Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez sie zaopatrzylem w 4200MS, za 105 zeta to tylko brac, zastanawialem sie czy nie zaszalec i nie strzelic 8400, ale kiedy i na co bym to wydal to nie wiem. Komenty w sprawie punktow juz sa, pozytywy wiec chyba jednak nie ma co peniac [gluteus maximus].

 

edit.

 

Panowie, szybkie pytanko: jak mam na konsoli 2 konta i punkty wbije na jedno z nich, to drugie konto bedzie moglo korzystac ze sciagnietego stuffu? Rozumiem, ze tak, skoro nawet mozna robic walki z 2 kontami na 2 rozne kraje.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanko: jak mam na konsoli 2 konta i punkty wbije na jedno z nich, to drugie konto bedzie moglo korzystac ze sciagnietego stuffu?

Masz napisane w faq i w jednym z ostatnich postow na poprzedniej stronie - tak, mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Można by do FAQ dopisać o tym że przy kupnie czegoś na Marketplace dostajemy dwie licencje - jedna dla konsoli, druga dla konta na którym się coś kupiło.

Tak więc można z zakupionych rzeczy korzystać na każdym profilu na konsoli która ma licencję, oraz na każdej innej konsoli jeśli skopiujemy na nią nasz profil.

 

"Console license" można także przenieść na inną konsolę jeśli postanowimy dokonać upgrade, można to zrobić raz na rok na stronie xbox.com. W przypadku wymiany konsoli na inną przez serwis M$ licencje są przez nich przenoszone na nowy egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki panowie za info na allegro, sam również zakupiłem. Tym samym mamy Ballad of Gay Tony za ok. 40zł. Reszta pojdzie na All Fronts Pack do Gearsów, a to co zostanie przetrzymam. B-)

 

Pomyśleć że jeszcze na początku roku przed premierą L&D dałem za 1600 pkt 90zł o_O

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem dzialajacy kod. Bardzo szybko, od razu po zaksiegowaniu wplaty wyslal. Polecam sprzedajacego ;)

 

EDIT:

 

Zapytalem sprzedajacego czy bedzie mial kolejne porce kodow, czy to jednorazowa akcja.

Odpisal, ze w czwartek pojawia sie znowu 4200msp oraz 2100msp.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale warto podbic. Znowu pojawily sie tanie kody na punkty.

 

Link dla leniwych klik.

 

Z tego co wiem, wszyscy kody dostali. Jeżeli ktos ma ochote na punkty, warto. Nie wiem skad bierze te zdrapki ale cene ma bezkonkurencyjną.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie, szkoda tylko ze kodziki na europe :sad:

Mozesz z nich korzystac na koncie amerykanskim (bo podejrzewam, ze takie masz) robiac zakupy, na dodatkowym, europejskim. Ja tak robie i wszystko dziala.

 

Tez sie chyba zdecyduje na druga paczke, pierwsza juz prawie stopniala do zera, a jeszcze masa DLC oraz gierek Arcade, ktorych chcialbym skosztowac ;)

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz z nich korzystac na koncie amerykanskim (bo podejrzewam, ze takie masz) robiac zakupy, na dodatkowym, europejskim. Ja tak robie i wszystko dziala.

 

Tez sie chyba zdecyduje na druga paczke, pierwsza juz prawie stopniala do zera, a jeszcze masa DLC oraz gierek Arcade, ktorych chcialbym skosztowac ;)

nie chodzi mi glownie o punkty ale o samego livea od tego samego gostka...wszystko europen...no ja ciec american :rolleyes:

 

PS. polecam ikaruge...a i musze zwodowac swojego klocka bo chodzi jak traktor choc jest dosc nowy (koniec 2008)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.xbox.com/en-GB/news-features/news/mw2console.htm

 

Nie wiem czy bylo, ale kopara mi opadla. MW2 Bundle: limitowana konsola z custom grafika + dysk 250gb + dwa pady bezprzewodowe + gra za 250 funtów (czyli jakies 1150 zeta). Jak dla mnie masakra. Pre-ordery juz przyjmuja, ale nie wiem gdzie.

 

edit.

