Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

na tym forum spotkałem sie także z tymi problemami, piraty kolesiowi działały, org gra nie

ale najlepsze to jest to, że płyta nie ma żadnej rysy..

no nic dostane inne gry to sprawdze, a liteona wyrwałem za 50zł nowego na allegro, takze nie jesst źle

pzdr i dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a liteona wyrwałem za 50zł nowego na allegro, takze nie jesst źle

No jest źle, bo właśnie wywaliłeś 50ziko w błoto :rolleyes: Liteona nie da się wstawić do innej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a przywrócenie oryginalnego softu do obecnego napędu ? Może to by pomogło. Coś źle musiałeś sflaszować, bo wątpię by to była wina napędu.

 

Aha i na przyszłość lepiej się dowiedz czy takiego Liteona można wstawić do innej konsoli. Ciesz się, że to tylko 50 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam monitor 22" i nie mam pasów :/

rozdziałka ustawiona w Xie FULL HD i monitor wykrywa 1680 x 1050 (hdmi->dvi)

przy analogu rozdziałka byłą znacznie niższa i jakość gorsza.

Ale masz NXE czy nie?

Bo jeśli nie to obecność pasów zależy od monitora - niektóre potrafią wyświetlić obraz zachowując ratio i same dodają pasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś czasem jakie są ceny xboxa 60gb w krakowskim saturnie albo mediamarkcie? Sprzedałem chlebaczek z myśla o zielonym pudełku i nie chce przepłacić w sklepie :)

zadzwoń i zapytaj ale podejrzewam, coś pod 9 stówek strzelam na jakieś 870-880zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś czasem jakie są ceny xboxa 60gb w krakowskim saturnie albo mediamarkcie? Sprzedałem chlebaczek z myśla o zielonym pudełku i nie chce przepłacić w sklepie :)

Sprawdź gazetkę, może u Ciebie w mieście też będą teraz dni bez vatu w media.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się ostatnio do zakupu tej konsolki (obecnie posiadam tylko ps2 i warto na coś się przesiąśc). Dużo czytałem w ostatnich dniach i jestem w 100% na nią zdecydowany (były jeszcze wątpliwości czy nie lepiej ps3...). No więc przeglądając allegro natknąłem się na xboxa 360 w wersji premium 60gb [nowego] za niecałe 690zł. Czy to możliwe?! Sprzedawca ma ich 10 sztuk i dużo pozytywów więc nie chce mi się wierzyć że może być jakiś haczyk ale jednak wolę się Was poradzić co myślicie o kupieniu swojej konsoli tutaj: http://allegro.pl/item474899191_xbox360_pr...enach_hdmi.html ?? Ja niczego dziwnego się nie dopatrzyłem ale jak już pisałem będzie to dopiero moja 2 konsola i może nie widzę czegoś co Wy zobaczycie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc przeglądając allegro natknąłem się na xboxa 360 w wersji premium 60gb [nowego] za niecałe 690zł. Czy to możliwe?! Sprzedawca ma ich 10 sztuk i dużo pozytywów więc nie chce mi się wierzyć że może być jakiś haczyk ale jednak wolę się Was poradzić co myślicie o kupieniu swojej konsoli tutaj: http://allegro.pl/item474899191_xbox360_pr...enach_hdmi.html ??

Wygląda OK. Koleś już trochę tego sprzedał:

- http://allegro.pl/item468089932_468089932.html

- http://allegro.pl/item465848760_465848760.html

- http://allegro.pl/item459048442_459048442.html

Co prawda ma trochę negatywów, ale chyba warto zaryzykować. Poczytaj jego komentarze. Ludzie głównie narzekają na długi czas realizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to wysyła kurierem UPS więc raczej nie powinno być problemów ale z drugiej strony aż tak bardzo mi się nie śpieszy - tyle czekałem więc i te trochę poczekam :) Zastanawiam się jednak czy poczekać aż Media albo Saturn zrobi jakąś promocję na święta bo zawsze to lepiej samemu przyjechać i zabrać swoje pudełko ;) Z tego co widziałem ma być coś z Kung fu panda... ale mimo wszystko wolałbym samą konsolkę po cenie bez tych dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u niego kupowałem x360 premium 60GB po 3 tygodniach doszedł ... arcade -_- (UPS'em naturalnie)

No cóż pomyłki sie zdarzają, miałem odesłać arcade'a i dostać tego premiuma co zamawiałem.

Ale szkoda mi bylo czasu już ..., wiec oddal mi różnicę w cenie pomiędzy premium 60gb i arcade

Jeszcze w tym samym dniu. Ogólnie jak komuś bardzo nie zależy na czasie lub ma zamiar zrobić odbiór osobisty to polecam ...

Edytowane przez Blues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taki problem - ustawiam w dashu 480p/720p/1080i to wszystko jest ok, ale jak ustawie 1080p to obraz pojawia się na chwilę (cały zielony, znika i jest cały czarny i tak na przemian. Monitor Full HD, połączony z Xem componentem standardowym który jest do konsoli. HDMI w monitorze nie mam

 

Jakieś pomysły czemu mi 1080p nie działa?

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest nie tak, ja podłączałem do swojego to było ok. Sprawdz czy monitor napewno obsługuje full hd po componencie, ew. wyłącz i ponownie uruchom monitor - u mnie czasami sygnału nie łapał bez resetu ;) Btw lepszym wyborem(jakośc obrazu) będzie kabel VGA.

Edytowane przez skorpio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Component video is capable of carrying signals such as 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i and 1080p, although many TVs do not support 1080p through component video.

 

edit:

wujekz: mylisz się ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAMILcom, dlaczego takie głupoty piszesz? ;) Zarówno PS3 jak i X360 obsługują 1080p po componencie, a do tego masa telewizorów przyjmuje taki sygnał. Kiedyś, dawno temu, maxem dla componentu było 1080i, ale czasy się zmieniły.

 

Pierwszy lepszy wygooglany telewizor:

Sygnał wideo 1080p: TAK (HDMI™ / komponentowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...