Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

po raz kolejny kupiłem xboxa 360 :)

 

byłem w media markt i nie mogłem się powstrzymać. Najlepsze jest to, że trafił mi się najnowszy napęd LG, ponoć tak samo cichy jak benek.

 

Faktycznie jest zauważalnie cichszy i szybciej jak by wczytuje dane, na dysku twardym zamiast chromowanej obwódki jest zwykła szara, widac microsoft już nawet na tym tnie koszty :)

 

kupiłem xksa ze względu na nadchodzące gry, mam ps3 ale tak naprawdę nie ma w co grać. Konsola naarzie sie marnuje i zastanawiam się czy jej nie sprzedać. Kupie ją dopiero jak wyjdą jakieś gry, pewnie w tym czasie trochę potanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie ma co się zastanawiać nad awaryjnością konsolki, póki co cieszyć sie z rozgrywki solo i XBL :D Szkoda czasu na zmartwienia ^^ Fakt że mogliby coś poprawić bo to padanie jest trochę nienormalne, nie da się ukryć :/ A tak apropo tego dasha co ma być 7maja to będzie automatyczny update czy coś będzie trzeba ściągnąć i czy naprawdę wprowadzą tam obsługę Dvix i Xvid??

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka kto nie przerobił X0 ten nie ma się czego obawiać :] naprawa przez Microsoft przebiega bardzo sprawnie i trwa ok 7dni. największą bolączką tej konsoli są rzeczywiście pady + głośna praca(to akurat zbytnio nie przeszkadza przy grze) . dziwne, że Microsoft sobie jeszcze z tym nie poradził :lol2:

 

HaNz mam przeczucie, że w ciągu 5dni konsola zaliczy Ci Three Red Lights of Death :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh odpialem HDD zeby sprawdzic czy moze bez niego bedzie ok i dalej to samo <_<

 

Juz sam nie wiem czy to byla wina GH2 czy mialem wyjatkowego pecha . Ale imo za duzo zbiegow okolicznosci naraz . Do tej pory nie mialem ani jednej zwiechy X0...

 

A mialem taka ochote sobie w to pograc :mur: Tak duza , ze az mam ochote jechac po nowe pudlo :lol: Gdybym mial pewnosc , ze z nowym nie stanie sie dokladnie to samo... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heat masz 3 opcje:

1. pojechać po kolejne pudło oczywiście gwara będzie :D

2. poczekać pół roku i kupić ps3

3. pozostać przy blaszaku

 

A tak między wątkiem jak u was wygląda plomba gwarancyjna? To jest to z tyłu z numerem seryjnym konsoli? Czy macie jakiś hologram czy jakąś specjalną naklejkę?

 

Małe O/T wyprzedziliśmy ps3 w postach XD

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty Borys-Tech masz jedna opcje:

- czytać dokładnie to co inni mają w sigach/postach.

 

---

 

Mój XO też coś ostatnio świruje. Mam problemy z odpalaniem PGR3. Konsola czyta płyte jakby była pecetem. Wywala ekran że ta płyta to gra i mogą ją odpalać tylko na konsoli Xbox... Dopiero za drugim, trzecim restartem zaskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borys-Tech

to my się ścigamy ??

żal

 

 

co do plomb to są dwie :] jedna pod faceplate (srebrna z nią jest mały problem ciężko ją oderwać bez naruszenia) druga jest koło sieciówki zwykła przezroczysta nalepka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj xo zaliczyl 3 ring of death 3 dni po uplywie gwaracji :-)

na szczescie jest kilku dobrych gosci od naprawiania xo w tym kraju.

po naprawie smiga 12h dziennie od 3 miechow bez zadnego intecoolera bez zadnej zwiechy, a poprzednio (czyli okres ok 3 miesiace do padniecia) robil zazwyczaj jedna zwiecha dziennie.

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie było premiery Elite a konsole już padają ^^

3 rings of death on the Elite 360

 

HaNz tego to ja już nie wiem z tego co chwilę czytałem to niby koleś go naprawił, ale część ludzi pisała że to fake ile w tym prawdy to nie wiem ja tylko wrzuciłem linka :P

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borys-Tech Ciekawe która fota z tego linku co podałeś jest prawdziwa bo ktoś się chyba photoshopem pobawił tylko pytanie w którą stronę :P

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu na fotkach zawsze pudelka leza poziomo ? :wink:

 

Dla mnie ta konsola wyglada ladnie tylko w pozycji pionowej ;]

 

btw: support telefoniczny ssie... Milo , ze musze jezdzic z mieszkania na mieszkanie bo z komorki sie do nich dodzwonic nie da a Pani zachcialo sie wiedziec co swieci sie na zasilaczu gdy konsola lapie zwis... :lol: Informujac Pania , ze nie wiem , grzecznie poinformowala mnie , ze nie przeszedlem podstawowych pytan i nie moze wyslac kuriera do mnie... I teraz musze znowu jechac i ta mila Pania poinformowac , ze swieci sie na zielono... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borys-Tech Ciekawe która fota z tego linku co podałeś jest prawdziwa bo ktoś się chyba photoshopem pobawił tylko pytanie w którą stronę :P

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Niestety ze zdjęć wynika, że jedna zaliczył dzwon. Wystarczy ściągnąć sobie to foto z zielonymi i mocno przybliżyć. Wydać, że ktos poprostu zmienił kolor dość nie umiejętnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola wygląda tylko ładnie na leżąco ;)

 

Heat, update'uj w sprawie swojej reklamacji, trzymam kciuki, żeby pudełko Ci wymienili i może spotkamy się w końcu na xbl :)

Mysle , ze sprawa rozwiaze sie pozytywnie . Znalazlem paragon wiec to o co sie martwilem najbardziej jest juz praktycznie zalatwione (jakby co mozna bylo jeszcze zrobic wyciag transakcji z banku ;) )

 

Jeszcze jakies 2h temu konsola "ozyla" i mialem okazje sobie godzinke pograc :) Gry wciaga strasznie , teraz znowu chcialem wrocic do gry i niestety to samo...

