Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt grafika wygląda lepiej na X0 w Ps3 z tego co widzę na 1 rzut oka rzuca się jedynie gdzie się da wciśnięty blur ;/ Ale nie zapominajmy że PS3 to młoda konsola i programiści nie potrafią jeszcze wykorzystać jej pełnej mocy :) Tak jak w artykule dopiero za rok zobaczymy na co ją stać. Chyba że porównamy sobie GTA IV jak wyjdzie. No i ten artykuł nie jest już chyba pierwszej świeżości.

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt grafika wygląda lepiej na X0 w Ps3 z tego co widzę na 1 rzut oka rzuca się jedynie gdzie się da wciśnięty blur ;/ Ale nie zapominajmy że PS3 to młoda konsola i programiści nie potrafią jeszcze wykorzystać jej pełnej mocy :) Tak jak w artykule dopiero za rok zobaczymy na co ją stać. Chyba że porównamy sobie GTA IV jak wyjdzie. No i ten artykuł nie jest już chyba pierwszej świeżości.

test jest raczej świeży, gdyż pochodzi z June 13, 2007

 

obejrzałem resztę screenów z porównania i wychodzi na to, że tak zachwycany Oblivion na PS3 wygląda tragicznie :lol2: , reszta tytułów na konsoli Sony też wygląda słabo w porównaniu do X360

Jedyna przewaga konsoli od Japończyków to AF, które w niektórych tytułach jest zauważalnie lepsze :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pogralem w PoP Classic i powiem ze robi wrazenie. Sterowanie jest bardzo przyjemne :) Grafika bardzo ladna i co najwazniejsze gierka wazy tylko 50 MB :D Wlasnie sie zastanawiam czy nie kupic pelnej wersji za 800 punkcikow. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

test jest raczej świeży, gdyż pochodzi z June 13, 2007

 

obejrzałem resztę screenów z porównania i wychodzi na to, że tak zachwycany Oblivion na PS3 wygląda tragicznie :lol2: , reszta tytułów na konsoli Sony też wygląda słabo w porównaniu do X360

Jedyna przewaga konsoli od Japończyków to AF, które w niektórych tytułach jest zauważalnie lepsze :-P

Weź się nawet nie ośmieszaj pisząc, że w tych porównaniach PS3 wypada słabo. Gry wyglądają tak samo - jedna lepiej na PS3, inna gorzej - różnice minimalne. Oblivion wygląda tragicznie? Buahaha. Dobre. Oprócz tego, że natywnie są jaśniejsze (w końcu coś W LCD widać bo generalnie LCD mają problemy z ciemnym szarym-który na LCD wpada od razu w czerń-zapytaj znawców) to wielkich różnic nie ma. A będzie tylko lepiej. Wracając jeszcze do Obliviona na PS3 to wiedz, że doczytki występują na ok 1sekundę i nigdy nie zobaczysz napisu Loading a w iksie gra staje na kilka sekund. Jesteś obiektywny. Nie ma co. :D

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak, stary z ciebie chłop, ale na punkcie PS3 masz fioła, jak nie przymierzając 16letni fanboy... nie wiem jak możesz negować fakty? Paskudny blur niemal w każdej z prezentowanych tam gier, całkowity brak AA (obiektywnie za to lepsze AF) to widoczne od razu minusy renderowanego przez PS3 obrazu. Może wina leży po stronie spapranych portów, ale aktualna generacja gier na PS3 to niestety żadna rewelacja.

 

PS. Nie zarzucaj i mnie braku obiektywizmu- stać mnie na obie te kosnole, kupiłem x0, bo w perspektywnie roku oferuje o wiele więcej niż produkt Sony i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź się nawet nie ośmieszaj pisząc, że w tych porównaniach PS3 wypada słabo. Gry wyglądają tak samo - jedna lepiej na PS3, inna gorzej - różnice minimalne. Oblivion wygląda tragicznie? Buahaha. Dobre. Oprócz tego, że natywnie są jaśniejsze (w końcu coś W LCD widać bo generalnie LCD mają problemy z ciemnym szarym-który na LCD wpada od razu w czerń-zapytaj znawców) to wielkich różnic nie ma. A będzie tylko lepiej. Wracając jeszcze do Obliviona na PS3 to wiedz, że doczytki występują na ok 1sekundę i nigdy nie zobaczysz napisu Loading a w iksie gra staje na kilka sekund. Jesteś obiektywny. Nie ma co. :D

Ojj chłopie fanboy i tak nie byle jaki... 95% z tych gier wygląda lepiej na XO i tego nie zmienisz. Najbardziej rozśmieszył mnie Twój tekst.

