Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Naturalnie, że to ten z play & charge- było swego czasu o tym głośno, bo MS nie sprzedaje w inny sposób tego nowego pada, jak jedynie z play & charge w zestawie. Cena bardzo dobra, bo niedawno ten zestaw kosztował ok. 250PLN (w tej chwili MS daje 20% rabaty na akcesoria).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Sprytnie to robią. O ile akumulator owszem bym chciał, bo lubie P&C, to na co mi tyle ładowarek? Już mam dwie, bo kiedyś samego akumulatora nigdzie nie było i musiałem kupić drugi zestaw P&C. Z akcesoriami to niesety jest pośmiewisko u M$, podobnie jak z wyposażeniem obecnych konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że bardzo prawi ludzie nie zrozumieli żartu i obdarowali mnie minusami, brawo ! :lol: zajrzyjcie czasami do swoich szafek bo mogą się tam czaić jakieś nielegalne pozycje ! :rolleyes:

wątpliwe by ktokolwiek dostał bana bo jak niby MS ma to wychwycić przecież oni korzystają z tego samego algorytmu... jeżeli ich baza wygląda tak jak baza cd-keyów do windowsów które to po paru latach można ponownie rejestrować z zupełnie innych komputerów to szczerze wątpię.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że bardzo prawi ludzie nie zrozumieli żartu i obdarowali mnie minusami, brawo ! :lol: zajrzyjcie czasami do swoich szafek bo mogą się tam czaić jakieś nielegalne pozycje ! :rolleyes:

wątpliwe by ktokolwiek dostał bana bo jak niby MS ma to wychwycić przecież oni korzystają z tego samego algorytmu... jeżeli ich baza wygląda tak jak baza cd-keyów do windowsów które to po paru latach można ponownie rejestrować z zupełnie innych komputerów to szczerze wątpię.

 

A co wtedy, jeśli dany numer nie została jeszcze wygenerowany i wypuszczony przez ms czy to w postaci karty czy ogólnie przez sklep ? Chyba nad tym mają kontrolę.

Niecha banują i konsolę, mi to tam lotto, bo nie muszę kombinować na lewo. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zamówiłem nowy dysk do iksa. Przeniesienie danych ze starego na nowy poprzez sformatowanego w iksie pendrive'a nie będzie powodować problemów z zakupionymi grami, dodatkami, itd? Czy potrzebny jest ten HDD transfer kit?

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak ktoś chce tego nowego pada, to chyba warto go kupić tutaj - Xbox 360 Wireless Controller with Play and Charge Kit (XBox 360): Amazon.co.uk: PC & Video Games

 

Ok. 145 zł to nie tak dużo biorąc pod uwage że w zestawie jest P&C Kit.

 

Ja myśle nad nim, ale chciałbym go najpierw zobaczyć na żywo. W żadnym markecie póki co nie znalazłem.

 

 

 

Konsola również w rewelacyjnej cenie - http://www.amazon.co.uk/Xbox-360-Console-250GB-Drive/dp/B003NSBMF8/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1301927677&sr=1-1

 

Nic tylko brać.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowego pada widziałem dziś w MM za jedyne 299PLN :lol:

 

Ja z zakupu jestem zadowolony- zdecydowanie lepszej jakości plastik, wygląda świetnie (rzecz gustu), a i d-pad minimalnie poprawiony (minimalnie, bo ten patent z regulacją wysokości tak naprawdę mało co daje). W powyższej cenie z Amazonu absolutnie warty kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce tego nowego pada, to chyba warto go kupić tutaj - Xbox 360 Wireless Controller with Play and Charge Kit (XBox 360): Amazon.co.uk: PC & Video Games

 

Ok. 145 zł to nie tak dużo biorąc pod uwage że w zestawie jest P&C Kit.

 

Ja myśle nad nim, ale chciałbym go najpierw zobaczyć na żywo. W żadnym markecie póki co nie znalazłem.

 

 

 

Konsola również w rewelacyjnej cenie - Xbox 360 Console 250GB (250GB Hard Drive) (Xbox 360): Amazon.co.uk: PC & Video Games

 

Nic tylko brać.

