Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

kupuje x360 :)

 

jakoś na urodziny, tak jak wczesniej mowilem :P

 

czyli za około miesiąc (ale pewnie nie wytrzymam)

 

pytania dwa.

 

1.Podpiac pod monitor LCD za pomocą analoga nie bedzie problemu? Da sie przez DVI? Jest różnica?

2.trudno jest sciagnac plombe tak by potem ją załozyc z powrotem ? :P

 

juz nierealny sie pewnie nie moze doczekac by moj xbl do czarnej listy dodać xDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. kurde w końcu ! [; A już byłem pewny, że kupisz ps3

Good choice ;P

 

1. Nie bedzie, ja tak mam, tylko pamiętaj TYLKO ORYGINALNE KABLE MICROFOSTU reszta to sieczka, warto dać tyle kasy. O DVI nic mi nie wiadomo, więc niech inni powiedzą.

2. Najlepiej jak napiszesz do nierealnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. kurde w końcu ! [; A już byłem pewny, że kupisz ps3

Good choice ;P

 

1. Nie bedzie, ja tak mam, tylko pamiętaj TYLKO ORYGINALNE KABLE MICROFOSTU reszta to sieczka, warto dać tyle kasy. O DVI nic mi nie wiadomo, więc niech inni powiedzą.

2. Najlepiej jak napiszesz do nierealnego, on to robił perfekcyjnie ;> ale w necie na pewno jest dużo sposobów. Na pewno łatwo nie jest.

odp 1. Big Ben oferuje taką samą jakość jak org MS, a jest dużo tańszy :) Co do DVI to x0 nie obsługuje tego złącza :(, ale istnieje sposób na ominięcie tego problemu :)

HDfury - HDMI to RGB converter http://www.divineo.cn/cgi-bin/div-cn/vid-hdf.html lub kupno Elite :lol2:

odp 2. Uwierz nie jest aż tak trudno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj byłem w MM w Bydgoszczy i to co zobaczyłem przeraziło mnie ^^ Kiera kosztowała 562zł a FM2 240zł LOL. FM2 dało by się przeżyć ale żeby na kierownicy było 100zł przebidki :blink: Chyba jednak dzisiaj alledrogo zadziała i zamówie w końcu to FM2. Widzę coraz więcej ludzi przybywa nam z X0 :D Będzie można lepsze rozgrywki z PP zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x360 ma teraz najwiekszy support jesli chodzi o ścigałki i to te z wyżej polki

 

TDU

PGR3 (soon 4)

FM2

 

 

ale najwiekszy ból to brak wsparcia dla tej nowej kiery Logitecha ze skrzynią biegów i sprzęgłem

 

x360 + ta kierownica = PS3

 

wolałbym odrazu zaopatrzyc sie w x360.

 

bez kitu ale mysle ze im to odbiera kilka tysiecy potencjalnych klientów.

 

 

mogli by dodać obsługę (w koncu ta kiera tez jest na USB) i wydać łatki do powyższych gier i by sie wtedy dopiero zaczeła mania samochodowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak się już zaczęłą :)

 

cavarr a tam od razu dużo tańszy ;) jak dobrze poszukasz, to zaledwie 20zł tańszy, a jakość jednak kto wie, może odbiegać od oryginału, trzeba by przetestować obydwa obok siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O/T, .:Solid_Snake:. piszesz o G25? Jeśli tak, to ona ani taka nowa, ani taka dobra (poczytaj fachowe fora).

 

Ale z ogólnym przesłaniem posta się zgadzam- szkoda, że xO nie obsługuje peryferiów via usb, bo miałybym co podłączyć :)

 

Z recenzji (także kucyka) wynika, że kółko MS'a jest aż nadto wystarczające do gier na xO, bo nawet FM2 nie wymaga kiery z 900st obrotu, więc pozostaje zakup fajery od MS'a, by czerpać pełną radość z jazdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O/T, .:Solid_Snake:. piszesz o G25? Jeśli tak, to ona ani taka nowa, ani taka dobra (poczytaj fachowe fora).

 

Ale z ogólnym przesłaniem posta się zgadzam- szkoda, że xO nie obsługuje peryferiów via usb, bo miałybym co podłączyć :)

 

Z recenzji (także kucyka) wynika, że kółko MS'a jest aż nadto wystarczające do gier na xO, bo nawet FM2 nie wymaga kiery z 900st obrotu, więc pozostaje zakup fajery od MS'a, by czerpać pełną radość z jazdy ;)

tak, pisalem o tej kierownicy :)

 

a jak dobra nie jest, to chociaz DFP by mozna bylo podlaczyc... :(

 

a ta od m$ nie ma 900* obrotu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta od MS nie ma 900*.

