Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam pytanie. Na początku dostaje sie 3x1 miesiac gold'a, si? Tylko ze to jest na inne konto za kazdym razem? Rozumiem ze bede musiał sobie najpierw założyć jedno, stałe xbl, a potem przez 2 miechy grać na jakiś 2 innych fejkach?

TAK 3x1

1 konto = 1 miech za frajer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy X360 Premium ma w komplecie kabel VGA (D-Sub)? Jeśli nie to, czy używając przejściówki VGA nie będzie strat na obrazie?

Jak wygląda sprawa z wyjściem audio? Jest optyczne (S/PDIF) czy tylko cinche?

Po pierwsze: FAQ w pierwszym poscie nie jest tylko dla ozdoby.

Po drugie: szukaj, bo bylo na ten temat w tym topicu nie raz i nie dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBOX 360 - 3 LATA GWRANCJI!!!

 

O tym, że Xbox 360 jest konsolą awaryjną nikogo chyba przekonywać nie trzeba. W przeciwieństwie do pierwszego Xboxa, przy projektowaniu i produkcji coś nie zagrało tak jak powinno, przez co, next-genowe z założenia konsole, padają jak muchy. Czerwony Pierścień Śmierci przejdzie do historii konsolowej rozrywki i, miejmy nadzieję, że Microsoft wyciągnie z tej nauczki odpowiednie wnioski. Tymczasem, na razie musi nam wystarczyć przedłużona o dodatkowy rok gwarancja, co Gigant z Redmond podał właśnie do publicznej wiadomości. Tym samym zarówno nowe jak i wszystkie zakupione do tej pory konsole cieszyć się będą trzyletnim okresem gwarancyjnym. Już widzę tę ulgę malującą się na Waszych twarzach. Jak widać skala problemu i same jego nagłośnienie było tak ogromne, że Microsoft nie mógł stać z założonymi rękoma i musiał wykonać jakiś ruch. Przedłużona gwarancja dotyczy tylko i wyłącznie Ring of Death, tak więc wszelkie rysujące płyty napędy pod nią nie podlegają.

co prawda dodatkowy rok tylko na pierścień, ale ja jestem pod OGROMNYM wrażeniem, że MS było stać na taki gest :blink:

jak dla mnie polityka ms jest niesamowicie sprytna i przemyślana, dobrze wiedzą, że dużymi krokami zbliżają się ostatnie chwile na to, aby tych niezdecydowanych (zakup ps3 lub xbox360) przeciągnąć na swoją stronę B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę zdziwiło mnie to jak czytałem i nie mogłem uwierzyć :D Bardzo miło ze strony M$, może i tylko na ring, ale ten o to właśnie ring powodował dość dużo deadów konsolek.

Odwrotnie, ring jest skutkiem padu konsoli ;). Ale nieważne. BRAWA dla MS za ten "gest" choć nadal myślę że mogliby po prostu coś w konstrukcji poprawić a tak to tylko sprawiają dobre wrażenie :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więcej na temat:

Informowaliśmy Was wczoraj o przedłużeniu gwarancji na 360tki. Czas przyjżeć się kolejnym szczegółom tej operacji. W wywiadzie udzielonym dla podcastu Majora Nelsona Peter Moore użył zwrotu „3 mrugające czerwone światła, co jest ci zapewne znane.” Widać (i słychać), że MS nieśmiało zaczyna przyznawać, że problem jest poważny. Nie przypominam sobie by wydłużono gwarancję na jakąkolwiek inną konsolę – a już z pewnością nie do trzech lat. Spytany czemu zdecydowali się na taki krok Moore odpowiada „w ciągu ostatnich kilku lat doświadczyliśmy sporej liczby konsol, które musieliśmy naprawiać, co jest szczerze mówiąc nie do zaakceptowania.” Potem oczywiście następuje marketingowa gadka na temat tego, że jest to wyraz troski o konsumenta etc. Moore opisuje również, że naprawa pogwarancyjna konsoli kosztuje 139$ - więc część osób musiało zapłacić za tę usługę. Niektórzy również wykupili sobie przedłużoną gwarancję. Wszystkim im Microsoft odda pieniądze w ciągu 10-12 tygodni. Wow, trzeba przyznać, że mają gest i nie szczypią się z kasą. Warto również zauważyć, że Moore nie używa ani razu zwrotu „ring of death”, lecz zawsze posługuje się wyrażeniem „trzy migające czerwone światła”. Podkreślmy raz jeszcze, że przedłużenie gwarancji jest ogólnoświatowe. Jak mówi Peter „X360 jest dostępny w 37-40 krajach i w każdym z nich gwarancja na 360-tki zostaje wydłużona do 3 lat.” Chodzi oczywiście nie tylko o nowe konsole, lecz również o te, które mamy już w naszych domach.

