Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też działa włączanie i wyłączanie konsoli za pomocą pada, a te tła to chyba trzeba dokupić (za punkty microsoft?) z tego co zrozumiałem po wypowiedziach szczęśliwych posiadaczy :)

 

Nierealny napisał:

Tego dzisiaj zakupiłem.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie teraz zmartwiliście ;/ sprawdzałem na obu padach i nic ;/ uruchamia się tylko sam pad a konsolka juz nie...

 

@apo5

To ze te thame są płatne to wiem ;) tylko nie mogę znaleźć nigdzie miejsca gdzie się je ustawia/wybiera z listy - no chyba że to przez to że nie kupiłam żadnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze te thame są płatne to wiem ;) tylko nie mogę znaleźć nigdzie miejsca gdzie się je ustawia/wybiera z listy - no chyba że to przez to że nie kupiłam żadnego.

Moja konsola Xbox -> druga "karta" (ta z twoim avatarem) -> Zmień temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

poradzilem sobie z moim problemem. Okazuje sie, ze moj TV nie obsluguje rozdzielczosci 1680x1050 dla Xboxa, mimo, ze to jego natywna rozdzielczość :lol2:

 

w jaki sposób wrzucic muzykę na dysk?

TV z rozdzialka 1680x1050? od kiedy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję tego:

pgr4 z hdd - dźwięk trzeszczy, pierdzi, nie da się grać

pgr4 nieinstalowany, grany z płyty - wszystko działa normalnie

Jakiś posiadacz gierki mógłby sprawdzić, czy ma podobnie?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV z rozdzialka 1680x1050? od kiedy ?

Mniejsze TV (<22") taką mają.

 

Limak122 - jeżeli płyta faktycznie jest bez zarzutu to może pada Ci napęd? W drugiej kolejności obstawiam bad sectory na dysku, szczególnie jeśli masz wd scorpio 120gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję tego:

pgr4 z hdd - dźwięk trzeszczy, pierdzi, nie da się grać

pgr4 nieinstalowany, grany z płyty - wszystko działa normalnie

Jakiś posiadacz gierki mógłby sprawdzić, czy ma podobnie?

Mam to samo.

 

 

Edit.

 

Mam zwykły Microsofta 20Gb. Nie wiem co jest nie tak. Zawsze w tym samym momencie wywala.

Myślę, że napęd nie pada. Nic nie szwankuje, nie pierdzi, nie stuka, tekstury wgrywają się normalnie.

Edytowane przez Limak122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Mniejsze TV (<22") taką mają.

 

Limak122 - jeżeli płyta faktycznie jest bez zarzutu to może pada Ci napęd? W drugiej kolejności obstawiam bad sectory na dysku, szczególnie jeśli masz wd scorpio 120gb.

sprawdzilem i faktycznie 22 tak maja, po co komu tv 22 z taka rozdialka? juz chyba lepiej sam monitor trzeba bylo kupic, bo ta rozdialka ani do hd ready ani do full-jedynie jako monitor moze sie przydac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem i faktycznie 22 tak maja, po co komu tv 22 z taka rozdialka? juz chyba lepiej sam monitor trzeba bylo kupic, bo ta rozdialka ani do hd ready ani do full-jedynie jako monitor moze sie przydac

powiedzmy ze natrafiłem na dobrą okazję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

juz wczesniej pisalem ze umarla mi konsola-tylko ze niby dalej dziala :lol2: , to znaczy odpala do dasha i po jakis 10 min wiesza sie,czasem pomiga 3 diodami a czasem se nie zdazy, czy napewno juz nie jest do uratowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ze dodali screenshoty do kazdej gierki. wreszcie mozna wygodnie wszystkie arcade przejrzec bez sciagania na dysk :)

ponadto przydatna funkcja jest pozycjonowanie sciaganych rzeczy. mozna przelaczyc aktualnie pobierany plik, a poprzedni pozostanie na liscie.

no i ogolnie calkiem fajnie to wyglada i sie sprawuje w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem sposób na przywrócenie dzwięku przez HDMI. U mnie bawienie się w odłączanie dysku nie pomagało, natomiast poniższy owszem:

 

1. Włączamy monitor i przełączamy się na którekolwiek z dostepnych gniazd (d-sub, dvi w moim przypadku)

2. Xboxa łączymy oczywiscie kablem hdmi z monitorem i odpalamy konsolę (w ciemno, bo cały czas jestesmy na innym złączu np. dvi)

3. Po ok. 4-5 minutacvh oczekiwania, przełączamy się w monitorze na HDMI i TADAAAAM - dźwięk działa.

 

Czynność należy powtarzać po każdym wyłączeniu konsoli. Zauważyłem też że przez ten problem HANDSHAKingu między konsolą a monitorem, konsola po pierwsze:

 

1. pięc sekund dłużej się uruchamia

2. kiedy chcemy ją wyłączyć, znika obraz, gasnie przycisk power w xboxie (ale słychać jak konsola cały czas chodzi), po jakichś 5 - 6 sekundach środek przycisku miga do nas dwa razy i konsola się wyłącza,

 

Natomiast kiedy zastosujemy myk z odczekaniem pięciu minut i dzwięk pod HDMI zaczyna działać, przy wyłączeniu konsola się nawet nie zastanawia - wcisnięcie opcji "wyłącz konsolę" równa się natychmiastowe wyłączenie.

Generalnie rzecz biorąc - problem leży po stronie softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem zadowolony z nowego dasha tym bardziej ze nie zdazylem sie przyzwyczaić do starego bo konsole mam niespelna miesiac.

Na plus na bank instalowanie gier na hdd (cieszej i oszczednosc plyt)a po drugie przyda sie po cos ten dysk, podoba mi sie uklad nawigacyjny.

 

Na minus zaliczam zbyt infantylny wyglad.

 

Czy w xbox mozna gdzies sprawdzic z jaka predkoscia pobieram np. dema?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje 3 grosze.

wychodzi teraz, że dysk 20GB to jednak za mało jak dla mnie. Chciałbym zainstalować 5-6 gier a mogę pewnie ze dwie. Musze sie rozejrzeć za WD120, tylko nie wiem, jak przegram sobie na ten dysk savy, wykupione gry arcade itp? Podobno do oryginalnego dysk M$ dają jakiś "transfer kit" ale do tych przerabianych 120'stek chyba nie (?)

 

Do tej pory zgrałem sobie tylko Pure na dysk i muszę przyznać, że dźwięk w menu potrafi przyciąć :/ Ale tempo ładowania leveli rekompensuje to.

 

Na czym polega tworzenie grup znajomych? Czy to coś ale grupy na steam, gdzie purepc też ma swoją grupę? Czy "my" także mamy coś takiego?

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...