Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

W media widziałem zielone i czerwone. Może tam popytaj, to ściągną rushoffy :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy i gdzie w PL mozna nabyc rozowe pady do X360? Wszedzie tylko czarne lub biale, a wiem, ze rozowe (inne kolory zreszta tez) przeciez istnieja.

:blink: Po co Ci różowe pady ? ani to praktyczne ani piękne, chyba jedynie na prezent dla Joli Rutowicz hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Po co Ci różowe pady ? ani to praktyczne ani piękne, chyba jedynie na prezent dla Joli Rutowicz hehe.

Panne pewnie chce zachecic do wspolnego grania. Przynajmniej ja mialem taki pomysl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci różowe pady ? ani to praktyczne ani piękne, chyba jedynie na prezent dla Joli Rutowicz hehe.

Od strony praktycznej to dokładnie taki sam pad jak każdy inny, a co do piękności to kwestia dyskusyjna. Jako facet rozróżniam tylko 16 kolorów i różowego akurat w tym zbiorze nie ma, ale z jakiś dziwnych powodów kolor ten jest dość często spotykany u osobników płci przeciwnej.

 

Co Was to obchodzi? Może Pana czasami gra i chce akurat różowego.

Zamiast "czasami" podstaw "często" i będzie się zgadzać. Roztrzaskałem z nią w co-opie obie części Gearsów, RE5, a w Dead Space na razie zaszła dalej niż ja. Różowy padzik to taki prezent, żeby miała "swój" i już.

 

Taaa..... Moja nawet gitarę od Rock Band'a nawet do ręki wsiąść nie chciała icon_biggrin3.gif A przecież takie kolorowe przyciski ma icon_biggrin3.gif

Może import?

Chyba tylko to zostaje, ale jak się doda za przesyłkę to już się totalnie nieopłacalne robi więc trzeba bedzie po prostu faktycznie zapolować na Allegro, a nóż się coś trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa..... Moja nawet gitarę od Rock Band'a nawet do ręki wsiąść nie chciała :D A przecież takie kolorowe przyciski ma :D

Może import?

Współczuję.

 

Żona mi się właśnie dzięki GHIII "wkręciła" w ten typ rozrywki i teraz nawet sama mi gry kupuje, co bym miał niespodziankę po powrocie z delegacji (i nie wybiera crapów- ostatnio był to Batman AA ;) ).

 

Może spróbuj przez singstara? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj przez singstara? :)

Hehe. A czym się różni śpiewanie w Singstarze od śpiewania w RB czy GH :D

Moim błędem może było że chciałem ją namówić do grania w GH: Metallica :) Battery raczej nie jest piosenką dla dam :P

 

 

@Soundwave

 

A moze odwrotnie, wlasnie przez L4D albo Gearsy ;> Nie tylko my lubimy krew cieknaca z telewizora.

Taa. CoD:MF2 na horyzoncie. Może się skusi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na początku planowano samo MW2, ale zdecydowali się powrócić do użycia serii CoD.

 

 

Z innej bajki to da się do pada podłączyć jakiegoś rodzaju mikrofon zamiast headseta? Używam słuchawek i bym sobie chętnie podpiął jakiś stojący mikrofon, bo tak to moge go tylko użyć gdy akurat nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jak tak? Nie okładki gry? Jak byk jest CoD.

Na początku planowano samo MW2, ale zdecydowali się powrócić do użycia serii CoD.

Ups, zostały mi w głowie stare info :P przepraszam za zamieszanie dobrze, że jesteście czujni :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lato dobiegło końca- co Wam najbardziej przypadło do gustu z "Summer of arcade"? U mnie zdecydowanie wygrało Shadow Complex, który moim zdaniem mógłby być grą pudełkową. Rewelacja po prostu.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem czemu ustawiając 1680x1050 x360 nie skaluje obrazu na cała matrycę w moim monitorze (Dell 2209WA). Co prawda te czarne pasy nie przeszkadzają tak bardzo, ale skoro x360 obsługuje ta rozdzielczość, to monitor powinien ją elegancko wyświetlać na całym ekranie. Czyżby M$ dał ciała ? Musze przyznać, że gry prezentują sie znakomicie na tym monitorze. Ale z tą szybka matrycą IPS to tak nie do końca jest. Kto jest zainteresowany to odsyłam do działu Inne Komponenty/monitory. Tam w kilku tematach opisałem jak sprawuje się ten monitor. Również w przypadku X360. Nie polecam.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem czemu ustawiając 1680x1050 x360 nie skaluje obrazu na cała matrycę w moim monitorze (Dell 2209WA). Co prawda te czarne pasy nie przeszkadzają tak bardzo, ale skoro x360 obsługuje ta rozdzielczość, to monitor powinien ją elegancko wyświetlać na całym ekranie. Czyżby M$ dał ciała ?

Specjalnie tak jest. Wszystkie gry renderowane są w proporcjach 16:9, a nie 16:10. Muszą być paski, aby nie było zniekształceń obrazu. Jeśli chcesz rozciągnięty obraz mieć to ustaw 1280x720 i monitor ci to przeskaluje na pełny ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 1280x720 obraz jest za bardzo rozciągnięty w góre. Widać to w niektórych grach dość przesadnie .Zostaje, więc z pasami u góry i dołu przy normalnej proporcji. Kolory i jakość obrazu znakomita. Gdyby tylko to nieszczęsne rozmycie w tym Dellu to nawet bym go nie podłączał do mojej Plazmy 37'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dokładnie. Większość gier jest renderowanych w 1280x720, potem są skalowane do innych rozdzielczości z zachowaniem proporcji. Dużo jest też gier renderowanych w śmiesznie niskich rozdzielczościach typu 1024x600, potem obraz jest skalowany do najpierw 1280x720, a potem do ustawionej rozdziałki w dashu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konto XBL zarejestrowane na USA. Czy moge kupic europejskie MSP i je przetransferowac? Rejestrujac dodatkowe konto na Europe, na tej samej konsoli, po wbiciu punktow beda widoczne na koncie z USA?

 

W FAQ jest napisane, ze jest taka mozliwosc. Dalej mozna tak zrobic? Po aktualizacji NXE nic sie nie zmienilo?

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd taka cena, na innych aukcjach jest za minimum 150 zł, więc po co tak tanio sprzedawać?

Obchodzi mnie to jak zeszloroczny snieg, wazne ze cena atrakcyjna. Kolejna "promocja" moze sie nie ukazac. Komentarze wygladaja okej, wiec ryzyko jest minimalne. Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem rocznego golda za 100zł od tej pani. Poczekam na pierwsze komentarze za aukcję i dopiero wpłacę. Ale ceny ma mocno konkurencyjne - pewnie dla rozkręcenia biznesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Szkoda że tak mało ludzi udostępnia "Płacę z Allegro". Nic ta usługa nie kosztuje, znacznie może przyspieszyć transakcję, no i można płacić kartą kredytową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...