 

Wysyłka do Polski za free z tego co widzę (przy zakupach powyżej 25Ł).

Czyli to wersja angielska, wystarczy przejściówka na nasz kontakt i tyle ?

Gwarancja normalnie door2door bez względu gdzie się kupiło ?

 

Cena na prawdę rewelacyjna, trzeba się zastanowić. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Gwara jest bez problemu w polskim Microsofcie, wystarczy zarejestrować konsolę (dopiero przy awarii). Na dodatkowe akcesoria trzeba mieć dowód zakupu.

 

Tak, wystarczy przejściówka do wtyczki. No i trzeba dokupić kabel HDMI/VGA/Component, kabel sieciowy (chyba że wystarczy ci WiFi), no i jakieś akumulatory lub P&C Kit. Microsoft niestety nie daje prawie żadnych akcesoriów już.

 

 

No wg mnie warto. Może to i przestarzały sprzęt, ale mimo wszystko jest w co pograć, i jest sporo konsolowych exclusive-ów, a bywają gry które chodzą/wyglądają na konsolach lepiej. No i przede wszystkim LIVE jest świetny, i multi rządzi. Komunikacja, znajomi, można gadać w party grając w różne gry.

 

Sam byłem kiedyś wrogiem konsol, w końcu kupiłem ponad dwa lata temu, i "zmarnowałem" więcej godzin niż przez całe wcześniejsze życie.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pada zawsze były tylko zwykłe baterie w komplecie.

 

Co do kabla zasilającego, to chyba pasuje taki zwykły jak do kompa?

 

Swoją drogą, jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem tego pada, to byłbym chętny na P&C Kit w rozsądnej cenie.

 

No wg mnie warto. Może to i przestarzały sprzęt, ale mimo wszystko jest w co pograć (...)

To jest obecna generacja konsol, a nie przestarzały sprzęt. Przestarzałe to jest PS2. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi, ja mam na sprzedaż tego Play & Charge Kita (jedynie wyciągnięty z opakowania z tym nowym padem) z polskiej dystybucji. Odezwij się na PM ze swoją propozycją rozsądnej ceny ;)

 

@kkNd!- jeśli dwa aktualne pady są w pełni sprawne (u mnie drugi ze slima odmówił posłuszeństwa) to niewarto. Jeśli jednak miałbyś kupować dodatkowego pada, to brałbym tą wersję noir :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest teraz z przenoszeniem konta/danych pomiędzy dyskami, potrzebny jest transfer kit, czy wystarczy opcja kopiowania na pena, a potem na nowy dysk? Na moim 20GB jest już delikatnie mówiąc ciasnawo i myślę o zakupie jakiegoś 120GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest teraz z przenoszeniem konta/danych pomiędzy dyskami, potrzebny jest transfer kit, czy wystarczy opcja kopiowania na pena, a potem na nowy dysk? Na moim 20GB jest już delikatnie mówiąc ciasnawo i myślę o zakupie jakiegoś 120GB.

 

Bez problemów można przenosić przez pena. Sam ostatnio zmieniałem 20 GB na 250 GB i wszystko przez pena przeniosłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie przenoszenia danych z konsoli na konsolę.

Obiło mi się o uszy kiedyś coś o konieczności przeniesienia licencji(?) gier arcade, dlc itd. przypisanych do danej konsoli(?) aby mogły być ponownie pobrane na innej konsoli czy coś w ten deseń :unsure:

O co dokładnie chodzi? kiedy zachodzi taka konieczność (o ile to mi się nie przyśniło ;) ).

 

Co do przenoszenia danych przy użyciu pena - czy mam to rozumieć tak, że transfer kit w tym momencie nie jest już potrzebny? Czy służy on jeszcze do czegoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

http://www.xbox.com/en-US/Support/LicenseMigration/Home

 

Nawet jak przeniesiesz na penie, to potem musisz wszystko "ściągać" jeszcze raz. Jeśli będzie już na dysku, to uaktualni się tylko sama licencja (po ich przeniesieniu poprzez stronę www).

