Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Ten gość to nie jest wałek, tylko u niego trza czekać na wysyłkę miesiąc. Pod koniec czerwca sam chciałem od niego wziąć, ale miesiąc czekania, stresu mi sie nie widział. Jak nie zależy na czasie to warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie śmiało - po wakacjach sobie pogracie a te dodatkowe dwiescie złotych za ktore mielisbyscie konsole w sklepie juz dawno przejecie [;

 

BTW - wlasnie rozmawialem z kolegą, ktory twierdzi ze po E3 microsoft daje sobie limit czasu do konca tego roku i mają w planach wycofac się z rynku konsol, poniewaz przynosi im to za duzo strat o_O...czy ktoś czytał jeszcze o tym bo nie za bardzo zainteresowałem sie w tym roku E3. Kurna, szkoda by było bo to naprawde świetna konsola...

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sie nie wachal. Duzo taniej i wystarczy spojrzec na komentarze. Szkoda przeplacac.

patrzysz tylko na ilość komentarzy czy przynajmniej je czytasz ??? czas realizacji !! nie każdy ma tyle cierpliwości wpłacić kasę i czekać na konsole miesiąc.

Przynajmniej w moim mniemaniu jest to wykluczone i u takiego kolesia na pewno bym nie kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie miech oczekiwania jest na to, że czekasz aż któraś z konsol spadnie dla Ciebie z TIRa ;) :lol2: :lol2: No bo takie mi tylko wytłumaczenie przychodzi do głowy :)

 

Coś dzisiaj live chyba nie śmiga. Nie mogę wejść ze stronki w necie na swoj profil, nagle zniknąłem z listy na mygamercard.com :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie śmiało - po wakacjach sobie pogracie a te dodatkowe dwiescie złotych za ktore mielisbyscie konsole w sklepie juz dawno przejecie [;

 

BTW - wlasnie rozmawialem z kolegą, ktory twierdzi ze po E3 microsoft daje sobie limit czasu do konca tego roku i mają w planach wycofac się z rynku konsol, poniewaz przynosi im to za duzo strat o_O...czy ktoś czytał jeszcze o tym bo nie za bardzo zainteresowałem sie w tym roku E3. Kurna, szkoda by było bo to naprawde świetna konsola...

kolega ma bardzo ciekawe teorie :lol:

 

lukk_ u mnie śmiga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk_ dobre pytanie ;) skąd koleś ma towar :lol2:

 

myślę że warto dać 100-200zł więcej, niż sugerować się podnietą dzieciaków na niską cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - wlasnie rozmawialem z kolegą, ktory twierdzi ze po E3 microsoft daje sobie limit czasu do konca tego roku i mają w planach wycofac się z rynku konsol, poniewaz przynosi im to za duzo strat o_O...czy ktoś czytał jeszcze o tym bo nie za bardzo zainteresowałem sie w tym roku E3. Kurna, szkoda by było bo to naprawde świetna konsola...

Twój kolega jest najwidoczniej mało pojętny ... w tym wszystkim co napisałeś chodzi raczej o projekt Falcon - konsolę w technologii 65nm (GPU i CPU) ma to obniżyć wydalanie ciepła i wyeliminować obecną awaryjność konsoli, podobno nowy x0 ma być też mniejszych gabarytów.

Oczywiście nie ma oficjalnego potwierdzenia i narazie są to tylko spekulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do kolesia i mi powiedział, że czas oczekiwania to 2-3 tygodnie ;F

 

Kase mam. Urodziny za kilka dni. Najgorsze jest to, że mam jeszcze z około 15-20 tytułów do zaliczenia z PS2 ;F

 

A chciałbym sie w x'a wpakować po, że tak powiem "rozliczeniu się" z przemijającą platformą ;F

 

A jak kupie to pewnie tego nie zrobie ;/ ;)

 

a sam nie wiem ;P Juz kilka tytułów na xO mam zalatwione w tym największe hiciory i leży to obok mnie i kusi aby przejść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przejzałem występ microsoftu na E3 i nie widze zadnych bzdurnych info na temat wycofania się z rynku konsol....pewnie kumpel wyczytał to na jakims forum fanboyów sony.

VIVA PINATA! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to potwierdzenie problemów z live i zawartością marketplace które dzisiaj doświadczyłem:

 

Xbox Live having some issues

 

So if you've tried to download anything recently through your 360, you've already discovered that something is amiss in the world of Xbox Live. Several people have reported getting the error message "Can't retrieve information from Xbox Live. Please try again later. Status code: 807b01f7" when trying to download content. The problem seems to be specific to the Marketplace though, multiplayer and friends lists seem to still be working fine.