 

Co do xbl to mysle , ze jakis sparing na gitarki jak juz wszystko sie wyjasni ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 GPU to go to 65nm in fall, TSMC to see side benefits, says paper

Sources at equipment makers were cited by a Chinese-language Commercial Times report as saying that the Xbox 360 will be equipped with a 65nm-made Xenos graphics processing unit (GPU) in the fall and that corresponding foundry partner Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) will see benefits.

 

The paper cited the sources as saying that an engineering version of the 65nm-made Xenos has been sent out and production will start in May. TSMC projected sales contribution from 65nm would amount to 5% during mid-2007.

 

On a separate note, TSMC announced the introduction of 65nm-made embedded DRAM in March. Embedded DRAM is one of the two dies that comprise the Xenos. In the 90nm version of the Xenos, embedded DRAM is manufactured by NEC.

dobrze, że zmiany procesu technologicznego dotkną nie tylko CPU :), gdyż wg mnie całe zło, które uśmierca nasze x0 siedzi w "karcie graficznej" :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PGR3 jest taka możliwośc (5 zdjęć dziennie chyba) . Wchodzisz do Gotham TV tam do zdjęć i masz na Y chyba upload. Tam podaje adres (chyba www.projectgothamracing3.com) tam logujesz się na swoje konto w microsofcie i voila.

 

Co do TDU to wiem, że można uploadować, ale za Chiny nie mogłem znaleźć miejsca "odbioru" zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Wchodząc tu myślałem że ktoś napisał gdzie szukać Ty zdjęć ;]

Jest limit do jednego zdjęcia dziennie, ale sorry. Siedzę i siedzę. Raz przeglądam stronę dla pecetowców, raz dla XO...

 

http://forums.eu.atari.com/showthread.php?t=56261

Pstryczek w nos :<

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 GPU to go to 65nm in fall, TSMC to see side benefits, says paper

Sources at equipment makers were cited by a Chinese-language Commercial Times report as saying that the Xbox 360 will be equipped with a 65nm-made Xenos graphics processing unit (GPU) in the fall and that corresponding foundry partner Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) will see benefits.

 

The paper cited the sources as saying that an engineering version of the 65nm-made Xenos has been sent out and production will start in May. TSMC projected sales contribution from 65nm would amount to 5% during mid-2007.

 

On a separate note, TSMC announced the introduction of 65nm-made embedded DRAM in March. Embedded DRAM is one of the two dies that comprise the Xenos. In the 90nm version of the Xenos, embedded DRAM is manufactured by NEC.

dobrze, że zmiany procesu technologicznego dotkną nie tylko CPU :), gdyż wg mnie całe zło, które uśmierca nasze x0 siedzi w "karcie graficznej" :razz:

 

Zaczną produkcję w maju.. 5% Xów sprzedanych w okresie wakacyjnym (mid-2007) to mają być te w 65nm? Dobrze rozumiem? Myślicie, że jest cień szansy dostać takiego 65nm na allegro w okolicach lipca? Bo jeśli tak to chętnie zrobię sobie prezent nie po sesji, a na urodziny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest 5% ale na cały world chyba ^^ więc aby trafić u nas w Polsce na taki egzemplarz to chyba trzeba mieć mega szczęście xD A jeszcze nie masz pewności że w ogóle do nas dotrą :(

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TSMC projected sales contribution from 65nm would amount to 5% during mid-2007.

Nie 5% konsol ma miec chipy w 65nm, tylko przewidywany udzial w przychodach ze sprzedazy TSMC ukladow 65nm bedzie wynosil 5% w polowie roku. Jedno, wbrew pozorom, nie musi byc rowne drugiemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek, w każdym razie dali do zrozumienia że niewiele tego będzie. Poza tym - sales contribution, to jak na moje w prostym przekładzie - udział w sprzedaży [wszystkich sztuk X360]. Nic tam nie ma o przychodach. No chyba że to jakieś handlowo-slangowe określenie, którego nie znam ;)

 

Ja jednak poczekam do wakacji i zobaczę jak się sytuacja rozwinie [ech, ile można czekać! :P]. Sorry za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekonomista, wiec moge sie mylic w tlumaczeniu. Poza tym, dla uscislenia - mowa jest o producencie ukladow scalonych, wiec te 5% to moze byc odsetek calej sprzedazy, a nie tylko chipow dla X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głupi czekam już sporo właśnie od podania info o wprowadzeniu przez M$ procesu technologicznego 65nm. Najpierw miał to być marzec i myślałem, że już wtedy będę się cieszył Xboxem 360 ale cóż teraz czekam do lipca, a i wtedy szansa dostania nowej rewizji w PL będzie znikoma. Nie będzie nadal pewności że "nowy" X0 stanie się mniej awaryjną zabawką i już raczej nie ma szans mieć opinii małoawaryjnej tak jak poprzednik, ale i tak poczekam...heh. Dobrze że chociaż z napędami jest coraz lepiej(czyt. ciszej). Kumpel miał rewizję z polskiej premiery które podobno były już mało awaryjne i padł mu po 2 tygodniach i wtedy postanowiłem, że narazie się wstrzymam chociaż po tym jak pożyczył mi konsolę na kilka dni wraz z GoWem to już miałem ochotę skoczyć do MM po jedną sztukę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...