Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Namod

 

 

Dokładnie tak jest jak wcześniej napisałem i koledzy. co będzie za 10 miesięcy to w niedługim czasie się dowiemy.

 

Pewnie będzie tak, że jak najstarsza konsola będzie miała 2 lata to do uznania gwarancji będzie potrzebny dowód zakupu. Bo teraz najstarsza konsola nie ma 2 lat, i microsoft uznał, że po co dowód zakupu jak każda nienaruszona konsola ma ważną gwarancje...

 

jeżeli masz czas, przeczytaj sobie ten topic, tam masz dosłownie wszystko na temat Gwarancji microsoftu.

 

http://www.psxextreme.info/Xbox-360-proced...owa-t45252.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągnąłem Tenchu Z...

 

Gra jest masakryczna. Dosłownie majstersztyk tandety...

no dokładnie, ściąłem dwa tygodnie temu i o mało nie pękłem ze śmiechu, jak to w ogóle przeszło przez certyfikacje ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iXtreme firmware 1.2b for TS-H943 Xbox 360

 

Features

(v1.2b) Slow-read (4x) version

This version is for users who may have lesser quality lasers that have issues reading media. It offers nothing more than a slow-read.

 

Regarding iXtreme for hitahi: Soon :) We are currently testing, and everything seems smooth. The hitachi ixtreme will still need to be ported over to each specific version (v32-79), so that will take a little time, but most of the hard work is over.

Ja chyba zostanę przy 1.2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwałem dyskusji popartej udokumentowanymi faktami a nie obrzucaniem się inwektywami.

No to prosze bardzo: zaden akt prawny nie moze naruszac aktow prawnych wyzszego rzedu. Koniec piesni - jesli prawo UE naklada obowiazek dawania 2 lat gwary, to sa dwa lata gwary, bo karta gwarancyjna jako akt nizszego rzedu nie moze naruszac praw UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://digitalo.pl/index.php/cPath/99

tutaj tez tanio w miare a i sklep pewny.

Kupiłem tutaj i wszystko w jak najlepszym porządku.

Btw. Czy jak w GoW przeszedłem na casual i chcę iść na insane to achivementy z hardcora (wszystkie akty i bossowie) mi się automatycznie zaliczą, czy jednak trzeba przejść 3 poziomy po kolei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koparka przejście gry na insane automatycznie odblokowuje achivementy ze słabszych poziomów trudności :) w przeciwieństwie do Fantastic 4, którą trzeba przejść na wszystkich poziomach aby odblokować all lol

ostatni boss jest niemożliwy aby pokonać go w pojedynkę :D będzie potrzebny co-op

ps

koparka tak na przyszłość: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=158211 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o pomoc. Nie wiem z jakiego powodu konsola zaczęła mi sie zawieszać (najszybciej chyba przy Saits Row). Jest niestety slashowana na beckupy wiec nie mam gwary. Konsola stała ciagle w jednym miejscu, napewno sie nie zagotowała bo stoi na zewnatrz. Czy odpalam oryginala płytke czy beckupa dokładnie tak samo sie zachowuje. poprostu artefakty (albo czarny ekran) krótki pisk i koniec, trzeba wylaczyc i wlaczyc konsole na nowo. . .

 

Xbox w wrersji premium podlaczona do monitora jesli ma to jakies znaczenie.

 

Poradźcie coś, proszę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bywa , nic Ci nie poradzimy .

 

Chyba nie ma osoby na PPC , ktorej konsolka nie zaliczyla zgonu tak wiec na pocieszenie "nie jestes sam" :lol: ;)

 

Wyslij normalnie na gwarancje Nierealny tak zrobil ze swoja przerobiona i jak widac naprawili mu sprzet , innej opcji nie widze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bywa , nic Ci nie poradzimy .

 

Chyba nie ma osoby na PPC , ktorej konsolka nie zaliczyla zgonu tak wiec na pocieszenie "nie jestes sam" :lol: ;)

 

Wyslij normalnie na gwarancje Nierealny tak zrobil ze swoja przerobiona i jak widac naprawili mu sprzet , innej opcji nie widze...

