Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Zazdrościsz?? :lol2: :lol2:

 

Gram bo lubię grać. We WSZYSTKO (oprócz symulatorów lotu i strategii (dla tych nie mam czasu niestety)). Pocieszając Cię powiem, że jak sie ukazało przed 2 laty Teenage Mutant Ninja Turtles na PC to tez to przeszedłem. Bez punktów GS. Bo lubie :) Gry na podstawie kreskówek tez zawsze lubiłem (odnosząc się do Open Season), bo zawsze bede dzieciakiem w głębi (i nie wstydzę się tego). A że przy okazji są punkty? Nie powiem też mi sie to poodba, bo jak już pisałem wielu rzeczy bym nigdy nie zrobił, mysląc że jestem np. za cienkim graczem aby skończyć Bulletwitch na poziomie Hell.

 

Na zachęte jeszcze powiem Ci że dziś chyba przyjdzie Shrek, którego zamówiłem. Czy to czyni mnie wg Ciebie Achievement Whore?? :huh: :huh:

czego mam zazdrościć ?? :lol2: tych crapów, w które tak namiętnie grasz :lol2:

Dziwi mnie to, gdyż co lukam na twoje konto to widzę coraz to bardziej nubowskie gry, na które mi byłoby szkoda kasy i czasu, ale jak widzimy każdy ma inny gust. :wink:

z mojej strony koniec OT

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czego mam zazdrościć ?? :lol2: tych crapów, w które tak namiętnie grasz :lol2:

Dziwi mnie to, gdyż co lukam na twoje konto to widzę coraz to bardziej nubowskie gry, na które mi byłoby szkoda kasy i czasu, ale jak widzimy każdy ma inny gust. :wink:

z mojej strony koniec OT

Pozwól że Ci przypomnę Twojego posta:

 

Obniżka cen oficjalnie potwierdzona icon_razz2.gif , ale tylko dla małp z USA

CYTAT

Od jutra spadają ceny Xboxa 360 w Stanach Zjednoczonych. Obniżka kształtuje się następująco:

 

Xbox 360 Elite $479.99 teraz $449.99

Xbox 360 Premium $399 teraz $349.99

Xbox 360 Core $299.00 teraz $279.00

Halo 3 Special Edition Console - $399

 

Podane ceny dotyczą rynku amerykańskiego. Jak dowiedział się Larry Hryb (aka Major Nelson) w rozmowie z ludźmi z marketingu w MS - spadki cen na innych terenach zostaną ogłoszone "w odpowiednim czasie".

ps

lukkPL jedziesz, jeszcze tylko King Kong ci został i zaliczysz wszystkie skillowe gry - sorry, ale mam nieodparte wrażenie, że grasz tylko dla GS

I teraz stary...o co Ci chodzi?? :blink: :blink: :blink: Czy gdzieś się chwaliłem, ze akurat przechodze King Konga aby zdobyć więcej GS? Czy gdzieś się chwaliłem, ze chce mieć więcej, więcej i więcej GS? A Ty tu nagle ni z tego ni z owego wyjezdzasz z takim ps'em do mnie :huh: :huh: Dobrze sie czujesz?

 

Po drugie dla Ciebie może taki Open Season to crap, ale dla mnie to była miła gra na parę godzinek. Nie osądzaj wszytskich swoja miarą. Powiedziałem tobie: lubię GRAĆ. Po prostu.

 

Po trzecie to kto Ci do jasnej cholery każe patrzec/lukac na moje konto?? Jest jakiś może banner w dziale konsole "Lukajcie na konto lukka!! Gra w crapy aby nabić GS!!"?? Bo ja takowego nie widze :lol2:

 

Po czwarte o moja kasę się nie martw, a zazwyczaj gry sprzedaję z dosłownie jak już mówiłem, bardzo mała stratą. A czasami nawet zarobię z 5 zeta ;)

 

ale jak widzimy każdy ma inny gust.

