Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dlatego moja konsola leży sobie płasko tzw. desktop a na niej stoi monitor - najbezpieczniej jeśli chodzi o rysowanie się płyt.

Moze i tak, ale najefektowniej Xbox wyglada stojac, zreszta nie tylko on ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem? Mi sie jakos bardziej podoba na plasko, przynajmniej jest w tej samej pozycji co reszta sprzetu ;)

 

A stojac to najefektowniej wyglada co innego, o czym zaswiadczy kazda dziewczyna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zboki :P

 

"Pozycja" poziomia jest definitywnie najbardziej komfortowa dla czytnika, najstabilniejsza dla konsoli. Nawet odbieranie i odprowadzanie ciepła będzie bardziej efektywne ;)

Dobra, koniec mądrości :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co z tą konsolą trzeba robić, albo na czym ją postawić by ta spadła... Nie raz stawiałem ja pionowo zaraz obok plazmy i efekt byl niezły. Ale, że dokupiłem sobie specjalną półkę pod TV, gdzie może wejść DVD, Ampli, Dekoder i X360, to tak też zostało. Lepiej się prezentuje jak sobie leżyi nad resztą sprzętu. Oczywiście nie jedno na drugim, tylko każde urządzenie ładnie oddzielone półką szklaną, a nad nimi jeszcze dość przestrzeni, by był przewiew ;) A co do pracy napędu to X360 jest przystosowany do pracy pionie. Jak zresztą chyba większość napędów w konsolach i kompach.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co z tą konsolą trzeba robić, albo na czym ją postawić by ta spadła...

Trzeba się angażować w grę ;) A poważnie, zahaczyłem nogą przechodząc. Konsola stoi obok biurka na stancji - tam plazma, pomijając już kwestie ekonomiczne, sie nie zmieści.

 

A leżąca konsola na ziemi prezentowałaby się mizernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do pracy napędu to X360 jest przystosowany do pracy pionie. Jak zresztą chyba większość napędów w konsolach i kompach.

A jednak w pionie porysowal mi dwie plyty, a w poziomi zazdnej (pgr3 sie nie liczy bo z ta gra jest cos nie tak [; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak w pionie porysowal mi dwie plyty, a w poziomi zazdnej (pgr3 sie nie liczy bo z ta gra jest cos nie tak [; )

Ja od zawsze(czyt. 3 miesiecy) mam konsole w pionie i jak na razie wszystkie płytki mają stan jak igła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm ale odkąd można wgrać grę na dysk to raczej nie trzeba się martwić o porysowanie płytki ... Ja natomiast zauważyłem dziwny problem z GTA, miałem konsole z US i GTA ładnie chodziło, doczytywania tekstur prawie nigdy nie widziałem, teraz mam wersję PAL wgraną na dysk i ciągle występuje doczytywanie tekstur ... oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa wiele osób narzekało na to, że GTA zainstalowane na dysku chodzi nawet troszkę gorzej. Co nie zmienia faktu, że konsola chodzi ciszej i płyty są mnie narażone na rysy/pęknięcia. Czasy, gdzie cala gra była z czytywana z płyty powinniśmy mieć już dawno za sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli to znaczy ze moje porysowane sie nie licza?

Chodziło mi o to, ze pewnie nie dbasz o płytki i gdzieś coś tam trąciłeś konsolą, a teraz masz krążki :)

Jeśli tak nie było to widocznie winę ponosi napęd - w co wątpię jeśli masz Liteona :)

Edytowane przez Malutki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma dysk... :)

A co do dysku: wielu z was wymieniało swoje dwudziestki/60tki na 120GB. Ma może ktoś do pozbycia się za symboliczną opłatą sam dysk? (obudowa zbędna, kabel mam :) )

Z całym szacunkiem, ale nie liczyłbym na taką jałmużnę.

