Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Czytalem troche na temat konsol z USA i chcialbym zebyscie mi powiedzieli czy dobrze zrozumialem:

 

1. zasilanie - albo kupuje orginalny zasilacz w wersji europejskiej albo transformator, tak?

2. gry - skoro konsola bedzie w wersji ntsc to moge grac tylko w gry ktore sa w ntsc i region free, tak?

3. telewizor - nie jest juz najnowszy, z 10 lat moze nawet miec - bedzie to chodzilo w kolorze na nim?

4. monitor - jest jakas mozliwosc podlaczenia x360 pod dvi lub d-sub?

 

To tyle, dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szczegóły w FAQ

 

co do TV to radzę zastanowić się nad kupnem HD bo na SD nie wygląda to najlepiej, kiepska jakość psuje zabawę.

 

ps

kup konsolę w europie a najlepiej w polsce [:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem w US konsole i w sumie wyszedlem na +, bo gry na start mam tansze. Jest na allegro uzytkownik YuSuzuki ktory wszystkie gre na x-a sprowadza do PL, jedna wada to czas oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szczegóły w FAQ

 

co do TV to radzę zastanowić się nad kupnem HD bo na SD nie wygląda to najlepiej, kiepska jakość psuje zabawę.

 

ps

kup konsolę w europie a najlepiej w polsce [:

Jak x360 z usa ma mnie kosztowac tylko wysylke to nie bardzo mi sie oplaca zakup w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leborg, to zależy jak długo grasz. Ja polecam >2200 ;) Sam mam Sanyo 2700 :razz: .

 

 

Btw dzisiaj "wygrałem" darmowego pada od M$ i jestem stówkę do przodu B-) .

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leborg, to zależy jak długo grasz. Ja polecam >2200 ;) Sam mam Sanyo 2700 :razz: .

 

 

Btw dzisiaj "wygrałem" darmowego pada od M$ i jestem stówkę do przodu B-) .

 

Gram tyle, że na zwykłych paluszkach działałem od 1maja do wczoraj ;]

Ja takze uzywam Sanyo 2700 ;> Przy GTA4 trzymaly mi 12h + 2-3h burnouta ;) Wiec jak widac, wynik niezly.

"wygralem" oznacza, ze zglosiles 1 reklamacje, czyli dostales nowego pada bez odsylania starego, czy M$ przyslal ci 2 pady przy wyslaniu do nich jednego?: >

 

@down: czyli sie domyslam :P

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wygralem" oznacza, ze zglosiles 1 reklamacje, czyli dostales nowego pada bez odsylania starego, czy M$ przyslal ci 2 pady przy wyslaniu do nich jednego?: >

Nie wiem czy mogę napisać ale:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - """
Jakby co to na PW ;)

costi , ok już edytuje :) .

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin I.4:

Na łamach forum kategorycznie zabrania się:

(...)

Umieszczania treści niezgodnych z polskim prawem (nieujętych w punktach 1-3), np. propagowania niedozwolonych substancji/praktyk, rozważania sposobów oszukiwania firm/instytucji.

<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem już po majówce z X'em. Burnout Paradise wkręcił mnie na maxa. Jednak coś jest magicznego w grach na konsolę.

Pora podłączyć konsolę do sieci. Znalazłem taki poradnik ale do końca nie wiem czy spodziewać się opisywanych w nim problemów:

 

"Posiadacze łącz od Aster mają na starcie spory kłopot. Na jednym adresie IP standardowo można korzystać z tylko jednego urządzenia. Do tego często domyślnie ustawione jest prywatne IP, a do bezproblemowego grania potrzeba IP publicznego. W związku z pierwszą rzeczą można wykonać następujące kroki:

- skontaktować się z administratorem (lub całość wykonać przez panel Wilga) i poprosić o dopisanie adresu MAC konsoli (znajdziesz go w System -> Network Settings -> Additional Settings -> Advanced Settings) jako drugiego komputera, z którego będziesz korzystał na zmianę z tym pierwszym

- dokupić dodatkową usługę pozwalającą na korzystanie z większej ilości urządzeń na jednym łączu i dopisać MAC adres do własnej puli przez system Wilga lub kontaktując się z Aster telefonicznie

 

Koszt obu usług znajdziesz na stronie internetowej dostawcy. Czasem może się zdarzyć, że bez żadnych zmian uda Ci się uzyskać połączenie z Xbox Live – jednak będzie to się odbywać bardzo losowo i dość często zostanie szybko zerwane, więc nie ma to większego sensu. "

 

Mam router Linksys i łącze Aster (zewn IP)

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Teraz w nowych wsadzają LiteONy :)

Racja, zapomniałem o nowych napędach których nie da się flashować. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie wrzucają tych nowych benq (których nie da się flashować)?