No popatrz!! I to jest JEDYNE mądre zdanie w całej Twojej wypowiedzi :) Tylko gdybyś z niego "skorzystał" na samym początku, to w ogóle nie byłoby dyskusji, gdyż tej ps'ki byś do mnie nie napisał ;)

 

Pozdro i kontroluj dzielnie moje konto;) (powiem CI szczerze, że ja nawet nie wiem jakie Ty masz na xlive i ile masz punktów i mnie to nie obchodzi :P Nikogo punkty mnie nie obchodzą.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki ;)

 

Chcialem sobie (zanim kupie hd-dvd) poogladac jakies demowki HD . Znalazlem na stronie MS kilkanascie filmow demo w HD .

 

Czy jesli je wypale normalnie na plycie to konsolka odczyta mi je normalnie i odpali , czy filmy moge ogladac tylko podlaczajac konsole z PC ?

 

Znalazlem jakies tam informacje na necie ale malo z nich wynika a moze przypadkiem ktos z Was juz to sprawdzal ;) Poza tym nie mam czystych plyt i musialbym specjalnie pedalowac do Tesco z buta a tak przynajmniej bede wiedzial czy w ogole jest po co :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki ;)

 

Chcialem sobie (zanim kupie hd-dvd) poogladac jakies demowki HD . Znalazlem na stronie MS kilkanascie filmow demo w HD .

 

Czy jesli je wypale normalnie na plycie to konsolka odczyta mi je normalnie i odpali , czy filmy moge ogladac tylko podlaczajac konsole z PC ?

 

Znalazlem jakies tam informacje na necie ale malo z nich wynika a moze przypadkiem ktos z Was juz to sprawdzal ;) Poza tym nie mam czystych plyt i musialbym specjalnie pedalowac do Tesco z buta a tak przynajmniej bede wiedzial czy w ogole jest po co :lol:

mozesz nagrac na jakas karcioche pamiecioche albo mptroche i podlaczyc przez usb a pozniej w x0 wybrac filmy i ten nosnik danych i ogladac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS wants to 'soft launch' a new core and premium 360 with HDMI

 

According to my source, Microsoft wants to cut through all their existing inventory of hardware. They will then quietly "soft launch" a new version of the Core and Premium hardware in late August or September that will include an HDMI port. It's also expected that this new hardware will feature the 65nm process for the CPU and quieter DVD drives. The new hardware will ship in boxes very similar to what we saw on store shelves now, but there will be a small "call out" on the box so you know you're getting a system with the HDMI connection.

 

:-P jestem za!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heat ja caly czas ogladam materialy HD na x360 wiec spoko

normalnie material HDwmv wypalamy na dowolna plytke i lookamy

ostatnio lookalem sobie caly film 300 w HD na xo przekonwertowany z mkv na HDwmv film po rekonwersji na HDwmv w 720p zajmuje ok 3.8 giga i looka sie go calkiem przyjemnie

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też go mam... Heh

 

no lol, a ja ściągałem wtedy demko Stranglehold i coś mi [gluteus maximus] :(

 

 

 

Microsoft Confirms HDMI Port on X360 Premium Model, Not Core

Dołączona grafika

 

Microsoft has confirmed the addition of HDMI ports to all newly manufactured Xbox 360 premium consoles. "Yes, we are offering an HDMI port for Xbox 360 simply as another choice in Xbox 360 owners' games and entertainment experience," a Microsoft rep told Shacknews in an e-mailed statement. "Retailers are gradually introducing HDMI-enabled Xbox 360s into the channel to meet demand."

 

Regarding the possibility of an HDMI output on the $279.99 SKU, the Microsoft rep said, "We have not announced any plans to add HDMI to the Xbox 360 Core System." Microsoft would not reveal whether any other additions had been made to newly available Xbox 360 models, such as the inclusion of a 65nm process. "We are constantly updating the console's more than 1700 internal components and therefore will not comment on details of specific components or manufacturing processes," the rep added.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Mam napęd samsunga ms-28 który sie niestety popsuł, To mogę go wymienić np na LG ?? Czy muszę szukać identyczny jaki miałem.