 

Probably just some server hiccups, but we'll keep an eye on it and let you know when the situation improves. If you experience any other issues, comment about them here.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo sie - przerobilem sobie xO :]

 

Ale bylo pare niespodzianek bo okazalo sie za mam naped "ms28" ale naszczescie kumpel ma mobo ECS'a kt600-A z sata od via i jakos to poszlo:P

 

btw jak odpalilem kloca z otwarta obudowa to dopiero sobie uswiadomilem jak to sie ku.... grzeje, po chwili wyswietlania erroru (bo bez kabla av chodzil) nie dalo sie dotknac radiatorow a tunel i wentylatorki pracowaly:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, ja tam nie przerobie konsoli jak już zakupię, wyrosłem z czasów kiedy się sciągało gry na ps2 tonami, po czym sprawdzało czy działają i do szafy...95% gier nie było granych dłuzej niz 10 minut. Originals rulez. Zresztą jest xbox live i multum darmowych dem, tym bardziej jestem przeciw. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, ja tam nie przerobie konsoli jak już zakupię, wyrosłem z czasów kiedy się sciągało gry na ps2 tonami, po czym sprawdzało czy działają i do szafy...95% gier nie było granych dłuzej niz 10 minut. Originals rulez. Zresztą jest xbox live i multum darmowych dem, tym bardziej jestem przeciw. ^^

Zgadzam sie w 100%. Rynek gierek na X360 jest naprawdę niezły i zazwyczaj pozycje, których nie mam zamiaru kolekcjonować (Bulletwitch, Eragon etc.) sprzedaję dosłownie ze stratą 20-25 zł. To tyle co za płytke DL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w 100%. Rynek gierek na X360 jest naprawdę niezły i zazwyczaj pozycje, których nie mam zamiaru kolekcjonować (Bulletwitch, Eragon etc.) sprzedaję dosłownie ze stratą 20-25 zł. To tyle co za płytke DL :)

Kto Cie zmusza do grania w takie crapy? :D

 

btw plytka dl verbatima kosztuje 10 zl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VME - Evolution of the Successful MCE Video Encoder

VME is a new application that allows you to stream DivX and XviD to your Xbox 360 and Media Center Extender - but it doesn't stop there! It's also a complete encoding and streaming suite, allowing you to do such things as stream video from a web browser and PDA, while seamlessly converting your video to MS formats while you sleep!

VME is the evolution of the successful MCE Video Encoder(info), which has been rewritten from the ground up - creating a new, faster and more feature-rich product.

 

VME has all the old features of MCE Video Encoder, such as controlling the encoding process from a Media Center Add-in. However, it also brings a lot of new features, including:

* Convert and/or stream your DivX/XviD to WMV: Ideal if you need to view your video on a Media Center Extender, Xbox 360 or PDA

* Vista compatibility: 100% compatible with Vista x86 and x64

* VME Scheduler: Convert your movie collection to WMV while you sleep

* Enhanced windows interface: Includes a start point selector and profile selector

* Windows Media Center Hosted Application: Using the media center, you can control every aspect of the video encoding and set-up your VME scheduler

* Windows Media Center Add-in Interface: Traditional add-in that allows you to instantly start encoding and playing your video on a Media Center Extender or Xbox 360

* PDA Interface: Stream your movies to your PDA or use your PDA to start a stream to your Xbox 360

* Web browser Interface: Stream your movies anywhere through your house using a simple web browser

* Integrated HTTP server: Create your own skins for controlling VME or host a simple HTML application on your local network

* Custom Profiles: You can create and plug-in your own streaming profiles so that you get the best quality from your video conversions

* Distributed system: Install VME on any server in your house and then access it from a media center PC or just install it all on one system

* Full system logging: You can examine logs for the encoder, application and web server

* User friendly installer: Manages the installation of the application, add-ins and web server so that you just need to click "next"

* x64 Support: VME comes in either an x86 (32bit) version or x64 (64bit) version

* Watch and Convert: You can choose to convert the video file into WMV and watch the video as it converts

* 32bit codecs on 64bit Vista: Using VME, you can convert and transcode your video to WMV using stable 32bit codecs and therefore avoid the crashing and instability of the x64 codecs on your x64 Vista system and x64 Media Center

* Friendly support: I am happy to answer problems as proved by the success of MCE Video Encoder

Download http://www.lightningware.co.uk/software/de...sp?code=LWS-VME

filmik

 

Rumor: Xbox 360 price drop on August 8th

And the rumor will just not go away. Internet reports are igniting the previous rumor that the Xbox 360 will receive a price cut during August, more specifically August 8th. Time will tell, but MS has said it is not an ideal time to cut the price. The source as always 'wishes to remain anonymous.

4ever_anarchy_soldier też mnie to dziwi :lol2:

Z czego widzę to lukk_ idzie na ilość, a nie na jakość :huh:

 

btw płytka dl verbatima kosztuje 7 zł :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto Cie zmusza do grania w takie crapy? :D

 

btw plytka dl verbatima kosztuje 10 zl :P

A czy ja napisałem, że ktoś mnie zmusza? Po prostu dobrych gier się NIE SPRZEDAJE. A takie sobie, co wiesz że do niej nie wrócisz jak najbardziej. Te 20 złotych straty dotyczy WSZYSTKICH gier (jakbym chciał te dobre też spylać), a nie tylko tych gorszych.