 

Podoba mi się, że Major, który przecież jest pracownikiem MS, zadaje Moorowi dość podchwytliwe pytania. Dzięki takim zabiegom marketingowym (chyba nikt z nas nie wierzy, że jest to spontaniczny wywiad) MS próbuje się nam pokazać jako firma dbająca o graczy i nie bojąca się trudnych pytań. W pewnym momencie pojawia się na przykład kwestia „Czemu nie zrobiliśmy tego wcześniej?” Moore twierdzi, że „przygotowanie całej tak wielkiej ogólnoświatowej akcji musiało zająć trochę czasu. Z czasem coraz więcej konsol pojawiało się na rynku i gdy tylko MS zauważał, że zaczynają one doświadczać problemów sprzętowych, zbierał wszelkie dane na ten temat i doszedł do wniosku, że zaczyna to być problem mający swe odbicie w statystykach.” Jak dalej mówi „jest to dla MS trudny moment ze względu na skomplikowaną naturę całego przedsięwzięcia, ale pociesza ich to, że będą mogli pomóc użytkownikom ich konsol w rozwiązywaniu pewnych problemów.” Dodaje również, że „czują się źle” z tym, że te problemy w ogóle wystąpiły. I osobiście przeprasza wszystkich, którzy doświadczyli problemów sprzętowych ze swoim 360. No cóż, przyjmuję przeprosiny (podwójne) – jednak wolałbym, żeby moja konsola po prostu nie zdychała.

 

Potem następuje rozmowa na temat E3. Microsoft chce zrobić swoją konferencję na zewnątrz – na dziedzińcu jednego z liceów w Santa Monica. Moore śmieje się, że znalazł gdzieś miejsce do robienia zakładów na temat tego, co zaprezentuje na tegorocznym E3. Czy będzie miał jakieś nowe tatuaże, jeśli tak, to jakie i gdzie. Jeden z zakładów ponoć dotyczył tego, że do końca lipca rozwiedzie się z żoną, która nie wytrzyma już tak dużej ilości tatuaży. Miło słyszeć, że marketingowcy MS mają poczucie humoru. Wolę to niż napuszone wypowiedzi reprezentantów Sony, którzy ciągle traktują swoich klientów jak debili, których można nieustannie nabijać w butelkę. Ciekawostką jest to, że gdy Peter opowiada o tym, że gra obecnie w Forzę 2 to jeździ przede wszystkim Astonem Martinem V12, ponieważ ludzie odpowiedzialni za Forzę użyli właśnie samochodu Moore’a do nagrania odgłosów tego auta. „Fajnie jest siedzieć we własnym salonie i ścigać się w grze video dokładnie swoim autem.” Moore ponoć wystawił nawet swoje samochody na aukcjach w Forzy, pod zmienionym pseudonimem, lecz jak na razie nie ma chętnych. Pisałem już, że miło jest posłuchać kogoś z poczuciem humoru?

polygamia.pl

B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lata :D no i dobrze :) MS brawo :) to chyba ich jedyne dobre posuniecie w ciagu ostatnich lat

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prowokuj...

Jego zdanie. Chociaż znaczki MS występujące na klawiaturze mnie irytują, to jednak cieszę się, iż ukręcili dodatkowy sznur na piratów i dali rok dłużej pograć uczciwym klijentom.

