Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Musze sie wyżalić jak bardzo irytuje mnie kilka rzeczy po zmianie dasha i xbox.com.

 

 

Najpierw xbox.com.

 

Po pierwsze - status znajomych. Pokazuje jedynie offline/online, nie pokazuje away czy busy. WTF? Wysyłam komuś wiadomość, wyklinam go że nie odpisuje, po czym patrze na MGC i okazuje sie że jest Away.

 

Po drugie - przeglądanie listy gier i achievementów innych graczy. Nie dosć że nasze gry są na początku (łącznie z tymi w które dana osoba nie grała), to jeszcze pozostałe gry sortowane są alfabetycznie! No po prostu pośmiewisko. Tak samo chce zobaczyć czy ktoś ma danego achievementa, to musze go szukać po mojej stronie, co jest irytujące gdy ktoś ma malutko achievementów, a ja mam wszystkie.

 

Dla mnie te dwie sprawy to podstawowa funkcjonalność xbox.com z której często korzystam, i zostało to totalnie zbejane. Fail.

 

 

 

A co do dasha, to problem mam przede wszystkim z sortowaniem zawartości na marketplace. Akcesując marketplace z poziomu gry wszystko jest totalnie wymieszane, a z w głównym marketplace nawet jak damy "most recent" to i tak nie jest idealnie wg dat wydania, tylko jakimiś dziwnymi grupami. Irytuje mnie to niesamowicie.

 

O "New Arrivals" na marketplace to już chyba kiedyś pisałem. Wszystko było w jednym miejscu i ładnie przewijało się w górę/dół, a teraz trzeba otwierać każdą kategorię i dopiero dla niej widzimy nowości.

 

 

 

Nie pojmuje jak można taki syf zrobić. Zadna z tych zmian nie jest na lepsze, a na xbox.com powinni chociaż dać opcję jak chcemy sortować gry i achievementy, bo obecnie nie da sie tego używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie. Mnie najbardziej wkurza usuniecie dostepu do marketu bezposrednio z zakladki z gra w My Xbox - kiedys bylo tak, ze rozwijalem opis gry i mialem: podstawowe info, achievementy, opis, screeny, marketplace (kolejnosc dowolna). A teraz? Podstawowe info + achievementy i tyle. Zeby zobaczyc, czy wyszly jakies DLC (albo ktorych nie mam), musze grzebac na piechote po markecie. No co za bog marketinga to wymyslil/

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jest zarówno w dashu jak i na stronie, o ile odblokowało się będąc online.

 

 

 

Na polskim marketplace VIP Pass oraz Short-cut Bundle do Bad Company 2 są za darmo. Jak ktoś nie ma to korzystać póki jest. :)

 

http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Battlefield-Bad-Co-2/66acd000-77fe-1000-9115-d802454108a8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świąteczne promocje Xbox Live Arcade :

 

 

 

 

Super Meat Boy, Comic Jumper oraz Castle Crashers to tylko niektóre z tytułów z oferty Xbox Live Arcade objętych przez Microsoft świąteczną obniżką cenową (sięgającą maksymalnie 50%). Promocja, której start przewidziany został na 21 grudnia, potrwa do końca bieżącego roku.

 

Wśród tytułów objętych stałą obniżką w dniach 21-31 grudnia znalazły się następujące produkcje:

 

1. Super Meat Boy – cena po obniżce: 800 punktów Microsoftu (oszczędzasz 33%);

2. Comic Jumper – cena po obniżce: 800 punktów Microsoftu (oszczędzasz 33%);

3. Toy Soldiers – cena po obniżce: 800 punktów Microsoftu (oszczędzasz 33%);

4. Banjo-Tooie – cena po obniżce: 600 punktów Microsoftu (oszczędzasz 50%);

5. Castle Crashers – cena po obniżce: 600 punktów Microsoftu (oszczędzasz 50%);

6. The UnderGarden – cena po obniżce: 400 punktów Microsoftu (oszczędzasz 50%);

7. Risk: Factions – cena po obniżce: 400 punktów Microsoftu (oszczędzasz 50%);

8. After Burner Climax – cena po obniżce: 400 punktów Microsoftu (oszczędzasz 50%);

9. Borderlands: Claptrap New Revolution – cena po obniżce: 400 punktów Microsoftu (oszczędzasz 50%);

10. Carcassonne – cena po obniżce: 400 punktów Microsoftu (oszczędzasz 50%).

 

Dodatkowo każdego dnia trwania promocji na 24 godziny aktywowana będzie pojedyncza oferta specjalna. Szczegóły na jej temat będą publikowane regularnie na łamach oficjalnego bloga Majora Nelsona.

 

Wraz z ujawnieniem szczegółów na temat świątecznej promocji Xbox Live Arcade, otrzymaliśmy możliwość wglądu w listę pozostałych atrakcji, jakie znajdą się w ofercie Xbox Live począwszy od 21 grudnia.

 

Najlepsza oferta tygodnia (dla posiadaczy złotego abonamentu Xbox Live):

 

Dodatki DLC do Forza Motorsport 3:

 

* World Class Car Pack, 200 punktów Microsoftu (-50%);

* Summer Velocity Car Pack, 200 punktów Microsoftu (-50%);

* Exotic Car Pack, 200 punktów Microsoftu (-50%);

* Road & Track Car Pack, 200 punktów Microsoftu (-50%);

* Audi R8 LMS RC Car, 160 punktów Microsoftu (-50%);

* Checkered Flags, 80 punktów Microsoftu (-50%).

