Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Widział to ktoś? Czy tylko na ulotce mają? :)

W MM? W każdym czy jakimś konkretnym?

Bylo 1-2 strony wczesniej. Jest na ulotce, wiec albo bedzie ich duzo i firmy szybko wykupia, albo tylko taki chwyt marketingowy.

Nie wiadomo, w ktorym MM. Najlepiej podzwonic.

 

@down: jak ja w zeszlym roku polowalem na tanie iksy, to dzwonilem od sklepu do sklepu i juz dzien przed ich wystawieniem, byly wykupione (najczesciej przez personel).

Zeby kupic x0 "po taniosci" na serio trzeba sie troche pomeczyc :)

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo 1-2 strony wczesniej.

No stamtąd zacytowałem ;) Myślałem, że może ktoś sprawdził czy faktycznie w sklepie jest po tej cenie.

Chyba nie wytrzymam do wakacji i będę musiał zakupić konsolę... Jak widzę, że za 2 tygodnie premiera GTA4, a iksy takie tanie ;)

 

 

Ma ktoś tą kierownicę od MS i mógłby opisać wrażenia po dłuższym użytkowaniu? Najlepiej w porównaniu do DFP ;)

Aaa i można ją jakoś podłączyć do PC bez tego wynalazku? No i czy nie sprawia problemów w pecetowych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM? W każdym czy jakimś konkretnym?

Byłem w sobotę celem wytropienia swojej sztuki i dostałem informację że czekają na dostawę wersji arcade. Ale facet wspomniał, żebym się nie spieszył bo ~25-26 będzie promocja i będą po 699,-

A czy wszędzie czy tylko w Olsztynie to nie wiem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę celem wytropienia swojej sztuki i dostałem informację że czekają na dostawę wersji arcade. Ale facet wspomniał, żebym się nie spieszył bo ~25-26 będzie promocja i będą po 699,-

A czy wszędzie czy tylko w Olsztynie to nie wiem :wink:

Ta promocja będzie na 99% ogólnopolska bo u mnie w Częstochowskim MM nie ma ani jednej sztuki Xbox-a a PS3 na palcach można policzyć. Więc wynika z tego, że w najbliższej przyszłości może nawet po promocji Xbox-a będą na wyprzedaży PS3 i każdy będzie zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panów!

 

Od jakiegoś czasu czaję się do kupna x'a. Myślałem o PS3 ale jak dla mnie jest za drogie.

Naczytałem się trochę na temat obu konsol i dowiedziałem się wszystkiego co chciałem się dowiedzieć :) Poza paroma "szczegółami".

 

Od paru lat gram tylko na PC ale ostatnio stwierdziłem że nie ma sensu czekać na gry które wychodzą z mega dużym poślizgiem i lepiej już zainwestować w konsolkę która swoją drogą nie jest aż taka droga (arcade).

 

Mam pare pytań:

1. Czy opłaca się brać wersje arcade??? Pogram sobie normalnie bez stresów, czy są np. jakieś gry które wymagają dysku twardego? Chodzi mi o pełne wersje sprzedawane na płytkach.

2. Mam monitor crt 17' (samsung) - może być jako przejściowy wyświetlacz obrazu? Da się podpiąć konsole pod taki monitor? Po jakimś czasie chciałbym go zmienić na coś większego (24' z HD) - niestety nie stać mnie na plazmy i większe ekrany. Co polecacie do ok 600 zł?

Wiecie, gram na tym monitorze w gry na PC i na razie myślę że by mi starczyło coś takiego do konsoli (wiem że może to być dla was śmieszne ale musicie zrozumieć - brak funduszy).

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Mam monitor crt 17' (samsung) - może być jako przejściowy wyświetlacz obrazu? Da się podpiąć konsole pod taki monitor? Po jakimś czasie chciałbym go zmienić na coś większego (24' z HD) - niestety nie stać mnie na plazmy i większe ekrany. Co polecacie do ok 600 zł?

Wiecie, gram na tym monitorze w gry na PC i na razie myślę że by mi starczyło coś takiego do konsoli (wiem że może to być dla was śmieszne ale musicie zrozumieć - brak funduszy).

http://forum.purepc.pl/temat/Konsole/100/D...nitorow/206943/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem Wam, że jestem pozytywnie zaskoczony działaniem serwisu Microsoftu.

Równo 10 dni po zgłoszeniu usterki pada, odebrałem paczkę z nowiutkim czarnym padem. Oczywiście bez konieczności odsyłania starego.

Nie żaden OEM w folii (a takiego się spodziewałem szczerze mówiąc), ale elegancki czarny padzik w blistrze z dwoma alkalicznymi energizerami w komplecie. Duży plusik na konto M$. :D

 

Dla równowagi w sprawie kabla do transferu danych nadal cisza... Pewnie zgodnie z uprzedzeniami konsultanta przyjdzie po 5 tygodniach...

