Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

.... Żeby one zadziałały musiałbym wszystko ściągnąć jeszcze raz, ale jako że tylko Portal mam kupiony na innym koncie to tylko to na razie ściągne drugi raz....

 

Nie trzeba ściągać wszystkiego jeszcze raz. Wystarczy, że dodasz daną rzecz do kolejki pobierania, mając ją już na dysku, a po sekundzie od dodania wyskoczy komunikat "pobrano cośtam" i już będzie działać. Sam to ostatnio sprawdzałem m.in. na grach Arcade (Shadow Complex, Contra) i na pierwszym dodatku do GTA.

A tak w ogóle oświećcie mnie, po co jeszcze wam jest potrzebny Transfer Kit skoro można przenieść wszystko na Pendrive'a? Rozumiem, że nie wszystko wejdzie na niego na raz, ale troszkę zabawy i obejdzie się bez kupowania Kit'a. Pytam z czystej ciekawości :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem o to zapytac... czy da sie przeniesc caly profil, lacznie z save'ami, za pomoca pena? Pogrubienie jest celowe, bo np. Mass Effecty maja ukryty endgame save, ktory normalnie nie jest dostepny w zaden sposob, ale jest uzywany przez gre do importu postaci do kolejnej czesci. Tak bylo w przypadku ME1 i importu do ME2, i zapewne bedzie przy ME2->ME3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Migrację kont na polski Xbox Live czas zacząć

 

Zmieniał już ktoś region na PL? Ja się cały czas zastanawiam czy warto. Ostatnio nie jestem w temacie, więc mam parę pytań

 

1. Czy normalne zdrapki na XBL Gold z Allegro (np. 12 miesięcy XBOX Live Gold EU/US - AUTOMAT 24h/7 (1298280543) - Aukcje internetowe Allegro ) będą działać także z polskim kontem (w opisie aukcji jest niby "Kod działa na wszystkich kontach") czy pozostaje nam tylko opcja zapłaty kartą 229,00 zł?

2. Czy zdrapki MS Points dla europejski kont (np. 4200 Microsoft Points - Punkty XBOX Live EU 24h/7 (1298280393) - Aukcje internetowe Allegro ) będą działać z polskim kontem?

 

Jedyne co odstrasza mnie przed migracją to ceny :/ Mniejsza zawratość Games on Demand czy tam brak jakiegoś tytułu XBL Arcade akurat by mi nie przeszkadzał, ale te ceny... <_<

 

Gold 1 miesiąc - 29,00 zł

Gold 12 miesięcy - 229,00 zł

500 MSP - 26,00 zł

1000 MSP - 52,00 zł

2000 MSP - 104,00 zł

5000 MSP - 260,00 zł

 

 

edit:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8641488,Wstrzymajcie_sie_z_migracja_kont_na_Xbox_LIVE___sa.html

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki nie bedzie dzialac ponowne sciaganie zawartosci, to niech spadaja.

 

Swoja droga, Slim jest zajebiscie cichy - jak naped nie pracuje to ledwo go slychac. W porownaniu z moim starociem to niebo a ziemia.

 

BTW, nie chce ktos kupic adaptera Wifi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ppppff CO ? Pokiełbasiło ich z tymi cenami i to zdrowo :/ Jak będzie można normalnie korzystać ze zdrapek z Allegro to mogę konto migrować zaraz po kupnie nowego Arcade'a czyli początek przyszłego roku . Oby do tego czasu XBL w PL dobrze się rozwijał mam parę swoich ulubionych gier na XBL i myślę, że zabawa na co najmniej 2-3 lata jeszcze będzie. Fakt mam też PS3 i PSN, ale jakoś moja konsola nie lubi mojego łącza i nie zawsze jest komfortowo. Czasem potrafi przylagować, zerwać połączenie. Z XBL nie miałem takich problemów Do tego jednak jest bardziej rozbudowany moim zdaniem. Pożyjemy zobaczymy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem testowe konto na polskim XBL i mieszane uczucia mam. Na plus na pewno trzeba zaliczyć brak blokady regionalnej. W końcu bez kombinowania można ściągnąć np. Duke Nukem 3D czy Call of Duty Classic :) Największy minus to pustka na rynku :] Brak Zune Marketplace akurat nie boli, ale mniejsza ilość pozycji w grach już tak :/

 

Ilość gier w XBL Marketplace PL vs USA:

- Arcade - 155 vs 326

- Games on Demand - 7 :lol: vs 179

- Dema - 127 vs 289

- Dodatki do gier - 1400 vs 5024

- Filmy z gier - 1077 vs 2268

- Themes - 495 vs 915

- Gamer Pics - 436 vs 1125

- Wszystkich gier (Game marketplace -> sortowanie po tytułach -> All) - 470 vs 967

- Indie Games - 0 vs 1431

 

Ciekawe czy moje zakupione gry Indie będą działać po migracji?

