Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem że za demo się płaci.Ciekawostka, jakby mogli to wprowadziliby opłatę abonamentową za wynajęcie konsoli.

Za punkty kupujesz gry i dodatki (w pełnych wersjach). Dema są za darmo.

Za granie po sieci też musisz płacić około 30zł za miesiąc - czym dłuższy abonament tym taniej.

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za punkty kupujesz gry i dodatki (w pełnych wersjach). Dema są za darmo.

Za granie po sieci też musisz płacić około 30zł za miesiąc - czym dłuższy abonament tym taniej.

miesięczne granie przez xbox live kosztuje 9zł 80gr. - roczny abonemant, jeśli o tym mówisz. Nie wiem skąd te 30zł.

 

edit. ok wiem skąd te 30zł. Nie wiedziałem, że można sobie takiego golda na miesiąc sprawić :mur:

Edytowane przez grzegrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań których nie znalazłem w FAQ.

1.Czy dobrze myślę : Zakupiona konsola w UK, wystawiony papierek sprzedaży konsoli bez żadnych pieczątek (podobnież w UK nie trzeba pieczątek) nie jest to ani faktura ani rachunek tylko Papierek wypisany kto sprzedał , kto kupił i co i za ile. Czy taki świstek wystarczy do gwarancji?

2.Na jakiej zasadzie odbywa sie gwarancja ? Co jest podstawą? Data produkcji konsoli ? Data zarejestrowania jest w usłudze LIVE ? Jak to jest ?

3. Teraz jeśli chodzi o region to gdzie mam wybrać? W Polsce nie ma live więc jako Polak nie ma sensu, więc jako UK lub Niemiec ?Tylko wtedy jakie dane wpisuje ? Przecież nie swoje , razem z miejscem zamieszkania tylko jakieś dane UK lub z Niemczech? Jak napiszę dane z UK to na jakiej podstawie jest gwarancja jest to jakoś powiązane?

Trochę jakoś to wszystko dla mnie ciężkie do skumania , może ktoś po chłopsku mi to wytłumaczy?Przy PS3 takich cudów nie ma.

Dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań których nie znalazłem w FAQ.

1.Czy dobrze myślę : Zakupiona konsola w UK, wystawiony papierek sprzedaży konsoli bez żadnych pieczątek (podobnież w UK nie trzeba pieczątek) nie jest to ani faktura ani rachunek tylko Papierek wypisany kto sprzedał , kto kupił i co i za ile. Czy taki świstek wystarczy do gwarancji?

2.Na jakiej zasadzie odbywa sie gwarancja ? Co jest podstawą? Data produkcji konsoli ? Data zarejestrowania jest w usłudze LIVE ? Jak to jest ?

3. Teraz jeśli chodzi o region to gdzie mam wybrać? W Polsce nie ma live więc jako Polak nie ma sensu, więc jako UK lub Niemiec ?Tylko wtedy jakie dane wpisuje ? Przecież nie swoje , razem z miejscem zamieszkania tylko jakieś dane UK lub z Niemczech? Jak napiszę dane z UK to na jakiej podstawie jest gwarancja jest to jakoś powiązane?

Trochę jakoś to wszystko dla mnie ciężkie do skumania , może ktoś po chłopsku mi to wytłumaczy?Przy PS3 takich cudów nie ma.

Dzięki z góry

Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedzi w tym temacie... Co do Twojego "zapału" kup PS3 i daj odpocząć nerwą.

 

P.S Battlefield Bad Company 2 demko jest na MP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Xboxa 360 w Anglii, czy przysługuje mi gwarancja w Polsce ??

Tak, jeżeli kraj należy do UE z gwarancją nie powinno być problemu. Na wszelki wypadek radzę zachować rachunek zakupu.

 

1 strona z FAQ <_<

 

Rachunku w gruncie rzeczy nie trzeba miec, rejestrowałem już 3 konsole i nigdy nie był potrzebny paragon do czegokolwiek.

 

Co do gwary - albo paragon albo data produkcji konsoli (numer seryjny).

 

XBL - dowolne dane: ambasada, adres cioci etc.

 

I zacznij szukac, odpowiedzi juz padly nie raz, troche wysilku nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Xboxa 360 w Anglii, czy przysługuje mi gwarancja w Polsce ??

Tak, jeżeli kraj należy do UE z gwarancją nie powinno być problemu. Na wszelki wypadek radzę zachować rachunek zakupu.

 

1 strona z FAQ <_<

 

Rachunku w gruncie rzeczy nie trzeba miec, rejestrowałem już 3 konsole i nigdy nie był potrzebny paragon do czegokolwiek.

 

Co do gwary - albo paragon albo data produkcji konsoli (numer seryjny).

 

XBL - dowolne dane: ambasada, adres cioci etc.

 

I zacznij szukac, odpowiedzi juz padly nie raz, troche wysilku nie zaszkodzi.

1.Nie miałbym pytań jeśli posiadałbym paragon,rachunek lub fakturę - tutaj niestety jest świstek papieru tak jak napisałem powyżej.Dlatego wolałem się upewnić.

2.Czyli w moim przypadku będzie data produkcji konsoli gwarancją (rozumiem)

3.Rejestracja konsoli a rejestracja XBL to dwie odrębne rzeczy tak? W rozumieniu grania przez internet i gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.Rejestracja konsoli a rejestracja XBL to dwie odrębne rzeczy tak? W rozumieniu grania przez internet i gwarancji?

