Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

To wlasnie bylo sedno mojej wypowiedzi. Idealnie to nalezaloby miec monitor w proporcjach 16:9 i rozdzielczosci 1280x720 lub 1920x1080...ale osobiscie nie spotkalem sie z czyms takim i podejrzewam, ze jesli faktycznie jest to sa to bardzo rzadkie modele.

W tym momencie wiecej monitorow wychodzi o takich proporcjach niz 16:10 i 1920x1200 =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o monitorach juz mamy, to nie miejsce na pytania o takie rzeczy. I zacznij troche szukac, bo coraz bardziej widac twoje lenistwo.

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=206943

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sądzicie czy ten monitor jest ok? LG W2253

Jak najbardiej, ma odpowiednia rozdzielczosc, format oraz porty.

 

Pamietaj jednak, ze po pewnym czasie, a moze nawet od razu, zechcesz miec wiekszy rozmar obrazu - zdecydowanie wiekszy komfort i wrazenia. Jezeli mozliwosci finansowe pozowlaja zainteresuj sie wieksza iloscia cali albo od razu telewzorem.

 

Ja po zakupie X`a mialem monitor 19", ktory wystarczal mi w zupelnosci do zabawy z tytulami pecetowymi. Po kilkutygodniowej walce z konsolowymi pozycjami kupilem monitor 27", bo stwierdzilem ze juz nie moge, nic nie widze z kanapy na 19 calach, a na krzesle nie bede przeciez siedzial, bo to pozycja polezaca jest stworzona do grania ;) W tarakcie ferii zajalem 37" LCD z sypialni rodzicow - piorunujace wrazenia. Po powrocie na studia popedzilem czym predzej do sklepu po 46 calowego potwora. Potwora, ktory juz tak nie straszy jak na poczatku, przechadzajac sie po roznorakich Media strasza mnie i moj portfel, ponad 50-cio calowe monstra...powoli tez mysle o jakims projektorze. Kup od razu cos wiekszego, wbrew pozorom zaoszczedziesz ;)

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem z tych co wymieniają sprzęt jak skarpetki mam 20 letni telewizor więc wiesz

To masz pretekst do wymiany telewizora ;)

 

Serio, na 22" bedziesz sie meczyl.

 

EDIT: Napisalem, ze jezeli mozliwosci finansowe pozwalaja. Jezeli nie, to trudno. Niemniej 32" calowe modele kosztuja smieszne pieniadze i niezbyt duzo bedziesz musial dolozyc, rezygnujac z zakupu monitora.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dasz mi na to kasę?

A dlaczego od razu dam? Moze najpierw pomysl jak zdobyc na to kase, a nie od razu wolasz zeby ci dac. A poza tym:

 

Sprzęt chce wziąć na raty

Wiec co za roznica, czy wezmiesz monitor 22" za 900 (tyle mi napisales na GG) czy LCD LG czy Toshibe za 1300, 2-3 raty wiecej, a jaka roznica. Wystarcza dobre checi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa212 z całym szacunkiem, ale za 1300zł to raczej nie kupi LCD z Full HD. Najtańsze LCD z FullHD to koszt około 1800zł. Chyba, że rozdziałka 1366 x 768 wtedy mozna wyrwać Toshibe czy LG za około 1400zł.

Przy mniejszych rozmiarach FullHD lub jego brak nie ma znaczenia. Nie widac roznicy, przynajmniej ja nie widze.

 

Roznica jednak miedzy 22 calami, a 32 jest KOLOSALNA. Nie trzeba kupowac od razu najwyzszego modelu, sa 32" telewizory kosztujace ponizej 1kpln.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak czytając Wasze wypowiedzi podjarałem się na te 32" tylko u mnie jest jeden problem. Pokój ma szerokość 2,5m :D i raczej ciężko by było grać na 32" siedząc przed nim tak blisko.

Tak blisko to znaczy 2,5m? Zart? Ja mam 32" i 3,5m i to jest MALUTKO, ale juz 80" nie :D 32" jak najbardziej nie bedzie za duze, co najwyzej w sam raz.

 

edit.

Powiem wiecej, stawiam 100 złotych, ze kupisz 32" i dzien pozniej stwierdzisz, ze czemu nie wzialem 37 albo 42" ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh :D teraz kiedy gram to siedzę sobie na fotelu około 1,3m od monitora tuz za plecami mam łożko i gdybym grał na łożku wtedy byłoby około 2m no może 2,2m. Chyba trzeba będzie zacząć od zmiany łożka na wygodniejsze :D, żeby się z niego dobrze grało.

Edytowane przez krzychu26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie masz sie czego obawiac, przy takiej odleglosci 32" bedzie idealne. Jak sobie kupisz jakis dobry fotel (chociaz kiedys mialem z Ikea za 199 + podnozek) to za w sumie niewielkie hajsy mozna sobie sprawic calkiem fpytke gaming room. Jeszcze maly stoliczek obok zeby piwko mialo gdzie stac i....powtarzasz rok :lol2:

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz się męczyć na 22" to zastanów się nad sensem grania w ogóle.

