Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Można odbierać kanały za darmo, nie płacąc polsatowi ani cyfrze.

O to to. Właśnie trafiłeś w sedno i zabiłeś własne argumenty.

Chcesz oglądać Mango, Trwam czy Polonie to oglądasz za darmo.

Chcesz lepszą usługę (Canal+, HBO, Cinemax, Polsat Sport, itd) to płacisz.

 

 

 

Nie rozumiem o co wam chodzi. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza. Macie milion możliwości, możecie grać na PC, możecie grać na PS3, na Wii. Na PSP, DSie. Możecie robić co chcecie, a jednak wybieracie Xboxa 360 wiedząc, że Live jest płatny... i jeszcze narzekacie. Gdzie tu logika?

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Tu nie chodzi o te 7zł ale o zasady. Ale widzę, że to nie dociera. I nie rozumiem co ma wspólnego granie na zdrapkach z "kombinowaniem jak kogoś wyr#$#ać" - no nie wnikam :lol:

 

a tak wogole po co kupiles klocka??- niech zgadne,byles na drugim koncu swiata i jak wrociles do Polski, to zobaczyles w sklepie takie ladne pudelko,wiec kupiles,a cala reszte,ten caly horror z Live(placenie),opoznianiem dem itp odkryles dopiero pozniej, no i jeszcze zobazyles jak dziala ten wstretny okropny marketnig Billa,ktory jak to ujales "zrobil ludzia papkie z mozgu",wiec jako typowy oportunista postanowiles nie dac sie podstepnemu Billowi-bo przeciez dobro mozgu najwazniejsze,a juz na samym koncu postanowiles walczyc do konca i mimo przewagi wroga i tak uzywac Liva(niech zyja zdrapki)-a gry kupujesz jak dorzucaja ci sila do chipsow ale maxa 30 zl,zreszta przyjemnie miec na polce choc jeden oryginal,wiecej nie mozna bo to pewnie takie samo frajerstwo jak placenie za Liva lub kupowanie gier w dniu premiery.Najwazniejsze pokazac kto tu rzadzi i nie dac sie nikomu,ani developerovi gier ani konsoli...no i ..platnym parkingom.

 

:lol2: :lol2:

 

ps.uprzedzajac..nie,nie place za Liva,a gry czasem kupuje w dniu premiery,place za tv i za platne parkingi tez B-)

 

ps.zawsze jak ktos nie ma nic ciekawego do powiedzenia to czepia sie braku "ogonkow" w tekscie :lol2: ...wlasciwie to zenujace B-)

i nie wiedzialem ze w slowie "Wroc" mozesz wyczytac tyle emocji :lol2: :lol2:

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to to. Właśnie trafiłeś w sedno i zabiłeś własne argumenty.

Chcesz oglądać Mango, Trwam czy Polonie to oglądasz za darmo.

Chcesz lepszą usługę (Canal+, HBO, Cinemax, Polsat Sport, itd) to płacisz.

Niczego nie zabiłem, bo podstawowe funkcje/kanały są za darmo. Za dodatkowe płacę.

I teraz co, uważamy multi za dodatkową funkcję? Proszę bardzo, niech pobierają sobie opłaty za DODATKI....

 

gladiac....

Naucz się pisać po "polskiemu"- wróć.

Bo jakbym czytał rozemocjonowanego 10latka który pierwszy raz zobaczył czym się różni chłopiec od dziewczynki -_-

 

ps.

Braku ogonków? Człowieku, ty zgubiłeś 3/4 alfabetu :lol: Tego się czytać nie da. A w regulaminie stoi jasno:

IV Punktacja systemu ostrzeżeń

15. Rażące błędy lub ich duża liczba w poście

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz co, uważamy multi za dodatkową funkcję? Proszę bardzo, niech pobierają sobie opłaty za DODATKI...

Multiplayer jest darmowy na iksie. Lokalnie można na splicie grać. Jest także darmowy System Link. Tylko Xbox Live jest płatny.

Sądzę, że można uznać podstawową funkcjonalność multiplayera jako darmową. Za dodatkową - multi przez neta - płacisz.

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer jest darmowy na iksie. Lokalnie można na splicie grać. Jest także darmowy System Link. Tylko Xbox Live jest płatny.

Sądzę, że można uznać podstawową funkcjonalność multiplayera jako darmową. Za dodatkową - multi przez neta - płacisz.

