Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda... Jakbyś mógł to byłbym wdzęczny. ;) Kilka kodów by się przydało - 2-3 weekendy ze znajomymi bym pograł póki rocznego golda nie kupie.

Kupujesz używaną konsolę, czy co? Czy też może znowu google bolą i nie wiesz o darmowym goldzie na miesiąc?

 

@down- fakt, 3 miesiące pod 3 różnymi gamertag'ami to nie jest, coś co tygryski lubią najbardziej ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz używaną konsolę, czy co?

Nową, teoretycznie... Dojdzie przesyłka to się przekonam.

 

Czy też może znowu google bolą i nie wiesz o darmowym goldzie na miesiąc?

O google się nie martw. Wiem o darmowym goldzie na 3 miesiące :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś jakieś porównanie gry na zwykłym telewizorze kineskopowym a LCD/HD? - chodzi mi o jakąś recenzje czy coś, albo mógłby ktoś napisać jakie są główne różnice w granie na tych tv. Bo na razie mam zwykły tv 29calowy a kupuje X360 i chce się dowiedzieć czy wiele strace na grafice i jakie będą wady. A może lepiej grać na monitorze do kompa LCD 19" BenQ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś jakieś porównanie gry na zwykłym telewizorze kineskopowym a LCD/HD? - chodzi mi o jakąś recenzje czy coś, albo mógłby ktoś napisać jakie są główne różnice w granie na tych tv. Bo na razie mam zwykły tv 29calowy a kupuje X360 i chce się dowiedzieć czy wiele strace na grafice i jakie będą wady. A może lepiej grać na monitorze do kompa LCD 19" BenQ?

lepiej na monitorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis lowca jeleni chyba :P

Żaden łowca jeleni to nie jest, po prostu są to dyski po regeneracji pewnie serwisowej np: padła elektronika w dysku to została wymieniona i handel kwitnie ;). Pewnie za 2-3 tyg. będzie wysyp polskich handlarzy na "alledrogo" jak to miało miejsce z padami bezprzewodowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzilo mi o zacytowany fragment, czyli "wyslij mi kase listem przed wysylka". Rozumiem, ze gosciu jest z Czech, ale przeciez do nich tez juz dotarla cywilizacja w postaci kont bankowych czy Paypala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał okazję porównywać oryginalną kierownicę m$ do tej produkowanej przez logitecha (DriveFX)? Bo po świętach majowych chciałbym kupić forze i którąś z nich do dłuższej zabawy...;]

I rozumiem, że gwarancja na kiere m$ wygląda tak samo jak w przypadku konsoli (trzeba rejestrować sprzęt i przyjeżdża po niego kurier)?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No iks nareszcie przyszedł. Nówka zestaw nie otwierany, jednak mam mały problem...

 

Sprzedawca napisał, że konsola "posiada nowy układ chłodzenia lecz nie posiada HDMI" oraz, że "posiada zasilacz 175 W".

Faktycznie jest bez HDMI, ale zasilacz 203W. Możliwe, że jest to już 65nm czy mnie w jajco zrobił?

I tak nie będę o to z nim walczył (jak padnie to MS i tak wymieni) ale chciałbym wiedzieć.

 

MFR Date: 2007-09-02

LOT No: 0742

TEAM: ADUE

DVD Benq

 

W sumie jestem zadowolony - nowy premium z Forzą 2 za 830zł ;)

 

 

PS. póki co mam konsolę podłączoną kompozytem poprzez tuner tv do monitora LCD, więc możecie sobie wyobrazić jak to wygląda ;) Czekam na kabel VGA...

