Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Dopadna, kazdego dopadaja. Kwestia kiedy ;)

Jak każdy sprzęt elektroniczny ;)

wasze headsety też mają zielonkawe gąbki ? dzisiaj dostałem odebrałem swój i jakoś tandetnie wygląda.

Mój jest bodajże ciemnoszary. A wąchałeś czy nie śmierdzi :blink:

z serii :ciekawostki

Jakoś mnie to nie dziwi. Jeżeli konsola jest tańsza, a gry lepiej wyglądają i płynniej działają niż na droższej konkurencji no to nad czym tu sie zastanawiać (pod warunkiem że ktos kupuje system stricte do GIER, a nie do instalowania linuxów, przeglądania internetu itp, ogladania filmów bluray - mysle ze Ci co wybierają xboxa po prostu do pozostałych atrakcyjnych "bonusów", które posiada ps3 - mają osobny sprzęt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś mi podpowie, jaka jest najbardziej grywalna pozycja na dwóch graczy?

Zwykle jak ktoś do mnie przyjdzie, to jest GTA IV, Saints Row 2, albo coś innego gdzie jeden gra, a drugi patrzy.

Nie chcę również nic mocno angażującego, jak np. Army of Two, które jednak wymaga poważnego podejścia.

 

Najlepiej coś spoza serii PES, FIFA i NBA. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Worth The Install? We Test The 360's New Save To Drive Feature - http://gameinformer.com/News/Story/200810/...3076.htm?Page=1

 

Dołączona grafika

 

NXE Review and Video Overviews

Ktoś się załapał na preview ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do napędu...

Niedawno kupiłem swojego klocka, nie mając jeszcze gier wrzuciłem film DVD i sobie pomyślałem co oni chcą od tego napędu, wcale taki głośny nie jest. Dziś przyszedł GoW :blink: szok, ale napi.... znaczy sie burczy głośno, tego się nie spodziewałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wytrzymałem i też kupiłem kloca :-) ale będzie u mnie dopiero w poniedziałek. Będę grał na monitorze full HD, a nie na TV. Monitor nie ma głośników, dźwięk ze słuchawek chcę (stereo) - żeby podpiąć słuchawki trzeba przejśćiówkę 2 x chinch żeńskie > jack żeński, tak? Wolał bym od początku grać z głosem, bo bez niego to zero frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tą przejściówkę już kupiłem przedwczoraj ;) tylko nie byłem pewny czy to ma być właśnie taka i wolałem zapytać żeby w razie czego kupić tą, którą trzeba zamiast męczyć się bez głosu i dopiero wtedy szukać przejściówki :)

 

binio21, skinny500 - wrzućcie swoje gamertagi do bazy purepc

Jak tylko założę konto na XBL to wrzucę :-) Konsolę kupiłem głównie dla bijatyk (ale nie tylko, będzie to moja pierwsza konsola, więc sporo fajnych gier mnie omineło). Niestety dopiero po kupnie się zorientowałem, że mój kochany Mortal Kombat nie doczekał się jeszcze wersji na X360, a pomysł połączenia MK z DC Universe niebardzo mi odpowiada ;/ no trudno, są też inne fajne gierki

 

Podłącz przez line-in w dźwiękówce i po problemie.

Ale wtedy dźwięk będzie takiej jakości jak dźwiękówka z PC? Czy dokładnie takiej jakbym podpiął się bezpośrednio pod Xboxa? Chociaż w sumie podczas grania jakość karty dźwiękowej i tak znaczenia dużego mieć nie będzie, co innego jakby słuchać muzy

 

//widzę że ceny Xbox live Gold przy zakupie na 12 miesięcy są takie, że zakup tego będzie obowiązkowy :-)

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko założę konto na XBL to wrzucę :-) Konsolę kupiłem głównie dla bijatyk (ale nie tylko, będzie to moja pierwsza konsola, więc sporo fajnych gier mnie omineło). Niestety dopiero po kupnie się zorientowałem, że mój kochany Mortal Kombat nie doczekał się jeszcze wersji na X360, a pomysł połączenia MK z DC Universe niebardzo mi odpowiada ;/ no trudno, są też inne fajne gierki

Możesz odpalić mortale z pierwszego xboxa: Armageddon i Deception. Oba na X360 pójdą ;) Jest też stary Ultimate MK3 na XBLA.

 

Poza tym z bijatyk masz w czym wybierać:

- Dead or Alive 4

- Dragon Ball Z: Burst Limit

- Soulcalibur IV

- Tekken 6 (jeszcze nie wyszedł)

- Virtua Fighter 5

- WWE SmackDown vs. Raw

 

Na XBLA też jest tego trochę:

- Soulcalibur

- Street Fighter II: Hyper Fighting

- Ultimate Mortal Kombat 3

 

 

//widzę że ceny Xbox live Gold przy zakupie na 12 miesięcy są takie, że zakup tego będzie obowiązkowy :-)

Teraz zdrapki trochę podrożały, bo dolar w górę poszedł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 listopad.

 

W media po raz kolejny mają świetną promocję - dni bez vatu, gdzie vat odliczają od starych cen. W gazetce wygląda to tak:

http://img507.imageshack.us/my.php?image=xboxlu1.jpg

A w rzeczywistości premium stoi za 1029zł. Najśmieszniejsze jest to, że wg sprzedawcy, w dniu promocji tylko wersja pro będzie w oficjalnej cenie. Arcade nadal za 769zł... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...