Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos ma konto na www.play.com?

mialbym prosbe aby zapytac sie w komentarzach jaki tam jest naped

http://www.play.com/Games/Xbox360/4-/65941...le/Product.html

 

 

pilna sprawa, bo jesli jakis przerabialny to przesylam wytyczne do brata w celu pobrania dla mnie jednej sztuki :P

 

aha... i czy na konsole kupiona w uk, w polsce tez mam gwarancje?

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszecie o tych przerobkach i napedach bez zadnego wstydu. To jest zalosne.

Stac Was na konsole ale na gry to juz nie? Kogo obchodzi jaki jest naped i czy da sie przerobic? To informacja dla zlodzieja tylko. Taa zaraz napiszecie kopie gier... bo to legalne. Tragedia co sie dzieje na tym forum.

@poca - Ty juz tez jestes po ciemnej stronie? kiedys moderowales takie posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszecie o tych przerobkach i napedach bez zadnego wstydu. To jest zalosne.

Stac Was na konsole ale na gry to juz nie? Kogo obchodzi jaki jest naped i czy da sie przerobic? To informacja dla zlodzieja tylko. Taa zaraz napiszecie kopie gier... bo to legalne. Tragedia co sie dzieje na tym forum.

@poca - Ty juz tez jestes po ciemnej stronie? kiedys moderowales takie posty.

Daruj sobie, rycerzu moralności... Tak jak nikogo nie zmusisz, żeby kradł, tak samo nikomu nie możesz nakazać, żeby tego nie robił Nie wstawiaj tu głodnych kawałków. Każdy ma prawo robić ze swoją konsolą to, co chce. Po to ją kupił. Będzie miał kaprycho to ją przerobi, a będzie chciał zrobić z niej popielniczkę to sobie zrobi - nic Tobie do tego.

Forum Ci się nie podoba? To tu nie zaglądaj. Wbij sobie, że FORUM to grupa ludzi, która ma prawo dyskutować o wszystkim. A czy ta dyskusja jest legalna czy też nie, to nie ty będziesz oceniał. Porobiło się już w tym kraju kilku tępych sędziów, więc chyba już basta.

 

Aha, i nie zapomnij wyrazić swojej opinii przesyłając ją do Allegro i kilkudziesięciu tysięcy serwisów konsol w całej Polsce świadczących takie usługi.

 

Taa zaraz napiszecie kopie gier... bo to legalne. Tragedia co sie dzieje na tym forum.

No ja rozumiem, że nie podoba Ci się nielegalne, ale legalne też Ci nie pasuje? To co ty byś chciał?

Edytowane przez Namod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo robić ze swoją konsolą to, co chce. Po to ją kupił. Będzie miał kaprycho to ją przerobi, a będzie chciał zrobić z niej popielniczkę to sobie zrobi - nic Tobie do tego.

To nie jest do końca prawdą. Weź sobie książeczkę z instrukcją do iksa - wyraźnie jest tam napisane:

Aby rozpocząć korzystanie z konsoli Xbox 360, wymagane jest zaakceptowanie warunków i ustaleń ograniczonej gwarancji oraz niniejszego podręcznika. W przypadku niezaakceptowania warunków i ustaleń należy zaniechać konfiguracji bądź używania konsoli Xbox 360 i zwrócić ją do przedstawiciela firmy Microsoft w celu zwrotu pieniędzy.

Łamiąc zabezpieczenia konsoli (np. zmiana fw napędu), nieważne po co (by odpalać piraty, kopie własnych płytek, itd), nie zgadzasz się na Microsoftowe "warunki i ustalenia" :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak ludzie będą tłumaczyć przeróbki kiedy instalka gier na HDD stanie się faktem, oszczędność oryginału? A no tak, przecież dyski od MS są drogie (w sumie prawda)... zawsze znajdzie się wytłumaczenie... Miałem tutaj walnąć jakąś moralizatorkę ale... brak mi już słów.

 

@Namod

 

Problem nie w tym, że ktoś sobie przerabia konsolę bo do tego ma prawo, prawda. Problemem jest do czego jej później użyje. Dla mnie przeróbka=piractwo, wiem że jest to z góry krzywdzące dla osób które faktycznie grają na backupach (dla tych ślę moje przeprosiny) ale sam przyznasz, że mod to przede wszystkim piracenie. Nikt nikogo nie przekona żeby tego nie robił, to ta konkretna osoba musi sama do tego... hmmm... dojrzeć? Możliwe.

 

Narka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na polskie zarobki + oryginalne płyty każdy powinien piracić! tutaj niby udajecie 100% fajnów oryginalności. ciekawe jakie macie oprogramowanie w kompie :P

ja tylko dla tego nie przerobiłem Xa żeby grać spokojnie w necie i mieć gwarę. ciągle pykam w fifkę w necie więc nie mam problemu z grami nowymi, poprostu na razie mnie nie interesują. jak coś kupię, przechodzę i sprzedaję. niekiedy tracę 10zł niekiedy zyskuję 5zł. jakoś się kręci.

