Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ,ale z tym musiałbym poczekać jeszcze miesiąc ;) Dlatego myślałem by dokupić. A te Premium też mają to chłodzenie Falcon i napędy BenQ ?

 

EDIT: Ok widzę ,że również mają. Jednak chyba jeszcze do zbieram skądś. :)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej od razu wziąć Premium za 999zł?

To zależy jeśli chce zdążyć z zakupem konsolki przed premierą GTA IV i ma tylko kasy ~800 zł to za 750 zł kupuje Arcade, a dysk np. za 3-4 miesiące. Jeśli ma 1000 zł w tej chwili to wiadomo, że bardziej opłaca się wziąć premium bo widzę, że dają Forza 2. Kwestia tego czy chce zdążyć z zakupem do czasu premiery GTA IV i jakimi funduszami dysponuje. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie przesadzajmy z tymi super wypasionymi grami, które można wyrwać obie za 60zł kiedy się chce ;). A na konsoli bez dysku ale zamiast tego mając kartę pamięci, możesz spokojnie zainwestować w jakąś nową gierke, i grać do premiery GTA IV :razz: a później, zastanowić się czy tak naprawdę Tobie jest potrzebny ten dysk na dema które zawsze możesz ściągnąć z netu i nagrać na płytkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dysku, kiedys juz zadawałem te pytania, ale nikt nie odpowiedział: Ile srednio waza patche do gier i jak to wyglada gdy posiadam tylko karte pamieci ?

max 5mb moze wazyc. takie jest odgorne ograniczenie M$. Jak masz memorke to normalnie Ci na niej zapisuje.

pozatym dema retail/arcade gierek mozna normalnie nagrywac na cd/dvd i grac sobie. wcale nie trzeba miec do tego flasha. instrukcja co i jak jest przewaznie na stronce z ów demem.

ogolnie to rowniez polecam jednak zainwestowanie w premiuma. wybierajac arcade tracimy duzo wiecej niz brak dysku...

Edytowane przez kim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusk jesteś blisko prawdy ;)

 

To zależy jeśli chce zdążyć z zakupem konsolki przed premierą GTA IV i ma tylko kasy ~800 zł to za 750 zł kupuje Arcade, a dysk np. za 3-4 miesiące. Jeśli ma 1000 zł w tej chwili to wiadomo, że bardziej opłaca się wziąć premium bo widzę, że dają Forza 2. Kwestia tego czy chce zdążyć z zakupem do czasu premiery GTA IV i jakimi funduszami dysponuje.

 

No generalnie to właśnie o GTA IV chodzi ,ale nie tylko.

 

Więc, albo teraz bym wziął premium z dyskiem ,albo zrezygnował z GTA czy też innej gierki. Na razie to mogę wydać max 1000 PLN i tak do czerwca będę musiał się wstrzymać z inwestowaniem w konsole. Także chyba lepiej brać teraz Arcade. Konsola już zamówiona ;P

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z problemem :) tzn sam nie wiem czy to jakis problem jest ale w niektórych gierkach mam w niektorych miejscach takie "krzaczki" nie są one częste ale czasem sa czy to jest normalne czy moze problem z przegrzewaniem konsola arcade:)

A jeśli chodzi o dyski to mogę ożywać jako dysk do xa dysk niepodłączany przez USB ?:) bo mam taki do kompa często podłączam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mogę ściągnąć (skąd?!) np. demo Bioshocka i z nagranej płytki odpalić na nieprzerobionym, bezdyskowym iksie?

 

Ticz mi hał, maj masta!

Google, kolego! Dema do pobrania znajdziesz tam, gdzie wszystkie inne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest taka sama jaką można kupić konsolę w wielu innych miejscach w sieci. To jest wersja z najnowszym chłodzeniem, bo Arcade już mają system chłodzenia FALCON i jest to wersja bardzo mało awaryjna i posiadająca w 99% napęd BENQ który charakteryzuję się wysoką kulturą pracy.

A jeżeli chodzi o dokupienie dysku to jedne wyjście "alle drogo" się kłania, tam jedynie mają w przystępnych cenach dostępne dyski.

Tak aby wyjaśnić FALCON to nie system chłodzenia tylko płyta głowna posiadająca procka w technologii 65nm. Bo potem ludzie podłapią to i będą uzywać błędnie jak np.....

 

Tak ,ale z tym musiałbym poczekać jeszcze miesiąc ;) Dlatego myślałem by dokupić. A te Premium też mają to chłodzenie Falcon i napędy BenQ ?

 

EDIT: Ok widzę ,że również mają. Jednak chyba jeszcze do zbieram skądś. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, kto by pomyślał aby X360 kosztował tyle co Wii (oczywiście mowię tutaj o nówkach).

