Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle wszędzie tylko nie w Białymstoku. A nie chce mi się 80km jechac, żeby sprawdzic czy dali promocje.

Co Ty gadasz, jestem na stronce mm białego i również jest o tym info. We wszystkich mm jest wietrzenie.

kończę tego offtopa ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam ok 80 km do media i mam zamiar jutro jechac i nie wracac bez x360 + gta4 :D

To chyba dziś już nie wrócisz :lol: Wietrzenie magazynów = wyższe (niż normalnie) ceny i dobra reklama :lol2:

Z ciekawostek, to rzucili rock band'y, których wcześniej nigdy nie było - ale cena odstrasza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w cuda nie wierze, dlatego te reklamy nic na mnie nie robią.

 

PS. Czy jest jakiś sposób aby podłączyć kiere Logitech Formula EX na USB pod X'a, bo mi sie ostała z pieca.

Już pal licho ten FF, ale szkoda aby leżała w szafie.

 

PS2. Czy ten 160gb BEVS mozna sflashowac na 120gb do xbox'a ? http://www.komputronik.pl/Dyski_twarde/WD_...pelny,id,35567/

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem dzisiaj w MM w Łódzkim M1 i ogólnie to lipa straszna. W ogóle od samego początku jeśli chodzi np. o gry na XO to MM jest jakąś padaką. GTA IV cały czas w cenie 259 zł... Żal.eu, zresztą to nie jedyna gra która kosztuje tam "Full Price". Z promocjami na sprzęt podobnie, czyli nic ciekawego. Najśmieszniejsze jet to, że mimo wszystko ludzie kupowali różne rzeczy (głównie monitory samsunga z tunerem TV oraz jakiś "przeceniony" lapek Toshiby za którego ja bym tyle kasy nie dał...). Ruch był taki jakiego już dawno w MM nie widziałem (trudno było momentami się przecisnąć pomiędzy regałami, tyle było ludzi). Hasło podziałało i tyle...

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoć tak ;) ale jeszcze tam mają w w katalogu dysk 120GB w sklepie z tego co widze

Tak, ale ten 160 jest na stanie i 10zl drozszy takze spox.

I tak zamowilem w agito 120gb za 190 z kurierem, wiec czekam co mi odpisza najpierw w agito

 

Szkoda tylko ze nie wiem jakie dyski byly 20gb i 60 bo 120 mi nie potrzebne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecacie program do konwersji mkv hd 720p na xboxowy wmv hd bez utraty jakości (a może nawet polepszenie jej ) ?? próbowałem już total video converter ale nie przekonuje mnie on, mam jeszcze GOTSENT ale nim sie jeszcze nie bawiłem , ma on dostępne formaty takie jak mpeg 2 ,h264 i xvid który będzie najlepszy ?? format źródłowy to mkv....

 

z góry dzieki pozdrawiam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że mam już dość PCta i problemów związanych z graniem na nim, postanowiłem kupić konsolę.

Teraz tylko szybkie pytania - czy na telewizorze CRT 25" gra jest warta świeczki? W tej chwili mam monitor LCD 19" panoramiczny, może i pod niego w przyszłości podłączę Xboxa, póki nie kupię jakiegoś ciekawszego TV. Warto bawić się w kupno używanej konsoli? Myślę nad nowym xboxem 360 arcade, ale jeszcze do końca sam nie wiem czy dysk będzie mi potrzebny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na telewizorze CRT 25" gra jest warta świeczki? W tej chwili mam monitor LCD 19" panoramiczny, może i pod niego w przyszłości podłączę Xboxa, póki nie kupię jakiegoś ciekawszego TV.

IMHO lepiej podłączyć pod monitor. Jako przejściowe rozwiązanie, do czasu kupna jakiegoś telewizora HD ;)

 

Warto bawić się w kupno używanej konsoli? Myślę nad nowym xboxem 360 arcade, ale jeszcze do końca sam nie wiem czy dysk będzie mi potrzebny...

Używanej nie warto. Różnica w cenie między używaną, a nówką jest nieznaczna, a kupując nowy egzemplarz masz większą szansę trafienia mniej awaryjnego ;) No i dłuższą gwarancję.

