Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

---> Każdy ma swoja moralność i niech każdy ja zachowa dla siebie ;) Najlepsze wyjście z sytuacji

 

Wiem ze rozmawianie o przeróbkach i kopiach gier wkurza wiele osób, bo każdy wie o co chodzi,... Ale nie łamiemy tutaj regulaminu forum, wiec chyba możemy swobodnie porozmawiać na ten temat, jeśli tyczy on Xbox'a 360, prawda?

 

Za to offtop nie jest zgodny z regulaminem forum ;)

Jeśli kogoś będzie nadal nosiło, proszę przeczytać jeszcze raz pierwsze napisane zdanie w tym poście ;>

 

----

Aby nie było offtopa:

 

Czy ktokolwiek sprawdzał czy xbox wysyła wielokanalowy dzwiek po hdmi ? Teorytycznie juz bylo to rozpatrywane pod wzgledem polaczenia:

xbox360 ---hdmi--> amplituner (rozdzielenie dzwieku i obrazu) ---cokolwiek---> telewizor. Ktos sprawdzał to w praktyce?

Teorytycznie podobnie powinno chodzic xbox360 ---hdmi---> telewizor ---digital audio out z telewizora---> amplituner , czyz nie ?

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze rozmawianie o przeróbkach i kopiach gier wkurza wiele osób, bo każdy wie o co chodzi,... Ale nie łamiemy tutaj regulaminu forum, wiec chyba możemy swobodnie porozmawiać na ten temat, jeśli tyczy on Xbox'a 360, prawda?

Technicznie rzecz biorac nie, chyba, ze lamanie postanowien licencji podciagniemy pod punkt 3a, podpunkt trzeci, regulaminu:

udostępnianie informacji pozwalających użytkować lub w oczywisty sposób zdobyć rzeczy wcześniej wymienione,

Sprawa jest sliska i IMHO jest balansowaniem na krawedzi regulaminu.

 

A GRANDMASTER niech przestanie mierzyc wszystkich swoja miara. Po pierwsze, nijak sie to ma do rzeczywistosci, po drugie IMHO jest to po prostu obrazliwe. Prosze to potraktowac jako oficjalne ostrzezenie, dalsze takie zachowanie spotka sie z kara regulaminowa.

 

Konczymy juz tego offtopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 60GB already out at Target - 3060130[/snapback]

Moderator ma taki za[ciach!]l w pracy, ze nie ma czasu nawet zjesc nic normalnie w ciagu 14-godzinnego dnia pracy. :| Poza tym jeszcze niedawno poca byl moderatorem dzialu, cos sie zmienilo?
To jak moderator działu sobie nie radzi/nie ma czasu to powinniście poszukać nowego.

pozdro poca :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Czyli ta nowa płyta główna ma pasować do "pierwszych" XO, które nie miały HDMI i po powrocie z ewentualnego serwisu... dalej go nie będą miały? Trochę szkoda, gdyby zostały już tylko płyty z HDMI to MS pewnie zwracałby z naprawy "ulepszone" XO nawet gdyby ktoś wysłał na serwis "staruszka" ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek sprawdzał czy xbox wysyła wielokanalowy dzwiek po hdmi ? Teorytycznie juz bylo to rozpatrywane pod wzgledem polaczenia:

xbox360 ---hdmi--> amplituner (rozdzielenie dzwieku i obrazu) ---cokolwiek---> telewizor. Ktos sprawdzał to w praktyce?

Teorytycznie podobnie powinno chodzic xbox360 ---hdmi---> telewizor ---digital audio out z telewizora---> amplituner , czyz nie ?

X360 - HDMI -> amplituner - HDMI -> projektor (tutaj sobie wstaw cokolwiek innego) - dziala jak marzenie.

 

A czy dziala tak jak napisales czyli najpierw TV a potem do ampli to nie wiem, zastanawiam sie tylko po co kombinowac jak mozna to puscic prostszym sposobem (czyli ampli pomiedzy)?

 

@ GRANDMASTER : jak złodziejstwo w twoim zyciu jest chlebem powszednim to spoko, twoja brocha. Ale wbij sobie do mozgu, ze W POLSCE mozna nie krasc i kupowac oryginalne gry NAWET nie bedac bogaczem. Poza tym moze nie ogarniasz tego, ale gra na konsoli = posiadanie konsoli ORAZ GIER a nie samo posiadanie konsoli.