P.S. Z początku przed 'pograć' miało być 'spokojnie', lecz pomyślałem, iż będzie to brzmieć... zabawniej?

Dobra, ta prowokacja to tylko marny dowcip na cytowane słowa (3 latka, no no no).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xaon

 

kto to jest klijent ;] ?

 

EOT

 

W sumie to ta gwara jeszcze bardziej umacnia mnie w przekonaniach, że dokonałem właściwego wyboru. Z druuugiej strony liczmy na to, że chlebak coś pokaże, bo monopol MS może być niezdrowy.. dla naszych kieszeni. Bo co mnie kto wygra wojne konsol? Ważne żebym ja był zadowolony ze swojego wyboru. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ponizej rowniez o przedluzonej gwarze

 

gram.pl

 

MS działa w sprawie awarii Xboksów 360

Piątek, 6 lipca 2007, godzina 13:26, autor: Renor Mirshann

 

Microsoft wydłużył gwarancję na Xboksy 360 w których pojawia się problem "trzech czerwonych świateł śmierci" do trzech lat. Ogłosił również rozwiązanie tego problemu - nowe partie konsoli będą już zawierać odpowiednie sprzętowe zmiany, które powinny zakończyć okres postrzegania jej jako najbardziej awaryjnego z next-genów.

 

Nie da się ukryć, że Klątwy Czerwonego Pierścienia Śmierci boją się wszyscy właściciele nowej konsoli Microsoftu. Jeśli sami jeszcze jej nie doświadczyli, to któryś z ich znajomych już tak. W najlepszym przypadku znają ją tylko ze strasznych internetowych opowieści, które działają na ich wyobraźnię... Spokojny sen przywrócić im może decyzja MS o wydłużeniu gwarancji Xboksa 360 w przypadku tego problemu - od teraz trwa ona trzy lata. Zarówno dla nowych, jak i starych nabywców konsoli. Wszystkie pozostałe ustalenia gwarancji pozostają niezmienione, czyli pozostaje ona roczna (lub dwuletnia, w zależności od regionu) w przypadku problemów innego typu. Oczywiście Microsoft pokryje koszta zarówno samej naprawy, jak i transportu.

 

Lekkie deja vu nie jest niczym dziwnym - to kolejna typu decyzja firmy w dość krótkim czasie. W grudniu 2006 roku amerykańska gwarancja na Xboksa 360, która wynosiła pierwotnie 90 dni, została wydłużona do roku. Wtedy nas to nie interesowało, gdyż sprzęt elektroniczny w UE musi być sprzedawany z minimum dwuletnim okresem gwarancyjnym, teraz jednak decyzja MS już wpływa na europejskich właścicieli tej konsoli.

 

Trzy lata to dziesięciokrotnie dłużej, niż zakładano podczas debiutu konsoli w USA... ale cóż, poważne kłopoty wymagają poważnych decyzji. Gigant z Redmond ogłosił również, że problemy odpowiedzialne za wysoki stopień awaryjności konsoli zostały rozwiązane. Wprowadzono do niej odpowiednie techniczne zmiany, nie podano jednak na ich temat żadnych szczegółów. To nie koniec ważnych informacji - każdemu klientowi, który zdążył zapłacić za naprawę konsoli związaną z Czerwoną Śmiercią, Microsoft zwróci wydane pieniądze. Firma przewiduje, że będzie ją to kosztować ponad miliard dolarów.

 

Peter Moore - szef działu MS ds. Rozrywki Interaktywnej - przyznał, że reakcja firmy jest spóźniona. Wyjaśnił jednak, że Microsoft odpowiada dopiero teraz, ponieważ przygotowania do odpowiedniego rozwiązania problemu trwały bardzo długo. To było kilka problemów. Czerwonego światła nie powodowało jedno konkretne niedopatrzenie... Zmiany w konsoli zawsze są wprowadzane, kiedy wszystko w ich kwestii jest już rozpoznane i wiadome. Będziemy je kontynuować, aby Xbox 360 był coraz bardziej niezawodnym produktem" - powiedział.