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na polskie zarobki + oryginalne płyty każdy powinien piracić! tutaj niby udajecie 100% fajnów oryginalności. ciekawe jakie macie oprogramowanie w kompie :P

Uwierz mi ze wiekszosc znanych mi osob osobiscie nie ma w komputerze nic nielegalnego. Gry nie sa takie drogie, nie trzeba przeciez grac w kazda gre na premierze. Ostatnio kupilem dirta w sklepie za 79 zetow.

 

@Namod jak juz napisali wyzej. Lamiesz licencje. Nie masz prawa robic co chcesz. Wisi mi allegro i jakies zlodziejskie serwisy. Powinni byc w wiezieniu juz dawno.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi ze wiekszosc znanych mi osob osobiscie nie ma w komputerze nic nielegalnego. Gry nie sa takie drogie, nie trzeba przeciez grac w kazda gre na premierze. Ostatnio kupilem dirta w sklepie za 79 zetow.

 

@Namod jak juz napisali wyzej. Lamiesz licencje. Nie masz prawa robic co chcesz. Wisi mi allegro i jakies zlodziejskie serwisy. Powinni byc w wiezieniu juz dawno.

tak tak, chciałbym to sprawdzić z chęcią. na pewno każdy ma minimum po parę filmów, muzyki parę gb :) i nazbierałoby się. nie mówię o windzie (tutaj wiele osób ma w lapie oryginały ale PC....) + innych programikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na polskie zarobki + oryginalne płyty każdy powinien piracić! tutaj niby udajecie 100% fajnów oryginalności. ciekawe jakie macie oprogramowanie w kompie :P

ja tylko dla tego nie przerobiłem Xa żeby grać spokojnie w necie i mieć gwarę. ciągle pykam w fifkę w necie więc nie mam problemu z grami nowymi, poprostu na razie mnie nie interesują. jak coś kupię, przechodzę i sprzedaję. niekiedy tracę 10zł niekiedy zyskuję 5zł. jakoś się kręci.

Oczywiście że mam ma kompie full legalny soft, czy to tak trudno uwierzyć ;) ? Ale faktem jest że święty nie byłem, o czym już zdarzyło mi się wspominać na tym forum.

 

Co do sprzedaży gier to jest to bardzo dobra strategia, szkoda że niektórzy tego nie dostrzegają (po co gra ma się kurzyć na półce?).

 

EDIT: Literówki ;).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak, chciałbym to sprawdzić z chęcią. na pewno każdy ma minimum po parę filmów, muzyki parę gb :) i nazbierałoby się. nie mówię o windzie (tutaj wiele osób ma w lapie oryginały ale PC....) + innych programikach.

Zrozum ze wiekszosc znanych mi osob uzywa do filmow VOD. Muzyke kupuje w itunes.

 

 

 

Tak zeby nie bylo offtopa totalnego - w wirtus.pl sporo gier stanialo. Eternal Sonata za 79 itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Tak zeby nie bylo offtopa totalnego - w wirtus.pl sporo gier stanialo. Eternal Sonata za 79 itp

O, i to jedyna dobra wiadomość, jaką dziś od Ciebie usłyszałem ;)

I dla rozluźnienia zgęstniałej atmosfery ciekawostka - podobno Chopin nie umarł na "suchoty" czyli gruźlicę tylko na mukowiscydozę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi sie wydawalo , ze Polskie prawo wylacza postanowienia licencyjne z nim sprzeczne a wiec i zakazy robionie kopii bezpieczenstwa , pozniejsze odsprzedazy orginalu itd.

 

Czy moze sie myle i caly czas zylem w bledzie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakim to cudem korzystacie z live? przecież w polsce go niema! Przemol^N odłącz kabel. Rejestrując się na inne państwo i podając fałszywe dane łamiesz prawo! :lol:

 

 

 

btw Konsole kupiłem w listopadzie 2006 od tamtego czasu wydałem na gry około 5000 złotych, na początku czerwca tego roku postanowiłem przerobić konsole ponieważ m$ ma nas w [gluteus maximus] - brak polskiego live, ceny nowych gier są skandaliczne, dlatego ja też mam m$ w [gluteus maximus]. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole kupiłem w listopadzie 2006 od tamtego czasu wydałem na gry około 5000 złotych, na początku czerwca tego roku postanowiłem przerobić konsole ponieważ m$ ma nas w [gluteus maximus] - brak polskiego live, ceny nowych gier są skandaliczne, dlatego ja też mam m$ w [gluteus maximus]. :lol:

Ta, z takim podejściem na bank doczekasz sie polskiego Live'a :mur:

 

Mnie to tam juz jebie kto jest zlodziejem a kto nie, ale nie zdzierze jak ktos rowna wszystkich do swojego poziomu i skoro on kradnie to inni tez to robia, bo to takie powszechne.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoje na gry wydałem, a polskiego live'a się nigdy nie doczekamy, obiecują od trzech lat :lol:

Wiesz generalnie istnieja tez nieco legalniejsze metody bojkotu :)

 

Steam i PSN jako konkurencja albo kupowanie tylko gier z drugiej reki (za co MS nie dostaje ani zlotowki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Xa od niedawna, jednak trochę gier już przeszedłem. mam taką zasadę. kupuję grę, gram gram ...... gram, przechodzę i sprzedaję żeby nie straciła na wartości dużo :) Tym sposobem nie traci się dużo. jedynie mam fifa 08 i forza2 w które ciągle gram i nie sprzedam. na grze tracę ~15zł. niekiedy parę zł się zyskuje ;) Nie ma sensu trzymać gry żeby tylko chwalić się kolekcją.