Identyko zestaw ma byc w komplecie z FM3.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.xbox.com/en-GB/news-features/news/mw2console.htm

 

Nie wiem czy bylo, ale kopara mi opadla. MW2 Bundle: limitowana konsola z custom grafika + dysk 250gb + dwa pady bezprzewodowe + gra za 250 funtów (czyli jakies 1150 zeta). Jak dla mnie masakra. Pre-ordery juz przyjmuja, ale nie wiem gdzie.

 

edit.

Identyko zestaw ma byc w komplecie z FM3.

I z ODST.

 

Z mojego punktu widzienia najwazniejsze, ze beda dyski 250GB. W koncu, nie trzeba bedzie tak czesto kasowac gierek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja wymienie na bank, ale tylko w momencie jak potwierdzi sie europejska cena na poziomie 250 funtów. Odejmując cene gry wychodzi 950 zeta czyli tyle co za Elite, a dostajemy ekstra drugiego pada, ponad 2 razy wiekszy dysk no i oryginalnie wygladajaca konsole - IMO warte zakupu. Sprzedajac stara konsole i 2 pady wyjdzie sie praktycznie na zero (zakladajac dokupienie pada i wiekszego dysku do starej konsolki). Teraz tylko czekac, Amazon i Game.co.uk juz mam odpalone na przeglądarce ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile mozna by pchnac wszystkie dodatki do konsoli jezeli zalezy mi na samym pudle? Bo rozumiem, ze wersji arcade nie oplaca sie kupowac? ;)

 

btw

The Forza 3 pack will include console, two wireless controllers, 250GB hard drive, headset, and the game, but will not have a custom paint job like the MW2 pack.

A szkoda, bo nie wyobrazam sobie brania MW2 na konsole, jezeli ktos ma w miare sensownego kompa ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I z ODST.

 

Z mojego punktu widzienia najwazniejsze, ze beda dyski 250GB. W koncu, nie trzeba bedzie tak czesto kasowac gierek :)

Sorry, Ty przy 120 często kasujesz gierki? :blink:

 

Ja polecam również tego pana od kodów - kupiłem live po konkurencyjnej cenie. Tylko trochę poczekałem, bo przelew poszedł w poniedziałek, a kod dostałem w zasadzie w czwartek (0.20).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, Ty przy 120 często kasujesz gierki? :blink:

Niestety czesto musze i wtedy, podczas kasowania pozycji dylemat - "czy ja w to zagram w najbliszym czasie?".

 

Kupilem Xboxa zaraz po pojawieniu sie NXE, nie wyobrazam sobie grania bezposrednio z plyty. Pomijajac dluzsze doczytywanie, wirujaca plyta wydaje halas porownywalny ze startem bombowaca :unsure:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z połączeniem X'a z lapkiem.

 

Moja konfiguracja: Internet - router -(bezprzewodowo)- laptop -(kabel)- x360

 

Dołączona grafika

 

A tak to wygląda. To co jest na czerwono zaznaczone to Xbox (w chwili robienia zdjęcia odłączyłem kabel).

 

Komp:

 

192.168.0.1

255.255.255.0

192.168.0.1

 

konsola

 

192.168.0.2

255.255.255.0

192.168.0.1

 

Test przechodzi tylko w połowie (x360-sieć), co chyba znaczy, że zarówno kabel, jak i dane które dałem wyżej zą dobre.

 

Ale właściwościach tego połączenia nie mogę dać udostępniania bo pojawia sie komunikat:

 

Podczas wlaczania udostepniania polaczenia internetowego wystapil blad. Nie mozna włączyć usługi Udostępnianie połączenia internetowego. Połączenie przez sieć lokalną LAN jest już skonfigurowane z adresem IP wymaganym do automatycznego adresowania IP

 

Co ciekawe gdy podłączam tą konsolę to internet na lapku przestaje działać...

 

Ktoś miał taki problem, wiec jak zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że kolor Elite uważam i tak za najlepiej komponujący się z wystrojem salonu, to dysk 250GB kusi (tak- przy 120GB też już kilkukrotnie kasowałem gry). Szkoda, że FM3 edition nie będzie miała swojego paintjob'a, bo coś w carbon looku mogłoby wyglądać rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że kolor Elite uważam i tak za najlepiej komponujący się z wystrojem salonu, to dysk 250GB kusi

Wersja z ODST oraz FM3 bedzie wlasnie taka czarna elitka bez zadnych udziwnien.