 

Orientuje się ktoś czy są w sprzedaży czarne Wireless Networking Adaptery do X360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjdzie po 5 tygodniach, bedzie blizej 10- wspomnisz moje slowa ;) Reklamacja pada dziala faktycznie sprawnie, ale dziwi mnie troche, ze pady z zestawow z elite 65nm sa wadliwe (pewnie taka seria nam sie trafila).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy firmowego Wireless Networking Adapter'a: czy jest jakaś różnica w graniu przez sieć po kablu a bezprzewodową? Sprawiłem sobie taką zabawkę i jutro(?) powinna do mnie trafić a szperając dziś po necie natknąłem się na info, że gra "bez kabla" sprawia trochę trudności - wyższe pingi i związane z tym laaaagi.

Niech mnie ktoś pocieszy... :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez to zalezy od lacza i tak - jedyna wada wifi to wolny transfer przy kopiowaniu z lapa do lapa za pomoca wifi

 

Bania

Ja dostalem pada ktory byl w takim zielonym woreczku a kumpel dysk podobnie - tyle ze bez zadnego opakowana jedyna ochrona byla kopera bombelkowa a inny z gg dostal nowy w blisterze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Namod

To zalezy od jak ktoś wcześniej pisał łacza, odległości od routera i przeszkód po drodze i jeszcze wieeelu innych czynników. Jak sygnał jest w miare OK to różnicy między kablem a wifi nie zauważysz.

 

Jak ja wymieniałem pada od elite to dostałem wersje w blistrze zapakowaną

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Industry Sales

Mar-07 Mar-08 CHG

Total Video Games $1.1B $1.7B 57%

Video Games Hardware $377.9M $551.3M 46%

Video Games Software $579.1M $945.6M 63%

Video Game Accessories $139.5M $220M 58%

 

HW Sales

Hardware Mar-08

PlayStation 2 216K

PlayStation 3 257K

PlayStation Portable 297K

Xbox 360 262K

Nintendo DS 698K

Wii 721K

 

SW Sales

Top-Selling VG Software - March 2008

 

Platform Title Publisher Release Date March Units

WII SUPER SMASH BROS: BRAWL NINTENDO OF AMERICA Mar-08 2.7M

360 *TOM CLANCY'S RAINBOW SIX: VEGAS 2 UBISOFT Mar-08 752.3K

360 ARMY OF TWO ELECTRONIC ARTS Mar-08 606.1K

WII PLAY W/ REMOTE NINTENDO OF AMERICA Feb-07 409.8K

PSP GOD OF WAR: CHAINS OF OLYMPUS SONY Mar-08 340.5K

PSP CRISIS CORE: FINAL FANTASY VII SQUARE ENIX INC Mar-08 301.6K

WII GUITAR HERO III: LEGENDS OF ROCK ACTIVISION Oct-07 264.1K

360 MAJOR LEAGUE BASEBALL 2K8 TAKE 2 INTERACTIVE Mar-08 237.1K

360 *CALL OF DUTY 4: MODERN WARFARE ACTIVISION Nov-07 237K

PS3 ARMY OF TWO ELECTRONIC ARTS Mar-08 224.9K

Nintendo znowu miażdży :blink:

Microsoft Patents Wii Remote Killer Game Controller

http://news.teamxbox.com/xbox/16252/Micros...ame-Controller/

 

Coś te pady się wam szybko psują ;) czy to tylko akcja darmowy pad :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ma problemy ze zlapaniem sygnalu (router pietro wyzej, po przekatnej budynku) :( Moze to tez kwestia tego, ze Xbox jest na najnizszej polce szafki ze sprzetem...

Sprawdzal ktos, czy ten wireless adapter dzial normalnie na przedluzaczu USB ok. 1.5m?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze maksimum zysku w przypadku dipola jest w plaszczyznie prostopadlej do anteny, to wiem, tylko ze w moim przypadku niewiele ta wiedza pomaga (zasieg musibyc przede wszystkim w mieszkaniu, X360 to dodatek).

Sprobuje wyciagnac adapter gdzies wyzej na przedluzaczu USB - jak to nie pomoze, to zaczne sie powaznie zastanawiac nad otworzeniem go, usunieciem antenki i wlutowaniem w jej miejsce zlacza SMA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie trochę głupie pytanie...

Bezprzewodowego pada da się jakoś podłączyć do konsoli kablem (coby nie potrzebował bateryjków), czy trzeba jeszcze inwestować w zestaw play&charge ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezprzewodowego pada nie można podłączyć do konsoli kablem, ale można zawsze kupić baterie lub akumulatorki.

Wymiana baterii co kilka dni średnio mi się widzi...;]

Zresztą bezprzewodowy pad to ostatnie o czym myślę, siedząc metr od monitora ;>

 

Chyba sprawdzę, o ile nie uda mi się dorwać play&charge po taniości.

Danke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Was też dziś aktualizował się dashboard...?

http://majornelson.com/archive/2008/04/18/...w-features.aspx

 

------

 

UWAGA! Xbox 360 spali wasz dom! ;)

Coś jak wybuchające PSP. Co prawda konsolka Sony robiła krater na pół miasta, a iks tylko malutki pożar :lol2:

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...