Poza tym, rzeczywiscie porazka z tym, ze nie mozna podlaczac peryferiów nie sygnowanych przez Microsoft, przez to nie pogram sobie w Forze, bo nie mam zamiaru kupowac kierownicy specjalnie dla jednej gry, a mojej DFP nie podepne.

 

Co do G25, ma swoje wady (słabej jakosci shifter, malo przyciskow na kolku), ale i tak jest to najlepsza kierownica dostepna na rynku (nie liczac profesjonalnych np. VPP).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

kupilem wczoraj nowy tv samsung 23"R87BDX -tv swietny!! pod X'em i ps3 dziala swietnie..ale jutro jade go oddac- niestety mimo sporych regulacji obraz w innym uzytkowaniu niz pod konsole poprostu wypalal oczy!!

Po przesiadce z monitora crt i upcalingu nowy tv pokazal gry w nowym wymiarze-ale niestety zbyt meczace jak dla mnie ciagle zmiany ustawien czy pod neta czy konsole czy tez pod filmy skutecznie zniechecil mnie do ery hd i tv!!

 

Malo tego divixy czy dvd nie wygladaja najlepiej ,mimo ze ten tv jest naprawde wypasny bo ledwo 23" kosztuje 600 Euro a ja naiwnie wierzylem ze bede mial tak jak w crt ;)

 

No i teraz pytanie do was-czy po kablu vga obraz z X'a bedzie dorownywal obrazowi z tv-hd ??

ewentualnie zapodajcie czego uzywacie aby pogodzic granie na X360 ,ogladanie filmow itp

 

ps.niestety moj crt jest tylko 4:3 ale nie mam wymagan panoramicznych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mam do was takie oto pytanie.

Chcę sobie kupić Xbox'a. Po przeczytaniu pierwszych postów byłem nieco przerażony, jak zobaczyłem ile waszych konsol zaliczyło awarię.

Przeczytałem też przed chwilą w zasadzie wszystkie posty od 19 strony i jakoś nie pisaliście już o problemach.

Czy już się wszyscy przyzwyczaili czy może te aktualnie sprzedawane modele są mniej awaryjne?

 

2. Mam zamiar kupić X głównie dla GTA IV i Assassin Creed także samą konsolę kupię pewnie po wakacjach. Czy cena przez te 2-3 miesięcy może jakoś pozytywnie spaść czy będzie to raczej nieznaczna różnica? Pytam bo nawet nie wiem ile kosztowała ta konsola na początku także raczej nie będę w stanie przewidzieć dalszej sytuacji cenowej.

 

Myślałem żeby kupić konsolę na allegro bo na ogół wszystko jest tam tańsze, ale wszedłem na stronę empik'u i zostałem zaskoczony bo cena jest nawet niższa także chyba jednak wybiorę sklep :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy cena spadnie? Szczerze w to wątpię. Praktycznie od samej premiery jest stała. Jedyne zniżki jakie były to decyzja sklepów, ale to i tak nie znaczne i tylko na jakiś czas. W nowym PSX pisza że ceny części do klocka tanieją, ale to i tak nie zmusi M$ do obniżenia cen, ponieważ wciąż nie zarabiają na tym produkcie.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hot_lopez tak jak poca powiedział cena nieznacznie się różni.

Najdziwniejsze jest to, że można było kilka miesięciu temu zobaczyć xboxa za 1499zł z grą w wersji premium, a teraz taki zestaw stoi 1845 w tym samym sklepie, czyli MM.

Tak więc to różnie jest. Troche ceny spadły po banowaniu konsol ;) Przy takich właśnie sytuacjach można liczyć na spadki.

A czy w empiku taniej ? No nie wiem, ja tam widzę dalej drożej ;)

Ktoś tu podawał do nowej konsoli link za 1100zł, ale na allegro do 1300 kupisz bez problemu nowiutka, a używaną za 1000. Taką powiedzmy 2-3 miesiące, gwarancja i gra.

Za to zauważyłem na stronie empiku że tam Forza tania, 218 zł, no i jest druga wersja droższa, pewnie kolekcjonerska, za 263. Ale z wifi adaptorem to już przesadzili :lol: 309zł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sytuacja z tą awaryjnością?

Coś się poprawiło czy dalej tak słabo?

A jeśli M$ coś poprawił to jak rozpoznać czy owa konsola jest jakąś świeżą wersją czy po prostu leżakiem magazynowym?

 

Czy przy kupnie należy zwracać uwagę jakiej firmy napęd siedzi w konsoli czy nie ma to znaczenia? Nie mam zamiaru przerabiać konsoli bo w razie padnięcie chyba bym umarł.