Baa :) i miesiąc golda za frajer :D. Moja konsolka dzisiaj pojechała więc pozostało mi czekać az naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to mają pełny asortyment :D Teraz wychodzi chęć grania w darmowe gry ^^ A co do konsoli to odpukać w niemalowane moja nie zaliczyła jeszcze ani razu zwiechy i oby tak dalej mój biały klocku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym zapytać jak wygląda sprawa z modyfikacją fw i graniem przez XBL? Czy jest już dostępna jakaś sensowna (niebanowalna :P) modyfikacja? Czy np. załóżmy że gramy miesiąc na backupach, wgrywamy oryginalny soft i normalnie korzystamy z XBL? I zaciekawił mnie jeszcze post 4ever_anarchy_soldier - mianowicie czy da się bez żadnych znaków zdjąć plombę gwarancyjną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bywa , nic Ci nie poradzimy .

 

Chyba nie ma osoby na PPC , ktorej konsolka nie zaliczyla zgonu tak wiec na pocieszenie "nie jestes sam" :lol: ;)

 

Wyslij normalnie na gwarancje Nierealny tak zrobil ze swoja przerobiona i jak widac naprawili mu sprzet , innej opcji nie widze...

Odpukac moja chodzi od ponad roku bez zadnych problemow, tak wiec zdarzaja sie wyjatki :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem jak Ci dobry człowieku podziękować. ;) Już w Sierpniu składam zamówienie. Oby ceny tylko nie poszły w górę.

 

Dwa pytania :

 

Mam stare głośniki Creative'a (tymczasowo ;) ) 4.1 i podłączam je do karty (sb Live) przez mini-jacka. Czy jest możliwość podpięcia ich pod konsolę ?

 

Mam CRT Samsunga 19' i mam zamiar podpiąć go pod konsolę do czasu aż nie uzbieram na coś lepszego. Czy będę mógł uzyskać w grach rozdziałkę 720p ? Jak jest z jakością obrazu w porównaniu do TV/LCD - HD ready ? Wiem że odpowiedzi są w tym topicu ,ale przeglądać tyle stron jakoś mnie zniechęca trochę ;)

Co do smukłej 19 ;) to jeśli twój monitor obsługuje rozdzielczość 720p (1280 x 720) to będzie śmigać, obraz będzie dobry, ale "TV/LCD - HD ready" to nie będzie :-|. Dużym minusem tego rozwiązania jest format 4:3 jaki obsługuje twój monitor. Jak zapewne wiesz "TV/LCD - HD ready" obsługuje 16:9 więc u ciebie będą widoczne pasy na górze i na dole. Można rozciągnąć obraz w pionie i w poziomie, ale za dobrze to nie będzie wyglądać.

przykład z monitorem 21" 2669166[/snapback]

Witam

Chciałbym zapytać jak wygląda sprawa z modyfikacją fw i graniem przez XBL? Czy jest już dostępna jakaś sensowna (niebanowalna :P) modyfikacja? Czy np. załóżmy że gramy miesiąc na backupach, wgrywamy oryginalny soft i normalnie korzystamy z XBL? I zaciekawił mnie jeszcze post 4ever_anarchy_soldier - mianowicie czy da się bez żadnych znaków zdjąć plombę gwarancyjną?