Oprócz tego, że natywnie są jaśniejsze (w końcu coś W LCD widać bo generalnie LCD mają problemy z ciemnym szarym-który na LCD wpada od razu w czerń

Pobiłeś samego siebie... :lol: :lol: :lol: :lol: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak

nie wiem po co "rozkręcasz" ;) kłótnie. z niektórymi po prostu nie da się normalnie rozmawiać kiedyś to był ss teraz pałeczkę przejął kojak_ct.

 

ps

co do nowego radiatorka dziwi mnie fakt dlaczego Microsoft nie zamontował dodatkowego wiatraczka na radiator. więcej dało by takie posunięcie niż ten radiator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do Obliviona na PS3 to wiedz, że doczytki występują na ok 1sekundę i nigdy nie zobaczysz napisu Loading a w iksie gra staje na kilka sekund.

Nie wiem w jaka wersje grales, ale ja na swoim X'ie nigdy nie widzialem napisu Loading, a tym bardziej zatrzymania na kilka sekund. Przy doczytce jest tylko lekkie "chrupniecie" animacji, nic poza tym. Natomiast ten napis widzialem w wersji PC z zatrzymaniem na kilka sekund.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny, bo nie "przechodzę" obok głupich wypowiedzi obojętnie ;)

 

Wracając do tematu- PoP jest świetny :) Sterowanie jest niemal tak samo dobre, jak w pierwowzorze (a tam wiadomo, że było idealne), oprawa też rewelacyjna, chyba biorę fulla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft E3 ‘07 Rumors: The Xbot Edition

Straight from Microsoft’s E3 2007 Line-up:

- Microsoft start first at 6.30pm GMT+0:00. (Fact)

- New Crimson Skies game to be announced.

- Bungie working on new title/series not related to anything in the Halo/Marathon Universe.

- Epic Games to show some form of Gears of War 2 Trailer.

- Microsoft have bought the Star Wars Battlefront 3 rights. Trailer/Demo to be shown.

- Rare to show off Banjo Kazooie 3 (Banjo-Theerie).

- Rare to announce 2 new games.

- Rare to announce Kameo 2.

- Lionhead Studios show more of Fable 2.

- Microsoft to fund a new game based on Jason Bourne. It’ll be based on the books and not the film with Matt Damon.

- Team Ninja to show off Ninja Gaiden 2. Labeled 360 Exclusive.

- Apparently there’s news of a MGS Game for the 360. May or may not be the 4th Installment.

- Dead Rising 2 to be shown. May not be ready.

już za miesiąc się dowiemy czy powyższa lista to prawda :-P Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do porównania to IMO różnica jest niewielka (na korzyść X360). Na PS3 brakuje albo kuleje AA i do tego obraz jest minimalnie bardziej rozmyty. Tylko że co to obchodzi kogoś kto chce się dobrze zabawić na swojej konsoli? Kupuje i gra, ma w nosie takie porównania (chyba że ktoś ma dwie konsole, wtedy może sobie wybrać "odpowiedniejszą" wersję, reszta jest bez znaczenia...).

(...)

obejrzałem resztę screenów z porównania i wychodzi na to, że tak zachwycany Oblivion na PS3 wygląda tragicznie :lol2: , reszta tytułów na konsoli Sony też wygląda słabo w porównaniu do X360

Jedyna przewaga konsoli od Japończyków to AF, które w niektórych tytułach jest zauważalnie lepsze :-P

Zabiłeś mnie tym stwierdzeniem. Zgadzam się że trakt wygląda płasko (na X360 ma jakby "głębię", bardziej przypomina "kocie łby") ale poza tym (i chyba brakiem AA...wiadomo) ta wersja nie ma się czego wstydzić. Dlatego też uważam że tutaj po prostu przesadzasz. Do tego to na co zwrócił uwagę kojak_ct, krótsze i rzadsze loadingi, to też jakiś plus. Wiele opinie czytałem na necie i w większości można było nawet przeczytać że wersja na PS3 ma minimalnie lepsze tekstury. Nie wiem więc skąd u Ciebie tak negatywny odbiór tej wersji bo chyba nie przez gorszy trakt, brak AA i nieco jaśniejszy obraz (HINT: każdy sobie może to jakoś w TV ustawić, w tym porównaniu postanowiono tego nie korygować tylko pokazać "czysty" obraz z konsoli). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman Blood money. Znając mnie ( ;) ) nie chiało by mi sie wykańczać innych po baaaardzo cichutku i uzyskiwać ocenę Silent Assasin. A tak jest nagroda dla mnie za mój wkład ;) Bardzo chciałbym mieć równy 1000GS w Hitmanie, a przez to musze skończyć poziom Professional :P Czy mi się uda? Zobaczymy. Ale na pewno gdyby nie ach. nawet bym sie za Prof. nie zabierał wychodząc z założenia, że to i tak dla mnie za trudne :)

Gamescore przedluza penisa tylko. (Wlasnie gram w NFS MW, baaardzo fajna gra i chodzi genialnie plynnie, konkretne arcade, dlugi tryb single playera. Tania, warto kupic, carbon przy tym to zenada)

MS points pozwala pograc w swietne gry ;)

Jak Wam sie podoba Overlord?