Idealne podsumowanie :) A tak w ogóle czy niektórzy pogłupieli? Jasne, że najlepiej aby wszytsko było darmowe ale tak w życiu nie ma. Jak ktoś pisał, 7 zeta na miesiąc to są śmieszne pieniądze. Nie mówiąc o tym, iż w USA jest to (nie znam dokładnej ceny) 3$ na miesiąc?? Dla nich to już w ogóle śmieszna kwota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumacie, ze ms pobiera haracz za odblokowanie funkcji do ktorych prawo nabyliscie kupujac dana gre? przyklad? kupujecie samochod i musicie placic abonament za mozliwosc otwierania okien ^^

 

Za jakosc sie placi - fajnie, mozliwosc pobierania demek, gier arcade czy innych g***n to jedno, a blokowanie podstawowych funkcji zupelnie co innego. 7 zl to nie pieniadze, ale tutaj chodzi o sposob w jaki probuja je wyrwac

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumacie, ze ms pobiera haracz za odblokowanie funkcji do ktorych prawo nabyliscie kupujac dana gre?

Chyba dokonujesz nadinterpretacji - pokaz mi w EULA choc wzmianke o tym, ze nabywajac gre dostales online w pakiecie. Zreszta, czesto w pudelkach sa slynne tutaj zdrapki 48h, wiec dostajesz mozliwosc przetestowania online przed ew. decyzja o zaplaceniu.

 

Zreszta, patrz post MacOSka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumacie, ze ms pobiera haracz za odblokowanie funkcji do ktorych prawo nabyliscie kupujac dana gre? przyklad? kupujecie samochod i musicie placic abonament za mozliwosc otwierania okien ^^

 

Za jakosc sie placi - fajnie, mozliwosc pobierania demek, gier arcade czy innych g***n to jedno, a blokowanie podstawowych funkcji zupelnie co innego. 7 zl to nie pieniadze, ale tutaj chodzi o sposob w jaki probuja je wyrwac

Nie masz racji. Trafniejszym porównaniem byłoby: Kupujesz samochód z szybami na korbkę ręcznie otwieranymi (split screen, multi przez LAN) albo dopłacasz i masz full wypas z elektrycznie otwieranymi (live) :)

 

Jeśli juz mówić o zdzierstwie m$ to za takowe uważam gry Arcade i np. dodatkowe mapy itd. 30-40 zł to troszke za dużo jak na remaki starych gierek.

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli juz mówić o zdzierstwie m$ to za takowe uważam gry Arcade i np. dodatkowe mapy itd. 30-40 zł to troszke za dużo jak na remaki starych gierek.

Większym zdzierstwem są oficjalne akcesoria, typu HDD 120GB za ponad 500zł!!!.

Niektóre gry Arcade są imho warte swej ceny. Np. Braid, Castle Crashers, Bionic Commando.

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus wysyłka i cło?

Można zrobić przekładkę zwykłego hdd, ale nie wiadomo czy nie sypną się te bany przy aktualizacji :P

 

 

 

GRANDMASTER - jak Ci nie wstyd złodzieju!11111 :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie 200zł bo trzeba doliczyć jeszcze podatki + opłata za kuriera, druga sprawa że kupowanie za granicą to ryzyko - niech dysk będzie wadliwy i się zaczyna... odsyłanie, kolejne koszta

 

edit: leborg mnie wyprzedził

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bana się nie dostaje, nie było jeszcze takiego przypadku (wiedza: xboxonline)

Na chwile obecną nic takiego nie miało miejsca, tylko nie wiadomo co wprowadzi nowy update...

Zacytuję tutaj stary post cavarr'a:

 

M$ zabezpieczył się z każdej strony i również dysk wyposażył w security sector(hddss), więc już dziś wie która konsola ma zmodyfikowany dysk twardy :lol2:. Czy będą za to bany... wątpię, ale jest to wykonalne :lol2:.

 

Dlatego wolę poczekać. Flash extreme też miał być bezpieczny i niewykrywalny, a jak poszła fala banów to wszyscy skulili ogony :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

jedno jest pewne:

 

swiat gier dzieli sie na graczy kochajacych granie, ktorzy potrafia w imie poswiecenia tez zaplacic za multi - jak i na graczy neutralnych ktorzy poprostu graja nie przejmujac sie czy maja Live'a czy nie, oraz na graczy rzedzacych, marudzacych, niezadowolonych, nawet nie dlatego ze maja naprawde jakis szczegolny powod - ale ot tak, dla sportu, i wlasnych "ambicji"