 

ps.

miałem do tej pory Xa na biurku. zostawiłem go głeboko pod biurko i jest....... ciiiiiisza w porównaniu z tym co było wcześniej.w ogóle konsoli nie widać.

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderator ma taki zaciach!l w pracy, ze nie ma czasu nawet zjesc nic normalnie w ciagu 14-godzinnego dnia pracy. :| Poza tym jeszcze niedawno poca byl moderatorem dzialu, cos sie zmienilo?

 

na polskie zarobki + oryginalne płyty każdy powinien piracić!

Jest to tak idiotyczny argument, ze az szkoda go komentowac. Nie stac mnie, to zlamie prawo... Jakbys mogl rabnac Maybacha bez konsekwencji to tez bys to zrobil, bo przeciez normalnie nie byloby Cie na niego stac?

 

Co do sprzedaży gier to jest to bardzo dobra strategia, szkoda że niektórzy tego nie dostrzegają (po co gra ma się kurzyć na półce?).

Wiesz, sa tacy, co lubia miec ladna kolekcje na polce, tudziez z checia wracaja po jakims czasie do roznych gier. Inna rzecz, ze takie osoby z reguly zlewaja tego typu dyskusje, z dwoch powodow:

1. i tak kupuja tylko oryginaly (niekoniecznie z pierwszej reki)

2. nie kupuja wszystkiego jak leci, tylko gry ich zdaniem warte uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderator ma taki za[ciach!]l w pracy, ze nie ma czasu nawet zjesc nic normalnie w ciagu 14-godzinnego dnia pracy. :| Poza tym jeszcze niedawno poca byl moderatorem dzialu, cos sie zmienilo?

 

 

Jest to tak idiotyczny argument, ze az szkoda go komentowac. Nie stac mnie, to zlamie prawo... Jakbys mogl rabnac Maybacha bez konsekwencji to tez bys to zrobil, bo przeciez normalnie nie byloby Cie na niego stac?

co za idiotyczny argument. sami macie pełno piratów w kompach, na pólkach a udajecie bogaczy i umoralniacie innych że to złe BLA BLA BLA. w polsce tak jest i będzie długo, jakie zarobki takie pełne wypchane komputery piratami.

 

proponuję także dla moderatora zapoznać się z klawiaturą i polskimi znakami ŁÓĘĄŚŻŹĆŃ

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za idiotyczny argument. sami macie pełno piratów w kompach, na pólkach a udajecie bogaczy i umoralniacie innych że to złe BLA BLA BLA. w polsce tak jest i będzie długo, jakie zarobki takie pełne wypchane komputery piratami.

 

proponuję także dla moderatora zapoznać się z klawiaturą i polskimi znakami ŁÓĘĄŚŻŹĆŃ

będziesz się tylko tym bronił?? Ciężko Ci zrozumieć, że ktoś w końcu przestał odwiedzać polskitracker, a zaczął sklepy? Czy ludzie kupujący gry w sklepach to bogacze?? Zastanów się co piszesz, bo przekręcając w drugą stronę można stwierdzić, ze bogaczami są złodzieje, przecież oni maja tyle gier, po co im w ogóle kasa? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielu z was ma kompy i z tego co widać są przeznaczone do grania. wątpię żeby były tam same oryginalne gry. jak jest w ogóle kilka pozycji to jest już coś. na pewno wielu ogląda filmy. nie wierzę że kupujecie je oryginalne. wiele z was też ma mp3 z dyskami po kilka GB. Jestem przekonany że nie ma tam nawet 20% płyt oryginalnych. normalnie człowieka w POL na to nie stać. oczywiście można mieć conieco oryginalne, ja też mam windę oryginalną bo kosztowała normalne pieniądze 30zł za rok licencji. wielu ma w lapach oryginaly bo tak już się kupiło, bez tego nie widziałyby one długo naklejki z hologramem... Można mieć część legalnego softu,jednak nie da rady mieć wszystkiego.

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki no ale skręca mnie jak widzę takie wrzucanie ludzi do jednego wora, GRANDMASTER uważa, że ludzie mający lewe mp3 i oryginalne gry są tacy sami jak ci, którzy wszystko zasysają z trackerów.

 

eot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co rozumiesz "zasysają wszystko"? dla mnie jak ktoś gada o moralności że grę można kupić i że piraty to BLEEE oznacza że posiada wszystko oryginalne. czyli twoim zdaniem gry trzeba ze sklepu a muzykę i filmy można mieć zneta bo co tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...