w grach FPP.

źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy prey był całkiem niezły, z checia zagram w druga czesc! Oby dali tylko jakis nowszy silnik, bo wszedzie widac ciagle tego samego typu grafike (source, D3, UT czy silnik znany z fear'a...)

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prey na pc był faktycznie bardzo fajny, na mocnym sprzęcie wyglądał świetnie i chodził ztcp >100fps u mnie ;) Ale na x360 był beznadziejny. Mam nadzieję, że dwójka będzie działać i wyglądać na klocku lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze sie orientuje jakim cudem przesylajac stream HD z lapka do konsoli dzialalo to bez najmniejszego zaciecia kiedy konsola stala w piwnicy, a ledwo co ciagnie jak stoja metr od siebie? <_< Jedyne co mi przychodzi do glowy to inne karty sieciowe, ale to az w szoku ze taka roznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do udostepniania danych do X0 po wifi.

Czy jest mozliwosc udostepniania danych z laptopa tak aby inni uzytkownicy sieci nie widzieli ze cos udostepniam (i jestem widocznym w otoczeniu sieciowym)

Mam Viste i wylaczona opcje "odnajdowanie sieci"

Rozumiecie o co mi chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos na sali uzywal Wireless Adaptera do X360?

Moj ma ten problem, ze czesto po wlaczeniu konsoli, jak staal wylaczona dluzszy czas (np. dwa dni) nie moze nawiazac polaczenia z siecia. Dopiero jakies chachmety z wlaczaniem i wylaczaniem Adaptera i grzebaniem w ustawieniach pomagaja i wtedy chodzi jak zloto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos na sali uzywal Wireless Adaptera do X360?

Moj ma ten problem, ze czesto po wlaczeniu konsoli, jak staal wylaczona dluzszy czas (np. dwa dni) nie moze nawiazac polaczenia z siecia. Dopiero jakies chachmety z wlaczaniem i wylaczaniem Adaptera i grzebaniem w ustawieniach pomagaja i wtedy chodzi jak zloto.

ja mam :)

czasami nie odpalam konsoli przez tydzien, i laczy mi sie odrazu.

Moze cos masz zle w ustawieniach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pękła mi płytka z DMC4, chciałem zareklamować ją u producenta ale okazało się że paragon niestety gdzieś zaginął, więc mam prośbę do posiadaczy DMC4, czy mógłby ktoś podesłać mi na email skan paragonu. Kupowałem w empiku w Gliwicach ale podejrzewam że miejse zakupu nie ma większego znaczenia. Wielkie dzięki.

 

Piszę tutaj dlatego że pewnie więcej osób zagląda do tego tematu niż do tematu o grze sorry za offtop

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie(i panie :P), na jakiej stronie mam zarejestrowac konsole jesli chce cos zareklamowac/zglosic na gwarancje?

:lol2:

Popiół & Limak122

Dopełnić pasek ostrzeżeń nowymi %?

Przepraszam, ale ja sie pytałem o stronę internetową, a nie o rejestracje drogą telefoniczną, którą oczywiście widziałem i przeczytałem w FAQ. Więc może ktoś odpowiedzieć na moje pytanie? bo strony Microsoftu są jakieś pomylone i gdzie nie zajrzeć to można sie zarejestrować eh... a na dodatek trwa to długo, często cos nie działa itd itp.

 

Bania: Dziękuje

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka pozycja jest najlepsza dla XO ? Pionowa czy pozioma ?

 

Tydzień temu wyskoczył błąd , że konsola nie może odczytać danych z płyty no i po wyciągnięciu płyty okazało się , że płyta jest cała porysowana... W sumie zupełnie zapomniałem o tym , że kiedyś czytałem o takim problemie i po prostu kupiłem drugą taką samą grę , winą za stan płyty obarczając małego <_<

 

No ale jak się smutnie okazało wczoraj męcząc z nim kolejną godzinę w Fife konsola dziwnie zabuczała i kolejnego meczu niestety nie zagraliśmy . Płyta wygląda dokładnie tak samo jak poprzednia :-|

 

Akurat tak miło się złożyło , że mam pretekst żeby zakupić Elite :lol: i właśnie stąd to pytanie . Czy pozycja pionowa (bo w takiej mam x0 od momentu zakupu) może jakoś wpływać negatywnie na napęd ? Bo jeśli tak to w jakiś magiczny sposób postaram się wygospodarować miejsce na pozycję poziomą w której IMO pudełko wygląda tragicznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie często się zdarzało, że konsola pionowo lubiła rysować płytki. Z tego co pamiętam dotyczyło to napędów LG/Samsung, w Benq niby to wyeliminowano.

 

A teraz 'lajtowe' podejście do sprawy ;): 99% procent sprzętu z napędem CD/DVD/... ma go ułożonego w pozycji poziomej, więc coś w tym musi chyba być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heat, bierz elite'a- czarnuch nawet na leżąco wygląda imho świetnie (głównie nie straszy tą swoją bielą, co w salonie ma jednak dla mojej kobiety decydujące znaczenie ;) ), a i płytek Ci nie porysuje (np FM2 katowałem >50h, a płytka wygląda idealnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie często się zdarzało, że konsola pionowo lubiła rysować płytki. Z tego co pamiętam dotyczyło to napędów LG/Samsung, w Benq niby to wyeliminowano.

no to moge potwierdzic to "niby" bo moj premium z benq trzyma pion od pazdziernika i ani jednej płytki nie porysował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie samsung w premiumie stał pionowo, leżał poziomo teraz jest znowu w pionie i ani jedna płytka nieporysowana u kumpla też samsung rysuje płyty wedle uznania Forzy nie ruszył, ale Assasina już podrapał :)

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chcesz juz teraz zarejestrować? W moim przypadku rejestrowałem dopiero jak konsole szlag trafił.

Tzn chciałem zgłosic pada do reklamacji, ale jak sie okazało tak czy siak trzeba zadzwonic w tej sprawie :rolleyes: Po swietach sie tym zajme.

 

Po tym jak zarejestrowałem konsole, strona microsoftu stwierdziła ze zostało mi tylko 8 miesiecy do wygasniecia gwarancji konsoli... Dziwne, narazie sie tym martwic nie bede :P

 

P.S. Jestem zachwycony mozliwosciami tej konsoli (a raczej optymalizacja gier pod nia :P) ! Assasin's Creed i Devil May Cry 4 wygladaja pieknie, laduja sie szybko i chodza plynnie - czego chciec wiecej za niecałe 8 stówek? :D No poza tym ze jest troche za glosna ;) Definitywnie bedzie trzeba zakupic jakis wiekszy telewizor zamiast monitora

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...