Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

ok, chciałbym tylko powiedzieć że Bill z jednej strony nam daje batona a z drugiej przypieprza łopatą w plecy. GoW miał być super exclusivem. Nie mam nic do pecetowców bo sam mam blaszaka, ale to jest hmm... nie fair? Na wstępie się mówi że będzie na obu platformach i nikt żalu nie będzie. Ale te dodatki w stylu nowych map w single player. To jest priti fakin ankul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z forum bawil sie z podlaczeniem ixa do pc w celu udostepniania danych (muzy, filmow, obrazow) ?

Warto instalowac Viste na 30dni (bez aktywacji) aby sprawdzic jakie sa mozliwosci Media Center ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poca, odnosnie exclusive to czesciowo zgoda, ale te 5 leveli mozna przebolec- w koncu gierca na pc pojawia sie z gigantycznym opoznieniem, a i tak pewnie stlamsi te wszystkie 8800gtx value (czyt. 8800gts 320) i bedzie placz i zgrzytanie zebow n/t avg. fps w temacie GoW PC. Zobaczysz ;)

 

HiS, ja akurat pisze z doswiadczenia- widze, jak na swoim desktopie dziala taki Lost Planet czy Dirt. Predzej mi kaktus na reku wyrosnie, niz na 8800gts i a64 (b. popularnym mixie ostatnio) GoW bedzie stabilny w ramce 60fps. No chyba, ze kogos bawi gra w 1024x768 lub 800x600 na 15" monitorze. Ale co do ostatecznej oceny engine;u w wersji na PC faktycznie trzeba wstrzymac sie do premiery.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tej zgryźliwości ... a jeśli wersja GTA4 z dodatkami pojawiła by się na PS3 pomijając X360 ?

prawdopodobnie byłby lament posiadaczy x0 . więc takie uszczypliwości pozostawmy dzieciom w przedszkolu .

 

a co do zapowiedzi 'stłamszenia' sprzętu, lepiej się wstrzymać z tym do czasu premiery, bo nic na tym świecie nie jest przesądzone.

 

edit: ten mój 8800gts na s939 to sytuacja przejściowa :P ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planowana obniżka ceny X360

 

Shane Kim - vice prezio Microsoft Game Studios powiedział w wywiadzie, że Microsoft planuje obniżke ceny swojej konsoli. Nie podał jednak nawet przybliżonej daty cięcia cen, ani nie wspomniał o kwocie obniżki. “Musimy skutecznie zabiegac o konsumenta, a czescia tej strategii jest ustalenie takiej ceny konsoli, aby zdobyla ona rynek masowy. Intensywnie nad tym pracujemy.” - powiedział Kim i dodał, że Microsoft pragnie pozyskać także “niedzielnych” graczy, dzięki którym Wii sprzedaje się tak dobrze. Pierwszy ruch ku temu został wykonany dzięki zaprezentowaniu kontrolera do gry SceneIt (tytuł w stylu Buzz na PS2).

 

Kiedy zatem się dowiemy? Może na X07? Może dopiero w okresie przedświątecznym, kiedy to wszyscy starają się opchnąć jak najwięcej sprzętu? Pytanie jeszcze o ile Microsoft obniży cenę konsoli. Premium za 299 i wycofanie Core ze sprzedaży było by mocnym ciosem dla Sony. Czas pokaże…

http://polygamia.pl/planowana-obnizka-ceny-x360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox polaczony z pc przez media center fajna sprawa z vista dziala perfect,filmiki muzyka tuner tv fotki itp. wszytsko na TVHD z pilocikiem w reku

 

pozdro 4@ll

wlasnie sie zastanawiam nad tym podlaczeniem. A uzywasz programu transcode360 ?

jak przebiega taki proces "spasowania" visty z ixem ? poprostu odpalam MC na viscie i lacze sie przez ixa czy cos jeszcze trzeba robic ?

Jak z napisami w filmach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym tunerem tv?

tuner tv na kompie :)

EDIT: tak sobie pomyslalem czy da sie odtwarzac radio internetowe z playlisty zapisanej w PLS ? probowal ktos ?

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znowu ujrzałem w swoim prawie nowym xboxie 360 trzy czerwone światełka :cry:

 

ściągały mi się dema- gdy wszedłem do pokoju o mało zawału nie dostałem :) ale co dziwne głośniki same się wyłączyły wiec podejrzewam, że był na chwile zanik napięcia w sieci.

Zresetowałem xboxa i wszystko było ok.

 

Dzisiaj przy grze online w forze 2- dokładnie przy wyszukiwaniu dostępnych gier, konsola zaliczyła 2 zwiechy pod rząd :cry: Pierwsze jego zwiechy od nowości

 

Jak myślicie po raz kolejny szykuje mi się zgon kloca?

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podczas wyszukiwnia dostepnych gier rowniez konsola zaliczyla pare zwiech , tak wiec chyba to raczej jakis bug w grze ;)

 

BTW : rockers Ty wiesz o tym , ze gdy wyswietla sie Twoj numer telefonu w serwisie MS wiekszosc zalogi dostaje natychmiastowego zawalu serca ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkanie z przeznaczeniem ... Dołączona grafika

 

chodzil bez zajakniecie przez pol roku, najpierw mialem pare zwiech w frozie, potem juz nigdy nie wstal, po serwisie sprzedaje, nie bede go trzymal dla 1 gry ( forza) pozdrawiam.