Nie musisz szukać identycznego napędu, może być to nawet Benq, ale musisz skopiować swój unikalny klucz ze starego napędu i wgrać go do nowego napędu. :D Jest to banalnie prosta operacja więc nie powinno być problemu :-P

 

ps

A co dokładniej sie stało z napędem ?? Próbowałeś kalibrować siłę lasera - U mnie czasami występują problemy z odczytaniem płyty więc trochę pogrzebałem i z org - 4,18 zmieniłem na mod - 3,65 :rolleyes:

 

Dobre wieści na froncie :D Nowy update bezpieczny

c4eva just said the update is safe ...

04:33 <+c4eva> live log uploaded, all looks good and safe!

04:36 <+c4eva> if they change anything, the live log will pick it up smile.gif

04:59 <+c4eva> yes, no change in disc checks

 

also

 

04:40 <+c4eva> ixtreme for benq is complete on paper, waiting for drive to test

with

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany napedow . . .

2714376[/snapback]

ooooooooooooo wkrótce firmware dla benq :)
te info syci :D

 

New 360 Double Game Bundles Discovered

Dołączona grafika

Yesterday I got an email from a fellow who said he had found an image of a holiday bundle for the 360 and as there wasn't much more information available, I put on my Sherlock Holmes hat and got to work. After some rummaging about, I was able to turn up not only the Elite Bundle, but one for the Pro system as well marked as eventually being available in the US. The bundle will include the system and it's accessories plus two games, Forza 2 and Marvel Ultimate Alliance. These images were discovered on a website Microsoft uses to market their products and while there was no pricing information available, the Elite image was clearly marked as "Xbox 360 Elite Holiday Value Bundle." Judging by the name, one can assume that this will be the Xbox's bundles available for the upcoming Thanksgiving/Christmas shopping season. Unless of course they are saving it for Flag Day, which means we won't see it till spring of next year.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Coccolino_

Zna ktos jakis dobry serwis w warszawie ktory naprawi mi "RING OF DEATH";)? jakie sa koszta i czy wogole o placa sie to naprawiac?

Edytowane przez Coccolino_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nie Wawa ale ja moge polecić www.iksboks.aplus.pl

koszty to od 90 PLN do 300 PLN w zależności co sie stało.

Konsola po naprawie jest jak nowa.

Ponoć jeszcze przydaje się po naprawie zapodać Red Fixa

 

pozdro 4@ll

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno informowaliśmy Was, jakoby najnowsza rewizja konsol Xbox 360 zawierała wejście HDMI oraz produkowana była w procesie technologicznym 65 nm. Jak się teraz okazało, wcześniejsze mrzonki jedynie połowicznie okazały się prawdziwe.

 

Po pierwsze, wersja Xbox’a 360 zawierająca port HDMI póki co zalega tylko i wyłącznie na amerykańskich półkach sklepowych.

 

Po drugie, procesor graficzny konsoli oraz procesor główny, nie są produkowane w 65 nm, lecz nadal w 90 nm. Tym samym, problemy z przegrzewaniem się konsoli czy sporym poborem prądu nie skończą się. Szkoda, gdyż mieliśmy nadzieję, iż Microsoft poczynił w końcu zdecydowane kroki w celu zniwelowania ilości konsol, nadających się po prostu na śmietnik.

 

Dodać należy również, iż port HDMI w konsoli Xbox 360 jest w wersji 1.2. PlayStation 3 poszczycić się może wersją 1.3, której to zawdzięczać możemy między innymi dźwięk TrueHD, którego maszynka Billa nie obsługuje.

wp.pl

 

To sobie jeszcze poczekamy na wersje 65nm. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...