Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne info dla wszystkich, którzy kupili płytki skradzione z tłoczni (i krzyczeli jacy to oni są oryginalni):

 

http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=356416&st=0

http://www.psxextreme.info/index.php?showt...=63254&st=0

 

I to raczej nie jest fake ;]

Wesołe ;) Chociaz jak dla mnie to spora czesc allegro z konsolowymi gierkami jest mocno smierdzaca poza kontami kilku sklepow. Jak mam takie "okazje" wyrwac to juz lepiej uzywki kupowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol :D pozdro mastha xD

 

hehe smieszne jest to, ze kazdy wiedzial skad sa te gry, ale mowili, ze to nie ich interes ;) to pewnie do niektorych odrazu po 2 przyjda - burnout'a i dmc 4 ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update nie jest potrzebny, aby M$ zmienił metodę skanowania Xbox Live.

ps

Po stylu pisania widzę, że dzieci neo nie są ci obce. :lol2:

1) To zes mnie pocieszył ;)

2) Pff, cokolwiek miales na mysli :P Mysle ze dzieci neo nie sa obce nikomu btw ;)

[plota]

Xbox 360 Premium + GTA4 = 269€ (~920zł)

Xbox 360 Premium = 189€ (~650zł)

Źródło: link

[/plota]

To co, Arcade'y beda tansze od PS2? :P

 

 

Edit:

Devil: Pomysl, raczej jest to nierealne... Oby :D

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie, kumplowi się popsuła konsola i nie wie, czy jeszcze obowiązuje go gwarancja, a mianowicie.... chciał przerobić kiedyś konsole ale się rozmyślił i styłu na obudowie ma delikatnie podginane te zaczepy które trzymają blache. Więc sprawdza microsoft czy obudowa nosi ślady jakiejś rozbiórki i w ten sposób może unieważnić gwarę?. Oczywiście plomba jest nienaruszona i nic w środku nie było grzebane!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak plomba jest nie naruszona to nie powinni robić problemu. Spróbować nie zaszkodzi. Niech zadzwoni i umówi się z kurierem. Wyślą ją do serwisu. Odeślą nową/naprawioną lub odmówią . Przecież nie skonfiskują mu jej.

 

P.S co to za konsola ? Ten model 65nm ? Czy starsza wersja ? Co dokładnie się zepsuło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak plomba jest nie naruszona to nie powinni robić problemu. Spróbować nie zaszkodzi. Niech zadzwoni i umówi się z kurierem. Wyślą ją do serwisu. Odeślą nową/naprawioną lub odmówią . Przecież nie skonfiskują mu jej.

 

P.S co to za konsola ? Ten model 65nm ? Czy starsza wersja ? Co dokładnie się zepsuło ?

Jest to stara konsola i oczywiście wyskoczył mu 3ROD. Mnie się wydaje że oni sprawdzają również napęd i płyte gł. programowo czy nic nie było modyfikowane i naprawiają, ale mogę sie mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol :D pozdro mastha xD

 

hehe smieszne jest to, ze kazdy wiedzial skad sa te gry, ale mowili, ze to nie ich interes ;) to pewnie do niektorych odrazu po 2 przyjda - burnout'a i dmc 4 ;)

Już? CIACH Ja nie powiedzialem, ze ta plytka jest niekradziona tylko, ze dopoki tego nie udowodnia to koles jest raczej niewinny. A jesli to prawda (o ile to prawda, bo identyczny zarcik dostalem 1 kwietnia), no to coz, shit happens i trzeba bedzie oddac. I tak juz cala przeszedlem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już? Zesrales sie z podniety? Ja nie powiedzialem, ze ta plytka jest niekradziona tylko, ze dopoki tego nie udowodnia to koles jest raczej niewinny. A jesli to prawda (o ile to prawda, bo identyczny zarcik dostalem 1 kwietnia), no to coz, shit happens i trzeba bedzie oddac. I tak juz cala przeszedlem :lol2:

Rozumiem ze jestes moderatorem, no ale bez przesady... Są pewne granice - to sie tez ciebie tyczy kknd! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Rozumiem ze jestes moderatorem, no ale bez przesady... Są pewne granice - to sie tez ciebie tyczy kknd! ;)

popieram cie w 100%,lubie naszego Moderatorka ale troche przesadzil

 

slyszales maSTha212!! bij sie w piersi i odmow rozaniec!! :).......666 razy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa pojechal az mi w piety poszlo :x troche kultury panie moderatorze... ja mowie pozdro mastha, a ten ze sie zesralem (wiem, brzydkie slowo) :lol:

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem moderatorem tego dzialu juz od dawna, a Laptopy oddalem jakis tydzien, dwa temu. Inna sprawa, ze podobno jest taka tradycja (a przynajmniej tak kiedys zostalem poinformowany), ze zarowno tytul jak i przywileje pozostaja nawet po "odejsciu" ze sluzby. To tak a propo. A co do Burnouta to tak jak napisalem: skoro faktycznie facet przycial w wala to jak sie pojawia trojka (jeden od czytania, drugi od pisania i trzeci od zgarniania) to oddam plytke bez szemrania. Nie lubie po prostu jak ktos robi wielkie halo i "a nie mowilem" etc. z tego typu spraw. Stalo sie i juz, po co podniecac sie niewiadomo czym?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie było promocji -_-

 

Mam takie pytanko...

Mianowicie czy microsoft podał przybliżoną datę uruchomienia polskiego live'a?

Wpierw był to niby marzec 2007, potem końcówka 2007 a teraz "when it's done"? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie było promocji -_-

 

Mam takie pytanko...

Mianowicie czy microsoft podał przybliżoną datę uruchomienia polskiego live'a?

Wpierw był to niby marzec 2007, potem końcówka 2007 a teraz "when it's done"? ;]

 

a czasem nie było tak, że Microsoft nie podał nigdy daty premiery polskiego live ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to podaj mi oficjalne źródło od Microsoftu. bo napisać sobie "było tak" to każdy może.

bylo tak w sensie ze Microsoft nigdy nie podal takiej informacji. Panowie nie pierwszy raz widze w tym temacie uszczypliwosci. Nie lapmy sie za slowa, zluzujmy zwieracze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to podaj mi oficjalne źródło od Microsoftu. bo napisać sobie "było tak" to każdy może.

Mam ci podać oficjalne źródło nie podania informacji o premierze polskiego Xbox Live? :lol2: Szczerze to nie mam pomysłów jak Ci to znaleźć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaka wersje x360 najabardziej oplaca sie obecnie kupic?

Mam w domku plazme samsunga Ps50C91 oraz monitor iiyamy 19". Konsolka bylaby na przemian podlaczana do tego i do tego. Mysle ze tv sobie z nia poradzi, ale jak sprawa bedzie wygladala na moniitorze?

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jakiś sposób na 48h kody XBL Gold? Ten poradnik Nierealnego z 76-strony nie działa...

Strona nie działa: http://keepingittwisted.com/xbox_register.aspx

Server Error in '/' Application.

The resource cannot be found.

Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

 

Requested Url: /xbox_register.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jakiś sposób na 48h kody XBL Gold? Ten poradnik Nierealnego z 76-strony nie działa...

Strona nie działa: http://keepingittwisted.com/xbox_register.aspx

Niestety nie, ta "promocja" na triale, wyszła już jakiś czas temu, pewnie ze względu na dość "spore" zainteresowanie. :lol2: Jeśli chcesz, mogę udostępnić Ci kilka kodów na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, ta "promocja" na triale, wyszła już jakiś czas temu, pewnie ze względu na dość "spore" zainteresowanie. :lol2: Jeśli chcesz, mogę udostępnić Ci kilka kodów na PW.

Szkoda... Jakbyś mógł to byłbym wdzęczny. ;) Kilka kodów by się przydało - 2-3 weekendy ze znajomymi bym pograł póki rocznego golda nie kupie.

 

 

od poczatku na stronie byla data do kiedy obowiazuje promocja...

A czy tą datą nie był przypadkiem 28 luty 2009 roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...