Edytowane przez GHAD29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz jesli w kartonie sa zaladowane kartofle to nie jest na temat, jesli konsola jest, wyrazilem swoja opinie na temat gier i awaryjnosci, a jesli zazdrosc cie chwyta to juz x chodza po 1299, albo moge ci sprzedac mojego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja listy BC

America’s Army

Auto Modellista

Bass Pro Shops Trophy Hunter 2007

Blinx 2

Bloodrayne 2

Burnout

Crash Bandicoot 4

Crash Bandicoot 5: Wrath of Cortex (aktualizacja)

Doom 3: Resurrection of Evil

Drive to Survive

Drive to Survive (EM)

ESPN College Hoops

ESPN NHL 2K5

Evil Dead Regeneration

Exaskeleton (tylko w Japonii)

FIFA Street 2

Full Spectrum Warrior: 10 Hammers

GUILTY GEAR XX #RELOAD

Harry Potter: And the Chamber of Secrets

Harry Potter: And the Prisoner of Azkaban

Hot Wheels: Stunt Track Challenge

Jet Set Radio Future (aktualizacja)

Justice League: Heroes

King Arthur

Kingdom Under Fire: The Crusaders (brak dostępu do XBL)

Magic: The Gathering: Battlegrounds

Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects

Marvel vs. Capcom 2

Mech Assault 2

MLB Slug Fest 2003

Morrowind

MotoGP2

Myst III: Exile

NBA Live 2002

NCAA Football 06

Nobunaga no Yabou Ranseiki (tylko w Japonii)

Outlaw Golf 9 More Holes of X-mas

Outlaw Volleyball: Red Hot

Outrun 2

Outrun 2006: Coast to Coast

Pac Man World 3

Panzer Elite Action: Fields of Glory

Pro Cast Sports Fishing

Project Gotham Racing

Project Gotham Racing 2

RoadKill (brak dostępu do XBL)

Rogue Ops (aktualizacja)

Sega GT 2002 (aktualizacja)

Sega GT Online

Shadow Ops

Showdown: Legends of Wrestling

Silent Hill 2: Dreams

Sponge Bob Square Pants: Lights, Camera, Pants!

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Melee

The DaVinci Code

The Sims 2

The Urbz: Sims in the City

Tony Hawk’s Pro Skater 2X

Tony Hawk’s Pro Skater 3

Transworld Surf

Trivial Pursuit Unhinged

Winning Eleven 8

Without Warning

WWE Raw

Yu-Gi-Oh! The Dawn of Destiny

już na liście są 384 gry (42% całej biblioteki na iksa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie bede go trzymal dla 1 gry ( forza) pozdrawiam.

to po co kupowałeś X'a jak wiedziałeś ze nie będzie Cie stać na więcej niż jedna grę ? nie pisz tylko ze na X0 nie ma w co grać .

a ta fota pudła co ma przedstawiać ? :lol2: czyż to czasem nie jest kartonowe pudło ? :lol2: ... tak myślałem

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wiem że możecie mnie teraz uznać za jakiegoś antyfana Xboxa360, ale czemu te konsole padają jak muchy? Jest tutaj ktoś kto jeszcze jej nie serwisował? :lol:. Bo ja bym się musiał poważnie zastanowić nad kupnem x'a, kiedy w temacie co chwile ktoś łapie zwieche i zastanawia się czy konsola dożyje jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie, ale znam takiego, ktory kupil w preorderze i nie mial ani jednej zwieszki (zeby nie bylo: to nie zaden "kolega kolegi", tylko moj bardzo dobry kumpel, z ktorym niejedna wodke pilem ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie miałem zwisu ani razu.

Poza tym co za problem, dzwonie, przyjeżdza, oddaje, dostaje za max 2 tygodnie, najczęściej tydzień, i jeszcze miesiąc live za frajer

 

żyć nie umierać [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie miałem zwisu ani razu.

Poza tym co za problem, dzwonie, przyjeżdza, oddaje, dostaje za max 2 tygodnie, najczęściej tydzień, i jeszcze miesiąc live za frajer

 

żyć nie umierać [;

 

Taa, jeszcze troche i bedzie to zaleta X360...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie miałem zwisu ani razu.

Poza tym co za problem, dzwonie, przyjeżdza, oddaje, dostaje za max 2 tygodnie, najczęściej tydzień, i jeszcze miesiąc live za frajer

 

żyć nie umierać [;

Mój już jest 2 tygodnie i dopiero 2 dni temu dostałe maila, żę dostali mojego klocka więc wiesz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że możecie mnie teraz uznać za jakiegoś antyfana Xboxa360, ale czemu te konsole padają jak muchy? Jest tutaj ktoś kto jeszcze jej nie serwisował? :lol:. Bo ja bym się musiał poważnie zastanowić nad kupnem x'a, kiedy w temacie co chwile ktoś łapie zwieche i zastanawia się czy konsola dożyje jutra.

Faktycznie, odsetek uszkodzonych konsol to równe 100 % <_<

 

Btw, dziwnym trafem moja ma się świetnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rockers, ktory to juz Xbox u Ciebie? :lol:

 

nie napisze :) i tak mi nie uwierzycie ... Ja mam taki charakter, że wszystko musze mieć idealne. Przykładowo pada mi xbox- oddaje na gwarancje- mój pedantyzm jest taki, że nie moge mieć naprawianej konsoli, sprzedaje ją i kupują nową. Ta jest ze wszystkim, jedna ryska i całymi dniami myślę tylko o niej.

Przecież mam już drugą ps3, wcześniejsza kupiłem porysowaną od nowości :)

 

Wiem, że to śmieszne ale taki jestem i muszę jakoś z tym żyć.

 

 

xbox 360 ma się dobrze, od rana go katuje i żadnej zwiechy, poprostu coś na łączu siedziało że jak w opcjach forzy 2 szukałem gier to 3 razy załapał zwieche. Zresetowałem router i jest ok.

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...