A wystarczy jeszcze poszukać i dorwać coś lepszego - jeszcze wczoraj widziałem za 800zł premiuma z grami na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już rozwiane zostały pogłoski o tym że GTA 4 nie bedzie działać na konsolach bez dysku?

Nie słyszałem, ale za to mam lepsza plote. Jeśli EA przejmie udziały TakeTwo przed premierą GTA4 to premiera gry zostanie przesunięta na 4 kwartał 08.

 

... kto to tworzy? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak trochę z innego kierunku - możliwe jest skopiowanie swojego profilu [wraz z achievement'ami] na kartę pamięci? Bo tak dochodzę do wniosku, że dysk to mi raczej średnio potrzebny - dema ściągam rzadziutko, trailery też, ile gier tyle save'ów czyli też nie za wiele. Pomieszczę to na karcie?

Edytowane przez Namod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem, ale za to mam lepsza plote. Jeśli EA przejmie udziały TakeTwo przed premierą GTA4 to premiera gry zostanie przesunięta na 4 kwartał 08.

 

... kto to tworzy? :mur:

heh to juz sie wszedzie rozeszlo. poprostu jeden koles tak powiedzial w Bonus Round na GameTrailers w dyskusji na temat GTA IV http://www.gametrailers.com/bonusround.php?ep=20&pt=3.

EA przedłuzylo im termin do 18 kwietnia wiec widac ze naprawde chca polozyc swoje lapska na GTA <_< . Wiec jezeli Take-Two sie sprzeda to EA pewnie bedzie chcialo dac Rockstarowi wiecej czasu na doszlifowanie giery a oni by tym nie pogardzili. Pewnie przy okazji wyszla by rownoczesnie wersja PC i ofc wszystko razem na gwiazdke bo lepszy okres. No ale miejmy nadzieje ze jednak T2 odrzuci ich oferte i giera wyjdzie wg planow. Cala tą teorie wysnuł wlasnie ten koles :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka ciekawostka na temat cry engine2 na konsole:

Beyond Crysis: Crytek Talks CryENGINE 2's Future

...

IGN: What's the performance difference of the CryENGINE on the PlayStation 3 and Xbox 360 compared to the PC? Are you able to tailor the engine to each platform?

 

Harald Seeley: Yes, we definitely tailor the engine specifically to each platform. More than just the difference in CPU and video hardware capabilities of PCs and consoles is at play here. So are the much smaller memory budgets we must work with, the lack of a hard disk on some models, and the acceptance requirements of the hardware vendors themselves. All have an effect on how we approach each version of the engine.

 

The surprising thing has been how well the consoles can perform visually, once this tailoring is in place. We expect the final outcome will result in games that look like they're running at high settings, or nearly high settings, on a PC. Actually, we found it as much or more challenging to address the memory limitations of the consoles when converting our current AI system, as we did while converting our rendering engine or physics system, which was not something you might have expected at the start.

...

może być ładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej. Profil masz zapisany na dysku lub memorce ale i też na serwerze XBL. W przypadku brak polaczenia z netem (w ogole) rzecz jasna profil z gs bedzie zapisany tylko na hdd, ale przy każdym odpaleniu Xbox z podlaczonym XBL profil wraz z gs uploaduje się na serwer.

 

Chyba dobrze mowie :mrgreen:

Edytowane przez poca
refleksje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem tylko poinformować ,że od dziś jestem posiadaczem tego cuda (Arcade) :P. Także po podłączeniu przez HDMI obraz żyleta i w ogóle full wypas. :)

 

Czas przyszedł na jakąś grę i tu kieruję pytanie do starych wyjadaczy. Potrzebuję jakąś dobrą gierkę na początek tak by mi umiliła oczekiwanie na wiadomo jaki tytuł ;) . Najlepiej jakiś nieskomplikowany FPP (oprócz GOW). Ważne by to było coś starszego w jakiejś platynowej edycji po połowie ceny czy coś w tym stylu ;) Co polecacie?

 

Drugie pytanie to odnośnie ustawień obrazu. Odpaliłem sobie te arcade'owe łupanki (zuma ,pac-man etc wynalazki) jedna z gierek nie chciała odpalić i wyskoczył błąd ,że gra nie jest kompatybilna z PAL 60. Gdzie mogę zmienić na PAL 50 ? W ustawieniach wyświetlania jest opcja "format obrazu" ale jest nieaktywna... czy to ma znaczenie ,że podpiąłem konsolkę przez HDMI ? Pytam ,bo może inne gierki też nie będą chciały działać.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...