 

Sam dysk, pomimo zarzekania sie M$, że to dodatek do konsol z hitami, tez zapewne pojawi sie w sprzedazy. Znajac zycie, jego zakup oddzielnie bedzie zupelnie nieoplacalny, wiec pewnie tez przezuce sie na ktoras kolekcjoonerke. O ile cena oczywiscie nei bedzie krwiozercza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z połączeniem X'a z lapkiem.

 

Moja konfiguracja: Internet - router -(bezprzewodowo)- laptop -(kabel)- x360

Musisz mieć udostępnione połączenie sieci bezprzewodowej, aby pod ikonką była dłoń (taka jak przy udostępnianiu folderów). Mam podobną konfigurację tylko zamiast laptopa mam stacjonarnego kompa. W XBOX'ie w ustawieniach sieci wszystko mam na "automatyczne" i działa.

Dołączona grafika

EDIT: nie doczytałem, że nie możesz włączyć udostępniania...

Zmień IP ze standardowego 192.168.0.1 na jakieś inne i powinno działać. Też miałem taki problem i też gdy włączałem konsolę to wysiadał net na PC. Teraz mam IP kompa 192.168.9.103, brama domyślna to 192.168.9.100, a sieciówka ustawia się na 192.168.0.1 która jest chyba jakby bramą domyślną dla X'a.

Nie znam sie na tym za dobrze ale spróbuj zrobić tak jak napisałem :wink:

Edytowane przez Niko442

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kas- wiem o tym i dlatego jako posiadacz elite nie widzę sensu w zmianie (co innego dokupienie większego dysku- chyba, że faktycznie kupno kolekcjonerki i sprzedanie obecnego elite z 3 padami wyjdzie korzystniej; co przy polityce cenowej MS dot. akcesoriów jest możliwe).

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niko442 --> dzięki za odpowiedź

 

Dołączona grafika

 

Tak to teraz u mnie wygląda. Błąd z udostępnianiem wyskakiwał, bo ten bezprzewodowy net ma IP 192.168.0.1. Zmieniłem wszystko na tak:

 

192.168.1.1

255.255.255.0

192.168.1.1

 

konsola

 

192.168.1.2

255.255.255.0

192.168.1.1

 

Udostępnianie łącza włączone tak jak na obrazku (u ciebie jest udostępnianie włączone na sieci bezprzewodowej - sęk w tym, że ja takiej opcji nie mam w zakładce zaawansowane). I nadal nic. Podczas testu na odcinku sieć-internet wyskakuje błąd, że coś z serwerami dns nie halo.

 

Przy teście połączenia z PC owszem łączy się, ale potem jest komunikat na xie, że "brak komputerów pc na liście".

 

Nie wiem co dalej zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie to wpienia, że wybrałem konto w Niemczech i teraz wszystko mam po Niemiecku. Idzie jakoś zmienić ten język by cały rynek w tym dema (opisy itd) były po angielsku ? Ciekaw jestem kiedy będzie po Polsku Xbox Live, bo wpisywanie fikcyjnego adresu jest dla mnie głupotą. Ostatnio mówili o tym w jakimś programie biznesowym w telewizji (TVP), o ograniczeniach w Unii dla niektórych krajów w zakresie usług telekomunikacyjnych. Wspomnieli właśnie o Xbox Live i że nie jest to do końca zgodne z prawem.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaZZeo

Błąd podczas testu wyskakuje, bo udostępnione musi być połączenie sieci bezprzewodowej, a nie lokalne. Nie wiem czemu nie masz w zakładce Zaawansowane udostępniana, ale bez tego nie da rady. U mnie tak to wygląda:

Dołączona grafika

Niestety nie jestem w stanie więcej Ci pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niko442 --> dzięki googlowaniu i twojemu postowi również doszedłem do wniosku, że rzeczywiście w tym problem :) No cóż, będe musiał skombinować drugą sieciówkę i zrobić to przez mojego kompa... tak czy inaczej dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo kiedy MS ma zamiar wydać nowego Xboxa??. Pytam bo zastanawiam się nad kupnem X360 i nie wiem czy kupić czy poczekać na następnego klocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...