Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wyglądał tak że wszystkie sejwy mam corrupted :) W chwili zgłaszania awarii byłem święcie przekonany, że faktycznie dysk do piachu..

 

Konsolę rozpoznają po S/N, także z Arcade nie przejdzie. Jeśli kupiłeś osobno dysk to najpewniej musiałbyś wysłać skan paragonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bedziesz mial blad lokalizacji, bo sie IP nie zgadza... musialbys tunel VPNowy zestwic z jakims amerykanskim serwerem i w ten sposob sie laczyc.

a zna ktos link zeby pobrac trial, zgrac na cd i odpalic na iksie? // chyba ze to tylko z demami dziala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz awaryjność dysków na terenie Rzeczpospolitej Polski znacznie wzrośnie. Ja mam arcade, wiec będzie problem ;)

 

Mam pytanie odnośnie nagrań w x264 (jak seriale!).

Wiem, że te nie chodzą, bo x360 nie obsługuje tego kodeka. Ale ponoć jest możliwość przerobienia mkv na WMV (HD). Tak by zachować rozdzielczość i Bitrate. Jak wiadomo X360 świetnie odtwarza ten format. Mam parę odcinków StarGate w tym formacie i chciałbym to przerobić na WMV, ale tak by miały wklejone napisy. W przypadku mkv można wpakować tam dodatkowe napisy, czy audio. Ktoś zna jakiś program, dzięki któremu moge przerobić x264 na ten format WMV? I tak by były wklejone napisy z możliwością ich poprawnego wyświetlana na X360. (tj. polskie znaki). Troszkę szukałem, ale niczego konkretnego nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma znajomych w Holandii lub Belgii? :) Do końca roku jest u nich promocja na iksy!

X360 Arcade - €149 (ok. 500zł)

X360 Pro (60GB) - €199 (ok. 660zł)

X360 Elite - €249 (ok. 830zł)

Co prawda zapłacić trzeba pełną kwotę (dla Arcade, Pro i Elite odpowiednio €30, €40, €50 więcej), ale MS zwraca tą różnicę po wysłaniu im formularza.

Jeśli coś źle zrozumiałem to mnie poprawcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny u nas:

X360 Arcade - 669zł (ok. 170zł więcej)

X360 Pro (60GB) - 899zł (ok. 240zł wiecej)

X360 Elite - 1099zł (ok. 270zł więcej)

Tamto co podałem to też są oficjalne ceny, a zwrot kasy jest za promocyjną naklejkę.

Czyli jeśli u nich oficjalna cena X360 Elite wynosi €299, a jakiś market sprzedaje je za €279 i trafisz na karton z promocyjną naklejką to MS odda ci te €50. Wyjdzie Ci, że kupujesz X360 Elite za €229 (€279 - €50 od MS) czyli ok. 760zł :D

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt,

 

590zł Arcade

http://www.rtvagdmedia.pl/opis/-/7952

 

793 zł Premium 60GB

http://www.sirius.pl/gry_konsole/towar_cen...I_Wielka_o.html

 

 

najwięcej chociaż nie strasznie wiele, oszczędzimy z Elite bo w PL 986zł

http://www.sirius.pl/gry_konsole/towar_cen...Wielka_obn.html

 

do tego jeszcze doliczmy koszty wysyłki z zagranicy, chyba że znajomy specjalnie wróci przywożąc nam konsolę

 

...najbardziej opłaca się premium i elite, ale jak dla mnie to kwoty niewarte zachodu

ps

(już poprawiłem na 60GB)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale akurat podałeś premiuma z mniejszym dyskiem.

Co nie zmienia faktu, że jak zapolujesz to kupisz nówkę taniej (dziś w media 60gb za 794zł).

 

Szkoda, że w media odejmowali vat od STAREJ oficjalnej ceny, tak więc arcade zamiast 550 kosztował 630 (i jeszcze ta naklejka "oszczędzasz 130z"ł :lol:) :|

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bedziesz mial blad lokalizacji, bo sie IP nie zgadza... musialbys tunel VPNowy zestwic z jakims amerykanskim serwerem i w ten sposob sie laczyc.

szwedzkie https://www.relakks.com/ tez dalo rade i spokojnie sobie zassalem mortal kombat, doom'a no i duke'a (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy te nowe X'y w 65nm w wersji Premium sa dostepne z dyskami 20GB i 60GB? Dzis chcialem kupic sobie takiego Premiuma, ale brak oznaczenia HDMI (ma miec wyjscie HDMI?), no i same wersje 60GB a na Allegro widze ze tylko 20GB sa oznaczone jako 65nm. No i jeszcze pytanie, czy oplaca sie brac Premium, a moze wystarczy Arcade? Do filmow mam zlozonego kompa, dem raczej nie zamierzam specjalnie sciagac, czy sa jakies gry ktore nie pojda na Arcade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnych cenach, najlepiej brać PREMIUM 60GB (800zł). Czasem pojawiają się na allegro 20GB, ale wśród nich często są leżaki magazynowe bez HDMI i w 90nm. Trzeba uważać na to i jeśli coś nie jest napisane w opisie aukcji - trzeba pytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera a ja wczoraj zamówiłem za 849zł - Premium 60Gb! ale z gra... jakąś badziewną (prosiłem o GTA 4 albo Dragon Balla - no co? zawsze trzeba spróbować :D)

http://www.robson.pl/index.php?p=16&id=8668

 

No i jestem ciekaw czy mi wyjdzie trik z zepsutym kontrolerem i dyskiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyjasnij mi na chu... Ci drugi dysk?

 

Sorry, ale potem wlasnie przez takich "szpecow" firmy traktuja wszystkich klientow jak zlodziei...

Sorry, ale to czysty zysk. :blink:

Drugi scenariusz zakłada, że to bonifikata, za różnicę o ile spadła cena X360 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...