 

Xbox 360, wersja Elite (ta ładniejsza)

[Dla kogo kogo, dla tego kogo - Domek]

 

Peter stwierdził również, że cały ten szum tak naprawdę nie wpłynął bardzo negatywnie na postrzeganie Xboksa 360 przez graczy - "Martwi mnie ostra reakcja na problem czerwonego pierścienia, ale kiedy patrzymy na naszych klientów, widzimy przede wszystkim wielkie zadowolenie z konsoli. Ciężko jest czytać te wszystkie listy o dwóch czy trzech awariach, ale zawsze jest w nich również kwestia "Chciałbym mieć mojego Xboksa 360 z powrotem tak szybko, jak to tylko możliwe".

 

Czy cierpliwość właścicieli tej konsoli się opłaciła? Miejmy nadzieję na szybkie potwierdzenie, że ogłoszone zmiany faktycznie działają. Tak czy owak, chociaż rana może szybko się zagoić - niewielka blizna pozostanie, a na poprawę ogólnej opinii społeczności graczy o awaryjności Xboksa 360 trzeba będzie trochę poczekać.

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest wkońcu z tym padaniem X0? Jeżeli np ktoś sobie przerobi i x0 padnie, no to bida straszna i kasa w plecy.

ryzyko zawodowe :] , a w razie problemów z przerobionym X0 trzeba bulić :] za naprawę np tu http://www.iksboks.aplus.pl/

 

jestem zdania by nie przerabiać i cieszyć się możliwościową korzystania Xbox Live, gry na X0 nie są aż takie drogie, chodź przeróbka to nie tylko możliwość grania na piratach ale szkoda ryzykować bana na LIVE lub utraty gwarancji ... której teraz to aż 3 lata!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xaon

 

kto to jest klijent ;] ?

 

EOT

 

W sumie to ta gwara jeszcze bardziej umacnia mnie w przekonaniach, że dokonałem właściwego wyboru. Z druuugiej strony liczmy na to, że chlebak coś pokaże, bo monopol MS może być niezdrowy.. dla naszych kieszeni. Bo co mnie kto wygra wojne konsol? Ważne żebym ja był zadowolony ze swojego wyboru. :)

Heh, jak zwykle staram się pisać poprawnie, tak nieużywanie pewnych słów w pisowni skutkuje pisaniem ze słuchu i takowymi właśnie "kwiatkami" (dobrze napisane? :P ).

Co do drugiej części, to jestem podobnego zdania. Wystarczy popatrzeć na os'y oraz świeżo upieczonego DX10 (słyszałem, iż mają wprowadzać 11-tkę, gdyż jednak nie wszystko jest takie "piękne i idealne", btw to jeden z powodów dla których rezygnuję z 8600GT, C2D T7300 itd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Kupiłem... Siedzę i patrzę na karton, a ślina mi cieknie... W pobliżu leży zafoliowana jeszcze FORZA 2, a gdzieś w Polsce, na dnie torby listonosza czai się Gears of War... A dlaczego patrzę a nie gram...? Bo mnie jeden ciul z głośnikami Logitech'a Z-5500 w jajo zrobił i będą dopiero we wtorek :( A obiecałem sobie, że zagram dopiero na full audio-video komplecie :)

A klocek w miarę świeży wypust - 20.10.2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze stworzymy baze graczy forum Purepc ? - zrobimy oddzielny temat w ktorym kazdy poda swoj nick z XBL + info na temat jakie gry posiadam ? Co o tym sadzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jeszcze chcialem zmieniac kompa a tu sie okazalo ze jutro bede mial x360:] połroczny w stanie igla jak mowi sprzedawca, i teraz na co zwrocic uwage przy kupnie gostek nie ma gier ale sa jakies demka na dysku, jest gwara od ms ale zarejestrowana na kogos (podobno jak sie zadzwoni to przerejestrowywuja)

 

nie wiem wlaczyc jakies demko wygrzac konsole, czy nawet zostawic na chwile rzeby jakies 3d szlo w kolo) jak radzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fidel

 

jak kupujesz przerobioną to sprawdź czy czasem nie jest zbanowana :D

od biedy możesz pograć z 2h :D ale to raczej nic nie da ;) jak ma paść to i tak padnie. co do przerejestrowania to najlepiej jak zadzwonisz na infolinie MS i spytasz się jak rzeczywiście jest.

