Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie powiedzieli, ze zakupione dodatki sie straci tylko, ze nie bedzie mozliwosci ich ponownego sciagniecia. Majac je na dysku nadal bedziesz je miec. Poza tym z tego co zrozumialem to ma byc to chwilowy, a nie permanentny stan. Tak przynajmniej twierdzi MS. Ja tam raczej sie przepisze na rodzimy Live, ale jedno trzeba przyznac: cene dowalili konkretna, prawie 2 razy wiecej niz dotychczas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem możliwość utraty.

Dla mnie nie ma żadnego plusu takiej migracji, bo trąca mnie jaka flaga wisi przy moim nicku.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupował ktoś z Was na allegro te gierki bez pudełek ? jest gość na allegro co tym handluje, wylicytowałem ze 3 gry za 150zł (za wersje z pudełkami itd trza by było dać z 3 stówki) zastanawia mnie skąd oni biorą te płytki, jak dojdą to dam znać jak to wygląda, już sobie dokupiłem zielone pudełka i znalazłem okładki więc jak będzie ok to ciekawa alternatywa dla pełnowartościowych opakowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, podejrzewam, ze zdrapki EU dalej beda dzialac i ceny sie nie zmienia na Allegro za bardzo. Zreszta, mozna na wszelki wypadek wykupic Golda w pazdzierniku i martwic sie za rok ;)

 

Ceny już skoczyły do góry, jak patrzę na 12 miesięcznego golda za 150zł to zaczynam się głębiej zastanawiać nad tym biznesem....:huh:

 

Panowie, kupował ktoś z Was na allegro te gierki bez pudełek ? jest gość na allegro co tym handluje, wylicytowałem ze 3 gry za 150zł (za wersje z pudełkami itd trza by było dać z 3 stówki) zastanawia mnie skąd oni biorą te płytki, jak dojdą to dam znać jak to wygląda, już sobie dokupiłem zielone pudełka i znalazłem okładki więc jak będzie ok to ciekawa alternatywa dla pełnowartościowych opakowań.

 

Wyniesione w majtach edyszon? ;> Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ceny już skoczyły do góry, jak patrzę na 12 miesięcznego golda za 150zł to zaczynam się głębiej zastanawiać nad tym biznesem....:huh:

Za 140 zł jest.

 

Rok temu kupiłem za bodajże 120 (bywały czasem tańsze aukcje ale nie wyglądały zbyt pewnie). Mnie się kończy na początku listopada, chyba kupię już teraz na wszelki wypadek.

 

Taka cena to ogólnie mi nie przeszkadza. Zakup usprawiedliwiam sobie tym ile ludzie wydają na używki, wtedy raczej na nic mi nie szkoda kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W Amazonie UK Slim jest za 192 funty, do tego FIFA 11 za 20 funtów, co razem daje cenę taką jak u nas konsola bez gry, a wysyłka gratis. Chyba jest sens kupić, bo gre spokojnie sprzeda sie za ponad stówę.

 

 

Chyba wezmę, choć najpierw bym chciał sobie zapewnić kupca na starą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Amazonie UK Slim jest za 192 funty, do tego FIFA 11 za 20 funtów, co razem daje cenę taką jak u nas konsola bez gry, a wysyłka gratis. Chyba jest sens kupić, bo gre spokojnie sprzeda sie za ponad stówę.

 

 

Chyba wezmę, choć najpierw bym chciał sobie zapewnić kupca na starą.

 

hmm a nie za 185? ;)

Xbox 360 250GB (250GB Hard Drive) (Xbox 360): Amazon.co.uk: PC & Video Games

 

baardzo fajna sprawa z tą darmową wysyłką :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena całkiem okej, ale od tej gitary trzymałbym się jak najdalej. Co prawda rozmiarowo jest już większa od poprzednich, przez co leży lepiej w łapach, ale to jest najbardziej awaryjny model ze wszystkich z serii GH.

Sorry, za psucie humoru po zakupie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja sobie chciałem dziś przenieść licencje na nową konsole, to oczywiście po rewolucji na xbox.com większość linków (support, FAQ itp itd) nie działa.

 

 

 

If it ain't broke, don't fix it.

 

 

 

LOL - Dołączona grafika

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzieś tu pisało jak podłączyć równolegle kablem hdmi tv a zwykłymi chinchami do stereo, tylko nię mogę się tego doszukać... wystarczy, że rozbiorę tą wtyczkę i wepchnę jednocześnie hdmi i ten drugi kabel a z drugiej strony do wzmacniacza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzieś tu pisało jak podłączyć równolegle kablem hdmi tv a zwykłymi chinchami do stereo, tylko nię mogę się tego doszukać... wystarczy, że rozbiorę tą wtyczkę i wepchnę jednocześnie hdmi i ten drugi kabel a z drugiej strony do wzmacniacza ?

 

Robisz wtyczce to:

Dołączona grafika

I gra gitara. Dla pewności owinąłem ją taśmą izolacyjną, żeby chałtury nie było ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nadszedł wieczór, za oknem zrobiło sie cicho, tak więc i w pokoju cicho. I co?

 

 

Ano zasilacz od slima jest głośniejszy od konsoli!!! Jednym słowem fail, jakaś masakra po prostu, już stary był cichszy, co za debile, po co zmniejszali tą bryłe? Już miałem zmienić zdanie że wreszcie tą konsolę można traktować poważnie, a tu takie coś

 

 

Na szczęście mam wnękę z tyłu pod regałem ze sprzętem, wiec jak sie go tam wsadzi to już go prawie nie słychac.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...