 

Wiesz, sa tacy, co lubia miec ladna kolekcje na polce, tudziez z checia wracaja po jakims czasie do roznych gier. Inna rzecz, ze takie osoby z reguly zlewaja tego typu dyskusje, z dwoch powodow:

1. i tak kupuja tylko oryginaly (niekoniecznie z pierwszej reki)

2. nie kupuja wszystkiego jak leci, tylko gry ich zdaniem warte uwagi.

Nic dodać, nic ująć.

 

A GRANDMASTER niech przestanie mierzyc wszystkich swoja miara. Po pierwsze, nijak sie to ma do rzeczywistosci, po drugie IMHO jest to po prostu obrazliwe.

Tak samo - trafione w samo sedno.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Sprawa jest sliska i IMHO jest balansowaniem na krawedzi regulaminu.

 

A GRANDMASTER niech przestanie mierzyc wszystkich swoja miara. Po pierwsze, nijak sie to ma do rzeczywistosci, po drugie IMHO jest to po prostu obrazliwe. Prosze to potraktowac jako oficjalne ostrzezenie, dalsze takie zachowanie spotka sie z kara regulaminowa.

 

Konczymy juz tego offtopa.

 

Costi- a teraz z reka na sercu przyrzeknij ze nie masz w kompie nic nielegalnego typu: muza ,gry,programy,(filmy np Anime) :lol2: bo ja ci nie uwierze za nic ,podobnie jak 99% innym osoba.

 

Wiec choc nie popieram piractwa to bardziej nie znosze HIPOKRYZJI.Wiec ludzie dajcie na luz,jak ktos sie za bardzo obnosi z swoim uwielbieniem grania na piratach to % go i tyle ,ale nie robcie offtopa bo sie zrzygac idzie.

 

acha Costi pamietaj ze cytujac jakis regulamin podlegasz rowniez jego prawa-wiec szybciutko prosze wyczyscic komputerek z nielegalnego softu :lol2:

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta nowa płyta główna ma pasować do "pierwszych" XO, które nie miały HDMI i po powrocie z ewentualnego serwisu... dalej go nie będą miały? Trochę szkoda, gdyby zostały już tylko płyty z HDMI to MS pewnie zwracałby z naprawy "ulepszone" XO nawet gdyby ktoś wysłał na serwis "staruszka" ;).

Tak

ja właśnie dostałem tego Opusa do swojej konsolki którą wysłałem na serwis :)

A napęd ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste - chodzi tez o wykorzystanie starych obudow, bez miejsca na HDMI.

Jakby wymieniali na hdmi to pewnie nagle ilosc zgloszen z Polski wzroslaby 20 krotnie :)

 

@januszxp - heh to gosc pojechal, tak na bezczela spisanej aukcji to juz dawno nie widzialem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś? Bardzo proszę.

jeśli podłączasz konsole kablem HDMI to musisz mieć w monitorze jakieś wyjście słuchawkowe. Jeśli go nie masz, to pozostaje kabel vga i 2 chinche z przejściówką na minijack i do tego wpinasz głośniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X360 - HDMI -> amplituner - HDMI -> projektor (tutaj sobie wstaw cokolwiek innego) - dziala jak marzenie.

 

A czy dziala tak jak napisales czyli najpierw TV a potem do ampli to nie wiem, zastanawiam sie tylko po co kombinowac jak mozna to puscic prostszym sposobem (czyli ampli pomiedzy)?

Bo nie kazde ampli posiada hdmi ;) Tylko te drozsze niestety ... :(

 

krzychu26: Było w tym temacie 20 razy, poszukaj!!!

 

edit: dodajcie ten problem do FAQ, bo czesto ludzie sie o to pytaja

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chodzilo Wam o taki kabel http://allegro.pl/item407161727__kabel_vga...ld_robson_.html?

Ale po pierwsze w monitorze też mam żeńskie złącze tak jak w tym kablu to jak to podlącze, a po drugie to jak tam podłączyć głośniki?

Edytowane przez krzychu26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mozesz ew. wpiac sie bezposrednio do glosnikow.

Do diabla, bylo o tym N razy w tym temacie, ile razy jeszcze bedziemy walkowac to samo, bo komus sie nie chce uzyc szukajki albo przejrzec kilku, kilkunastu ostatnich stron. :evil:

 

Nastepny, ktoremu nie bedzie sie chcialo poswiecic pol godziny na poszukanie, dostanie % i ZPP i moze sie skonczy wreszcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra poszukałem poczytałem i chyba zrozumiałem najpierw kupuje kabel VGA później taką http://allegro.pl/item404139162_konwerter_...2m_faktura.html przejściówke, póżniej do tego wtyku podlanczam to http://allegro.pl/item407375888_przedluzac..._dlg_az_5m.html i do tego głośniki tak? Dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...