 

Xbox LIVE Arcade:

 

1. 22 grudnia: A World of Keflings, 800 punktów Microsoftu;

2. 29 grudnia: Raskulls, 800 punktów Microsoftu

3. 5 stycznia: ilomilo, 800 punktów Microsoftu

 

Gry na żądanie:

 

* 21 grudnia: Red Dead Redemption, Prince of Persia: The Forgotten Sands;

* 28 grudnia: Transformers: War for Cybertron, Just Cause 2, Ghostbusters: The Video Game.

 

Przedmioty dla awatarów:

 

1. 23 grudnia: Disney Sidekicks, University Collection (College Football Bowl Season), Ninjas Collection.

 

Dodatki do gier:

 

* 21 grudnia: Battlefield: Bad Company 2 – Vietnam, 1200 punktów Microsoftu;

* 29 grudnia: Bomberman Live: Battlefest Bomb-Up Pack I, 240 punktów Microsoftu.

źródło

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy jestem ślepy czy na polskim XBL nie ma Lary Croft & the Guardian of Light?

Dzisiaj jest niby przecena na to z 1200 na 600 MSP, a na polskim rynku widzę tylko demo i jakieś dodatki :blink: Gdzie jest full?

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej, jak 2 tyg. temu bez najmniejszych problemów kupiłem Larę na polskim xbl. Może w wyniku tej promocji coś zamieszali?

 

Chyba tak :/ Myślałem, że uda mi się to obejść ściągając triala i z niego "Unlock full game" ale to mi daje tylko błąd z kodem 800700E8.

Coś czuję, że MS nie chce moich punktów/pieniędzy. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Chyba tak :/ Myślałem, że uda mi się to obejść ściągając triala i z niego "Unlock full game" ale to mi daje tylko błąd z kodem 800700E8.

Coś czuję, że MS nie chce moich punktów/pieniędzy. <_<

 

To tylko potwierdza że przenoszenie konta nie ma najmniejszego sensu na chwile obecną, i pewnie nie prędko będzie mieć.

 

 

Ale dobrze że polski LIVE jest. Sporo darmowych punktów wpadło, no i polskie karty działają z kontami UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pierwszy wypust konsoli (bez HDMI) i dysk 20GB. Dysk jest zdecydowanie za mały, już nawet nie mogę zainstalować żadnej gry na niego bo DLC i gry Arcade zajmują za dużo miejsca :) Znalazłem na ultimie oryginalny dysk, ale po pierwsze zdecydowanie za drogi (389,90zł) a po drugie odstrasza mnie napis "Uwaga! Z dyskami działają tylko nowe wersje konsol (250 i 4GB)". Taki dysk w mojej konsoli nie będzie działał? :blink:

 

Taniej by było zmienić dysk na lewo, ale:

1. Czy mogę w obudowę mojego dysku wsadzić dysk 250GB?

2. Czy taki dysk będzie działał w mojej konsoli (patrz opis w ultimie)?

3. Czy mogę za to dostać bana? :)

4. Czy łatwo sformatować sobie taki dysk pod iksa, czy lepiej dopłacić i kupić już sformatowany na Allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie, bo to prawdopodobnie dysk do slimów a tam jest inna kieszeń. Wsadzili złe zdjęcie, albo walnęli się z opisem.

Działać by działał, ale trzeba by było go przełożyć do kieszeni od starych konsol.

 

Co do samoróbek to:

Podpinanie dysk od PC(WD BEVS) do Xbox 360

[TUTORIAL] Jak podpiąc HDD z PC do Xboxa360 - Forum Xbox Online

Ja za 250 bevt dałem 150zł, przeróbka zajęła mi jakieś kilka minut jak się już zorientowałem o co chodzi. Jak masz dwie lewe ręce, albo po prostu lenia to poszukaj używanej 120, pewnie będzie w podobnej cenie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z banem to chyba Ci nie powiemy. W każdym razie znajomy ma lewy i gra normalnie na XBL. Ja niestety nie wiem za co bana dostałem. Czy za dysk, czy za dosłownie DWA grzechy ;) Nigdy więcej przeróbek. Nie gram już tak wiele, a jedna gra na 2 miechy mi starczy. Nowego klocka kupię pewnie w przyszłym roku. No i tu się zastanawiam czy wejdzie tam dysk ze starej konsoli. Też WD tylko 120 GB.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pod "grzechy" rozumiesz pirackie kopie, to chyba jasne, że przez to zostałeś zbanowany. Byłoby absurdem gdyby MS banował np. dopiero po zagraniu w 10 pirackich gierek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Dirt 2- to najlepszy kompromis między świetną oprawą a-v i zbalansowanym modelem jazdy (nawet na kierowncy dawał masę frajdy). Genialny widok z kokpitu dopełnia całości. Polecam, grę kupiłem w dniu premiery, a wciąż ją od czasu do czasu odpalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

WRC 2010 też złe nie jest. Grafika słabiutka, ale dużo tras i przyjemny model jazdy, przynajmniej na pada. Nawet mam do sprzedania jak coś, bo przeszedłem całą spory czas temu i stoi na półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś sprawdzić co kupiłem przed dane konto XBL? mam dwa konta i niestety zapomniałem co mam przypisane do którego konta :/

Na xbox.com w My Account jest Download history ale nie do końca mi to chyba pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś sprawdzić co kupiłem przed dane konto XBL? mam dwa konta i niestety zapomniałem co mam przypisane do którego konta :/

Na xbox.com w My Account jest Download history ale nie do końca mi to chyba pomoże.

 

To jest jedyna opcja chyba. Czemu miałoby nie pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jedyna opcja chyba. Czemu miałoby nie pomóc?

 

bo miałem nadzieję że gdzieś będzie w wygodny sposób wypunktowane co zostało kupione z danego konta i nie będę musiał przeglądać całej tej historii ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To se wejdź w marketplace na obu kontach i znajdziesz szybciej, jeśli faktycznie masz takie długie te listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...