 

Znalazł ktoś jakieś ciekawe gry arcade, dema, dodatki, itp których brakuje na polskim rynku a są na USA/UK? Wydaje mi się że większość nieobecnych u nas to crapy ;)

 

 

edit:

Wie ktoś jak nasz rynek wypada w porównaniu z np. niemieckim czy francuskim?

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nikt nie dostał tych bonusowych punktów (też wczoraj migrowałem).

 

W porównaniu do niemieckiego rynku (którego użytkownikiem byłem od początku posiadania x'a) nie jest źle, tu beż żalu można zmieniać na Polskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak, miałeś może jakąś grę z Indie kupioną? Mam kilka na dysku i boję się, że po migracji przestaną działać.

 

Gdy zaloguję się na nowo utworzone konto na polskim XBL to w bibliotece gier mam "Wersja testowa gry niezależnej" i uruchamia się faktycznie jako testowa. Dopiero jak zaloguję się na amerykańskie konto (to z którego kupiłem grę i to które chce przenieść na polski XBL) to w bibliotece gier widnieje "Gra niezleżna" i uruchamia się pełna wersja. Obawiam się, że po migracji będę miał wersje testowe :unsure:

 

 

edit:

zaryzykowałem, przeniosłem konto i wszystko działa jak powinno ;] pełne wersje gier Indie dalej działają, zdrapki na Europę ponoć też działają ;] teraz czekam tylko na obiecane 1600 MSP :rolleyes:

 

ps. promocja jest na XBL, polski gold na 12 miesięcy za 180zł (15zł miesięcznie)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przeniosłem konto - skusili jednak tymi punktami ;]

Niestety, na polskim live nadal nie ma dead rising case zero w które to bardzo chciałem zagrać, a na które była założona blokada regionalna -_-

 

 

btw, śmiałem się z tych stronek uruchamianych wraz ze startem polskiego live, ale prostota i genialność tego pomysłu mnie urzekła:

http://livelog.pl/live-play.asp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Z punktami dobre, ja mam kilka kont które zakładałem testowo, ciekawe czy dali by do wszystkich? Czy wymagają podania danych osobowych? Jest właściwie jakiś regulamin tej promocji? Znajduje tylko info na różnych portalach.

 

 

@Niko442 - dzięki za info, faktycznie wystarczyło dodawać wszystko do kolejki (pojedynczko, bo polecenie dodania całości nie działało), i ściągało sie 1-5%. Przetestowałem Portal i działa już na moim głównym koncie, sprawdze rzeczy z głównego konta działają na innych, ale pewnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.

 

Z innej beczki: czy tylko ja mam wrazenie, ze w nowym dashu wszystko jest porozrzucane? Jak pamietam, to kiedys bylo tak, ze gdy przy przegladaniu biblioteki gier wybralem szczegolowy opis ktorejs gry, to otwierala mi sie bateria zakladek: achievementy, opis, screeny, zawartosc marketplace do tej gry itp. A teraz? Strona z achievementami i to tyle, chce znalezc dostepne dodatki to musze sie na piechote przez marketplace przekopywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To fakt. W głównym menu jak sie na zakładce płyty wcisnęło Y, to tam była też opcja Downloads, która znikła. Zostało jedynie Play i Install/Delete.

 

 

Ogólnie nowy dash bardzo mi sie spodobał, mimo iż płaski to jakoś dużo przyjemniejszy, ale niestety troche w nim namieszali.

 

Na Marketplace była np. jedna główna kategoria All New Arrivals którą sie fajnie przewijało dla każdej grupy, a teraz nowości trzeba przeglądać dla każdej grupy osobno (czyli wchodzimy w dema, dajemy new arrivals, wychodzimy, itd.).

 

 

A kodek audio niestety dalej jest do [gluteus maximus]. Przy obecnych łączach to na prawde porażka, a przecież u nas to i tak jest dużo wolniej niż w innych krajach. A na 512 kbps to chyba nikt nie gra online, a jak gra to jego problem, bo nie do tego są takie łącza. Kodek obowiązkowo powinien mieć 48/64 kbps 32 kHz (mono), wtedy by było świetnie słychać co kto mówi. Na kolumnach/słuchawkach to jeszcze obcokrajowców rozumiem, ale przez headset to wcale, dlatego go nawet nie zakładam nigdy, tylko kłade na stoliczku i używam samego mikrofonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tu cicho o kinekcie, czyżby nikt nie zanabył?

Ja właśnie jestem po weekendzie spędzonym z tym ustrojstwem i wrażenia jak najbardziej pozytywne :)

Niby jakieś opóźnienia są (chociaż to zależy głównie od gry), czasem potrafi zgubić zawodnika zwłaszcza jak pies przelezie przez stanowisko gry, ale poza tym daje ogromną frajdę :D A do tego naprawdę idzie się zmęczyć - jedno popołudnie gibania się przed telewizorem zakończyło się potężnymi zakwasami, i to mimo sezonu spędzonego na rowerze, bieganiu i basenie.