Ja na 42" FullHD grając w GTA IV z odległości 2,5m kiepsko widziałem sygnatury na mapce. Teraz na 50" jest dużo lepiej, ale boli mnie serce, że nie dołożyłem ~600zł do 52" (powyżej 52" jest już straszna przepaść cenowa).

Tak więc proponuję ustawienie 42" jako rozsądne minimum. Jeśli 2000zł to za dużo na telewizor, to przemyślmy jeszcze cenę samej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Serio, na 22" bedziesz sie meczyl.

(...)

Jeśli masz się męczyć na 22" to zastanów się nad sensem grania w ogóle. (...)

Ja gram na monitorze 20" i żyję :P. Cudów nie ma ale akurat mnie to starcza. Fakt, kupowałem monitor już dosyć dawno (niedługo miną dwa lata) i wtedy nie miałem XO. Teraz ten monitor służy mi tylko do XO (stacjonarkę sprzedałem). Także "da się", ale przy obecnych cenach to faktycznie lepiej już atakować coś większego, znacznie większego ;).

 

PS. Siedzę na fotelu jakieś 1,5m od monitora. Daję rade :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na monitorze 20" i żyję :P . Cudów nie ma ale akurat mnie to starcza.

Heh, wychodzi na to ze nam sie w [gluteus maximus]ch poprzewracalo. Tylko wiekszy i wiekszy, coraz wiekszy obraz. Zycie jest jednak za krotkie, trzeba korzystac i sobie dogadzac ;)

 

Sproboj podpiac X`a pod telewizor z salonu albo zaniesc go do znajomego z duzym telewizorem. Dostrzerzesz co tracisz, gwarantuje Ci to. Az zachce Ci sie przechodzic gry jeszcz raz, tylko zeby na nie popatrzec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak czytając Wasze wypowiedzi podjarałem się na te 32" tylko u mnie jest jeden problem. Pokój ma szerokość 2,5m :D i raczej ciężko by było grać na 32" siedząc przed nim tak blisko.

hehe tak się składa że również mam pokój szerokości 2,5m i gram na 32" i muszę Ci powiedzieć że ten TV jest idealny do takiego pokoju ;) z ciekawości sprawdziłem odległość jaką mam do TV i wyszło mi ~1,70m w pozycji "łokcie oparte na kolanach" i ~1,90m wygodnie rozsiadając się na kanapie.

IMHO jeśli masz fundusze na taki TV to bierz i się nie zastanawiaj :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

TV nigdy za wielki nie jest. Ja kupiłem 26" bo myślałem że tak będzie, a wcale nie jest duży (choć i tak super się gra i ogląda filmy). Mam go 1.8 m od oczu, max mógłbym go odsunąć na jakieś 2.3-2.4 m, więc 37/40" by był świetny, i na taki będe zmieniał, ale chyba nie prędko choćby ze względu na to że uzywam TV jako monitora, a Full HD się do tego nie nada, zresztą za duży by był, tak więc musiał bym się przesiąść na laptopa czy coś, a to mi sie nie uśmiecha.

 

 

Czy akcesoria mozna zgłosić do naprawy przez neta, czy trzeba telefonicznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej a jak będę chciał film dvd oglądać na monitorze full hd to będzie coś takiego jak z telewizją kablową SD i telewizorem HD?

X360 podbija rozdzielczosc filmow na DVD, wygladaja bardzo dobrze na ekranach FullHD. Na 720p zapewne tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego nie gracie a zajmujecie się technicznymi [ciach!]łami? Ja tego nie rozumiem. Kupujesz xboxa na jakiego masz kasę, podłączasz i grasz. Czy to wymaga tematu na 227 stron? Nie potraficie czytać? myśleć? macie bana na xbox.com?

Po co im wyjaśniacie takie podstawowe sprawy? po co faq jak wszystko jest w instrukcji. Wymagane minimum myślenia.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego nie gracie a zajmujecie się technicznymi [ciach!]łami? Ja tego nie rozumiem. Kupujesz xboxa na jakiego masz kasę, podłączasz i grasz. Czy to wymaga tematu na 227 stron? Nie potraficie czytać? myśleć? macie bana na xbox.com?

Po co im wyjaśniacie takie podstawowe sprawy? po co faq jak wszystko jest w instrukcji. Wymagane minimum myślenia.

Po to chyba jest forum , żeby podyskutować, ale fakt pewnie Ty wiesz wszystko i Twój ,,intelekt " wykracza poza to forum więc w takim razie po co się rejestrowałeś? nie lepiej pograć jak to napisałeś

 

EOT-co za ludzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...