Hmmm teraz mi dałeś do myślenia. Tzn. juchy na forum.psx napisał właśnie że są Litki co nie da się flashować. A czy czasem LiteON=Benq może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem już edytować posta.

Na xbox-scene jest cały temat i z tego co zrozumiałem, to zarówno nowe benq jak i liteony są na razie czyste.

 

Chociaż i tak coś pewnie przekręciłem i najlepiej jak odpowie cavarr :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam neta z MM (multimedia=kablówka=tv). najpierw jest modem od usługodawcy, później jest router, od routera swicz i Xbox. nic nie przestawiane, wszystko działa. w sieci mam 4 kompy + 1wifi szyfrowane na 32 znaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ma się na Routerku ustawiony pass i fltrowanie po macu to co wtedy?? Idzie jakoś to sprawdzić i wpisać w X360??

Zwyczajnie w ustwieniach routera wpisujesz mac adres Xboxa i zaznaczasz allow ;p

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rollercoasterfreak

Dzis spotkal mnie RROD. Konsola jedna z pierwszych, data na plecach czerwiec 06r - mniej wiecej od tego czasu uzywana raz na jakis czas, teraz troche dluzej z racji GTA4. A padlo jej sie dziwnie - ostatni raz gralem przed wczoraj, wylaczylem i ok. Dzis wlaczam laduje sie GTA, pokazala sie postac w safehouse, zwis, reset i 3 mrugajace na czerwono diodki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm teraz mi dałeś do myślenia. Tzn. juchy na forum.psx napisał właśnie że są Litki co nie da się flashować. A czy czasem LiteON=Benq może?

Nowego napędu Philips & Lite-on DG-16D2S FW:74850C na tą chwilę nie da się przerobić aby czytał kopie zapasowe :oops: . Co do "LiteON=Benq" to w 2006r doszło do fuzji tych dwóch producentów napędów optycznych. Napęd jest sprzedawany pod szyldem Philips & Lite-on więc bardziej pasuje tu Lite-on niż Benq. Warto dodać, że z gwarancji wracają już konsole z nowym napędem :huh:

Zdążyłem już edytować posta.

Na xbox-scene jest cały temat i z tego co zrozumiałem, to zarówno nowe benq jak i liteony są na razie czyste.

 

Chociaż i tak coś pewnie przekręciłem i najlepiej jak odpowie cavarr :>

Nowe Benq i Lite-On to jedno i to samo, tylko jedni piszą benq, a drudzy lite-on :D Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko z netem śmiga - dzięki za pomoc. Już żałuję, że kupiłem tylko 20GB dysk ;)

Jednak do tej pory nic nie jest w stanie przebić Burnout Paradis'a - gra wymiata i żadne wczoraj ściągnięte demo nie wciągnęło mnie na dłużej.

 

Mam pytanie natury technicznej. Czy we wszystkich grach nie ma AA? Jakoś przywykłem do tego na PC a tutaj z powodu bliskiej odległości od 32 cali LCD (od 1,5 metra) widać "schodki" jak na dłoni. Żeby nie było - to nie przeszkadza w rozgrywce nic a nic bo frajda z jazdy w Paradise jest ogromna (nie miałem takiej w żadnej samochodówce na PC) ale w innych tytułach (mniej miodnych) zaczyna się na to zwracać uwagę (Euro, PGR4, Forza2 - wszystko demo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko z netem śmiga - dzięki za pomoc. Już żałuję, że kupiłem tylko 20GB dysk ;)

Jednak do tej pory nic nie jest w stanie przebić Burnout Paradis'a - gra wymiata i żadne wczoraj ściągnięte demo nie wciągnęło mnie na dłużej.