 

Ano rzeczywiście. Oszczedność 10 zł. Na pewno warto taką oszczędnośc poczynić kosztem utraty 3 lat gwary, sprzętu który pada jak muchy. A naprawa kosztuje sporo.

 

 

VME - Evolution of the Successful MCE Video Encoder

filmik

 

Rumor: Xbox 360 price drop on August 8th

 

4ever_anarchy_soldier też mnie to dziwi :lol2:

Z czego widzę to lukk_ idzie na ilość, a nie na jakość :huh:

 

btw płytka dl verbatima kosztuje 7 zł :wink:

BUahahahaahahah. No to akurat argument z [gluteus maximus] :lol2: :lol2: Bo "piraci" nie idą na ilośc prawda a na jakość?? B-) :mur: Bueheheheeh. Uwierz mi znam to trochę. A porządnych gierek mam większość. Więc nie idę na ilośc kosztem jakości ;)

 

Wyprzedzając pytania: Nic do piractwa nie mam. Wisi mi. Ale w przypadku X360 piracenie to naprawde zabawa dla zasady. Ja bym nie ryzykował utratą gwary :?

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis doszedlem do wniosku, ze nie ma co sie rzucac na gry w momencie premiery. Dzis na Allegro kupilem COD3, prawie nowka za 100. Przebitka dwukrotna w stosunku do ceny gry w chwili wypuszczenia. Taka roznica daje do myslenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto taką oszczędnośc poczynić kosztem utraty 3 lat gwary, sprzętu który pada jak muchy. A naprawa kosztuje sporo.

no zlaszcza ze razem z zabezpieczeniem kosztuje 200zl:] (jedna gra)

i trwa pare dni a nie miesiac i dostaniesz konsole ktora wyslales a nie pierwsza lepsza z polki:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zlaszcza ze razem z zabezpieczeniem kosztuje 200zl:] (jedna gra)

i trwa pare dni a nie miesiac i dostaniesz konsole ktora wyslales a nie pierwsza lepsza z polki:]

Jak już to ok 20 gier a nie jedna B-) Jeśli tracę na grze ok. 20 zł, płytka DL kosztuje 10 zeta (niech juz bedzie tyle) to zostaje 10 zł straty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra koniec o piractwie bo to do niczego nie prowadzi:]

 

mam juz kabel vga:] najtansza podrobke na allegro

 

i dziala bardzo dobrze tzn jakosc na monitorze taka jak bym go do kompa podlaczyl

 

przejsciowki w zestawie nie bylo ale sobe ja zlutowalem i jest tak jak mowilem czyli laczymy piny o tych samych numerkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to ok 20 gier a nie jedna B-) Jeśli tracę na grze ok. 20 zł, płytka DL kosztuje 10 zeta (niech juz bedzie tyle) to zostaje 10 zł straty :)

Nie zebym popieral piractwo ;) ale jestem ciekaw jak to liczysz. Skoro masz te dwadziescia gier to jakies kapital w nie wpakowales co nie? Bo chyba nie chcesz powiedziec ze kupujesz gry za 20zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym popieral piractwo ;) ale jestem ciekaw jak to liczysz. Skoro masz te dwadziescia gier to jakies kapital w nie wpakowales co nie? Bo chyba nie chcesz powiedziec ze kupujesz gry za 20zl.

A może byś tak poczytał od początku tej strony moje posty, a nie wyrywkowo ostatni?

 

Chodzi o kupowanie, przechodzenie i sprzedawanie B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i o to mi chodzi, Ty twierdzisz ze wydajesz na gre 20zl, ale to nie jest prawda bo skoro masz aktualnie tak jak twierdzisz 20 gier to nie zaplaciles za nie 20x20zl tylko 20xXXXzl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i o to mi chodzi, Ty twierdzisz ze wydajesz na gre 20zl, ale to nie jest prawda bo skoro masz aktualnie tak jak twierdzisz 20 gier to nie zaplaciles za nie 20x20zl tylko 20xXXXzl

Ale to jestem ja B-) A Tobie czy tez komu innemu (kogo powiedzmy nie stac aby miec 20 gier "na stałe") nie zaszkodziloby kupowanie, sprzedawanie każdej gry. Wtedy traci tylko 20 zł na grze.

 

 

no dobra już dobra, na xbl demo moto gp 2007 B)

 

obiło mi się o uszy, że jest demo Stranglehold... ???

Ja widziałem dziś rano Nascara 08 B-) Trzeba zobaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zlaszcza ze razem z zabezpieczeniem kosztuje 200zl:] (jedna gra)

i trwa pare dni a nie miesiac i dostaniesz konsole ktora wyslales a nie pierwsza lepsza z polki:]

Co trwa miesiac, przepraszam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...