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle, ze to mozliwe. W przypadku mojego premiuma jest tak, ze ma MFR date z 2005 roku i posiada HDMI, ktorego wtedy jeszcze nie dodawali do premiumow. Prawdopodobnie jest to stara konsola, ktora zostala naprawiona (odnowiona) i wrocila dalej do sprzedazy (przynajmniej tak mi powiedzieli na infolinii). Tak samo moglo byc w przypadku MacOSka. Konsola bez hdmi dostala nowa plyte glowna i trafila na polki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano, z gory przepraszam, jezeli juz gdzies byla odpowiedz w tym temacie na moje pytanie ale jest tu 116 stron wiec wiadomo...a sprawa wyglada nastepujaco: kupilem sobie xboxa wlasnie i po podlaczeniu go do mojego monitora mam zielony obraz (jest tak jakby zamiast bialego koloru byl zielony), podlaczenie jest przez kabel microsoftu HD cos tam i przez przejsciowke na VGA, a monitor mam 22" iiyama e2201w-b2, prosze o sugestie i z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś zakupy w www.sklepgekon.pl ? Tydzień temu zamówiłem kabel VGA, w środę napisali, że wysłali i do dzisiaj nie doszedł...

 

Mam już dość takiego obrazu z iksa:

Dołączona grafika

X360 -> Composite -> Tuner TV -> Monitor LCD :lol2:

 

Aż się grać nie chce :sad:

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewno wina gów...ej Poczty, ostatnio wiele rzeczy kupuje na necie i to co wyprawia ta instytucja woła o pomstę do nieba, (nie zawsze można wybrac inna firmę przy zakupie). Chłopaki mają od 5 maja strajkować. Sklep w porządku. Kupowałem tam kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie... Calego GoWa przeszedlem na 15" crt. W burnouta paradise demo tak samo na tym tv gralem :)

Jak widac, na wszystkim sie da.

@leborg: ile dales za arcade?

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co na siłe takimi sposobami do lcd podłaczać gdyż wiekszość gier na crt wyglada naprawde przyzwoicie. Duzo lepiej niż PS2. A jesli lepiej niż na konsoli sony, to znaczy ze napewno grywalne. Ja gram teraz na CRT samsunga 29'. U kuzyna podłacałem do sony 29' i tez było si. Jest wpytke - mowię wam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leborg: ile dales za arcade?

750 razem z kablem vga i burnoutem.

 

 

Dołączona grafika

Plomba wydaje się lekko naruszona. Z tego co wyczytałem na forum xboxonline.pl to częsty przypadek-rozumiem że nie będzie problemów z gwarancją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborg, twoj post zainspirowal mnie. Postanowilem sprawdzic, jak wyglada moja plomba pod faceplate'em.

 

post-139276-1209498471_thumb.jpg

 

No i co sie okazuje? Posiadam plombe, ktora microsoft wlepia przy naprawie starych konsol (a moja ma MFR date z 2005 roku).

Czy takie cos moglo zostac sprzedane jako "Nowy xbox 360" (jezeli byl po naprawie u M$)?

 

@down: tyle, ze moja konsola ma ta date produkcji 2005 :P A kupilem w grudniu 2007 ;)

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to jest nowa plomba (wszystkie świeże konsole ją mają).

 

A ja się dowiedziałem że robie z igły widły ;] Z gwarą nie będzie problemu dopóki napis microsoft nie jest naruszony....

Konsola z 15.10.2007....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie popsuł mi się padzik. Awaria występuje na lewym analogu, w dolnej pozycji blokuje się, tzn. odbija i wraca na swoje miejsce, ale np. postać na ekranie dalej lezie do tyłu... sic! Czasami samo przechodzi po paru min. Nie wiem czy można coś z tym zrobić, miał ktoś podobny problem? Jest na to jakiś domowy fix?

Wiem, że dostanę drugiego pada z MS za free, ale cokolwiek szkoda tego ot tak sobie wywalić do śmieci.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonisz do M$. Przysylaja ci pierwszego pada za darmo, bez odsylania starego. Jak juz nowy dojdzie, dzwonisz i mowisz, ze ten, ktory ci przyslali ma jakies niedociagniecia. Wysylasz pada do M$, a oni przysylaja ci 1-2 nowe.

W moim przypadku akurat nie musialem ich oszukiwac, bo kontroler przyslany do mnie mial zepsutego d-pada.

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...