Modyfikacja taka istnieje, ale czy jest ona w 100% pewna to tylko M$ wie :D Musisz sobie odpowiedzieć co jest lepsze: ryzyko bana i możliwość korzystania z kopii zapasowych swoich oryginalnych gier czy bezproblemowe korzystanie z usługi online i org gry

Jeśli chodzi o plombę to wystarczy żyletka i idzie jak złoto

 

Niestety mam jeszcze ten problem ze nie mam karty gwarancyjnej. Kupowałem na allegro i prawde moowiac nie zwróciłem na to uwagi. Co mogę więc poradzić?
karta gwarancyjna nie jest na chwilę obecną wymagana przez M$ do przyjęcia reklamacji, więc Red Line ;) nie będzie stwarzała żadnych problemów. Przeczytaj FAQ, a dowiesz się więcej

 

http://www.iksboks.aplus.pl/

 

:) myślę, że innego sensownego wyjścia nie ma

ja bym zaryzykował i wysyłał konsole do M$ nawet bez plomby :lol2:

 

ps

szukajka nie boli

 

edit

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacja taka istnieje, ale czy jest ona w 100% pewna to tylko M$ wie :D Musisz sobie odpowiedzieć co jest lepsze: ryzyko bana czy cichszy napęd i korzystanie z kopii zapasowych swoich oryginalnych gier :-P

Zdecydowanie wolę ryzyko bana i głośniejszy napęd :)

Nie żebym propogował piractwo, ale na ps3 kupię 6-7 gier (nawet jeszcze tyle nie mam :D ) i mam równowartość x360 premium...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze doznania i komfort jest lepszy na duzych tv'kach to jest przecież oczywiste :)

ale do "śliczności" to za dużo nie ma. Na monitorze są artefakty? Przeklamania tekstur? Wyłącza się AA? Nie :P no wlasnie. Grać sie da i to najwazniejsze. Predzej czy pozniej sie wiekszośc i tak zaopatrzy w HDTV, ale wazne zeby juz teraz grac gdy stać tylko na konsole, niż nie grać wcale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO NIE JEST TEMAT DO DYSKUSJI NA TEMAT TELEWIZORÓW/MONITORÓW.

Każdy kolejny post dotyczący tv, nawet jak będzie odpowiedzią na wcześniejszy post, będzie kasowany, a autor dostanie
power up w formie %


http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=206943

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja "z innej mańki" - czy da się sprawdzić datę produkcji xbox'a 360 bez otwierania pudła? Wiem, że na samej konsoli jest takowa data na nalepce, ale na pudełku nie zauważyłem [być może dlatego, że się śpieszyłem...]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to nawet Sony nie ma szans z Microsoftem ... gigant zmiata wszystko i wszystkich :lol2:

a Sony przekombinowało z ta swoja ''technologia'' ... konsola posiada potężny procesor ale układ graficzny zrobiony przez Nvidie nieadekwatny do mocy Cell'a .... ATi w x0 wypada zdecydowanie lepiej.... sam Kutaragi z reszta podkreślał ze PS3 to nie tylko maszyna do gier -tym samym dając co nieco do zrozumienia ...

mimo wszystko na pewno jest możliwość robienia gier na poziomie X360 albo i nawet troszkę lepszych wizualnie, jednak narazie nad PS3 zbierają się coraz czarniejsze chmury ... jeszcze 2 mies temu miałem nadzieje ze w końcu coś ruszy ...

obecnie Sony na obecna sytuacje konsoli wydaje się bezradne - dosłownie bezradne.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony jak na moje pospieszyło się z wypuszczeniem PS3 mogło najpierw przygotować jakąś bazę gier, a nie jak teraz PS3 to ładnie pudełko bez gier :D Lepiej dla naszego X0 bo ludzie zaczynają go doceniać i z tego co narazie widać nie jest taki w cale słabszy jak to Sony na początku sugerowało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam obie konsole i faktycznie ps3 stoi nie używana, nie mam w co grać, jedynie czekam na MGS 4. Coraz bardziej żałuje, że kupiłem ten czarny chlebak. Jedyną gre w którą się zagrywaem był motorstorm, ale to marny powód żeby wydać 2400 zł. Ostatnio jak wyszedł news że w GT5 nie będzie uszkodzeń, miałem ochote wystawić konsole na allegro :)

 

Jeżeli sytuacja się nie zmieni, to przy następnej generacji konsol sony może wogółe się nie liczyć....

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...