Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Takie mam pytanie w kwestii xbox'owego audio - jaki polecacie kabelek optyczny do połączenia xO z np. dekoderem z zestawu Logitech'a Z-5500? Z tego co czytałem to są 2 odmiany kabli optycznych: "okrągłe" i "kwadratowe" Co kupić, żeby nie błądzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra, w której pisze na aukcji "Wersja angielska" będzie chodzić po Polsku ?

 

Chodzi mi tu teraz konkretnie o Viva Pinata :cool:

Czytałem gdzieś, że ktoś kupił w UK i wystarczyło, że miał w dashu język polski to automatycznie gra jest tak samo. Czyli tak jakby obojętnie gdzie kupimy grę to ma ona ileś tam wersji w tym (nie wszystkie) PL.

 

Na aukcji ludzie piszą

 

"Sama gra jest po Polsku

Okładka w innym języku"

 

lub

 

"Pudełko - okładka po francusku

Instrukcja - po francusku

Gra - w całości po polsku"

 

A chcę kupić z aukcji, na której pisze, iż wersja gry angielska - lecz gra w folii, tak więc sprzedawca może sugeruje się tylko okładką.

 

Tak więc jak to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Uhuhu! Prawie cały weekend, przy dodatkowo wspierającej (brzydkiej pogodzie) spędziłem nad konsolką i dwoma tytułami które można wszystkim polecić. Gry te to:

 

- Call of Juarez oraz FlatOut: Ultimate Carnage

 

Szkoda, że nie mogę dłużej pograć bo w środę mam wylot do Irl :(

 

PS. W Call of Juarez na PC nie grałem ale co mogę powiedzieć o wersji xbox - hmm grafika jak na Techland nawet zaskakuje, oprawa dźwiękowa również ale co najbardziej wbiło mnie w fotel to grywalność. Nigdy nie podejrzewałem że taka gra, w takim klimacie tak mnie przyciągnie. A flatout - hmm to praktycznie rzecz biorąc ta sama gra co na PC Flatout2, lekka zmiana na trasach, lekka grafiki i dodanie osiągnięć ;)

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez to zauwazylem + kabelek HDMI . Brakuje jedynie componnenta ale w sumie po co to komu skoro ma te dwa ? ;)

 

W sumie niezle gratisy , bo za sam kabel HDMI placilem prawie 100zl a cene kabla VGA kazdy zna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sokół z Redmond

Poranna, elektroniczna prasówka przy kawie zaowocowała znalezieniem dość interesującego artykułu na The Mercury News. Opisuje on prawdopodobną odpowiedź Microsoftu na obniżkę ceny PS3 zapowiedzianą przez Sony. Otóż jednym z kluczowych elementów ich strategii będzie urządzenie o nazwie kodowej Falcon.

W środku Sokoła znajdziemy procesor IBMa i kartę graficzną ATI z chipami wyprodukowanymi w technologii 65 nm. Jakie to daje korzyści? Oprócz tego, że jest to sporo tańsze, wydziela też znacząco mniej ciepła; a za tym, jak możemy się domyślić idzie zmniejszona awaryjność konsol, co nie generuje gigantycznych kosztów związanych z obsługą gwarancyjną. Do tego - będzie można pozbyć się zewnętrznego zasilacza, albo zmniejszyć rozmiar 360. Brzmi słodko, prawda?

Z tego co mówią plotki, tego lata Microsoft zakończy testowanie Falcona i będzie gotowy do wypuszczenia go na rynek tej jesieni. Stąd też brak zmian w aktualnych wersjach konsoli. Cała para idzie nie w łatanie przestarzałych podzespołów, a testowanie aktualnych (65nm) i najnowszych (45nm). Miejmy nadzieję, że Sokół będzie cichszy od swojego poprzednika.

Czy zostanie to ogłoszone na E3? Raczej nie. Nowa, lepsza wersja konsoli zahamowałaby sprzedaż tego co leży teraz na półkach. Prędzej możemy spodziewać się jakichś oficjalnych wieści na TGS. Mimo to, naprawdę sporo bym dał za cichszego i mniej awaryjnego 360.

więcej http://blogs.mercurynews.com/aei/2007/07/m...ame_falcon.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś w tym prawdy na pewno jest, może nie we wrześniu ale niedługo, przecież ileż można wysłuchiwać narzekań na obecna konsole ...

 

podobny news na gry-online

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=34933

 

 

edit:

co ten marketing robi z człowiekiem :D PS3, Elite, nie Falcon ....nie, może jednak Elite, PS3 ? ... i tak można do usranej śmierci :]

 

edit2: i żeby nikt na mnie się nie denerwował :P dopiszę jeszcze tu ....kończę te swoje dywagacje na temat obu konsol :)

kupię to się zacznie >:D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam plotki...

 

Wedbush Morgan Securities analyst Michael Pachter stated in a note to investors today that Microsoft will announce an Xbox 360 price cut tomorrow at the start of the revamped E3 Media & Business Summit, which takes place all week.

 

Microsoft is holding its E3 press conference Tuesday evening.