 

ps.ale nie ma sie co przejmowac w koncu nawet w wielkiej rodzinie graczy zdarzyc sie moze "czarna owca"

 

odnosnie nowego update , to juz nie moge sie doczekac :D

 

a ponizej gry ktore rzadzily na Live

 

Xbox 360

1 Call of Duty 4

2 Halo 3

3 GTA IV

4 Gears of War

5 Madden NFL 09

6 Castle Crashers

7 Star Wars: TFU Demo

8 Guitar Hero III

9 Rock Band

10 Mercenaries 2: World In Flames

 

Pełne wersje Arcade

1 Castle Crashers

2 Braid

3 Geometry Wars Evolved²

4 Fable� II Pub Games

5 BC:Rearmed

6 Gin Rummy

7 PvN_Dodgeball

8 UNO

9 Galaga Legions

10 Alien Hominid HD

 

Tytuły z pierwszego X'a

1 Halo 2

2 Star Wars: Battlfrnt 2

3 Fable

4 Counter-Strike

5 Fable: Lost Chapters

6 Battlefield 2: MC

7 Splinter Cell Chaos

8 Conker: Live Reloaded

9 Doom 3

10 SW: Republic Commando

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne:

 

swiat gier dzieli sie na graczy kochajacych granie, ktorzy potrafia w imie poswiecenia tez zaplacic za multi - jak i na graczy neutralnych ktorzy poprostu graja nie przejmujac sie czy maja Live'a czy nie, oraz na graczy rzedzacych, marudzacych, niezadowolonych, nawet nie dlatego ze maja naprawde jakis szczegolny powod - ale ot tak, dla sportu, i wlasnych "ambicji"

 

ps.ale nie ma sie co przejmowac w koncu nawet w wielkiej rodzinie graczy zdarzyc sie moze "czarna owca"

niektorzy w multi zwyczajnie wola grac na kompie ;) dla mnie jezeli chodzi o mp to tylko fpp i strategie. Jak wiadomo konsola kuleje w tych dziedzinach, a zeby pograc na necie raz na ruski rok nie mam zamiaru oplacac im tego haraczu (ani checi zeby bawic sie w jakies zdrapki itp)

 

w COD4 multi mimo ze brak osiagniec? dziwne hehe.

kurcze a ja myslalem, ze gra sie dla przyjemnosci / z nudow ;) gdyby jeszcze za te "osiagniecia" dawali jakies bonusy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżę temat rozdzielczości.

Kupiłem kabel hdmi -> DVI

Podłączyłem sposobem opisywanym na forum

http://forum.xboxonline.pl/viewtopic.php?t...asc&start=0

obraz jest, dźwięk też jest. W konsoli ustawiłem rozdziałkę full hd i taka została przyjęta przez konsolę. Wszystko się mieści na monitorze (wcześniej na dsub obraz się nie mieścił, nie dawało nic regulowanie ręczne). Monitor oczywiście nie jest full hd, standardowe 1680x1050. Taka też rozdziałka widnieje na monitorze po zmianie na full hd. Odpaliłem grę i widnieje nadal rozdziała monitorowa.

Rozumiem to tak. Konsola daje full hd, jedynie monitor skaluje rozdziałkę do swojej natywnej? Takie rozwiązanie jest dobre?

Pomijając wszystko jakość obrazu jest nieporównywalnie lepsza z tym co było wcześniej. Jest różnica między 1360 x 768 a 1680 – 1050.

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znalazłem taniej

MM olsztyn

Chyba nie pozostaje nic innego jak opchnąć 2 miesięcznego premiuma i udać się za tydzień do MM :P . Dodatki do gier przyporządkowane są do gamertaga i konsoli na której zostały ściągnięte, czy tylko do konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie mnie nie dołujcie ;) Dałem 769 zł za Arcade i teraz nawet dysku nie mogę nigdzie dokupić po normalnej cenie... Ceny bardzo atrakcyjne. IMO Elite teraz będzie schodził w mniejszych ilościach. Każdy się rzuci na te 60'tki ;)

Eeeee tam od razu dołujcie. Ja dałem za swojego Premiuma 1599 półtora roku temu, a nie żałuję wcale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie mnie nie dołujcie ;) Dałem 769 zł za Arcade i teraz nawet dysku nie mogę nigdzie dokupić po normalnej cenie... Ceny bardzo atrakcyjne. IMO Elite teraz będzie schodził w mniejszych ilościach. Każdy się rzuci na te 60'tki ;)

ok po dołujmy się razem :D ja za swój dałem 1399zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...