Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie mi o to chodzi. Niedługo będę chciał testować granie na Live przez LTE i na początek testowo kupiłbym właśnie taki pakiecik. W sumie i tak wydaje mi się, że całkiem opłacalne, bo przeliczając to koszt za 2 tygodnie jest taki sam jak przy zdrapce na rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No do testów opłacalne, do normalnego użytku niezbyt, bo to daje tylko funkcjonalnosć online, nie jest to pełny Gold, więc nie ma choćby zniżek deal of the week. Ew. jak ktoś bardzo rzadko gra w jakieś multi, to też ma to sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na Xboksie jest ok. Na premierze były problemy, różne bugi i memory leak, przez co po długim graniu loadingi były masakrycznie długie, i nawet konsola się potrafiła wieszać. Na początku tego roku jednak przechodziłem dwa ostatnie dodatki, i wszystko było ok, w miarę szybkie loadingi i raczej bez większych problemów.

A sterowanie stworzone dla pada, interfejs przede wszystkim.

 

Jak ktoś ma PC to jednak ta wersja dużo lepiej wypada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Xboksie jest ok. Na premierze były problemy, różne bugi i memory leak, przez co po długim graniu loadingi były masakrycznie długie, i nawet konsola się potrafiła wieszać. Na początku tego roku jednak przechodziłem dwa ostatnie dodatki, i wszystko było ok, w miarę szybkie loadingi i raczej bez większych problemów.

A sterowanie stworzone dla pada, interfejs przede wszystkim.

 

Jak ktoś ma PC to jednak ta wersja dużo lepiej wypada.

 

Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło, wielkie dzięki Dołączona grafika

Edytowane przez staachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak w nowym sofcie instaluje się gry na dysku?

Mam grubaska i napęd jest dosyć głośny, a zainstalowanie trochę pomaga.

 

Kupiłem GOW3 ale po wejściu X w opcję gry mogę ją tylko zakupić w sklepie xbox za 169.99zł, a opcji instalacji już nie ma.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak w nowym sofcie instaluje się gry na dysku?

Mam grubaska i napęd jest dosyć głośny, a zainstalowanie trochę pomaga.

 

Kupiłem GOW3 ale po wejściu X w opcję gry mogę ją tylko zakupić w sklepie xbox za 169.99zł, a opcji instalacji już nie ma.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

http://gametipcenter.com/xbox-360-how-to-install-games-to-the-hard-drive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka piłka do znawców tematu.

 

Dostałem wraz z padem takie urządzenie Xbox 360™ Wireless Gaming Receiver for Windows. Tak, więc na chwile obecną mam jednego pada i receiver, śmiga z PC. Teraz chciałbym dokupić drugiego pada - czy on będzie działać bez problemu na tym samym odbiorniku czy potrzebny osobny. Czy będą problemy z wykrywaniem w grach na pc jakieś konflikty że dwa pady czy wykrywa się jeden tylko...

 

Czy poprostu jak kupię drugiego używanego pada od xbox360 orginalnego to komputer wykryje mi go przez receiver i będę się cieszył bezproblemowo dwoma padami np w fifie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka piłka do znawców tematu.

 

Dostałem wraz z padem takie urządzenie Xbox 360™ Wireless Gaming Receiver for Windows. Tak, więc na chwile obecną mam jednego pada i receiver, śmiga z PC. Teraz chciałbym dokupić drugiego pada - czy on będzie działać bez problemu na tym samym odbiorniku czy potrzebny osobny. Czy będą problemy z wykrywaniem w grach na pc jakieś konflikty że dwa pady czy wykrywa się jeden tylko...

 

Czy poprostu jak kupię drugiego używanego pada od xbox360 orginalnego to komputer wykryje mi go przez receiver i będę się cieszył bezproblemowo dwoma padami np w fifie?

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

 

Z tego co wiem wyktywa do 4 padow bez problemu, podobno bnie jak na samym xboxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak miałem XBL angielskie to tak mogłem, a teraz zamiast takiego ekranu:

 

Dołączona grafika

 

mam taki:

 

Dołączona grafika

 

I jak tu teraz zrobić instala? Dołączona grafika

 

najważniejsze pytanie - płytka w napędzie? :)

 

Jaką ścieżką dochodzisz do tego ekranu? Strona Główna -> pierwsza kafelka po lewej u góry -> wciskasz X na padzie (Informacje o grze)?

 

Tak to u mnie wygląda - angielski język w konsoli:

Dołączona grafika

 

a tu polski:

Dołączona grafika

 

Spróbuj ewentualnie zmienić język w konsoli na angielski, zobacz czy będziesz miał "Install". Jeśli tak to zmień znowu na polski i zobacz czy się pojawi "Zainstaluj" (Ustawienia -> System -> Ustawienia konsoli -> Język i ustawienia regionalne -> Język)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płytka w napędzie ale nie wiem czy nie jest walnięta, bo z autostartu działa bez zarzutu, a przy próbie odpalenia z poziomu dasha co któryś raz wywala że nie może jej odczytać.

Możliwe też że napęd już nie ten co kiedyś... w wolnej chwili jeszcze sprawdzę opcję z językiem.

 

Co do gry - kampania.

Ja wprawdzie gram na stałym necie od multimedii, ale ostatnio dostałem służbówkę LTE i jestem zdziwiony, że w takiej mieścinie jak Kwidzyn lata toto z prędkością 50/30Mb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędkość to nic, chodzi o pingi. U mnie niby po wifi jest w zakresie 25-50 w zależności z kim się łącze także jest dobrze. Dzisiaj to może być ciężko, ale jutro wieczorkiem to chętnie jakbyś miał ochotę. Chyba, że najpierw kampania w pojedynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę chwilkę poćwiczyć, bo ostatnio grałem w Gearsy z półtora roku temu ;) No i Golda dokupić.

Ale na weekendzie można przyciąć.

 

Wracając do problemu - lipa, zmiana języka nie pomaga.

Dodatkowo zauważyłem że teraz przy każdym uruchomieniu konsoli muszę wybierać profil na którym chcę się zalogować (mam 3 na konsoli z czego 2 live) - da się to jakoś na sztywno ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płytka w napędzie ale nie wiem czy nie jest walnięta, bo z autostartu działa bez zarzutu, a przy próbie odpalenia z poziomu dasha co któryś raz wywala że nie może jej odczytać.

Możliwe też że napęd już nie ten co kiedyś...

 

No to mamy przyczynę. Iks nie rozpoznaje płyty w napędzie, stąd brak przycisku Zainstaluj.

 

Dodatkowo zauważyłem że teraz przy każdym uruchomieniu konsoli muszę wybierać profil na którym chcę się zalogować (mam 3 na konsoli z czego 2 live) - da się to jakoś na sztywno ustawić?

 

zaloguj się na konto, na które ma się automatycznie logować po włączeniu konsoli i wejdź w Ustawienia -> Profil -> Preferencje logowania -> Autom. logowanie w profilu -> Włączone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Pupy nie urywa i przynajmniej na tym filmiku bardziej to rozprasza niż daje coś więcej niż chwilowe "wow". Jeśli coś z tego wyjdzie to pewnie nie będzie nawet w połowie wyglądać tak jak to reklamują na tym materiale, a jestem pewien, że wykluje sie z tego co najwyżej kolejny bajerek dla casualów. Już pomijam to, że jak ktoś miałby kupić projektor do tandemu z telewizorem to chyba tylko idiota grałby nadal na TV, a projektor zostawił do tego typu efektów zamiast walnąć sobie 100 czy 120" na ścianę.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...