 

He said that the price cut will affect all three Xbox 360 models. The $299 Core pack will drop to $249; the $399 Premium pack will drop to $349; and the recently released $479 Elite model will drop to $399.

source

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Falcona:

 

Wiele bym dał, żeby to była prawda. W sumie testowanie falcona usprawiedliwia to (tzn nie do końca), że MS nic nie robi z awaryjnoscią starego X360, bo wydadzą ulepszony model i tyle. Mam nadzieję że to będzie coś takiego jak PS2 --> PS2 Slim, niekoniecznie mówię tu o miniaturyzacji. Jak dla mnie to nawet cena moze sie nie zmieniac, byleby to była prawda.

 

Co do cen:

 

400$ za eilte i 350$ za premium - to kto kurde kupi premium, skoro Elite jest ładniejszy, nowszy, ma lepsze wyposażenie i być może jest mniej awaryjny, skoro przebudowano płytę główną? Nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i być może jest mniej awaryjny, skoro przebudowano płytę główną? Nie wiem...

hmm, no troszkę zmian widać, może się wydawać nawet że znaczące

http://www.llamma.com/xbox360/news/images/...iteanimated.gif

ale różnica cenowa wydaje się dość dziwna :/ 349 premium | Elite $399 ... 50$ więcej i mamy dysk większy o 100GB, HDMI, kilka kabli więcej - jak dobrze pamiętam jest chyba i nawet VGA, różnice w budowie płyty -> jakieś tam jednak są, może na + w działaniu konsoli ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś w tym prawdy na pewno jest, może nie we wrześniu ale niedługo, przecież ileż można wysłuchiwać narzekań na obecna konsole ...

 

podobny news na gry-online

2676864[/snapback]

Eeee a jutro miałem iść do sklepu po premium ;d Myślę, że wytrzymam.. byleby była wydana w podobnym czasie co GTAIV
poczekaj parę tygodni obniżka cen jest więcej niż pewna ;)

hmm, no troszkę zmian widać, może się wydawać nawet że znaczące

http://www.llamma.com/xbox360/news/images/...iteanimated.gif

ale różnica cenowa wydaje się dość dziwna :/ 349 premium | Elite $399 ... 50$ więcej i mamy dysk większy o 100GB, HDMI, kilka kabli więcej - jak dobrze pamiętam jest chyba i nawet VGA, różnice w budowie płyty -> jakieś tam jednak są, może na + w działaniu konsoli ?

co do kabla VGA to standardowe wyposażenie Elite go nie zawiera, a zaprezentowany "pack" przez kucyka to jakaś nowa wersja przeznaczona na Japoński rynek :) zobaczymy co będzie zawierała europejska wersja :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

mam nast. problem. Podczas grania w forze x sie zawiesil, po tym jak go zresetowalem zawiesil sie z 10 razy w dashu. Co ktorys restart wyskakuje czarny ekran z komunikatem error 71, swieci sie wowczas dolna prawa czerwona dioda. Podczas jednego z restartow zaswiecily sie 3 czerwone diody. Gdy dzis rano uruchomilem konsole przy wlaczonym padzie bezprzewodowym znow sie zawiesila, z kiera tez, gdy uruchamiam tylko z padem na kablu wszystko gralo. I co teraz, czakac az sie zespuje pozadnie czy juz reklamowac?

 

pz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem z moim xboxem : E65: DVD Drive Error.... Błąd napędu DVD - występuje gdy firmware jest uszkodzony, błędny lub brak kości z fw. Może występować również gdy tacka od napędu nie zamknęła się całkowicie.

 

otworzyłem go ponieważ nie czytał mi wszytskich kopii gier. przeczytalem dziś, iż laser odczytuje sam brzeg plyty, przez co nie rozpoznaje nagranych plyt . zdjalem obudowe , wyjalem i rozkrecilem cdrom-a przykleilem kawalek gumy, ograniczajacy zasieg lasera , klapke dvd musialem otworzyć recznie , wmontowalem go i teraz wyskakuje mi bład e65 czyli klopoty z napędem dvd , problem wyglada na błachy . neiwiem moze ktos ma pomysł co zrobić w tej sytuacji to bardzo byl bym wdzieczny :)

 

pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patgaret z czego rozumiem to zrobiłeś rubber mod'a http://www.360mods.net/News/article/sid=71.html przed błędem E65 ?? jak tak to może coś źle zrobiłeś ?? a jak błąd wyskakiwał już wcześnie to spróbuj wgrać od nowa FW :]

 

może pomoże, a jak nie to gwara lub juchy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ news już był dawno, tylko inne źródło (jak dobrze pamiętam), to wstawię fragment.

Po wyeliminowaniu błędów i ulepszeniu architektury wewnętrznej konsoli Xbox 360, zapadła decyzja o rozszerzeniu okresu gwarancyjnego dla obecnych oraz przyszłych klientów.

z http://www.xbox.com/pl-PL/support/petermooreletter.htm

 

Pierwszy raz czytam, aby poprawiono architekturę X360.

Chciałbym zwrócić uwagę, iż wg newsa poprawiono iXa przed przedłużeniem gwary, tak więc raczej nie piszą tu o Falconie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was kupuje gry ze starego xbox? Interesuje mnie jak wygląda na nextgenie i 720p takie gry jak Mortal Kombat Deadly Alliance oraz GTA.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...