Konsole rejestrujesz jak masz zamiar wyslac ja na serwis. XBL zakladasz do grania po sieci. Jedno z drugim nie ma nic wspolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam szanowne grono, a rzuci ktoś nazwą albo linkiem do dobrych albo b.dobrych słuchawek bezprzewodowych 5.1 z dekoderem najlepiej wbudowanym czy też będącym w zestawie, chodzi o granie, słuchanie muzy i oglądanie filmów, takie uniwersalne jak są i żeby nie było tego cholernego mikrofonu na stałe a najlepiej w ogóle tak jak tu;

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002UZ3...;pf_rd_i=468294

Edytowane przez wujekz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup dobre słuchawki stereo a nie jakieś wynalazki 5.1. Akurat dźwięk przestrzenny na słuchawkach osiąga się bez tego typu pierdół jak 5.1. Zajrzyj do działu Audio, tam jest temat przyklejony o słuchawkach.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup dobre słuchawki stereo a nie jakieś wynalazki 5.1. Akurat dźwięk przestrzenny na słuchawkach osiąga się bez tego typu pierdół jak 5.1. Zajrzyj do działu Audio, tam jest temat przyklejony o słuchawkach.

Popatrzyłem, poczytałem i guzik tam nocuje. Różne są opinie na temat 5.1 więc chcę spróbować i na pewno to zrobię. Teraz mam jakieś soniacze bezprzewodowe stereo i z rozróżniam w nich czy coś jest z przodu czy z tyłu np. palący się ogień nie mam problemu. Katuje ostatnio CoD MW2 na live, dla mnie jest to frajerska gra, ale w nią gram, bo nie widzę nic lepszego (dla mnie). Demko BBC 2 to tragedia, mapa dla snajperów, grafa z pegasusa może singiel będzie lepszy. Więc właśnie chcę spróbować słuchawek 5.1 żeby szybko zlokalizować skradających się typów albo usłyszeć trzęsących się ze strachu "kamperów", hehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem.

Zakupiłem grę Dragon Ball Z Burst Limit.

Wkładam do klocka a on "Nie znaleziono bezpiecznego połączenia HDCP" i co chwile to pokazuje na ekranie XBOX 360.

Ktoś miał taki przypadek? Co jest grane?

Xbox nie przerabiany , gra oryginalna.

 

Problem rozwiązany trzba było pomiziać trochę płytkę. :)

Edytowane przez BorysVasiliev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się wrażeniami na temat słuchawkowego dźwięku 5.1 z gier na x-360. Jak pisałem kilka postów wyżej mam te słuchawy

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002UZ3...;pf_rd_i=468294

 

szału ni ma, bo wiadomo to nie kino domowe gdzie dźwięk człowiek odbiera całym sobą ale w słuchawkach tych słychać tak jakby kino domowe podkręcone było tak na 70% swojej mocy (CoD MW 2 i Borderlands). Nie spodziewałem się takiego wyrazistego dźwięku i trzeba grać bez podbicia basów, bo w momencie wybuchów bass urywa głowę. Rzeczywiście jest 5.1 bez jaj. Słychać wszystko czysto i wyraźnie. Jest podsłuch naszej mowy tak że odpada krzyczenie nieświadome do mikrofonu, jest przelotka po optyku, jest wejście analogowe, i wyjście po kablu na drugie słuchawki. Nie są złe. Jest jeden mankament, a mianowicie brak ładowarki a szkoda, bo w tej cenie powinna być. Jeszcze tylko ping na cztery kreski i (CoD MW 2 ) słychać "kamperów" jak trzęsą się ze strachu za winklem, hehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ot co zobaczyłem dziś http://www.play.com/Games/Xbox360/4-/13647...on/Product.html

Niecałe dwie stówki to nie drogo, tylko, że z tego co przeczytałem to chyba nie wysyłają do Polski (poprawcie mnie jeśli mi się źle wydaje). Może ktoś planuje sobie polecieć do UK koło 21 maja :D?

Edytowane przez krzychu26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A to exclusive dla tego sklepu?

 

Bo to że póki co inne sklepy nie dodały nie znaczy że tego nie zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dokładnie. Ja już sobie odpuszczam preordery bo mnie wkurzało jak gra staniała o 5 funtów dwa dni po premierze (DiRT 2), czy o ponad 1/3 niecaly miesiąc po premierze (kolekcjonerka FM3).

 

Jak jakaś kolekcjonerka by miała być w małych ilościach to jeszcze można, ale raczej rzadko teraz są kolekcjonerki w małych ilościach, w końcu im ich więcej tym więcej zarobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3464209[/snapback]

Dysk 60GB chyba powinien wystarczyć jeśli nie będę chciał mieć zbyt dużo gier zainstalowanych naraz, mam rację? (ile średnio zajmują gry po wrzuceniu na dysk?)
średnio ok. 6GB

 

 

edit:

nie lepiej elite za 850zł?

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej elite za 850zł?

To jakiś prywatny importer, a ja jednak wolałbym w sklepie kupić (a najlepiej w W-wie z odbiorem osobistym).

Jutro zadzwonię i dowiem się co to za wersja.

Chociaż dochodzę do wniosku, że biały nie będzie mi się komponował do innych rzeczy w pokoju i chyba jednak poszukam czarnego elite'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ściągał ktoś demo Superstars V8 Next Challenge? Po co ktoś robi takie gry? Jeśli pełna wersja jest taka jak demo, to masakra. Tam się jeździć nie da, skręca się jak na klawie bo auto zupełnie nie reaguje na lekkie ruchy gałką, tylko trzeba conajmniej do połowy, więc już łatwiej na maksa.

 

Już bym wolał SHIFTa męczyć niż takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...