Ogólnie z mojego punktu widzenia warto 500 złociszy przeznaczyć na tę zabawkę. Może nie jako podstawowy kontroler, ale jako weekendowy gadżet sprawdza się świetnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem o to spytac ;)

 

Portal: Still Alive was announced as an exclusive Xbox Live Arcade game at the 2008 E3 convention, and was released on October 22, 2008. It features the original game, 14 new challenges, and new achievements.

 

IMO całkiem fajny pakiecik jak na 400 MSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tak, przeszedłem całość, te challenges są fajne, choć sporo to całe mapy z głównej gry ze zmienionymi lekko zagadkami.

 

Za 400 MSP jak najbardziej warto, ja dałem 800 kilka miesięcy temu.

 

Jeden achievement tylko wkurzający, jak ktoś chce zmaksować.

 

 

Ja ciągle czekam na przecenę Limbo. Ciekawe kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się odzyskać jakoś konto jeśli pamiętam gamertag, a nie pamiętam adresu email i hasła? ;-)

 

kiedyś zakładałem konto na japońskim XBL i bym se teraz zmigrował dla tych 800 MSP, ale nie mogę odzyskać konta...

 

edit:

A i jeszcze jedno. Ponoć dzisiaj zaczyna się weekend z darmowym goldem. Na naszym XBL to też będzie działać?

"from November 25 at 9:00 a.m. PST through November 29 at 9:00 a.m. PST"

czyli na nasze to od 18:00 dzisiaj do 18:00 w poniedziałek

 

edit2:

gold działa, także gramy ~~

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czy kierownica Microsoftu wyszła juz z produkcji? Bo patrze po necie i wszędzie niedostępna, i w większości sklepów info że produkt wycofany

 

 

Na allegro tylko używki widzę w nienajgorszych cenach. Ma ktoś tak właściwie tą kierę? Przede wszystkim interesuje mnie jakość i wygoda podstawki z pedałami, oraz to jak wygląda jej użytkowanie na dywanie?

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ztcw jest już wycofana. Na dywanie powinna się trzymac dobrze, na panelach niestety lubi "jezdzic" jakosciwo jeżeli bedziesz pamietal że to "tylko" kierownica do xboxa to się nie zawiedziesz. Do realnej rozgrywki jeszcze dluuuuga droga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Do realnej rozgrywki jeszcze dluuuuga droga ;)

 

Tzn? Nie planuje brać udziału w jakichś turniejach czy pro rozgrywkach, RFactorach itd. To ma służyć po prostu do normalnego grania w gry, czy to SP czy MP, głownie chodzi o Forzę. I tak raczej sporo czasu zejdzie zanim sie kiere opanuje.

 

 

A czemu zrezygnowali z produkcji? Nikt już nie kupował? Troche dziwne że nie oferują własnego produktu, zwłaszcza że nie ma jakiegoś super zamiennika, co najwyżej DriveFX, która wizualnie wydaje mi sie gorsza (głównie pedaly), ale to tylko wizualna ocena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kierownica Microsoftu wyszła juz z produkcji? Bo patrze po necie i wszędzie niedostępna, i w większości sklepów info że produkt wycofany

 

 

Na allegro tylko używki widzę w nienajgorszych cenach. Ma ktoś tak właściwie tą kierę? Przede wszystkim interesuje mnie jakość i wygoda podstawki z pedałami, oraz to jak wygląda jej użytkowanie na dywanie?

 

Nienajgorszych cenach? :blink: Ta kierownica kosztowała w sklepie 250zł, a teraz używki chodzą za 600 i uważasz to za dobrą cenę?

A z produkcji zrezygnowano, oczywiście na rzecz kinkieta.

Podstawka nie jeździ po dywanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DriveFX też w jakiś kwotach z kosmosu: http://allegro.pl/kierownica-logitech-drivefx-racing-wheel-i1331223184.html 250 zeta za używkę?!?

 

A tutaj już totalne przegięcie pały

 

Kierownica Logitech Xbox 360 DriveFx-NOWA!!!!!!! (1340016205) - Aukcje internetowe Allegro

 

Za nowe DrifeFX + Wheel Stand Pro dałem swego czasu 100 mniej niż teraz za samą kiere <_<

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Bezprzewodowa kierownica MICROSOFT!!! (1343496811) - Aukcje internetowe Allegro

 

 

Warto?

 

 

A jak z awaryjnością tego sprzętu? Spotkał sie ktoś z problemami, czy to własnymi, czy to w necie? Na pewno bym jej nie zajeździł na śmierć, ale sprzęt sie psuje z różnych powodów. Miło by było jak by kiera miała posłużać lata, najlpiej także z next-genem.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...