 

Mam pytanie natury technicznej. Czy we wszystkich grach nie ma AA? Jakoś przywykłem do tego na PC a tutaj z powodu bliskiej odległości od 32 cali LCD (od 1,5 metra) widać "schodki" jak na dłoni. Żeby nie było - to nie przeszkadza w rozgrywce nic a nic bo frajda z jazdy w Paradise jest ogromna (nie miałem takiej w żadnej samochodówce na PC) ale w innych tytułach (mniej miodnych) zaczyna się na to zwracać uwagę (Euro, PGR4, Forza2 - wszystko demo).

Burnout: Paradise akurat posiada 2xAA :) Duża przekątna ekranu i niezbyt wysoka rozdzielczość robią swoje - ja do tego już przywykłem.

 

Army of Two = 1280x720 (2xAA)

Assassin's Creed = 1280x720 (2xAA)

Beijing 2008 = 1280x720 (2xAA)

Beowulf = 1280x720 (4xAA)

Bioshock = 1280x720 (no AA)

Burnout: Paradise = 1280x720 (2xAA)

Call of Duty 3 (screenshot) = 1040x624 (2xAA)

Call of Duty 4 (screenshot) = 1024x600 (2xAA)

Cars Mater-National = 1280x720 (4xAA)

Conan (demo) = 1024x576 (no AA)

Condemned 2 = 1280x720 (2xAA)

Conflict: Denied Ops (demo) = 1280x720p (2xAA)

Dark Sector = 1280x720 (no AA)

Devil May Cry 4 = 1280x720 (2xAA)

Fifa 2006 (demo) = 1024x576 (2xAA)

Fifa 2007 (demo) = 1200x675 (no AA)

Fifa Street 3 = 1920x1080 (4xAA)

Gears of War = 1280x720 (HD), 960x720 (SD) (2xAA on static objects?)

Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 = 1280x720 (2xAA)

Golden Compass = 1280x720 (2xAA)

Grand Theft Auto IV = 1280x720 (2xAA)

Guitar Hero 3 = 1280x720 (no AA)

Halo 3 = 1152x640 (no AA)

Juiced 2: Hot Import Nights = 1280x720 (2xAA)

Lost Planet = 1280x720 (up to 4x MSAA dependent on framerate)

Mass Effect = 1280x720 (2xAA sometimes)

MotoGP 2006 (screenshot) = 1280x1024 (framebuffer grab from AVS Forum member)

MX vs ATV = 1280x720 (no AA)

NBA Street Home court (demo) = 1920x1080 (4xAA)

NCAA Football 08 (demo) = 1024x600 (2xAA)

NFL Tour = 1280x720 (4xAA, 60fps)

Oblivion (screenshot) = 1024x600 (2xAA)

Perfect Dark Zero (demo) = 1152x640 (no AA)

Pro Evolution Soccer 6 (demo) = 1024x576 (2xAA)

Pro Evolution Soccer 2008 = 1280x720 (4xAA)

Project Gotham Racing 3 (demo) = 1024x600 (2xAA)

Project Gotham Racing 4 = 1280x720 (2xAA)

Race Driver: GRID = 1280x720 (4xAA)

Rainbow Six Vegas 2 = 1280x720 (2xAA)

Ridge Racer 6 (demo) = 1440x810 (no AA)

SEGA: Superstars Tennis = 1280x720 (2xAA, 30fps)

Skate = 1280x720 (2xAA ? )

Soldier of Fortune: Payback = 1280x720 (4xAA sometimes)

Splinter Cell Double Agent = 1280x720 (4xAA) (developer)

The Club = 1280x720 (4xAA)

Tomb Raider Legend (demo) = 1024x600 (2xAA)

Tony Hawk's Project 8 (screenshot) = 1040x585 (2xAA)

Tony Hawk's Proving Ground = 1280x720

Turning Point: Fall of Liberty = 1280x720 (no AA)

Turok = 1280x720 (no AA)

Virtua Figther 5 (demo) = 1024x1024 (4xAA)

Virtua Tennis 3 (demo) = 1920x1080 (2xAA)

 

XBL GAMES

 

Boogie Bunnies = 1920x1080 (4xAA)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...