Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

2. Czy bezprzewodowego pada po podłączeniu do PC można używać we wszystkich grach obsługujących pady? Wszystkie przyciski da się konfigurować?

Z gier bez "games for windows" sprawdzałem na razie tylko Test Drive Unlimited i śmiga wszystko aż miło. Myślę żę innymi grami nie powinno być problemów zwłaszcza z tymi "games for windows"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tej przelotki chyba nie znajdę, nie wiem gdzie ją posiało, nie potrzebowałem a głosniki swoje już mają...

w przypadku przepuszczenia przez kompa, jak wygląda 'procedura'?

Tez bylo o tym x razy tutaj... konsola przez przelotke do Line-In, glosniki do Line-Out (czyli tak jak normalnie), nie bedzie dzialac bez wlaczenia kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A Gold daje tylko możliwość grania w sieci czy jeszcze coś? Bo przyznam że było by to trochę dziwne.

 

Jeszcze mam pytanie co do Microsoft Points - czy je możemy wyłącznie kupować czy też dostajemy je np. przechodząc gry (zdobywając gamerscore)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tylko kupować z tego mi wiadomo ;) A Gold daje możliwosć nie tylko grania, ale oprócz tego możesz jeszcze szybciej pobrać demka. Ja z racji braku dysku nie wykupowałem Golda, od czasu kupna konsoli, na dłużej niż 3 miesiące (okres wakacji). Teraz po zakupie dysku mogę śmiało wykupić na Cały przyszły rok. ;)

 

EDIT: Z tego co widzę to 20 GB używane można dostać już po 120-150 zł. Niestety nie widzę nigdzie 60'tek, a na 120'tke to mnie nie stać. M$ powariował z tymi cenami. :|

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dziwi mnie polityka Microsoftu <_<

MS points po to, aby sobie coś kupić... równie dobrze mogliby podawać ceny od razu, byłoby prościej.

Ciekawym rozwiązaniem byłoby, że właśnie przechodząc gry, za ileś tam gamescore otrzymujemy ms points, albo po prostu gamescore można wymieniać na różne rzeczy typu plansze, avatary, gadżety, gry arcade.... To by było motywujące ;)

 

Apropo nowego dasha - moje podejście do xboxa się wręc zmieniło po jego wgraniu B-) powiew nowości, a zarazem takiej przestrzeni, bo to wszystko w 3d ^_^ na dobre im to wyszło xd

 

I pytanie nr.2, prosiłbym o polecenie w miare sensownego routera. Dodam, że z netem łączę się starym sagemem fast 800 i korzystam z neostrady.

 

Pozdrawiam

Linksys wag200g

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No ja myślałem że M$ Points właśnie można zarabiać w taki sposób (odblokowywanie achievements), było by to świetne, w końcu można to robić tylko na oryginalnych grach, które kosztują krocie. Za tyle co tu niektórzy się nagrali to powinni mieć sporo tych punktów, i za to sobie kupować DLC czy Xbox Originals, bo gry X360 to już nie koniecznie.

 

A co do samego konceptu tych punktów to jak dla mnie ok, a jako jeden z powodów podają że minimum dla kart kredytowych to 5 dolarów, a tak możesz coś kupić już za kilka punktów (fakt że trzeba ich sporo najpierw kupić, równie dobrze mogli by stan konta podawać w walucie).

W przyszłości też ma być dostępne więcej rzeczy w tym user created content, czyli np. stworzysz jakiś dodatek i będziesz mógł go sprzedawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Gold daje możliwosć nie tylko grania, ale oprócz tego możesz jeszcze szybciej pobrać demka.

'szybciej' w znaczeniu 'wcześniej' (~1 tydzień przed silverowcami). prędkość pobierania dla obu typów kont powinna być jednakowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę poczytać FAQ, bo z każdą 'nową' osobą wracają podstawowe kwestie.

 

 

MS Points są po to, że 1) to wirtualna waluta, nie czujemy że wydajemy prawdziwe pieniądze, 2) po zakupie zawsze zostanie nam na koncie te 100 czy 150 msp i zawsze coś dokupimy.

 

Szybkość pobierania spada na silver kiedy jest duży ruch. Przynajmniej ja tego doświadczyłem - Goldowcy mają pierwszeństwo w wykorzystaniu łącz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to 20 GB używane można dostać już po 120-150 zł. Niestety nie widzę nigdzie 60'tek, a na 120'tke to mnie nie stać. M$ powariował z tymi cenami. :|

 

Najtaniej wyjdzie:

http://allegro.pl/item512147638_xbox_360_p..._sata_gwar.html

+

http://www.agito.pl/sata/wd-caviar-wd1200b...1260.43759.html

lub

http://www.komputronik.pl/Dyski_twarde/WD_...y,id,35566,s,1/

Ale nie każdemu będzie chciało się bawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego w FAQ?

 

Instalacja działa bezproblemowo, wyjątkiem jest kilka starszych gierek, których nie da się zainstalować (np. Crackdown) oraz kilka które działają po instalacji wolniej (np. Halo 3) - wszystkie to przypadki marginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja myślałem że M$ Points właśnie można zarabiać w taki sposób (odblokowywanie achievements), było by to świetne, w końcu można to robić tylko na oryginalnych grach, które kosztują krocie. Za tyle co tu niektórzy się nagrali to powinni mieć sporo tych punktów, i za to sobie kupować DLC czy Xbox Originals, bo gry X360 to już nie koniecznie.

