Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

I ja mam pytanko do znawców tematów różnorakich. Czy jest możliwość podłączenia audio, wyjście po optyku a wejście na chinch ot co. Jakaś elektronika po drodze? jak już to jaka?

pozdrowionka.

 

Mam stereo a chodzi mi o 5.1

Edytowane przez wujekz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie rozumiem nic z tego posta. Chcesz optical do coaxial? Są konwertery.

 

Co znaczy "mam stereo"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem nic z tego posta. Chcesz optical do coaxial? Są konwertery.

 

Co znaczy "mam stereo"?

 

Mam analog stereo, 2 kanały, a chodzi o wyjście analog. 5.1 tak ażeby połączyć do kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Masz wyjście 5.1 po optyku lub HDMI i basta. Żeby to rozkodowac do analogu to chyba najprościej byłoby jakiś komputer po drodze wstawić, bo procesor dźwięku wyjdzie Cię koszmarnie drogo.

 

Nie masz w KD wejścia SPDIF, choćby coaxial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie puścić stereo po analogu i zrobić "upscaling" typu Dolby Pro Logic II. Nie będzie to pełnoprawne 5.1, ale lepsza namiastka surround niż jego brak. Co i tak nie zmienia faktu, że bez dekodera/ampli się nie obejdzie. Swoją drogą to spora wada zarówno X360 jak i PS3, że żadna z nich nie pozwala na podpięcie zwykłych komputerowych zestawów za pomocą jakiś adapterów. W gruncie rzeczy wyciągnięcie dźwięku przestrzennego z konsol to w tym momencie pewnie większa inwestycja niż sama konsola.

 

BTW. Jak jest z upscalingiem DVD w konsolach? Automatycznie podbijają do takiej rozdzielczości jaka jest ustawiona w systemie? A jeśli tak to czy w takim razie amplituner przestawić na pass through czy również z nim dać upscaling do 1080p? Ewentualnie czy da się zrobić tak, żeby konsola puszczała sygnał niezmieniony, ale upscalingiem zajmie się sam wzmacniacz? W skrócie chodzi mi o to, gdzie jest lepszy upscaling: w konsoli czy ampli wyposażonym w odpowiedni procesor (typu Faroudja).

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co moge powiedzieć to że DVD wygląda na Xboksie strasznie słabo, nie ma nawet porównania do tego co widać na kompie. Natomiast mój ampli po HDMI nie skaluje, więc sie nie wypowiem.

 

O ile z grami skaler w klocku radzi sobie genialnie, to z DVD niezwykle słabo, szczególnie jeśli jest to materiał z przeplotem, ale nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak dla mnie dash ssie, śmierdzi, gryzie i dmucha. Nic nie jest pod ręką, Inside Xbox schowany i zupełnie zdezorganizowany, a Spotlight chyba całkowicie zniknał. Za to dostałem 1500 funkcji których nigdy nie użyję. Fail maksymalny. Za to co oni robią z "konsolą do gier" bym sie przesiadł na PS3, gdybym nie miał gier, save-ów, dodatków i achievementów zbieranych przez czterocyfrową ilosć godzin.

 

Najlepsze że M$ uważają że ten update to "zupełnie nowa konsola za darmo".

 

 

Na zakup PS3 mam coraz większą ochotę, i jesli to zrobie to pewnie bedzie to moja główna platforma. Konsoli dla casuali zaczynam mieć dość, ale inna sprawa że Sony też "chce trafiać do całych rodzin". Mam wrażenie że zaczął się nowy wyścig, kto pierwszy zrezygnuje z gier core. Szczerze? Oby obie firmy zrezygnowały, i platformą dla gier core został PC.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd jak wygląd - idzie się przyzwyczaić, kwestia czasu. Co do funkcjonalności z faktycznie istotnych to chyba zapis w chmurze. Reszta mi zwisa. Ale jedna rzecz jest żałosna: dali by sobie już spokój z wymaganiem Golda do obsługi Facebooka czy Twittera. I tak każdy ma to w komórce, lapku czy tablecie i wszędzie jest za free, a tutaj oczywiście nie. Ale faktem jest, że coraz więcej rozszerzeń nie związanych z grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem temat i widzę, że takiego pytania jeszcze nie było. Odpowiedź wydaje się logiczna, ale wolę się upewnić. Panowie, mam taki pad - czyli wersja dla PC, zakończony kablem USB. On będzie działał podłączony na USB do Xbox 360? Niestety nie mam jak sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież pisze tam jak byk:

 

Dla komputerów PC i konsoli Xbox 360

Działa na wszystkich platformach do gier firmy Microsoft. Kontroler Xbox 360 dla systemu Windows pozwala czerpać radość z grania zarówno na komputerze, jak i konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co sądzicie o przecenianiu season passów? Bo dla mnie to szczyt srukwysyństwa.

 

Kupując season pass zrobiłem pre-order na dodatki odległe nawet o pół roku, a teraz za te same niedostępne jeszcze dodatki ludzie zapłacili o 1/4 mniej ode mnie. Logiczne?

 

Tak właśnie Microsoft zachęca ludzi do kupna dodatków "na premierze". Zamiast czekać na przeceny dodatków, ludzie kupują season pass, która jest dodatkowo przeceniania chwile później.

 

Koniec. Nigdy więcej nic nie kupie na premierze, nie będą mnie w jucha robić na każdym kroku. W tym miesiącu M$ przegieli pałe maksymalnie, najpierw dash, teraz to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna nie biorę nic na premierach, a każde DLC jakie mnie interesuje kupuje na obniżkach. Trzeba poczekać raz krócej raz dłużej, ale praktycznie wszystko można dostać później o 40-50% taniej. Długo czekałem na promo na dodatek Da Vinci do AC:B i już straciłem nadzieje aż tu nagle przy premierze Reveletions rzucili za zdaje się połowę ceny. Ciśnienia nie mam, a sumarycznie nabyć można znacznie więcej.

 

edit.

Ale mnie i tak najbardziej irytuje inna rzecz: zawartość edycji kolekcjonerskich. Jaki jest sens kupowania czegoś co ma pretendować do bycia ekskluzywnym i limitowanym skoro miesiąc potem każdy może sobie to sprawić? To jest dopiero walenie w człona.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo ostatnich rozważań na temat promocji i wyprzedaży. Skończyłem Assassins Creed Brotherhood, wyjmuję płytkę z konsoli i biorę następną grę, którą mam zaległą czyli Dead Space 2. Z czystej ciekawości sprawdzam ile kosztuje dodatek Severed. I co się okazało? Że akurat od od 3 do 9 stycznia EA miało wyprzedaże i zamiast 560 zapłaciłem 280 MSP. O dziwo dzisiaj jest już 10 a niższe ceny nadal obowiązują.

 

edit.

Czy da się jakoś sortować dodatki wszelkiej maści, ale wg cen, a nie gier? Zostało mi 140 i pomyślałem, że wydam na jakieś drobiazgi.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może wytłumaczyć fenomen Black Ops? Jest grubo rok po premierze, a cena jak stanęła na poziomie około 100 złotych to ani drgnie już od bardzo dawna. Nie kojarzę żadnego innego tytułu z którym byłyby podobne cyrki. Ba, gry z premierami z okolic sierpnia/września są do wyrwania obecnie za 50 złotych bez łaski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ten sam fenomen co FIFA. Chciałem kupić używke 12-tki żeby nabić jakieś achievki po włamie na konto, ale poniżej 100 zł cieżko coś znaleźć, a nówki z cenie premierowej.

 

Na Steamie CoD-y też praktycznie nie tanieją, a inne gry tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...