 

Licencja jest potrzebna jeśli chcesz grać na innym koncie niż to na którym coś kupiłes, bądź chcesz grać offline, bez logowania do LIVE.

 

Można to zrobić tylko raz w roku. W przypadku awarii konsoli automatycznie w serwisie przenoszą licencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Transfer Kit ma chyba tą zaletę że przy dużej ilości danych na dysku jest dużo łatwiej (i szybciej) je przenieść, a nie ciągle kopiować na pena i potem na konsolę, usuwac z pena i ponownie. Wtedy chyba lepiej kupić tego kita i go odsprzedać z małą stratą.

 

Ja miałem gdzieś połowę dysku 120 GB zapełnioną na Elite, na penie przeniosłem tylko małe rzeczy, gry instalowałem od nowa, a cały content ściągnąłem z marketplace. Nie mam nawet dużego pena, więc tym bardziej mi sie nie chciało nim wszystkiego przenosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pendrive'a który służył mi jako MC do Xboxa. Chcę go teraz sformatować i mam dwa pytania:

 

1. Czy można jakoś przerzucić mój profil (i savy) z pena na pc, tak by można było kiedyś to jeszcze odzyskać?

2. Czy mogę normalnie sformatować tego pena pod windowsem, czy potrzebuję jakiegoś programu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwara jest bez problemu w polskim Microsofcie, wystarczy zarejestrować konsolę (dopiero przy awarii). Na dodatkowe akcesoria trzeba mieć dowód zakupu.

 

Tak, wystarczy przejściówka do wtyczki. No i trzeba dokupić kabel HDMI/VGA/Component, kabel sieciowy (chyba że wystarczy ci WiFi), no i jakieś akumulatory lub P&C Kit. Microsoft niestety nie daje prawie żadnych akcesoriów już.

 

 

No wg mnie warto. Może to i przestarzały sprzęt, ale mimo wszystko jest w co pograć, i jest sporo konsolowych exclusive-ów, a bywają gry które chodzą/wyglądają na konsolach lepiej. No i przede wszystkim LIVE jest świetny, i multi rządzi. Komunikacja, znajomi, można gadać w party grając w różne gry.

 

Sam byłem kiedyś wrogiem konsol, w końcu kupiłem ponad dwa lata temu, i "zmarnowałem" więcej godzin niż przez całe wcześniejsze życie.

 

Trochę odkopię. ;]

Powiedzmy, że nie mam dowodu zakupu konsoli to gwarancja jest liczona od daty produkcji i z ewentualną wymianą u m$ nie będzie problemu przy braku kwitka jak coś kipnie ?

I w takim wypadku gwarancja jest na samo pudło, bez akcesoriów jak pad itp. jak dobrze zrozumiałem z tego co pisałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jest gwara na akcesoria w takim wypadku też, po prostu trzeba wtedy zarejestrować konsolę, i akcesoria zgłosić jako należące do tej konsoli (czyli można headset, zasilacz, kabel Composite, pad, i chyba w sumie tyle teraz dają).

Wtedy okreś gwarancji na akcesoria to chyba jeden rok od daty produkcji konsoli, ale tego już pewien nie jestem. Na pewno gwara na wszystko zawsze jest.

 

A jak np. kupisz drugiego pada, zgubisz paragon, to i tak możesz go zgłosić jako należącego do konsoli po jej zarejestrowaniu, tylko te daty są ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak późno ? Najpierw na pc (jako, że pierwsza część wywodzi się właśnie z tej platformy) jako "czasowy" exclusive a później dopiero xbox. :]

Ciekawe jakie będą cięcia w grafice, żeby to było grywalne na x-klocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

O to wypas. Dobrze że się powstrzymałem przed zakupem używki starej. Mam nadzieję że postawią troche bardziej na jakość tej kiery, bo bardzo dużo czytałem i oglądałem o starej, i w sumie za rewelacyjny produkt to to nie był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...