W tym wypadku wolę sobie co rok kupować gry i się nie martwić o gwarancję chociaż na jesieni już się szykuje spory wydatek. Biorąc pod uwagę, że San Andreas na PC była dość droga to nowa wersja na X pewnie zwali mnie z nóg, a Assassin Creed pewnie też mniej niż 200zł kosztował nie będzie :)

Ale nic to. Popracuje się w wakacje to może kasa na konsolę i 2 gierki wpadnie :)

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cen to loteria, nawet jezeli beda planowali jakies obnizki to nikt o tym nie powie. Poki co najtaniej bylo chyba na premierze - 1399 z gra.

 

No i teraz pytanie do was-czy po kablu vga obraz z X'a bedzie dorownywal obrazowi z tv-hd ??

ewentualnie zapodajcie czego uzywacie aby pogodzic granie na X360 ,ogladanie filmow itp

Jezeli chciales to wszystko pogodzic to faktycznie, tv srednio sie nadaje do przegladania netu itp. Zastanow sie nad duzymi panoramami od della, one maja odpowiednio mala plamke, takze nie powinny dawac po galach nawet jak do nich nos przystawisz ;) Co do pierwszego zdania to niezbyt rozumiem, czym niby ma sie roznic obraz hdtv od tego z x'a? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie najbardziej chyba opłaca się jednak odwiedzić alledrogo ceny wahają się od 1k-1,3k kilku tygodniowe do 2-3misięcznych. Czasem idzie ładnie dorwać z 2 padami i grą. Kupowanie nówki ze sklepu za jakieś 1,6-1,7k mija się z celem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Kupowanie nówki ze sklepu za jakieś 1,6-1,7k mija się z celem :P

Niekoniecznie - za te 300-400 zł więcej, razem z konsolą kupuję sobie 100% pewności, że konsola była nieotwierana, nic się na nią nie wylało itp. itd. Przykłady można by mnożyć. Jednym słowem - gram w większym komforcie psychicznym :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem używkę 2 tygodniową 2 pady 2 gry jakieś pół roku temu za 1,3k ^^ Właśnie na allegro. Ale przecież po co iść do sklepu i przepłacać skoro na allegro też można kupić nówki i taniej niż w sklepie?? Chociaż faktycznie M$ mógłby pomyśleć o obniżce cen, szczególnie kierownicy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ten pseudo blacik jest smieszny, bo i tak to bedzie latalo po nogach i nie bedzie efektu tego samego jak po przykreceniu kiery do wazacego kilkanascie kilo biurka

 

-----------------

 

Rockstar ma nie lada problem. Po tym jak sprzedaż Manhunta 2 została zakazana zarówno w Anglii jak i Irlandii, po przyznaniu kategorii Adults only przez amerykańską organizację ratingową ERSB, firma znalazła się w co najmniej trudnej sytuacji. Polityka prowadzona zarówno przez Sony jak i Nintendo nie pozwala bowiem obu firmom na wydanie produktu zakwalifikowanego do najwyższej możliwej kategorii wiekowej. Tym samym Rockstar został z grą, której nikt nie chce wydać. I to aż w trzech wersjach, PS2, PSP i Wii. Dodatkowym gwoździem do przysłowiowej trumny nie zajmowanie się rozpowszechnianiem gier AO przez jedną z największych sieci amerykańskich sklepów, Wal-Mart.

 

Pytanie tylko, czy Rockstar zdecyduje się na poczynienie pewnych zmian w grze tak, aby załapała się ona na znaczek Mature.

polygamia.pl

a szkoda... bo nie codziennie zdarza mi sie udusic kogos reklamowka :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Massive Failure Rate For Xbox 360 Exposed

Retailers are claiming that Microsoft has had to handle a failure rate of over 30% with their Xbox 360 console. More than 100 consumers have written to SmartHouse complaining of either poor service from Microsoft or total failure of their gaming console. One consumer was even given back a refurbished unit in exchange for their original Xbox console

obszerniejsze info: http://www.smarthouse.com.au/Home/D3Q7G8S2?page=1

ładnie 30% idzie do piachu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MM byłem wczoraj i maja fajna promocje na X'a i sam planuje kupic go pod koniec lipca ... ale chyba sie skusze wczesniej .... ekhm ale do rzeczy ... konsola w wersji premium + bezprzewodowy pad + pgr3 + forza 2 = 1799 zł uwazam ze jak za nówke ze sklepu to cena dobra bo sam xbox premium kosztuje 1499 tez cena z tego samego MM

 

pzdro

 

w Poznaniu, ta sama promocja za 1699, widac roze mm lubia sobie inna marze narzucic.

 

BTW caly czas pykam w forze i jestm mega zadowolony ale mam jedno ale, to co najlepsze w singlu czyli upgrady samochodow i tuning, najbardziej mnie irytuja w multi. Powinni dodac filtr przy wyszukiwaniu serw, o te bez modyf aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...