Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Grobel, a ps3 też -20% ? ;>

 

Mam takie pytanie. Posiadam przerobionego x360. Bardzo mało na nim gram, a że dużą frajdę czerpie z XBL'a, to postanowiłem przywrócić w niej oryginalny FW.

 

No i teraz tak:

 

Konsola nie ma bana, ponieważ gdy przeczytałem o fali banów po prostu odłączyłem kabelek ;) Czy jeżeli przywrócę oryginalny fw, to po podłączeniu do neta nie dostanę bana ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środę będzie promocja w tesco - konsole 20% taniej. Elitka wychodzi wtedy w okolicach 880zł, także warto się zainteresować jakby ktoś teraz był na kupnie xboxa.

ooo to coś dla mnie :) a wiadomo czy będzie w zestawie jakaś gra? [;

Szkoda, że konsole mają w zestawie tylko jednego pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grobel, a ps3 też -20% ? ;>

Wszystkie.

 

Konsola nie ma bana, ponieważ gdy przeczytałem o fali banów po prostu odłączyłem kabelek ;) Czy jeżeli przywrócę oryginalny fw, to po podłączeniu do neta nie dostanę bana ?

Jak konsola nie jest oflagowana, to wszystko będzie w porządku. Jak sprawdzić czy jest oflagowana? Zadzwonić na infolinie i zgłosić jakąś awarię - w przypadku oflagowania dostaniesz informację, że gwarancja już nie przysługuje.

 

ooo to coś dla mnie :) a wiadomo czy będzie w zestawie jakaś gra? [;

Szkoda, że konsole mają w zestawie tylko jednego pada.

Lego batman i Pure.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to jest tyle tych zestawów, że trochę się już pogubiłem <_<

To żaden zestaw, tylko dzwonienie na infolinie i wyłudzanie "zepsutego" akcesoria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos sie orientuje jak "dlugo" dzialaja te promocje w Tesco? Bo z tego co widze to sklepy sa otwarte 24h i teraz pytanie: czy promocja obowiazuje od 00:01 do 23:59 czy powiedzmy rusza o 8 rano. Teraz spojrzalem, ze we wtorek ma byc promo na nawigacje wiec polecialbym na 23:30 po nawi, poczekal 30 minut i kupil konsolke (o ile taki myk jest mozliwy). -20% kusi.

 

edit.

Dobra, na infolinii i w jednym sklepie potwierdzili, ze promo startuje o 8 rano.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Auchan - Poznań kupiłem zestaw Elite z dwoma grami za 899 - 120GB HDD, słuchawki no i Lego Batman + Pure ;) uwaga jedynie na kabelek - dają zwykły composite, poza tym alles gut - konsole mieli z końca sierpnia 2009. Jakby co tych pudełek jeszcze tam trochę mieli i nikt o nie walczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle okroili Elite'a. Kiedyś w pudełku był taki zestaw:

Dołączona grafika

 

 

Jak już jesteśmy w temacie kabli, planuję zabrać klocuszka do rodziców na święta, a że nie chcę brać wszystkich zbędnych akcesoriów to muszę wybrać jaki kabel zabrać. Czym lepiej podłączyć go do telewizora Sony Bravia KDL-40W5710? Componentem czy kablem VGA BigBena? Nie mam HDMI w konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to okrojenie to nie nowość - jak kupowałem Elite'a rok temu dostałem zestaw jak powyżej czyli łącznie z całkiem niezłym kablem HDMI.

Mój brat po spaleniu pół roku temu Premium'a kupił nową Elitkę i dostał już tylko zwykłego kompozyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w temacie kabli, planuję zabrać klocuszka do rodziców na święta, a że nie chcę brać wszystkich zbędnych akcesoriów to muszę wybrać jaki kabel zabrać. Czym lepiej podłączyć go do telewizora Sony Bravia KDL-40W5710? Componentem czy kablem VGA BigBena? Nie mam HDMI w konsoli :)

Jak nie masz pewności co do VGA to bierz component. Niektore TV maja jazdy z VGA i mimo fullHD nie chca puszczac nic wiecej niz np 1280x1024.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz pewności co do VGA to bierz component. Niektore TV maja jazdy z VGA i mimo fullHD nie chca puszczac nic wiecej niz np 1280x1024.

W instrukcji jest napisane, że 1920x1080 po VGA przyjmuje. Bardziej chodziło mi o jakość obrazu VGA vs Component :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam takie pytanie, nie potrafię wycenić swojego xboxa, mógłbyś mi ktoś pomóc ? ;>

 

wersja premium 20gb, wyjście hdmi, data produkcji grudzień 2007, przerobiona ixtreme, bez bana. No do tego mam play&charger kit oraz kabel VGA microsoftu.

 

Wystawiłem na allegro, na próbę, na 749zł no i wyświetleń przez kilka dni było zaledwie... 40. :) po czym dziś mi aukcje usuneli (?) z uwagi na "Współpracę w ochronie praw" czyli podróbki typu adidash, najki itd ;) no i jest tam też microsoft na liście i tu naszła mnie refleksja - przez mojego ixtreme ? Na allegro jest takich dużo, sprzedają się, są też ogłoszenia przecież...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...