Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

GRANDMASTER

w czepku jesteś rodzony, czy co? no padło na ciebie choć jak czytałem twoje posty to wychodzi, że masz HDD, no ale słowo się rzekło, jak to mówią. Daj namiary na siebie. Piszę oficjalnie, żeby nie było, że to jakaś ściema z mojej strony.

 

A odnośnie oglądania zawartości kompa na X to można bez większych kombinacji zrobić to przez Winampa, Winamp remowe czy coś takiego, bo już nie pamiętam. U mnie łączyło to się łatwo i szybko przez router z tym, że nieraz szło to z przerwami i nie pamiętam czy były wyświetlane napisy do filmów. Trzeba było wybrać folder i plik, który miał być udostępniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę potestowałem i jak na razie (odpukać w niemalowane) to tylko BF: Bad Company ma momentami lekką czkawkę w filmikach na silniku gry. Nie jest to może strasznie irytujące (tym bardziej że podczas rozgrywki wszystko jest ok) ale daje się to zauważyć. Tak jak myślałem, po obniżeniu rozdziałki do 1360x768 już tego "problemu" nie ma. Piszę, bo może kogoś to interesuje ;).

 

Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czy można mieć podłączonego Xbox'a jednocześnie dwoma kablami do TV (przez HDMI i Component) ? żeby porównać obraz przełaczajac się tylko w Tv na poszczególne sygnały. Czy lepiej nie próbować bo coś się może stać?

Edytowane przez tomekbobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem wustawieniach możliwość:

POBIERANIE W TLE:

pobieranie w tle włączone

Ukończ aktywne pobierania po wyłączeniu konsoli

Lapka zaslania będzie migać podczas pobierania

 

świetna sprawa. wcześniej też takie coś było? zostawiam sobie na nockę i niech się ciągnie. gasi się to w ogóle po ukończeniu pobierania? czy są jakieś zwiechy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czego zależy że jak odpalam grę, ściąganie się przerywa, koledze np dalej się ściąga podczas grania

Od tego czy grasz używając łącza - podpowiedz multi

Jeśli ktoś będzie grał przez Live to na pewno przerywane jest ściąganie. Ja natomiast miałem kilka razy tak, że przerywało mi ściąganie nawet jak włączyłem demko, które z graniem po necie ma niewiele wspólnego. Wyjście do dasha, ponownie zaczyna ściągać, odpalam to co przed chwilą i już nie przerywa. Magia normalnie ;).

 

EDIT:

 

Ktoś sprawdzał może czy w przypadku takiego bezpodstawnego przerwania ściągania można je wznowić z poziomu Guide Buttona (tak żeby nie trzeba było restartować gry)? W Starym Dashu było to niemożliwe (widzieliśmy tylko listę z przerwanym elementem ale wznowienie było niewykonalne z tego punktu).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/nowe-kolory-wlosow-dla-awatarow

Nowe kolory włosów dla Awatarów.

I to nawet za darmo! Jeden z użytkowników 360 odkrył ukryte menu w NXE, które umożliwia zmianę kolorów włosów Awatarów na dosyć niestandardowe. Wszystko obrazuje poniższy filmik, jednak na wszelki wypadek podam instrukcję, co należy zrobić, aby odblokować ww. menu:

1. Przejdź do kreatora Awatarów

2. Najedź na kwadracik reprezentujący fryzury

3. Przez 60 sekund wykonuj okrężne ruchy prawą gałką (bez przerwy!)

4. Po tym czasie pojawią się nowe kolory włosów po wyborze fryzury

Jeśli ktoś to odkrył przypadkowo, to musiało mu się strasznie nudzić by przez 60 sekund kręcić analogiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/nowe-kolory-wlosow-dla-awatarow

 

Nowe kolory włosów dla Awatarów.

I to nawet za darmo! Jeden z użytkowników 360 odkrył ukryte menu w NXE, które umożliwia zmianę kolorów włosów Awatarów na dosyć niestandardowe. Wszystko obrazuje poniższy filmik, jednak na wszelki wypadek podam instrukcję, co należy zrobić, aby odblokować ww. menu:

1. Przejdź do kreatora Awatarów

2. Najedź na kwadracik reprezentujący fryzury

3. Przez 60 sekund wykonuj okrężne ruchy prawą gałką (bez przerwy!)

4. Po tym czasie pojawią się nowe kolory włosów po wyborze fryzury

Jeśli ktoś to odkrył przypadkowo, to musiało mu się strasznie nudzić by przez 60 sekund kręcić analogiem :D

 

Mała poprawka ;) nie trzeba wykonywać żadnych ruchów - wystarczy najechać na ikonę od fryzur i poczekać aż się przekręci po czym wchodzimy w tą opcję i cieszymy się nowymi kolorami włosów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie bo nie wiem o co chodzi.

Grałęm sobie w Force Unleashed, po updacie dasha zainstalowałem na dysk. Próba uruchomienia gry = zwis, czarny ekran, nie pojawia się nawet pierwszy filmik. Przed instalacją było ok. Skasowałem z dysku, uruchamiam z płyty, to samo.

Jakieś pomysły?

 

X360 premium 60GB hdmi podpięty pod LCD 32" Samsunga.

Edytowane przez emte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woohoo, 28 zaczyna się 3 dniowe event .

Podczas eventu będziemy mogli grać za darmo, ściągać niektóre gry arcade (np. Worms!!) i obejrzeć wywiady z Prodigy i Franz Ferdinand :) .http://www.xbox.com/en-GB/xtival08/lineup.htm

gdzie to jest napisane? :> jest jakas pelna lista wszystkich giftow od microsoft?

"line up - arcade" oznacza ze w te gry beda zorganizowane turnieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...