Swoją 20-tkę bez obudowy sprzedałem za okrągłą stówkę, więc nie wiem co miałeś na myśli przez symboliczną opłatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pffff... za 180zł to ja mam 120tke :P

chore są te ceny za dyski do x0... a wszystko nakręca MS, ech. Więcej by zarobił sprzedając same obudowy do dysków, dopuszczając przy tym możliwość wkładania obojętnie jakiego hdd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten PGR4 był tłoczony u nas ? Mi pękła płytka z DMC4 - Made in Poland, konsola też poziomo, inne płytki stan - igła

Z polskiej dystrybucji więc pewnie u nas tłoczona. Stan płyty też igła. Żadna inna płyta nie ma rysek też. Ale też i nie pękła. Kupie PGR4 w dobrej cenie. Bo system wymiany nośników to jakiś dowcip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na gry.wp.pl widziałem newsa o najpopularniejszych grach na x360. W grach z pierwszego Xa znalazł się Counter Strike.Chętnie bym go zobaczył w akcji ale ani na Marketplace nie widzę go ani na Allegro nie mają. Trochę dziwne, że na markecie go nie ma jak jest jedną z popularniejszych gier. Wiecie gdzie bym mógł go dostać? A może jest na markecie tylko ja go nie widzę? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na gry.wp.pl widziałem newsa o najpopularniejszych grach na x360. W grach z pierwszego Xa znalazł się Counter Strike.Chętnie bym go zobaczył w akcji ale ani na Marketplace nie widzę go ani na Allegro nie mają. Trochę dziwne, że na markecie go nie ma jak jest jedną z popularniejszych gier. Wiecie gdzie bym mógł go dostać? A może jest na markecie tylko ja go nie widzę? :rolleyes:

Na marketplace nie ma. Na allegro co jakiś czas pojawiają się aukcje. Ostatnia skończyła się wczoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja właśnie skończyłem Wormsy, fajnie mi się przypomniały dawne czasy jak sie non stop na kompie z kolegami grało.

 

A konsolowa wersja bardzo fajna, tyle że najlapiej się gra po necie, bo komputer zawsze gra tak samo. Brakuje też specjalnych broni jak były w Armageddon czy World Party, ale mimo to jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Zauważyłem że przy czyszczeniu chache'u na dysku w konsoli, po resecie konsola bardzo intensywnie pobiera coś z internetu (trwa to z kilka minut nawet, przynajmniej u mnie). Wiem że kasują się wtedy takie drobiazgi jak miniaturki okładek gier na Marketplace oraz kanały w "Spotlight" itp. ale wyraźnie kasowane musi być coś jeszcze. Wiecie może co? Pytam tak z ciekawości ;). Wygląda to tak jakby spora część NXE była kasowana a później ponownie pobierana (ma to sens, NXE w całości chyba się nie mieści w 16MB pamięci flash która jest na płycie głównej, tam pewnie rezyduje tylko rdzeń systemu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem nowy zasilacz do konsoli którą mi MS wymienił. Niby konsola ma 90nm bo na to wskazuje zasilacz 203W ale chodzi tak cicho a nawet ciszej niż Arcade kupiony w grudniu ...

BTW: Jednak wolę grać z DVD w GTA4, praktycznie brak doczytywania tekstur a napęd Lite-On jest na tyle cichy, że przy basach i wszystkich dźwiękach konsoli nie słychać ;)

Edytowane przez Alta1r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Z tego co wiem to właśnie jeden z powodów masowego padania Zephyrów, ciche chłodzenie. Co ciekawe wraz z nowszymi (czyli już technologicznie chłodniejszymi) rewizjami konsole są coraz głośniejsze, a Jaspery ponoć najgłośniejsze, gdzieś czytałem że wentylatory Delty w nich montują.

 

Mam nadzieję że w końcu M$ pomyśli i zrobi zarówno cichą jak i chłodną konsolę, jak nie 360 to chociaż następcę. Przecież to nie problem zrobić dodatkowy model z wypaśnym chłodzeniem, nikt nie będzie zmuszony go kupić, ale zapewne wielu się skusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...