No i widzisz dzis nastąpił dzień w którym skończyłem Hitmana na Professional B-) B-) 1000 punków GS zdobyte :) Bez ach. daję głowę że bym tego nigdy nie dokonał. A tak jestem z siebie dumny, ze mi sie udało i że jestem jedym z pięciu w polskim rankingu GS co mają tysiaka w Hitmanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

No i widzisz dzis nastąpił dzień w którym skończyłem Hitmana na Professional B-) B-) 1000 punków GS zdobyte :) Bez ach. daję głowę że bym tego nigdy nie dokonał. A tak jestem z siebie dumny, ze mi sie udało i że jestem jedym z pięciu w polskim rankingu GS co mają tysiaka w Hitmanie :)

I tak trzymaj ;)-jesli komus nie chce sie wydobywac z gry wszystkiego co mozliwe to jego sprawa ,zas jesli ktos ma wieksze aspiracje, to taka dodadkowa punktacja i satysfakcja z rankingu z pewnoscia podnosi morale gracza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie z innej beczki.

Gdzie najlepiej kupić x0? W MediaMarkcie czy jakimś sklepie z w miare wykwalifikowanymi pracownikami? Czytałem (na tym forum ;] ) że w wielu przypadkach w MM dają nową konsole, bo nie są w stanie sami wykryć usterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to bez różnicy serwis M$ działa bardzo sprawnie, więc chyba nie będzie większej różnicy między sklepami :] A tak apropo czy wiesz może czy w M mają kierę do X0??

 

Jest ktoś może z Bydgoszczy kto ma X0??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiMa dobra oferta :)

Od siebie dodam, że jeśli nie zależy Ci na nowej konsoli, poszukaj 2-3 miesięcznej na allegro z grami i np. 2-gim padem oraz oczywiście gwarą.

Ja miałem takie szczęście, że za 1330 zł kupiłem z 4 grami i 2 padami i oczywiście z gwarancją (fakturka z MM). Ale to już jak wolisz :) Oferta w każdym razie bdb, jak szukałem swojej to takiej nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to bez różnicy serwis M$ działa bardzo sprawnie, więc chyba nie będzie większej różnicy między sklepami :] A tak apropo czy wiesz może czy w M mają kierę do X0??

 

Jest ktoś może z Bydgoszczy kto ma X0??

No ja jestem:) a co? :)

 

Tak poza Twoim zapytaniem. Wczoraj pęknał 1000 GS w Full Auto u mnie B-) I wczoraj też zadałem sobie zadanie chyba nie do wykonania :huh: Zdobyć 1000 (mam 680) GS w Ridge Racer 6. Kto jest w temacie wie jak to trudne :P Ale bede próbować (1 osoba w Polsce ma 1000 jak narazie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan AlbiON5 jest już sławny z dłuuugiego czasu realizacji zamówienia - wystarczy poczytać komentarze. Jeśli czas nie jest dla Ciebie istotny - to faktycznie, oferta jest dobra, bo oprócz terminu realizacji nie można się do niczego przyczepić.

[Opinia na podstawie komentarzy na allegro i postów na innych forach]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czas jest dla mnie ważny, nie widzi mi się czekanie miesiąc, bo grać będę głównie teraz, na wakacjach <_< . Odpuszczę go sobie, za dużo nerwów może być :D . Szkoda, że wczoraj nie wiedziałem jeszcze czy będę miał kasę [klik. Gość w nocy wystawił, miałem nadzieję, że uda mi się rano wziąć :mur: . Co tam będę szukał ;].

 

btw. Można kupić jakiś nieoryginalny pad do X0 (może być z przewodem, byle tanio) ?

Edytowane przez MiMa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kieleckim MM mają kiery o ile dobrze pamiętam po 460zł a w Empiku po ok 530zł albo odwrotnie. Jutro będę na uczelni to mogę dokładnie sprawdzić jak ktoś chce. Jeśli tak to pewnie mogli byście zamówić u Was w mieście i powinni sprowadzić.

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...