 

adbok

 

też o tym myślałem kilka miechów temu, ale jakoś wyleciało mi to z pamięci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze stworzymy baze graczy forum Purepc ? - zrobimy oddzielny temat w ktorym kazdy poda swoj nick z XBL + info na temat jakie gry posiadam ?

i ile kto miał konsol w serwisie xD

 

Gwara na 3 lata? Hell YEAH! Automatycznie mam mniejszego stresa na kupno x360

Widać, że wojna konsol trwa. Obniżka ceny PS3, wydlużenie gwarancji x360.

 

Ja bym na waszym miejscu nie skreślał sony, bo jak samo działanie M$ pokazuje, Ci panowie wiedzą, że sony jest ogromnym zagrożeniem. Nie teraz, ale po wysypie tych wszystkich zapowiadanych hitów jak najbardziej. A wtedy jak sprzedaż PS3 wzrośnie to BUM! - premium po 299$ a Elite po 399$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UK, w sklepie internetowym play.com premium jest obnizone cenowo o 50funtow, teraz kosztuje 229. Ponoc zwiazane jest to z niedalekim wejsciem Elite na rynek europejski. Tutaj link do tego sklepu: http://www.play.com/Games/Xbox360/4-/65941...le/Product.html

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wtedy jak sprzedaż PS3 wzrośnie to BUM! - premium po 299$ a Elite po 399$

Moim zdaniem chociażby z tego powodu trzeba dopingować Sony. Tak jak się dopingowało Ati w niedawnej wojnie kart DX10. Jeśli PS3 zacznie sie lepiej sprzedawać + obniżą cene o 100$ (co jest juz potwierdzone), to MS musi podjąć kroki, bo IMO wydłużenie gwarancji nie da zbyt duzo. MS powinien obnizyc cene takze o 100$. Chociaz, z drugiej strony, na jesien wychodzą takie dobre tytuły na X360, że same gry będą napędzać sprzedaż, więc mozliwe ze w tym roku obnizki nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C4EVA_iXTRM-HITACHI_v1_2_Stealth & Xbins Xbox Live Logger już jest :-P Syrob atakujesz

 

Defeats all current and some future Xbox Live detection attempts.

 

Thanks to all the beta testers,everyone involved for without their effort this would not have been possible. Keep up the good work everyone. Thanks also go to Fuzzylogic and GAryOPA. Always recommended: If your drive is flashed USE A RESTORE FIRST (Use the restore included on this package)

Two Commands (for flashing use only one: FlashIX):

FLASHIX.BAT: Flashes your drive with iXtreme 1.2 Fw Stealth (Media Detect 2,and Firwmare Stealth, (NO F900 Core)

RESTORE.BAT: Return your drive to original State, even if you have

firmware stealth in your drive

*RECOMENDATION: If you have flashed your drive in the past use RESTORE

first. If it is a brand new drive use directly the Flash command you

like.

I would like to note that while this release contains all retail versions of the hitachi, v78 users will currently not be able to flash until fw toolbox is updated, or another program is created to flash that version. v79 is also included, though can only be flashed externally with a tsop programmer (or until a software solution is created). This firmware is released to the public tested, though we do expect bugs, as with any project. Please post in the forums to let us know your results.

 

Xbins Xbox Live logger!

 

We have organized a small project to keep our page here updated with (almost) daily logs of commands being initiated while connected to xbox live. This will let the public be aware of exactly what is going on with the security involved, and possible new detection routines created. Enjoy!

Jeśli M$ obniży ceny to może Elite zawita do moich progów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...