Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również nie podawałem daty kupna konsoli podczas reklamacji...

 

@draak Dzięki, może uda mi się załatwić sobie ten kabel przed tą magiczną datą 4:20 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z kolegów próbował tego; http://www.chadledford.com/?p=50 rozwiązania, aby przeskoczyć możliwość podłączenia dodatkowych głośników? Mam wersję Arcade na kablu HDMI podłączonym do HP w2408h, a jak się łatwo domyślić dźwięk z wbudowanych głośników nie jest zbyt soczysty... a oryginalny kabelek z taką możliwością to koszt ~180zł... sic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, bardzo sie dziwie, ze jeszcze nikt nie wymyslil jakiejs krotkiej przedluzki kabla AV z cienka wtyczka po stronie konsoli, zeby sie razem z HDMI zmiescila.

Ale coz, widac rynek za maly na takie wynalazki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxster Zdaje się że mastha212 miał zamiar zrobić ten eksperyment na dniach... Sam się do tego przymierzałem, lecz w końcu kupiłem elite i przejściówkę mam w zestawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z kolegów próbował tego; http://www.chadledford.com/?p=50 rozwiązania, aby przeskoczyć możliwość podłączenia dodatkowych głośników? Mam wersję Arcade na kablu HDMI podłączonym do HP w2408h, a jak się łatwo domyślić dźwięk z wbudowanych głośników nie jest zbyt soczysty... a oryginalny kabelek z taką możliwością to koszt ~180zł... sic!

tak, wszystko ślicznie działa. wogole mnostwo ludzi tak robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie podawałem daty kupna konsoli podczas reklamacji...

 

@draak Dzięki, może uda mi się załatwić sobie ten kabel przed tą magiczną datą 4:20 ;)

Nie ma sprawy ;) Nie licz tylko na MS'a, od nich dostaniesz, ale na 100% bedzie to trwac dluzej, niz do konca kwietnia (ja na swoj kabelek czekalem ponad 3miesiace).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, u mnie dziala jedynie Simcity 2000, ale tylko w EGA, VGA mode juz klatkuje... cos niedopracowana ta wersja, poczekam na 2.0 moze bedzie lepiej.

 

PS. Obsluga myszki tez nie do konca przemyslana- pod scrollem jest np guide button.l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtorek ? :rolleyes:

Chyba za bardzo nie zajarzyłeś , Prima Aprilis ;)

Tak swoją drogą Draak nieładnie robić kolegom głupie żarty :)

Edytowane przez Kolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panow :wink: . Czas na zakup konosli i wybralem xboxa 360 arcade. Konsole bym chcial przerobic tylko no wlasnie, co na dzien dzisiejszy jest najbardziej oplacalne? Jak wyglada przerobka takiego pudelka? Bo z tego co sie orientuje to sa dwa rodzaje przerobek, chipem i flashem. Ktora lepsza? Jakie jest prawdopodobienstwo ze konsola po takim zabiegu padnie (chociaz to nawet bez przerobki nie wiadomo kiedy padnie hehe)? Glownie chcialbym kupic to i podpiac monitor z siga przez kabel, czy w konsoli mozna wybrac samemu rozdzielczosc jaka ma byc czy sama sobie to ustawia, jak ogolnie wyglada obraz na monitorze? Pozdrawiam i licze na pomoc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panow :wink: . Czas na zakup konosli i wybralem xboxa 360 arcade. Konsole bym chcial przerobic tylko no wlasnie, co na dzien dzisiejszy jest najbardziej oplacalne? Jak wyglada przerobka takiego pudelka? Bo z tego co sie orientuje to sa dwa rodzaje przerobek, chipem i flashem. Ktora lepsza? Jakie jest prawdopodobienstwo ze konsola po takim zabiegu padnie (chociaz to nawet bez przerobki nie wiadomo kiedy padnie hehe)? Glownie chcialbym kupic to i podpiac monitor z siga przez kabel, czy w konsoli mozna wybrac samemu rozdzielczosc jaka ma byc czy sama sobie to ustawia, jak ogolnie wyglada obraz na monitorze? Pozdrawiam i licze na pomoc :wink:

1. Tylko flash

2. Może paść jak coś zwalisz, ale 99% kończy się powodzeniem.

3. Arcade już tak nie padają jak wcześniejsze wersje

4. Można

5, Odpowiedź znajdziesz w tym temacie - "Szukaj w temacie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Witam. Właśnie wróciłem z zakupów z empiku i zgadnijcie z czym wróciłem w cenie 499zł? ;] A co mi tam. Raz można zaszaleć. :)

ja zgadne ja!!-kupiles zestaw wibratorow ..eeeeee pomylily mi sie sklepy

a na powaznie to Prima aprylis Ci sie nie udal :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co my wróżki, masz telefon chyba ? zadzwoń i się dowiedz, konsole raczej nie leżą bezpośrednio w sklepach, zamawiasz przez stronę a sprzęt dostarczają do wybranego punktu (wtedy nie wydajesz na przesyłkę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Dla czego? Przeciez slubu z Sony nie bralem. ;)

 

ale zyjesz z sony w konkubinacie i w razie zerwania intercyzy, caly sprzet domowy marki sony odjezdza w sina dal :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie brać ? Jak z awaryjnością tej wersji.?

 

http://www.empik.com/xbox-360-arcade,prod350188,p

 

Może ktoś poratuje gdzie mogę tanio dokupić dysk twardy ? Na razie mi nie jest potrzebny,ale za jakiś czas pewnie się przyda.

Cena jest taka sama jaką można kupić konsolę w wielu innych miejscach w sieci. To jest wersja z najnowszym chłodzeniem, bo Arcade już mają system chłodzenia FALCON i jest to wersja bardzo mało awaryjna i posiadająca w 99% napęd BENQ który charakteryzuję się wysoką kulturą pracy.

A jeżeli chodzi o dokupienie dysku to jedne wyjście "alle drogo" się kłania, tam jedynie mają w przystępnych cenach dostępne dyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisał wyżej + dysk na alledrogo za 20 GB to cena rzędu 170-200 zł, więc spokojnie w 1000 zł się zmieścisz i zostanie jeszcze reszta na porządny alkohol do "oblania" udanego zakupu.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...