 

A co do samego konceptu tych punktów to jak dla mnie ok, a jako jeden z powodów podają że minimum dla kart kredytowych to 5 dolarów, a tak możesz coś kupić już za kilka punktów (fakt że trzeba ich sporo najpierw kupić, równie dobrze mogli by stan konta podawać w walucie).

W przyszłości też ma być dostępne więcej rzeczy w tym user created content, czyli np. stworzysz jakiś dodatek i będziesz mógł go sprzedawać.

Teoretycznie byłoby to fajne ale w praktyce nie do zrealizowania z powodu sporej ilości oszustów uzywających saveów/SPG/hacków aby odblokować achievementy. W zeszłym miesiacu M$ zrobił małą czystkę (ok 70 osób bedących przede mną w światowym rankingu dostało wyzerowanie konta w prezencie), ale zapewne jeszcze sporo ich zostało. Także nierealne.

 

Jedynie co powinno być (i jest w niektórych grach, co cieszy bardzo) to np. po wyciagnieciu 1000/1000 z danej gry dostajemy w nagrodę gamerpictures (np. Crash Of The Titans, Undertow itd.).

 

BTW. A ja dziś się wbiłem właśnie do pierwszej setki światowej :D

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co powinno być (i jest w niektórych grach, co cieszy bardzo) to np. po wyciagnieciu 1000/1000 z danej gry dostajemy w nagrodę gamerpictures (np. Crash Of The Titans, Undertow itd.).

Ooo to jest bardzo dobry pomysł. Albo darmowe tematy, bo te płatne to ździerstwo (ok. 9zł za premium theme x_X)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak by to były Jaspery to bym brał od razu, ale jako że reklamują wietrzenie magazynów to pewnie mają zapas Falconów, stąd niska cena. Jednak przejadę się zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Falcony. Zresztą z tego co patrzyłem po sklepach to nigdzie nie ma Jasperów w Premium i Elite. Tylko w Arcade.

 

 

+/- 200 PLN za dysk wychodzi łącznie. Ale do tego trzeba wgrać FW, a aby to zrobić to muszę dokupić kontroler SATA odpowiedni. Chyba, że gdzieś tanio ktoś mi wgra FW. Wtedy by to się opłacało. Za nówkę 120 GB w niektórych sklepach żądają sobie 600 zł. Tyle co nowa konsola bez HDD (arcade) :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważne się zastanawiam czy nie opchnąć tego Arcade'a i dołożyć do Elite Jaspera. Musiałbym oczywiście poszukać o ile w ogóle takie są i ceny będą przystępne. Myślę, że jak dostanę dobrą cenę za obecnego Arcade'a (dołożę może jakąś grę w którą i tak już nie gram) to czemu nie. Jest jeszcze parę tytułów na które czekam. Alan Wake, Resident Evil 5, Bioshock 2... i jeszcze parę gierek.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Swoją drogą czemu w naszym kraju są same debilne bundle? W US czy UK co chwile jakieś fajne, takiego bym chciał - http://www.game.co.uk/Xbox360/Hardware/Har...-Row-2/?s=elite (akurat out of stock, ale jeszcze ostatnio było dostępne). Na co mi jakieś Kung Fu Panda czy LEGO Indiana Jones? Nie lubie takich gier, wolał bym 50 czy 100 zł taniej bez żadnych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą czemu w naszym kraju są same debilne bundle?

Na co mi jakieś Kung Fu Panda czy LEGO Indiana Jones? Nie lubie takich gier, wolał bym 50 czy 100 zł taniej bez żadnych gier.

dla ciebie debilne, dla mnie świetne gry. pandę fajnie się gra, lego na dwa pady rewelacja. przy kupnie Xa nie miałem w ogóle gier. lego + pandę kupiłem bo są bardzo tanie i przy sprzedawaniu osobno nic się nie traci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą czemu w naszym kraju są same debilne bundle? W US czy UK co chwile jakieś fajne, takiego bym chciał - http://www.game.co.uk/Xbox360/Hardware/Har...-Row-2/?s=elite (akurat out of stock, ale jeszcze ostatnio było dostępne). Na co mi jakieś Kung Fu Panda czy LEGO Indiana Jones? Nie lubie takich gier, wolał bym 50 czy 100 zł taniej bez żadnych gier.

Przecież w Polsce również można trafić na bundle z innymi grami. Prince of persia, gyrosy na wynos itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy odpowiedni dzial dlatego prosze nie krzyczec :)

Mam takie podłączenie :

xbox360 --- HDMI---> do LCD 37* SAMSUNGA -- eurozłącze--> Cyfrowy POLSAT -- eurozłącze--> kino domowe PANASONIC SA-HT870

 

Niestety mam zepsuty pilot od kina domowego wiec jedyne co moge na nim zrobic to przełączyć źródło obraz/dzwięku. Dzwięk w konsoli jest...ale tylko jeśli źródło to TV i mam stereo. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak to podłączyć abym miał dzwięk w xboxie w 5.1 ?

 

ps. Próbowałem podłączyć bezpośrednio eurozłącze z kino do tv....dalej to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...