 

Co do dysku, lepiej mieć niż nie mieć. Może teraz wydaje Ci się, że nie będzie potrzebny, ale jak podłączysz się do XBL to szybko zmienisz zdanie. Aaa i bym zapomniał, teraz masz możliwość zgrania gry na HDD i grania w ciszy (płytka się nie kręci) ;] To jest chyba największy plus posiadania dysku ~~

 

Szukaj promocji w marketach. Może trafisz jeszcze jakiegoś X360 Pro 60GB za <800zł

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy zgraniu gry na dysk, potrzebna jest płyta w napędzie podczas uruchamiania gry? Chodzi mi o coś w rodzaju "weryfikacji" oryginalności płyty.

 

Jaki kabel xbox - monitor?

 

I jeszcze jedno - Jak to jest z tym Jasperem? Czytałem, że w nim zarówno CPU jak i GPU są wykonane w 65nm, mniejsze wydzielanie ciepła, wszystko fajnie, tylko jak duża szansa jest że na niego trafie? Gdybym kupił Falcona, to chyba też nie będzie tak źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile dokładnie waży nowy Dash po wgraniu ? Mam ściągnięty z netu gotowy do wgrania na płytę DVD-R . Ale nie wiem czy wystarczy karta pamięci o pojemności 256 MB. Calość niby zajmuje ok 80 MB, ale kto wie czy to nie jest jakoś skompresowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rekil - Odpowiedzi na pierwsze dwa pytania znajduja sie w tym watku, pytanie o kabel bylo nawet w FAQ w pierwszym poscie poruszane...

 

@Devil - wg. informacji MS na NXE trzeba zarezerwowac 128MB miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Rekil - tutaj dobre info jak można zidentyfikować Jaspera - http://www.anandtech.com/gadgets/showdoc.aspx?i=3472&p=2 (sorry jeśli link już był).

 

Nie ma na razie sposobu na 100% rozpoznanie Jaspera bez otwierania pudełka, ale nałatwiej na razie spojrzeć przez to okienko w pudełku. Jesli przy 12 V jest 12,1 A to na 100% masz Jaspera.

Niektóre Jaspery są też oznaczone jako 14,2 A, więc w tym wypadku możesz trafić na Falcona lub Jaspera, można spróbować sposobów z górnej części tej strony co podałem.

 

Jak już kupisz konsolę to rewizję rozpoznasz po złączu zasilania.

 

Ja z ciekawości popatrzę co mają w Saturnie/MM, ale tam rzadko mają nowości.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki wielkie.

Powiedzcie jeszcze, czy w jakiś marketach są fajne promocje na x360? Głównie chodzi mi o sklepy w Łodzi.

Teraz jest dobry czas na kupno, czy lepiej poczekać? Szykują się jakieś obniżki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mam jeszcze kilka pytań których w FAQ nie widze:

 

1. Jak na stronie LIVE zobaczyć achievements dla gier w które się nie grało? Wchodząc w profil jakiegoś gracza mogę je zobaczyć, ale jeśli nie znam gracza który grał w grę która mnie interesuje, to czy jest na to sposób?

 

2. Czy bezprzewodowego pada po podłączeniu do PC można używać we wszystkich grach obsługujących pady? Wszystkie przyciski da się konfigurować?

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka pytań których w FAQ nie widze:

 

1. Jak na stronie LIVE zobaczyć achievements dla gier w które się nie grało? Wchodząc w profil jakiegoś gracza mogę je zobaczyć, ale jeśli nie znam gracza który grał w grę która mnie interesuje, to czy jest na to sposób?

 

(...)

Przez Live nie wiem czy się da, ale jak coś to zawsze jest ta internetowa stronka: klik!. Podajesz w "szukajce" jaką grę szukasz i możesz dla niej zobaczyć nie tylko listę achivementów ale także poczytać wskazówki jak je zdobyć ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar podpiąć X'a kablem VGA pod monitor (generalnie gram na TV) LCD - Samsunga 21`.

Czytalem FAQ, wiem na jakie zwrócić uwagę, ale pojawił się problem. W moich głośnikach/subwooferze brak wejścia AUX (Logitech x-530).

Czy istnieje jakiś sposób, żebym uzyskał dźwięk, poza zmianą głośników?

I czy w przypadku braku takiej możliwości, jest w ogóle sens kupować te droższe kable, które różnią się właśnie koncentratorem CHINCH->AUX?

 

I pytanie nr.2, prosiłbym o polecenie w miare sensownego routera. Dodam, że z netem łączę się starym sagemem fast 800 i korzystam z neostrady.

Fajnie byloby, gdyby ktoś mi krótką procedurę podłączenia się pod LIVE'a skrobnął, z góry dzięki.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...